O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Próza a poezie

JSEM KONEČNĚ SPOKOJENÝ... PDF Tisk E-mail
Středa, 01 duben 2015
Našel jsem anglický text, který mne tak zaujal, že jsem ho pro vás, přátelé moji, přeložil. Naprosto zcela vyjadřuje mé současné pocity. Jen je mi líto, že jsem ho nenapsal sám. Tak - pokud můžete (nejste-li v práci) - nalijte si sklenku vína a čtěte. Je to opravdu napsané od srdce.  Hezký den vám všem, Pepa Kouba.
 
INTIMNOSTI, KTERÉ BY MĚLY ZŮSTAT SKRYTY... PDF Tisk E-mail
Neděle, 22 březen 2015
Zuzka SoučkováNěkteré součásti lidského těla si dělají, co chtějí. Vůbec neberou ohled na situaci, vhodnost nebo prostředí, ve kterém se právě jejich majitel nachází. Vezměme si třeba pohlavní znaky. V létě se mi zřejmě zásahem nějaké vyšší moci stalo, že jsem vyhrála triatlon. Stála jsem na nejvyšším stupni vítězů, cítila se prima a ten pocit si užívala. Aby nedošlo k omylu, vyhrála jsem pouze svoji veteránskou kategorii.
 
VYBAVENA JAZYKEM PDF Tisk E-mail
Středa, 18 březen 2015
Zuzka SoučkováPočátek mého bytí se datuje od šedesátých let. Do základní školy jsem nastoupila jedenáct dní poté, co naši zemi přijeli "osvobodit" okupanti z východu a otravovali nám vzduch skoro čtvrt století. Znalosti a moudra jsem pobírala v období normalizace. 
 
MEMOÁRY A ÓDA NA JARO PDF Tisk E-mail
Neděle, 15 březen 2015

Máloco ve mně vzbudí takový pocit staroby jako internet. Nemyslím tím teď neustálé reklamy, které se mi snaží připomenout, že doby mého mládí jsou v nenávratnu – od nabídky sexuálních zážitků se svobodnými matkami přes trapné narážky na mou postavu:

 
LYŽAŘSKÝ VLEK PDF Tisk E-mail
Středa, 11 březen 2015
Celý měsíc prosinec chumelilo jak z protržené selské peřiny. Sněžné pluhy vytvořily podél silnice téměř dvoumetrové bariéry sněhu, obyvatelstvo se z ospalé letargie deštivého podzimu začalo probouzet a připravovat se na další zimní lyžařskou sezónu. Rozpálená kamínka ve služební místnosti zaměstnanců lyžařského areálu tichounce předla a teplo vytvářelo lenivou atmosféru. Zbývalo jen několik dní do do spuštění sedačkové lanovky a nově vybudovaného kotvového vleku.
 
CO VŠECHNO DĚLÁ AU-PAIRKA? - 1 PDF Tisk E-mail
Úterý, 03 březen 2015
Po rozchodu s přítelem, kdy jsme spolu měli odjet do zahraničí a já už byla odejita z práce, jsem nevěděla, kam se vrtnu. V Čechách se mi zůstávat moc nechtělo, stejně bych žádnou hezky placenou práci bez znalosti jazyka V Praze nenašla a navíc by mi všechno připomínalo přítele. Tak jsem se rozhodla vyjet do světa. Jako au-pair.
 
FRANTIŠEK KOTLETA - JAKO ŽIVEJ... PDF Tisk E-mail
Neděle, 01 březen 2015
Trochu jiný žánr, než je na Kudlance zvykem, ale proč ne, věřím, že ji nečtou děti pod deset let. Pro ukázku z díla tohoto spisovatele vám namátkou vyberu knížku Příliš dlouhá swingers party,  obsahující pět detektivních povídek, které spojuje  společné téma sex a magie.
 
TAJEMNÝ FRANTIŠEK KOTLETA PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 26 únor 2015
František Kotleta (*1981), rodák z Bruntálu, spisovatel, trestanec, podnikatel, jesenický Mauglí a řezník. Vycházející literární hvězda českého sci-fi. Pochází z umělecké rodiny, jeho matka byla tanečnice, gymnastka a špionka, kterou pro neohrožené občanské a politické postoje perzekvovali natolik, že byla nucena před StB uprchnout do zahraničí.
 
DOPIS SVÉMU ŠESTNÁCTILETÉMU "JÁ" PDF Tisk E-mail
Úterý, 24 únor 2015
Výsledek obrázku pro BOOK : "Dear Me: A Letter to My Sixteen-Year-Old Self"."Milá Leničko, je ti právě krásných 16 let. Dám ti pár rad, na co by ses měla zaměřit: studium angličtiny se ti opravdu vyplatí, zhruba za půl roku budou ve státě šokující změny. Poslechni učitelku, která se tě snaží donutit, abys místo biflování se tisíce slovíček se jich učila míň, ale zato se správným přízvukem a výslovností. Vlastně vůbec by ses měla začít učit trochu víc, stojí ti to za to a ušetříš si spoustu zbytečnejch starostí.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 105 - 117 z 503
[CNW:Counter]