O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Próza a poezie

KRAKONOŠŮV BRÁCHA PDF Tisk E-mail
Neděle, 10 červenec 2016
Obr se probouzíU nás v Krkonoších se traduje, že Krakonoš je všude kolem nás, na horách i v podhůří. My zasvěcenější víme, že ho lze potkat i v jiných horách staré dobré střední Evropy. Jeho přítomnost v pohoří Harz je historicky známá a doložená sérií kouzelných pohlednic malíře Franze Heinricha Rowlanda. Mnohokrát byl spatřen i v Alpách nejen v Tyrolsku. Navíc má ledaskde své početné sourozence.
 
ON, ONA, ONI OBA? PDF Tisk E-mail
Pondělí, 20 červen 2016
Image result for visual optical illusion pngMusím si to najít - zkusím wikipedii... že by to byla iluze? Iluze je prý mylný smyslový vjem. A vždy vychází ze skutečného podnětu, který je však smyslovými receptory chybně interpretován. Odtud v přeneseném smyslu klamné očekávání, mylná naděje. Tak nevím, jak to je.... Zkuste na to přijít vy :-)))
 
POSÍLÁM VÁM IMOGENU PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 16 červen 2016
Tohle snad ani není náhoda... Klikla jsem si po dlouhé době na "FÓRA KUDLANKY". A jak si to tak prolejzám, našla jsem fórum, které si téměř na den před deseti léty založilo pár mírně řečeno zoufalých maminek, kudlanek, které si tam stěžovaly na své pubertální ratolesti. Je to rozmarné čtení... Docela by mne zajímalo, jak to s těmi jejich tehdejšími šestnáctkami pokračovalo...
 
TO NEVYMYSLÍŠ… PDF Tisk E-mail
Neděle, 12 červen 2016
Kráčela jsem si to pohodově v Braníku na tramvaj, byla sobota po obědě, nikde nikdo, klid. K tramvajové zastávce se dostanete podchodem pod silnicí. Tak si to tak vykračuju a najednou před podchodem značka nabádající „Cyklisto, sesedni z kola“. A tak v dobrém rozmaru, deklamujíc jako Hamlet, když drží lebku před sebou a říká „být či nebýt“ jsem nahlas vyřkla „Cyklisto – sesedni z kola“.
 
DEN PO ... PDF Tisk E-mail
Úterý, 07 červen 2016

Motto: Jak se chovat k člověku, se kterým jste strávili noc, ale nejste si jistí svým vztahem k němu?  Ještě chvíli jen tak nehnutě leželi. Co se to mezi nimi stalo? Jak se k ní má po tomhle ráno chovat? Moc dobře si uvědomoval, že to on začal, ale ona se také nebránila. Byla tak blízko a její pokožka, po létě ještě karamelová, jeho ruce přímo vyzývala k tomu, aby se jí dotýkal. Už dlouho po ní pokukoval, ale nikdy ho nenapadlo, že by se mohlo stát tohle...
 
KAREL PLÍHAL PDF Tisk E-mail
Středa, 01 červen 2016
Známý český kytarista, zpěvák, skladatel, textař, básník, hudební režisér a aranžér. Autor neopakovatelných textů plných poetiky, hledá a nachází zajímavé rýmy a slovní spojení. Poté je s lehkostí doplňuje příjemnými melodiemi, a tak vznikají jeho písně, které spíš pohladí, než nakopnou. Čtyřnásobný držitel ceny soutěžního hudebního festivalu Porta.
 
HAPPY BIRTHDAY DO NEBÍČKA, PUNTÍKU! PDF Tisk E-mail
Neděle, 01 květen 2016
Tak se prý demonstrovalo, hádalo, procházelo, slavilo, debatovalo - ale za moc to nestálo... Policie čekala nějaké manévry, jenže to byla bída s nouzí. V Praze před Úřadem vlády měly být uzavírány ulice, těžkooděnci byli nachystáni na domácí bitky, antikonflitní týmy nasávaly pozitivní energii, ale „skutek utek“. Naštěstí.
 
UČENÍ – MUČENÍ? PDF Tisk E-mail
Středa, 13 duben 2016
Po pěti hodinách, jednom neurolu, učení látky o pět kapitol nazpět, a jedné dobře mířené facce, jsem naučila svého vnuka rovnice o jedné neznámé, jako když bičem mrská. Po zkušenostech s učením mých dětí (dokopaných terorem k vyššímu vzdělání), a následně mých vnuků, je mi líto, že jsem se nenarodila na malém ostrově, kdesi v Tichomoří.
 
ČÍM TO DÍTĚ BUDE?? PDF Tisk E-mail
Pondělí, 28 březen 2016
Rodiče si představují pro své děti vždycky něco lepšího, počínaje dobrým zaměstnáním a konče fajnovějším kouskem masa k obědu. Existují i výjimky. Vzpomínám, jak jsem jednou přinesla do rodiny se dvěma malými dětmi velkoryse vyhlížející čokoládu velikosti velké dopisní obálky s bujným oříškovým pohořím, aby si sourozenci zamlsali.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 105 - 117 z 556
[CNW:Counter]