O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Próza a poezie

TOULKY ŠUMAVOU - PO STOPÁCH ZLOČINŮ - 2. PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 05 září 2019
Tak jak jsem slíbila, pokračuju v kronice šumavských mordů… Zatímco v případě Emílie, o které jsem vám psala včera, by se dalo ještě snad polemizovat o určité shovívavosti, u dalších vražd převažovala ziskuchtivost a nebývalá krutost. Tak tomu bylo i u vražd v Rajském mlýně u Čachrova r. 1925 a pak i té v Horní Světlé, která se stala v r. 1962.
 
POTŘEBUJU POHLADIT PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 05 září 2019
Únava. Hodně práce a nějaký to baření člověka v mým věku odrovná celkem rychle. Za dva dny je vybito. A ještě k tomu cesta žlutobusem… Já vlastně nechápu podnikatelský úspěch Radima Jančury. Ty autobusy jsou děsný. Vepředu mrzne, vzadu je prádelna kombinovaná se saunou. Vzduch skoro žádnej. Ulička tak úzká, že steward Noel, který jí bohužel pravidelně prochází, do vás vždycky drbne. A ať chcete nebo nechcete spát, na každý zastávce se vás zeptá, jestli potřebujete kafe/sluchátka/časopis.
 
TOULKY ŠUMAVOU - PO STOPÁCH ZLOČINŮ - 1. PDF Tisk E-mail
Středa, 04 září 2019
Šumava – tajemná, drsná, krásná, mnoho přívlastků by se pro ni nechalo najít. Dnešní vypravování však bude jiné, nebude o krásách přírody, o podmanivé krajině. Podíváme se na odvrácenou tvář Šumavy, přiblížím Vám několik šumavských mordů, které ve své době vzbudily pozornost a které leckdy měly pohnuté pozadí.
 
PRAŽSKÉ TOULKY - BÁSNÍŘKA WESTONIE PDF Tisk E-mail
Středa, 28 srpen 2019
Alžběta Johana Vestonie
V dnešních toulkách zavítáme na Malou Stranu a podíváme se do dvou odlišných míst, skrývajících stopy vzájemně si blízkých lidí - vychytralého magistra Edwarda Kellyho, slavného alchymisty na dvoře Rudolfa II., a jeho nevlastní dcery, básnířky Alžběty Johany Westonové, jinak též Westonie. Podíváme se na Jánský vršek do domu U osla v kolébce a do kláštera při kostele sv. Tomáše.
 
TO TAKHLE JEDNO RÁNO ... PDF Tisk E-mail
Středa, 31 červenec 2019
To se jednou ráno probudíš a je ti čtyřicet. Tvl. Nemůžeš mít děti, nemůžeš vstát a NIKDO tě nechce. Chceš být sexy před klukem s rokem narození 1995 a tak si nonšalantně sedneš na klaviaturu. Čekáš harmonický souzvuk a místo očekávané čisté kvarty obsáhneš dvě a půl oktávy. Asi slušnej oddíl.
 
LOVE YOU ALL PDF Tisk E-mail
Neděle, 23 červen 2019
Říkáte si doma "miláčku"? Já tím vždycky strašně pohrdala a dávala jsem to patřičně najevo, takže mi tak nikdy nikdo neříkal. Přišlo mi to trapný, zprofanovaný a k uzoufání neoriginální. Takový nějaký upatlaný prostě. Jak bych jí tak nejlíp říkal? No tak co třeba stejně, jako tý minulý. Žejo.
 
ZLATÝ DÉŠŤ PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 09 květen 2019
Zlatý déšť už pomalu odkvétá. V okolí našeho domu je keřů hned několik a pořád jsou ještě krásné. Ráda se u těchto prvních poslů jara zastavím, teda jedněch z prvních, a potěším zrak pohledem do syté žluti jejich drobných kvítků. Bylo by určitě zajímavé udělat průzkum či kvíz toho, co každého z nás napadne, když jde kolem rozkvetlého žlutého keře. Nejspíš každého něco jiného - podle jeho znalostí, zálib a rozhledu.
 
ROZEZNÁTE - POZNÁTE - NAJDETE? -AUTORA VERŠŮ PDF Tisk E-mail
Středa, 27 březen 2019
Výsledek obrázku pro sovička png"Ustřihneme-li ptáku křídla, přestane létat. (Ale nikdy nezapomene, že létal.)" - "Spoutáme-li koně, neběhá a začne být užitečný. Spoutáme-li řeku, zemře." Víte, kdo je autorem těchto slov? A kdo napsal následující kouzelné verše? Hádejte, namáhejte si své mozkové závitky – a jako vždy, nepište hned ono jméno do komentářů… Ale když tak se podívejte, zda znáte správnou odpověď.
 
STATISTIKA NUDA JE PDF Tisk E-mail
Středa, 20 březen 2019
Naopak. Člověk by ani neřekl, jak je statistika zábavná disciplína. Věděli jste například, že nejčastěji mají intimní styk se svými pacientkami zubaři, po nich ortopedi a teprve na třetím místě jsou gynekologové? Jako manželka lékaře doufám, že obor krční, nosní, ušní odpuzuje atraktivní pacientky přímo odstředivou silou. Prvenství stomatologů mě ale opravdu překvapuje. Můj zubař je sice zachovalý švihák, ale plastový rozvěrač čelisti ve spojení s odsávačkou slin prakticky vylučuje intimně laděnou konverzaci.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 1 - 13 z 550
[CNW:Counter]