O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Fauna a flora

MYŠÍ DOBRODRUŽSTVÍ PDF Tisk E-mail
Neděle, 11 říjen 2015
Náš kocour Černobog, zvaný Hustouš, se ve svých pěti letech rozlovil a zhruba dvakrát týdně pyšně přinese domů nějakou myš. Bohužel většinou živou a docela čilou. Vyloženě si ji šetří, takže ji zpravidla v obýváku pustí, se zájmem sleduje, jak myška zaběhne pod nějaký nábytek, a pak na ni trpělivě číhá.
 
KDYŽ PES LETÍ LETADLEM ... PDF Tisk E-mail
Středa, 07 říjen 2015
Už jsem vám to jednou psala, ale teď ještě jednou a podrobněji: asi tak měsíc předem jsem začala shánět všechny potřebné papíry - pes musí mít svůj pas, být očipovaný, mít všechna potřebná očkování - a to proti vzteklině musí být cca 3 týdny staré. Ne méně! Pak, těsně před odletem, se k veterináři musí ještě jednou, je potřeba mít potvrzení, že je čokl zcela zdráv. Tohle je potřeba během posledních tří dnů.
 
A CO MÁ RÁD VÁŠ PES? PDF Tisk E-mail
Úterý, 06 říjen 2015
S příchodem psa do rodiny se změnila spousta věcí. Pro mě asi největším pozitivem bylo, že jsem dostala nové dítě, to nejhodnější a nejoddanější. Pesan u nás našel nový domov, lásku a pravidelnou stravu. A hlavně získal svoji „smečku“, a také spoustu nových stravovacích návyků. A já se zase dozvěděla o psech spoustu jiných věcí, třeba o tom, po čem (po jakém jídle) tajně sní...
 
MÁM PROBLÉM ... PDF Tisk E-mail
Středa, 30 září 2015

Jak zlikvidovat hordy černých nezvaných „hostů“? Ano, řeč je o nezvaných černých návštěvnících, asi tak 0,5 mm velkých, ploužících se po podlaze koupelny, tu ve skupinách, tu ojediněle. Někteří jednotlivci se pokoušejí doplazit přes kuchyň až do obýváku. Vynoří se to v koupelně nebo v kuchyni tak jednou za dva roky v létě a zřejmě se jedná o nějaký druh mravenečků.

 

 
TVRĎÁK POD PANTOFLEM PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 10 září 2015
Všeobecně si moje okolí myslí, že jsem ženská tvrdá a protože jsem schopná zatlouct hřebík do zdi aniž bych musela následně volat odborníka na vystavení nové, že snad ani neexistuje problém, který bych nezvládla. Tedy o tom je přesvědčena hlavně ženská část osazenstva naší malé vesničky. Názory té druhé poloviny jsem ješte neměla odvahu zjištovat, protože jim vlastně fušuju do řemesla, a jak znám pány tvorstva, nebude jejich mínění asi moc lichotivé...
 
ZAJÍMAVOSTI I NÁPADY - SRŠEŇ PDF Tisk E-mail
Středa, 26 srpen 2015
Traduje se, že sedm sršních žihadel zabije koně a tři stačí na člověka. Znalci však tvrdí, že je to nesmysl. Sršeň obecná je ve skutečnosti mírumilovná a prakticky neškodná. Většina obav z tohoto hmyzu pramení z jeho velikosti a hlasitého bzučení. Traduje se, že sedm sršních žihadel zabije koně a tři stačí na člověka.
 
CHCETE-LI PSA, POŘÁDNĚ SE ZAMYSLETE... PDF Tisk E-mail
Středa, 26 srpen 2015

Následující text - určitě už dlouho koluje internetem, ale já ho viděla teprve dnes - víceméně varuje před některými záludnostmi soužití s čtyřnohým chlupáčem psího druhu. No, pokud tak na to zírám, myslím, že to zdaleka nevypovídá o všech možných "eventunelitách"...
 
NĚCO PRO BOTANIKY/NIČKY ... PDF Tisk E-mail
Úterý, 25 srpen 2015
Zase jsem našla "něco hezkého", o čemž nevím, co to je, jak se "to" jmenuje a především - je to jedlé či jinak použitelné? Každopádně - vypadá "to" velmi dekorativně... Tak zas prosím zdejší moudré dámy (případně i pány, pokud něco z toho poznají), aby daly vědět.
 
FERDA A ŽOLÍK PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 06 srpen 2015

Tak jsem si k narozeninám, který jsem měla 9. června, koupila andulku - tyrkysově modrýho samečka. No a za měsíc si na mě zvyknul tak, že nedával to, že jsem občas celý den pryč. Jeho srdceryvný řvaní jsem vydržela přesně týden, pak jsem šla do zverimexu a povídám, že potřebuju ještě jednoho opeřenýho křiklouna. A vybrala jsem mu zelenožlutou samičku. Okamžitě si padli do oka, první seznámení probíhalo tak, že přes hodinu viseli na záclonách, otírali se zobákama a povídali si.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 92 - 104 z 416
[CNW:Counter]