O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Fauna a flora

TŘINÁCT HŘEBCŮ A JÁ - 4 PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 03 březen 2016
Borgis – rok 1999. Zatímco v roce 1998 působil Plaváček (žlutý hřebec z minulého vyprávění) na stanici Málkovice souběžně s Goldan Cavalierem, v roce 1999 jsme také kromě větších klisen zajistili připuštění shetlandek a to tak, že jsem si hřebce pro ně také zapůjčila. Souběžné využívání hřebce Plaváčka a shetlandských hřebců ilustruje moje postavení na jakési chovatelské křižovatce.
 
PAPOUŠI U MNE NA BYTĚ PDF Tisk E-mail
Pondělí, 29 únor 2016

http://www.zeitung.cz/wp-content/uploads/2014/08/papouchy.jpgAhoj, Dani a vy všichni ostatní. Tak vám zas po čase musím napsat, jak je to s mýma papouchama. Začala jsem s Žolíkem a ten pak dostal (aby nebyl smutnej) kámošku Ferdinku. 

 
TŘINÁCT HŘEBCŮ A JÁ - 3 PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 25 únor 2016
Plaváček – roky 1998 a 1999. V minulém díle mých vzpomínek na hřebce, kteří prošli naším chovem, jsem popsala své zážitky s perfektním parťákem, standardním shetlandským hřebečkem Goldan Cavalierem. V roce 1998, v posledním roce Goldanovo působení na stanici Málkovice, jsem s ním již nepřipustila žádnou svoji klisnu, ale připouštěla jsem s ním cizí klisny a svou klisnu hřebcem větším.
 
TŘINÁCT HŘEBCŮ A JÁ - 2 PDF Tisk E-mail
Pondělí, 15 únor 2016
Goldan Cavalier 1992-1998 - Jestliže jsem se svým prvním poníkem Robinem objevila užitečnost shetlandů, Goldan může za to, že jsem shetlandy neopustila, ani když děti vyrostly a už jsem překročila 25 let jejich chovu. Dopustila jsem se jen jedné chyby, když jsme se s dětmi domlouvali, jak novému hřebci říkat; zkrátili jsme mu jméno na Goldan, což byl ve skutečnosti prefix (prefix a sufix jsou názvy chovů, budete je znát z chovu psů, prefix jde před osobní jméno zvířete, sufix za jméno zvířete).
 
TŘINÁCT HŘEBCŮ A JÁ - 1 PDF Tisk E-mail
Neděle, 07 únor 2016
ROBIN  1988-1992 - Po ukončení VŠZ jsem takřka současně nastoupila do svého prvního zaměstnání a pořídila si jezdeckého koně – klisnu Sonetu (přesněji koupila jsem si koně 3 dny před nástupem do zaměstnání a jaksi nastoupila i s ním. V té době – r.1985 – nebyl chov soukromého koně jednoduchý, nebylo možné koupit oficiálně oves, nešlo si pronajmout louku - seno jsme sušili po příkopech…
 
DESET NEJSMRADLAVĚJŠÍCH PEJSKŮ PDF Tisk E-mail
Středa, 03 únor 2016
Chcete koupit psa a přemýšlíte nad plemenem, které by se k vám, vašemu životnímu stylu, domu, sedačce a dalším náležitostem nejlépe hodilo? Důležitý je vzhled, temperament, povaha, inteligence, velikost a další atributy. Ovšem pro ty s choulostivějším nosíkem by mohl být následující seznam také jistým vodítkem pro výběr toho pravého...
 
VÝSTAVA SHETLANDE PONY PDF Tisk E-mail
Úterý, 26 leden 2016
Slíbila jsem vám napsat, jak se soutěží o poháry... Takže tímto tak činím :- ))). Nejprve je nutno se přihlásit. A tak, jako obvykle, i letos v zimě jsem nabrala krve všem koním, kterým dvouletá platnost vyšetření dobíhala (cca polovině stáda; zbylým beru krev v sudém roce), takže by byli bývali všichni měli jako v jiných letech platné „cestovní pasy“ a mohla jsem v době před uzávěrkou přihlášek vybrat k účasti kteréhokoliv z nich - podle aktuální kondice, či podle záměru, se kterým na výstavu pojedu.
 
ZBLÁZNILA JSEM SE DO ORCHIDEJÍ PDF Tisk E-mail
Středa, 13 leden 2016
Když jsem byla dítě, měli jsme doma malá okna – tři obrácená na sever, dvě na východ v nevytápěných ložnicích a jen jediné na jih. Možná proto to s pěstováním kytiček – pokojovek nebylo slavné, nějaká voděnka - podénka, sansevieria (tenura, tchynin jazyk), koleus (okrasná kopřiva). Já vždycky byla spíš na zvířata, takže květiny mě oslovily až na vysoké škole.
 
ŠŤASTNÝ KONEC JEDNOHO NEŠTĚSTÍ PDF Tisk E-mail
Úterý, 29 prosinec 2015
Jsou sváteční dny, konec roku. Všude by měl být klid a mír a měli bychom zapomenout na vše zlé, obejmout se a užít si společně pohody. Bohužel, venku na řetězech, v kotcích či bednách, jsou psi, kteří trpí. Samotou, hlady, jsou smutní a nemocní. Stejně tak kočky a jiná zvířata. Vánoce nejsou jen dárky, opulentní hostiny, ale především láska a domov.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 79 - 91 z 423
[CNW:Counter]