O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Fauna a flora

BYLINKY PRO ZDRAVÍ A PODLE ZVĚROKRUHU PDF Tisk E-mail
Pondělí, 07 listopad 2016
Výsledek obrázku pro young witch pngStaré přísloví říká, že není na světě bylina, která by na něco nebyla. Astrologie zase každému znamení připisuje účinné bylinky. Z nich můžete vařit čaje či je přidávat do jídla. Jaké bylinky jsou pro jednotlivá znamení ty pravé? Tak schválně...
 
ZDIVOČELÉ KOČKY PROTI KRYSÁM A POTKANŮM PDF Tisk E-mail
Středa, 02 listopad 2016
Výsledek obrázku pro cat and rats pngKrysy a potkani jsou pravými vládci našich měst - a především těch velkých. Na každého člověka připadá nejméně jeden tento eklhaft a nebezpečný tvor. A jsou mnohem lépe připraveni na krize než my... Přemnožené krysy a potkani jsou i jedním z hlavních problémů New Yorku, takže povolali do boje nejen deratizátory.
 
JSEM LUCKY A RÁD BYCH BYL ŠŤASTNÝ PDF Tisk E-mail
Pátek, 14 říjen 2016
Ahoj lidi, paničky a páníčkové, vy mne sice neznáte, ale já bych strašně moc rád, abyste si mne okoukli, případně se na mne přijeli podívat – a vůbec – vůbec nejraději, kdybyste si mne vzali za vlastního…Napřed vám ale musím o sobě něco napsat:
 
HALO, POTŘEBUJU JÍT DOMŮ, VEZMETE SI MNE? PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 06 říjen 2016
Beník je naším novým přírůstkem ve spolku. Byl adoptován jako malé psi miminko a rodina si asi neuvědomila, že vyroste a bude potřebovat vést k poslušnosti a vybít svou energii. Takže putoval do útulku... z teplého bytu do studeného kotce. Chudák, vůbec nevěděl co se s ním děje, a za těch pár týdnů tam neuvěřitelně zhubnul.. Trápil se a trápil.
 
PŘEHRŠEL TEXTŮ KRYSAŘÍKOVÝCH PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 06 říjen 2016
Výsledek obrázku pro KRYSAŘÍK PNGMěli jsme postel. Byla krásná, široká, pohodlná, s hřejícími dekami (pokud bylo povlečeno do flanelu; saténové povlečení má jediný význam - hezky vypadá v televizi, jinak ale studí a zatrhávají se v něm nehty). Uléhali jsme v něm s manželkou a měli pocit, že nemůže být nic příjemnějšího. Skončilo to okamžikem, kdy nám krysařík rozhodl, že vlastně spíme v jeho pelíšku.
 
ÚŽASNÁ DITA!!! PDF Tisk E-mail
Úterý, 20 září 2016

Celý můj život mě baví svět se psem. U nás doma se vždy lepily psí chlupy na ponožky, poletovalo peří z papoušků nebo se zapichovaly do koberce piliny z křečků. Každá čtyřnohá bytost z ulice cupitala po našem starém lině v kuchyni a my jsme doma všechny ty tvorečky milovali. Často jsem postávala u sámošek a hlídala, jestli ten uvázaný pes nečeká náhodou moc dlouho a neodešla, dokud si ho přišel pán odvázat.
 
MÁ MNE KOČKA PDF Tisk E-mail
Neděle, 18 září 2016
Image result for CRAZY CATPokud jste, stejně jako já, šťastným majitelem tohoto tvora, víte, jaká mnohá úskalí toto skýtá. Když si poprvé přivezete domů to malé roztomilé klubíčko, nevíte co byste pro něj udělali a obskakujete ho, jako by to byl prezident Spojených států. Koťátko se chvíli nesměle rozkoukává po svém novém operačním prostoru a velice záhy zmapuje situaci. Během několika dní se z klubíčka stává nová hlava rodiny.
 
PAPOUŠI MOJI MILOVANÍ PDF Tisk E-mail
Neděle, 11 září 2016
http://www.zeitung.cz/wp-content/uploads/2014/08/papouchy.jpgAť se mám, jak se mám, papouši se u mne mají skvěle. Už je to rok a půl, co jsem začala s poletuchama. Tenkrát jsem si koupila andulku - tyrkysově modrýho samečka. No a za měsíc si na mě zvyknul tak, že nedával to, že jsem občas celý den pryč. Jeho srdceryvný řvaní jsem vydržela přesně týden, pak jsem šla do zverimexu a koupila mu kámošku. Tím to všechno začalo... 
 
NEZAPOMENUTELNÉ KRYSAŘÍKOVO PDF Tisk E-mail
Středa, 07 září 2016
Rok se s rokem sešel, přichází něco na způsob podzimu a nastalo období legálního týrání krysaříka. Sedli jsme do auta, krysařík se postavil na kapitánský můstek (zadní packy na paniččině klíně, přední na palubce) a vyrazili jsme. Dost dlouhou dobu byl krysařík veselý, neboť se stále ještě dalo věřit tomu, že jedeme na nákup do Penny.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 66 - 78 z 437
[CNW:Counter]