O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Fauna a flora

MEDVĚDI NEVĚDI, ŽE... II. PDF Tisk E-mail
Pondělí, 28 květen 2007

 Dalsí nas „meda Beda“ je grizzly - jedno z nejmohutnejsich zvirat Severni Ameriky. Na Yukonu jich zije sest až deset tisic kusu. Když medvedice dospeje, coz je tak kolem jejich sesti let a pozdeji, ma jedno az dve mladata a potom dalsi kazde tri az pet let. Samice odmita samce dokud ma kolem sebe male, proto nekdy samci puvodni rodinu vyvrazdi.

 
MEDVĚDI NEVĚDÍ, ŽE… I. PDF Tisk E-mail
Neděle, 27 květen 2007

 turisti nemaj zbrane... a taky ze se boji jen vylezt do buse. Na batohy si proto zavesi cinkave zvonecky, aby medved vcas rozpoznal, ze mu prichazi vecere.  Podle toho se pry pak pozna grizzly od cerneho medveda, protoze v jejich trusu se ty zvonecky najdou. Alespon tak zni mistni historky... Pravda je, ze nekteri zdejsi navstevnici v touze po dobrodruzstvi neprimerene a taky hloupe riskuji.

 
SÁRINEK, MŮJ BALZÁM PDF Tisk E-mail
Pondělí, 21 květen 2007

 Už delší dobu jsem se neozvala s tím, jak postupuje moje „zbláznění se“. Kocourek, kterého jsme si nečekaně přivezli z víkendového pobytu u příbuzných, se pomalu, ale jistě stává pořádnou šelmou a já se teď vážně pobavila, protože v knížce, kterou jsem koupila Janině, se píše o tom, že kdo má pocuchané nervy, pak je pro něj pravým balzámem kočka.

 
JEDOVATÉ ROSTLINKY PDF Tisk E-mail
Středa, 18 duben 2007

Venku je krásně, zelení se i těm, kterým se lení, co nevidět budou květinky, keře i stromy vábit hmyzí hladovce k lásky hrám... Za trochu žvance je promění v posly lásky. Ale - ne všechny příslušníci nádherné Flóry to myslí dobře, mnohé rostlinstvo je nesmírně nebezpečné. Ne pro včely, vosy, čmeláky a další, ale především lidem mohou přinést smrt... Například:

 
TVRĎÁK POD PANTOFLEM PDF Tisk E-mail
Úterý, 17 duben 2007

Všeobecne si moje okolí myslí, že jsem ženská tvrdá a protože jsem schopná zatlouct hrebík do zdi aniž bych musela následne volat odborníka na vystavení nové, že snad ani neexistuje problém, který bych nezvládla. Tedy o tom je presvedcena hlavne ženská cást osazenstva naší malé vesnicky. Názory té druhé poloviny jsem ješte nemela odvahu zjištovat, protože jim vlastne fušuju do remesla, a jak znám pány tvorstva, nebude jejich mínení asi moc lichotivé...

 
VŠICHNI ZA KOČKAMA!!! PDF Tisk E-mail
Neděle, 15 duben 2007

Dvakrát do roka se koná v prostorách Chvalské tvrze  VÝSTAVA PRO KOČKU - umisťovací výstava opuštěných kočiček. Cílem akce je najít pro ně nový domov a získat potřebné krmení pro ty, které se umístit nepodaří. A  jako vždy - vstupenkou na výstavu je jen konzerva krmení pro kočky, kterou je možné zakoupit i na místě.

 

 

 
ZAŠUSTÍŠ-LI ČI NEZAŠUSTÍŠ-LI? PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 22 březen 2007

Nemáme doma velké zvířátko, pouze dvě morčátka. Jsou to dvě mladé slečny, které se u nás dost dobře zabydlely. Mají vlastní klícku, ve které však přebývají pouze v době naší nepřítomnosti a pak v noci, jinak mají volný výběh. Tuto možnost nesmírně rády využívají a tak každý den po vypuštění pořádají „rychlostní závody kolem klece“ se zdoláváním nejrůznějších překážek...

 
<< Začátek < Předchozí 31 32 33 Následující > Konec >>

Výsledky 417 - 423 z 423
[CNW:Counter]