O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Fauna a flora

PŘEPADENÍ V KOUPELNĚ PDF Tisk E-mail
Pondělí, 29 říjen 2007

To se tak občas semele, že se člověku přihodí hrůzostrašná věc, na kterou hned tak nezapomene. Asi by  tohle bylo něco pro Krimi live (pokud by to ještě běželo) a pokud by se to vůbec dalo zachytit... Nevím nevím, jestli si umíte představit, co byste asi dělali vy - v podobné situaci. No, někoho by třeba i trefil šlak, jak se říká...

 
POTKANI - TI NA MAZLENÍ PDF Tisk E-mail
Úterý, 23 říjen 2007

Už dávno pradávno mi učarovali potkaníci. Mám doma päť (vlastne s mojím Jankom šesť) chlapov. Maroško je môj úplne prvý potkaník. Keďže mamina sa akosi týchto zvieratiek bojí, kým som bývala doma, nehrozilo žiadne mať (aj keď musím uznať, že robí pokroky, keď som bola s ostatnými u nej na chalupe týždeň na dovolenke, už sa odvážila ich aj pohladkať).

 
POSTESKNUTÍ PSOVSKÉ PDF Tisk E-mail
Pondělí, 10 září 2007

Moje potřeštěná panička se jednou zbláznila a zamilovala se. Znamená to, že najednou začala věnovat svůj čas a pozornost někomu jinému než mně, což, jak je jistě každému jasné, je nehoráznost. Musel jsem pochopitelně podniknout protiakci, jenže ne proti paničce, protože ta by se jen tak nedala, ale proti páníčkovi, protože ten nechce paničku urazit tím, že by mě komandoval.

 
ZMÝLENÁ NEPLATÍ ANEB KOČIČÍ DĚS PDF Tisk E-mail
Pátek, 07 září 2007

Je to pár dnů, co se Alena T. rozloučila s posledním koťátkem z posledního vrhu své kočičí matky pluku. Chlupaté dětičky se vydaly do světa oblažovat nové paničky a páníčky, třebenický byt i zahrada patří zas jen číčePrdloušce a pejsce Fifince. Pominu-li pochopitelně samu Alenu. Ale - co se nestalo... Následující neuvěřitelnou korespondenci berte s laskavým humorem...

 
KDYŽ PÁNÍČEK - TAK PROČ NE PES? PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 06 září 2007

Jedna má známá si před léty koupila pudlíka. Roztomilé kouzelné štěňátko-ňafátko, které milovala celá rodina. Psí chlapeček byl rozmazlován nejen jimi, ale i všemi známými, takže během krátké doby byl byt zaneřáděn všemožnými hračkami. Ale - znáte to a dost možná jste to i osobně zažili: 

 
HÁDANKA BOTANICKÁ - VYLUŠTĚNÍ PDF Tisk E-mail
Úterý, 07 srpen 2007

Jak už jsem v komentáři pod onou záhadou slíbila, zjistila jsem, oč se jedná. A jak jinak a kde jinde - než u věhlasného a velice hodného pana doktora Václava Větvičky. Promptně odpověděl - takže tady níže máte vyluštění (mj. někteří z vás to fakt uhodli!!!) Klobouk dolů!!! Nu, tak vlastně ani na vaření, ani na reje travičské... I když, teď, jak si to čtu znovu... Že bych se ještě zeptala, zda se to na mrtvole pozná?

 
HÁDANKA BOTANICKÁ PDF Tisk E-mail
Úterý, 07 srpen 2007

Včera jsem se šla po dlouhé době projít. Poslala mi totiž hodná kudlanka Helenka recept na Bezinkový liguére. A když už to tedy nevyšlo s tú ořechovicú, řekla jsem si, že zkusím "tohle". Naškubat bezinky atd. (recept sem také přihodím, nebojte), přilít potřebnou dávku "rozumně uložené měny" - to by snad neměl být problém. A pak už jen budu moct říkat, že si dám něco pro zdraví... Ale - co se nestalo:

 
PUCINKA, VĚRNÁ SPOLEČNICE PDF Tisk E-mail
Pondělí, 06 srpen 2007

Takto vypadalo moje zlaticko, ktere se jmenovalo Pucinka. Kdyz byla mala, vypadala takova odrbana, jako hadrova pucka.. a tak jsem ji pojmenovala Pucinka.Byla to Maltyzka, smisena s Pudlem, velmi vesela, hrava a tak graciozni.

 
ZABUBÁKOVANÝ RÉBUS NA KUŘÍ NOŽCE PDF Tisk E-mail
Středa, 01 srpen 2007

Daní, srdečně zdravím a posílám takový malý "rébus" pro znalce přírody. Tak jsem si minulý víkend vyšla do lesa a kromě košíku suchohřibů jsem objevila tuhletu "potvůrku podivnou". Nejprve jsem ji tak nějak přelétla zrakem a šla dál, pak jsem narazila na dvě další, menší, zabubákované, vypadaly spíš jak nějaká divná houba, žluté, jako zárodky zvonečků na kuří nožce...

 
<< Začátek < Předchozí 31 32 Následující > Konec >>

Výsledky 391 - 403 z 415
[CNW:Counter]