O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Fauna a flora

VŠETEČNICE - KRMÍME ZVÍŘÁTKA PDF Tisk E-mail
Středa, 04 leden 2017

Image resultMinule jsem se zde zmiňovala, že se s dětmi snažíme ulehčit "venkovním" ptáčkům a zvířátkům v zimě život. A - že letos tedy zima vypadá, že opravdu bude tvrdá.  V rámci dokrmování zvířátek a domácí přípravy jejich stravy jsem poněkud pozapomněla, že máme doma taky Psa. Se smutkem v duši se musím podělit o následující:

 
NĚKTEŘÍ LIDÉ SI NEZASLOUŽÍ BÝT LIDMI PDF Tisk E-mail
Úterý, 27 prosinec 2016

Další případ nepochopitelného lidského odpadu!!! Tohoto psa jsme dnes odchytávali na žádost PČR Žlutice. Pes byl uvázán v lese mimo cestu, nad odbočkou, co vede k panu Váňovi. Psa jsem osobně odřezával od stromu, mám to natočené... a byl nalezen opravdu jen shodou náhod. A musel tam být již nějakou dobu, protože vyzvrátil chuchvalec jehličí, listí a šišku, tzn., že hlady sežral všechno, na co jen dosáhnul...

 
LEONARDO, MIMINKO Z KRABICE OD BOT PDF Tisk E-mail
Středa, 14 prosinec 2016
"Už jsem zapomněl, kde jsem žil první 4 týdny svého života, ale jednoho dne mě odnesli od mámy a už jsem ji nikdy nespatřil. Ruka, která smrděla odpadky a kouřem, mě přehodila do jiné ruky člověka, který mě další den plačícího a hladového, předal v krabici od bot do voňavých a trpělivých rukou mojí prozatimní tety Olinky. Vytrhli mě od mámy předčasně a nestihl jsem se tedy nic naučit, pomalu se musím seznamovat se vším, co patří do psího světa."
 
ŠŤASTNÉ POKRAČOVÁNÍ O TÝRANÉ FENCE PDF Tisk E-mail
Pondělí, 12 prosinec 2016
Ráda bych vám předala báječnou a potěšující zprávu: fenečka, která žila v nemilosrdné rodině, kde byla nejspíš od narození týraná - a podle paní veterinářky (viz následující text) dlouhodobě a těžce, se přesto všechno uzdraví. Vzhledem k tomu, že sama je v podstatě odrostlá juniorka, tak má její tělíčko neuvěřitelnou sílu a životaschopnost. Už podstoupila první operaci, zatím se zotavuje a jak to vypadá, bude z ní jednou nesmírně šťastnej pejsek... A to i díky vám...
 
TŘINÁCT HŘEBCŮ A JÁ - 13 PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 08 prosinec 2016
Parlington Rupert 2015-2016 ... V září 2014, v době, kdy jsem nemohla tušit, že tak pečlivě rozmyšlený nákup hřebce Quiri bude nakonec chovatelsky k ničemu, přišla nabídka na koupi hřebce z Británie. První myšlenka - není to divné, když mi koupi hřebce nabízí sama majitelka a chovatelka v jedné osobě?
 
TŘINÁCT HŘEBCŮ A JÁ - 12 PDF Tisk E-mail
Úterý, 06 prosinec 2016

Rozšiřování chovu shetlandů vlastním odchovem znamená nutnost buď hřebce měnit po 3-5 letech, nebo držet hřebce alespoň dva. Původně měl být tím „druhým“ Llanshiver Baggins - druhý píši v uvozovkách proto, že pokud hřebec B připouští dcery hřebce A, nic to nevypovídá o vzájemných kvalitách těchto hřebců. To, že v jisté době připouští hřebec B dcery hřebce A, je dáno pouze tím, že hřebec B ještě nemá dcery, které by mohl připouštět hřebec A.

 
JE MI Z TOHO DĚSNĚ SMUTNO... PDF Tisk E-mail
Úterý, 06 prosinec 2016
DNES DOPLNĚNO O NOVÉ INFORMACE - V KOMENTÁŘÍCH - Protože mám pesa, svého drahého a nesmírně milovaného chlupáčka, jsem i víc než kdy dříve citlivá k sebemenšímu týrání zvířat. A občas si čtu stránky Dity Pullmannové, která se o všechny ty zbloudilce, opuštěňátka a především týrané pejsky vůbec, úžasně stará. A tam jsem objevila následující!!!!
 
UMÍ SE PSI SMÁT? PDF Tisk E-mail
Pondělí, 05 prosinec 2016
Žádný z mých psů to určitě neuměl. Váš chlupatec vycítí okamžitě vaši náladu, a když máte splín, položí vám hlavu na kolena, odevzdaně k vám obrátí oči a jeho oči říkají: “Nebuď smutná, já tě miluju, a jsem tu jenom pro tebe!“ Každý pejskař to zná…
 
TŘINÁCT HŘEBCŮ A JÁ - 11 PDF Tisk E-mail
Středa, 30 listopad 2016
Ještě vám dnes dopovím vše o Picovi - stále říkám, že dobrý kůň musí mít svých pět „P“: původ, postavu, povahu, pracovní použitelnost a plodnost. A jak je na tom můj hřebeček Pico? Výborně, to mi věřte!
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 40 - 52 z 423
[CNW:Counter]