O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Fauna a flora

VÝLET S JOZEFČÍKEM PDF Tisk E-mail
Úterý, 21 leden 2014

Pan Jiří Karel je urostlý muž v nejlepším věku. Bůh ho obdařil pracovitými pažemi, bystrou hlavou, manželkou, třemi dětmi a psem. Tedy, tím posledním ho spíš obdařila rodina, stejně jako příbuznými. Pan Jiří Karel rád pomáhá, a tak ho osud jednoho nedělního rána zavál z Neratovic, kde bydlí, do Přívor, vísky hned u Všetat.

 
ZTRATIL SE NÁM KOCOUR... PDF Tisk E-mail
Neděle, 19 leden 2014

Milá Danielo, často sleduji Vaše stránky a tak vím, že se zde schází i mnoho „kočkomilek“.  Tak bych potřebovala poradit... Ani nevím kde začít. Měli jsme dva kastrované kocourky (4letého Piňďu a 5letého Doda) a jednu kočičku (3roky Connie). Píši měli, protože jeden kocour se nám ztratil, je to už tři týdny...

 
ARCHIV - KOCOUR NENÍ NA POVEL PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 16 leden 2014

Je mnoho věcí mezi nebem a zemí. A je mnoho věcí mezi kočkou a člověkem... Můj kocour Kryštof je poměrně hodnej kluk. Přijde kdy chce, pomazlí se, když si chce hrát, přinese mi sám od sebe myšku (vida další zvíře!) — sice jen plyšovou, ale přinese. Když ho ke mně přinesli jako půlročního koucouřího skoro puberťáka, zapomněli na jednu důležitou věc: přiložit k němu návod.

 
KOČIČÍ PŘÁNÍ A MOJE ZAKÁZÁNÍ PDF Tisk E-mail
Pondělí, 30 prosinec 2013

Jednou (po očkování) dostal Kocour Kryštof na přilepšenou rybí křupavé "hvězdičky" určené k čistění zubů, ty od Gimpetu. Navykl si ovšem na ně natolik, že je vyžaduje pravidelně. Ne kvůli čistění zubů, pochopitelně, to je mu zcela fuk, ale kvůli tomu, že mu rybičkové sušenky mimořádně zachutnaly. Mám za to, že Kryštof dokonce tvrdí, že by s klidem oželel i jiné suché krmivo a mohl by se živit výhradně těmito sušenkami...

 
KAŽDODENNÍ KOCOUŘÍ RITUÁLY PDF Tisk E-mail
Neděle, 29 prosinec 2013

Je to tak každé ráno. Otvírám oči a mám pocit, že mám mezi nohama balvan. Hřejivý, chlupatý - zkrátka kocoura! Ten můj rošťák si zase vybral nejhřejivější místo na mém těle a vyhřívá se, pacholek, v mé nejspodnější energetické čakře. Opatrně se pokouším pohnout nohama...

 
NOMEN OMEN? JAK KDY. PDF Tisk E-mail
Středa, 18 prosinec 2013

Jak jsem tak švihnutá těma ptákama, mám tendence párovat každý zvíře v naší domácnosti. A jediný singl zvíře je u nás Bella. Furt mi bylo líto, že nemá žádnýho kamaráda, co by s ní hrál na lovenou a olizoval jí uši, a proto se jednoho sychravého podzimního odpoledne vykulil u nás v kuchyni z přepravky Garfield.

 
TYMIÁNEK PDF Tisk E-mail
Neděle, 15 prosinec 2013

Mateřídoušku, dříve velmi častou na pastvinách a polosuchých chudších půdách, můžeme v našem státě už jen pouze obdivovat, protože je chráněná a vzhledem k náročnosti na čistotu prostředí a v konkurenci ostatních rostlin už docela vzácná. A proto nám Bůh Příroda nadělil náhradu. A abychom přeci jen nepodlehli pokušení mateřídoušku sbírat, tak tato náhradní kytka má nejen stejné složení, ale účinných látek má dokonce několikanásobně více.

 
DOTAZ PRO PEJSKOLOGY PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 28 listopad 2013

Už nějaký ten pátek říkám, že si koupím pesa. Ano, moc a moc bych ho chtěla, v podstatě bych potřebovala nějakého toho kámoše, co když na mne bude štěkat, tak jen z lásky. Jenže situace je všelijaká a já stále nemám vyřešeno, jak s ním cestovat. Ale - to píšu jen jako zdůvodnění, proč se tak koukám po všech možných čubičkách. Například po téhle:

 
BYLINKY - JAK NA NĚ? PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 31 říjen 2013

 Asi před pěti šesti týdny jsem si domů přinesla tři květináčky: bazalku, rozmarýnku a doušku mateří. Přesadila jsem je do jednoho velkého květináče a polehounku na ně dýchala, každé ráno hezky pohladila, malinko zalila... Sebemenší nový lísteček vítala jako miminko.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 118 - 130 z 403
[CNW:Counter]