O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Fauna a flora

ALÍK PUNTÍKATÉ ALENKY PDF Tisk E-mail
Středa, 17 září 2014
Zas kousek hezkého psaní, to dnešní je z června roku 2006. Jo, to byly časy, plný smíchu a vtipných e-mailů... Tenhle je o jejím věrném Alíkovi - ale ostatně, co vám budu napovídat, však si to přečtěte a potěšíte se při tom i vy. Tak si říkám - kdo má takové štěstí, že si na něj po čase vzpomene (a rádo) tolik lidí?
 
KOLONIZACE PLANETY ZEMĚ PDF Tisk E-mail
Úterý, 12 srpen 2014

U nás doma čelíme invazi mimozemské civilizace. Loňský vyslanec shledal tuto planetu obyvatelnou. Civilizace proto letos zahájila kolonizaci Země v počtu pěti kusů. Jako první na Zemi přistáli tři kolonizátoři, kteří obdrželi pracovní jména Kulík, Dulík  a Bubík. Po několika málo dnech jsem se rozhodla zbylé dva přistávací moduly vyhodit na smetiště dějin.

 
PRO VÍLY BYLINKÁŘKY - II. PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 07 srpen 2014
Tak mám zas pár hádanek... Tedy spíš mých otázek, protože ač mám veškeré rostlinstvo ráda, tak převážnou většinu neznám. Zase jsem tedy vyfotila pár "něčeho" a uděláte mi radost, když mi o nich něco napíšete. Sice vím, že jsou tam dvakrát jeřabiny - ale je něco z toho jedlého?
 
PRO VÍLY BYLINKÁŘKY - I. PDF Tisk E-mail
Neděle, 15 červen 2014
Je pár věcí, které umím, a je děsně moc věcí, které neumím. Například počty všech druhů, správné nakládání se sečnými, řeznými a bodnými verky kutilskými, HTML, dorozumět se (kvalitně) jinak než mi zobák narost... no, bude toho hodně, co neumím. A a co přesto ráda dělám. Jako sbírání hub a bylinek. Houby nejspíš ještě nejsou, ale louky jsou tu skutečně nádherné!
 
ČIMČARÁRA - ČIM ČIM ČIM... PDF Tisk E-mail
Pondělí, 17 únor 2014

Je to takové malé, šedohnědé, střapaté, a je toho všude plno.... Jo, tak tohle se dalo říci před dvaceti, možná i více léty. Tehdy bylo to "malé, šedohnědé a střapaté" nezajímavým a obyčejným ptáčkem, který nikomu nestál ani za zmínku... Například v Praze jich bylo množství habadějů...

 

 
VÝLET S JOZEFČÍKEM PDF Tisk E-mail
Úterý, 21 leden 2014

Pan Jiří Karel je urostlý muž v nejlepším věku. Bůh ho obdařil pracovitými pažemi, bystrou hlavou, manželkou, třemi dětmi a psem. Tedy, tím posledním ho spíš obdařila rodina, stejně jako příbuznými. Pan Jiří Karel rád pomáhá, a tak ho osud jednoho nedělního rána zavál z Neratovic, kde bydlí, do Přívor, vísky hned u Všetat.

 
ZTRATIL SE NÁM KOCOUR... PDF Tisk E-mail
Neděle, 19 leden 2014

Milá Danielo, často sleduji Vaše stránky a tak vím, že se zde schází i mnoho „kočkomilek“.  Tak bych potřebovala poradit... Ani nevím kde začít. Měli jsme dva kastrované kocourky (4letého Piňďu a 5letého Doda) a jednu kočičku (3roky Connie). Píši měli, protože jeden kocour se nám ztratil, je to už tři týdny...

 
ARCHIV - KOCOUR NENÍ NA POVEL PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 16 leden 2014

Je mnoho věcí mezi nebem a zemí. A je mnoho věcí mezi kočkou a člověkem... Můj kocour Kryštof je poměrně hodnej kluk. Přijde kdy chce, pomazlí se, když si chce hrát, přinese mi sám od sebe myšku (vida další zvíře!) — sice jen plyšovou, ale přinese. Když ho ke mně přinesli jako půlročního koucouřího skoro puberťáka, zapomněli na jednu důležitou věc: přiložit k němu návod.

 
KOČIČÍ PŘÁNÍ A MOJE ZAKÁZÁNÍ PDF Tisk E-mail
Pondělí, 30 prosinec 2013

Jednou (po očkování) dostal Kocour Kryštof na přilepšenou rybí křupavé "hvězdičky" určené k čistění zubů, ty od Gimpetu. Navykl si ovšem na ně natolik, že je vyžaduje pravidelně. Ne kvůli čistění zubů, pochopitelně, to je mu zcela fuk, ale kvůli tomu, že mu rybičkové sušenky mimořádně zachutnaly. Mám za to, že Kryštof dokonce tvrdí, že by s klidem oželel i jiné suché krmivo a mohl by se živit výhradně těmito sušenkami...

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 118 - 130 z 408
[CNW:Counter]