O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Fauna a flora

MÁME DOMA VEVERKU, MÁ REZAVOU ... PDF Tisk E-mail
Pondělí, 23 březen 2015
Máme doma veverky. Máme totiž veverky rádi. Musíme. Před asi deseti lety jsme vedli krutou válku s veverkama, protože díky jejich akrobatickým schopnostem bylo absolutně nemožné mít plné krmítko pro ptáky. Během hodiny bylo v lepším případě vysypané (v horším někde na zemi s překousanou šňůrou či rozhlodanou střechou).
 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? PDF Tisk E-mail
Neděle, 22 únor 2015
Matka - já, a chlupaté dítě - Kajínek, jsme byli na kontrole a bodlu. Dokonce mu na levé straně krku vyholili čtvereční centimetr a dostal čip. Já vím, prej je to hloupost, jak se může ztratit něco, co mám věčně za krkem, ale ... A taky dostal ještě bodlo proti leptospiróze, paní doktorka se pak dost vážně podívala, že to je proti potkanům a je to i přenosné na majitelky. 
 
VELEVÁŽENÉ PUBLIKUM!!! - 5 PDF Tisk E-mail
Neděle, 08 únor 2015

Uááááá - naposledy jsem byla v tak nekřesťansky časnou dobu - v sedm ráno - venku, když jsem „šla na krev“. A teď chodím každej den. Začala jsem přípravou na procházky jak na třetí světovou. Večer jsem si připravila sportovní černé kalhoty, tlustou bundu, „palestinu“ na krk, rychlovlezné boty, řemínek a vodítko.

 
VELEVÁŽENÉ PUBLIKUM!!! - 4 PDF Tisk E-mail
Neděle, 01 únor 2015
Mám velkou postel. 2 x 2 metry. Jsem širokorozchodná, ale na tu svou půlku se vejdu bohatě, takže druhou nijak nezabírám. Věnovala jsem ji celou svému příživníkovi, té malé chlupaté přísavce. Ale kdepáááák, on, i když má krásnej přepychovej polštář ve tvaru zrzavého psa, tak nejraději spí mně za krkem a funí mi do ucha. Na jeho chválu však musím přiznat, že s sebou nijak nemrská, spí klidně.
 
VELEVÁŽENÉ PUBLIKUM!!! - 3 PDF Tisk E-mail
Úterý, 27 leden 2015
Tak si připadám jak ve zpovědnici. Jé, byl někdo z vás zamala ve zpovědnici? A na prvním přijímání? Tak podobně rozechvěle jsem se cítila v pátek. Vlastně už celý týden před pátkem, a ten pátek tuplem, když jsem se kolem šesté odpoledne vezla do dalekých Vodňan.
 
KDO NEMÁ PSA, AŤ TO NEČTE PDF Tisk E-mail
Neděle, 18 leden 2015

Je lepší mít chlapa nebo psa? Toť otázka jak pro Hamleta... Oba vám zásadně změní život, ale u psa lze tyto změny předvídat. Oba vyžadují každý den jídlo, a oběma je srdečně jedno, kde ho vezmete. Oba se stejnou lehkostí přejdou zablácenýma nohama přes právě vytřenou podlahu. A ani od jednoho nelze očekávat, že po sobě uklidí. Oba lze stejně těžko vyhodit z postele. Oba čas od času bez příčiny štěkají.

 
VELEVÁŽENÉ PUBLIKUM!!! - 2 PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 15 leden 2015
Ufff - tak jsem si početla - jak hodně komentářů, tak i e-mailů od mých milovaných kamarádek. Asi jsem vás všechny svým skučením dost vyděsila, ale já jsem si už na čubíčka v bytě zvykla. Ne, ještě tu není, ale mám ho tu zatím "neviditelného" (ještě jsem téměř normální, nebojte!) Dost možná si některé databázistky pamatují, jak jsem tu už několikrát psala o psech, co prošli naším domovem - ať jsme bydleli na "venkově", nebo tady v paneláku. 
 
VELEVÁŽENÉ PUBLIKUM!!! - 1 PDF Tisk E-mail
Středa, 07 leden 2015

Podle všeho nazrál čas, abych se také "opsila" - koukala jsem na net, a našla jsem toto zvíře pánského pohlaví. Je to prý úlet paní bichon-frisé s panem chlupatým čivavákem. Takže výsledný mladý psí muž nebude nejspíš zas tak moc mrňavý, a přitom by mohl dobře zastávat funkci živého postelového topení. Tak - kdo máte jakékoliv rady - na co se podívat, co zjistit, na co si dát pozor - atd. atd. - sem s nimi!!!


 
YUKONSKÝ PODZIM PDF Tisk E-mail
Středa, 05 listopad 2014
Tak nám na Yukon přišla - po mizerném konci léta a krásném podzimu - konečně zima. Teploty jsou zatím jen od minus 7 do minus 18. A tak neuškodí se podívat na pár, jen vzpomínkových, fotek ze zdejšího podzimu, který v českých krajích ještě asi neskončil.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 118 - 130 z 419
[CNW:Counter]