O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Fauna a flora

OTÁZKA PRO KOČIČÁKY PDF Tisk E-mail
Středa, 23 říjen 2013

Dobrý den, rád bych oslovil chovatele kočiček, a zeptal se na radu: jak je trestají za špatné chování? Moje kočka má např. ráda moje kožené křeslo, které mám u PC. Jelikož nebylo zrovna levné a když vidím, jak to ničí drápkama, jako kdyby byla na škrábadle, tak bych jí nejradši nakopl do zadnice (s prominutím).

 
UDĚLEJTE DOBRÝ SKUTEK PDF Tisk E-mail
Pondělí, 14 říjen 2013

Ahoj lidi, potřebuji pomoc - ale ne pro sebe... Máme tady v chatařské oblasti Prahy 6, na Přední Kopanině, bezdomovce. On je nyní v nemocnici, uřízli mu nohu a tak se hned tak nevrátí. Měl u sebe milovanou mícu, kterou ale nedal vykastrovat. Kde by taky na to vzal... .

 

 

 
MAZLÍČCI PDF Tisk E-mail
Úterý, 08 říjen 2013

Nedávno jsem četla rozmarné chlapské zamyšlení - o rozdílech mezi pesem a partnerkou: Pes neočekává, že mu zavoláte, když se někde opozdíte. Čím později přijdete domů, tím radostněji vás vítá. Pes nemá zájem o květiny, blahopřání a šperky.  Pes nedovolí, aby nějaký časopis řídil jeho život. Pes vás nikdy nekritizuje. Pes nechce vědět o každém psu, kterého jste kdy měl.

 
MOJE CHLUPATÉ DÍTĚ - 4 PDF Tisk E-mail
Úterý, 01 říjen 2013

Adalbert Antonio von Shtetka - to je prosím celé jméno našeho psího člena rodiny. Vymysleli jsme ho nad půllitrem piva se sestrou. Adalbert – protože Bert zní moc obyčejně, Antonio, protože první  jméno znělo Tonda a von Shtetka – tak to si raději nechám pro sebe, ale možná na to někteří psomilci přijdou.

 
KVĚTINÁŘKY NEŽIVÍM PDF Tisk E-mail
Úterý, 24 září 2013

Mám moc ráda hezké věci. Mám ráda květiny v domě. Dost možná jsem zatím neměla štěstí (nechci v žádném případě házet všechny do jednoho pytle), ale když jsem navštívila květinářství a nechala si uvázat kytici, nebyla jsem většinou dvakrát spokojená...

 
BANÁNOVÝ LIGUÉÉÉRE PDF Tisk E-mail
Pondělí, 23 září 2013

Banánový likér je národním nápojem obyvatel Kanárských ostrovů – což tvrdí průvodci a cestovní kanceláře. Můj kamarád Winston ovšem tvrdí něco jiného – národním nápojem ostrovanů je rum a whisky, což oni požívají se spoustou strašně sladkýho kafe a to hlavně po ránu, když odcházejí do práce.

 
KOČIČKA PRO ŠTĚSTÍ PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 19 září 2013

 Možná jste ji už viděli - Maneki Neko - sošku kočky se zdvihnutou tlapkou. Její obvyklé místo je ve výloze nebo u dveří asijských obchodů či restaurací. A možná by vás i zajímalo něco o jejím významu a původu... Už od dávných časů byla kočka pro japonské domácnosti přínosem. Likvidovala potkany a chránila tak svému majiteli úrodu.

 
MOJE CHLUPATÉ DÍTĚ - 3 PDF Tisk E-mail
Neděle, 08 září 2013

Naše milovaná čuba - Bert má dva měsíce a je to krásný veselý a hravý pes. Občas si říkám, jestli nemá ve svých předcích i nějakého medvěda. Už bez problémů slyší na svoje jméno. Na určité zavolání přiběhne, na zdvižený prst si sedne a potom dostane pamlsek. Za ten by šel i světa kraj. Spí nejraději na podlaze, nejspíš si chladí břicho. Ještě rád někde ukradne dceřino špinavé tričko, tepláky nebo jiný kus oblečení a na ten si lehne.

 
MOJE CHLUPATÉ DÍTĚ - 2 PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 29 srpen 2013

Pes roste jako z vody. Nám se sice zdá pořád stejný, ale sousedka, co ho neviděla skoro týden, se podivila, jak nám vyrostl. Moc nechce granule, tak ho všelijak šidíme. Dáváme mu granule s masem a rýží, granule s masovým vývarem, granule jen s masem. Už si pomalu zvyká, ale ze začátku dokázal klidně vypreparovat každý sebemenší kousíček masa z granulí.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 118 - 130 z 393
[CNW:Counter]