O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Fauna a flora

KOLONIZACE PLANETY ZEMĚ POKRAČUJE PDF Tisk E-mail
Úterý, 23 září 2014
Moudré pořekadlo, které praví, že pubertu vymyslela matka příroda proto, aby rodičům nebylo tak líto, že děti opouštějí rodné hnízdo, platí i v jiných civilizacích. Kolonizátoři teda mají do puberty ještě daleko, ale von ten batolecí věk umí bejt taky dost výživnej.
 
ALÍK PUNTÍKATÉ ALENKY PDF Tisk E-mail
Středa, 17 září 2014
Zas kousek hezkého psaní, to dnešní je z června roku 2006. Jo, to byly časy, plný smíchu a vtipných e-mailů... Tenhle je o jejím věrném Alíkovi - ale ostatně, co vám budu napovídat, však si to přečtěte a potěšíte se při tom i vy. Tak si říkám - kdo má takové štěstí, že si na něj po čase vzpomene (a rádo) tolik lidí?
 
KOLONIZACE PLANETY ZEMĚ PDF Tisk E-mail
Úterý, 12 srpen 2014

U nás doma čelíme invazi mimozemské civilizace. Loňský vyslanec shledal tuto planetu obyvatelnou. Civilizace proto letos zahájila kolonizaci Země v počtu pěti kusů. Jako první na Zemi přistáli tři kolonizátoři, kteří obdrželi pracovní jména Kulík, Dulík  a Bubík. Po několika málo dnech jsem se rozhodla zbylé dva přistávací moduly vyhodit na smetiště dějin.

 
PRO VÍLY BYLINKÁŘKY - II. PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 07 srpen 2014
Tak mám zas pár hádanek... Tedy spíš mých otázek, protože ač mám veškeré rostlinstvo ráda, tak převážnou většinu neznám. Zase jsem tedy vyfotila pár "něčeho" a uděláte mi radost, když mi o nich něco napíšete. Sice vím, že jsou tam dvakrát jeřabiny - ale je něco z toho jedlého?
 
PRO VÍLY BYLINKÁŘKY - I. PDF Tisk E-mail
Neděle, 15 červen 2014
Je pár věcí, které umím, a je děsně moc věcí, které neumím. Například počty všech druhů, správné nakládání se sečnými, řeznými a bodnými verky kutilskými, HTML, dorozumět se (kvalitně) jinak než mi zobák narost... no, bude toho hodně, co neumím. A a co přesto ráda dělám. Jako sbírání hub a bylinek. Houby nejspíš ještě nejsou, ale louky jsou tu skutečně nádherné!
 
ČIMČARÁRA - ČIM ČIM ČIM... PDF Tisk E-mail
Pondělí, 17 únor 2014

Je to takové malé, šedohnědé, střapaté, a je toho všude plno.... Jo, tak tohle se dalo říci před dvaceti, možná i více léty. Tehdy bylo to "malé, šedohnědé a střapaté" nezajímavým a obyčejným ptáčkem, který nikomu nestál ani za zmínku... Například v Praze jich bylo množství habadějů...

 

 
VÝLET S JOZEFČÍKEM PDF Tisk E-mail
Úterý, 21 leden 2014

Pan Jiří Karel je urostlý muž v nejlepším věku. Bůh ho obdařil pracovitými pažemi, bystrou hlavou, manželkou, třemi dětmi a psem. Tedy, tím posledním ho spíš obdařila rodina, stejně jako příbuznými. Pan Jiří Karel rád pomáhá, a tak ho osud jednoho nedělního rána zavál z Neratovic, kde bydlí, do Přívor, vísky hned u Všetat.

 
ZTRATIL SE NÁM KOCOUR... PDF Tisk E-mail
Neděle, 19 leden 2014

Milá Danielo, často sleduji Vaše stránky a tak vím, že se zde schází i mnoho „kočkomilek“.  Tak bych potřebovala poradit... Ani nevím kde začít. Měli jsme dva kastrované kocourky (4letého Piňďu a 5letého Doda) a jednu kočičku (3roky Connie). Píši měli, protože jeden kocour se nám ztratil, je to už tři týdny...

 
ARCHIV - KOCOUR NENÍ NA POVEL PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 16 leden 2014

Je mnoho věcí mezi nebem a zemí. A je mnoho věcí mezi kočkou a člověkem... Můj kocour Kryštof je poměrně hodnej kluk. Přijde kdy chce, pomazlí se, když si chce hrát, přinese mi sám od sebe myšku (vida další zvíře!) — sice jen plyšovou, ale přinese. Když ho ke mně přinesli jako půlročního koucouřího skoro puberťáka, zapomněli na jednu důležitou věc: přiložit k němu návod.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 118 - 130 z 409
[CNW:Counter]