O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Fauna a flora

VYPRÁVĚNÍ O SAMETCE PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 09 duben 2015
Jak jsem přišla k Sametce? Jednoduše – odchovala jsem si ji; Sametka se narodila u nás v Málkovicích. Ale svůj příběh to také má. Od kamarádky jsem se dozvěděla, že ZOO Plzeň rozprodává svůj chov shetlandských pony. Neváhala jsem a kontaktovala zaměstnance ZOO, který měl prodej na starosti, abych byla první, kdo si zamluví malou ryzku Samanthu.
 
NAŠI KAMARÁDI Z ŘÍŠE ZVÍŘECÍ PDF Tisk E-mail
Úterý, 07 duben 2015
Dnes, po delší době, zase začínám s vaším vyprávěním... Tentokrát je to o kouzelném kocourkovi, který žije s naším dlouholetým kamarádem, co si říká strejda-děda. Kocourek se stal jeho čtyřnohým potěšením a věřím, že je i jedním z opravdu učinkujících léků na mizející zdravotní potíže. Mj. také hlásám, že pozorování mého psího miminka je lepší než všechna antidepresiva.
 
MÁME DOMA KOCOURA PDF Tisk E-mail
Úterý, 07 duben 2015
Někomu bude znít moje vyprávění asi infantilně, ale náš kocour Bertík je členem rodiny :-) Mám ho rád i proto, že je úžasně čistotný. On si myje pacičky a tělíčko i tehdy, jde-li ven. Sedí na parapetu a myje se. Což nechápu, ale je to jeho rituál. Potřebu udělá jen venku, nebo dole v garáži, kde má svou bedýnku s absorpčním pískem. Tu tam má pro případ nečasu, aby nemusel jít do sloty. A na to včas upozorní.
 
ÓDA NA JAPKO PDF Tisk E-mail
Úterý, 31 březen 2015
Jak se tak courám krajinou, tak jsem vymyslela, že napíšu ódu na jablko, jako poděkování těm, co se snaží vrátit původní genofond do naší krajiny. Vím, že se píše jablko, když je jdu kupovat, tak si kupuji jablka, ale když si ho dávám, jím japko :-))). Kupovala bych jich hodně a ráda, jenomže obchodní řetězce znají tak maximálně čtyři druhy jablek a dělí je na červená a zelená.
 
MÁME DOMA VEVERKU, MÁ REZAVOU ... PDF Tisk E-mail
Pondělí, 23 březen 2015
Máme doma veverky. Máme totiž veverky rádi. Musíme. Před asi deseti lety jsme vedli krutou válku s veverkama, protože díky jejich akrobatickým schopnostem bylo absolutně nemožné mít plné krmítko pro ptáky. Během hodiny bylo v lepším případě vysypané (v horším někde na zemi s překousanou šňůrou či rozhlodanou střechou).
 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? PDF Tisk E-mail
Neděle, 22 únor 2015
Matka - já, a chlupaté dítě - Kajínek, jsme byli na kontrole a bodlu. Dokonce mu na levé straně krku vyholili čtvereční centimetr a dostal čip. Já vím, prej je to hloupost, jak se může ztratit něco, co mám věčně za krkem, ale ... A taky dostal ještě bodlo proti leptospiróze, paní doktorka se pak dost vážně podívala, že to je proti potkanům a je to i přenosné na majitelky. 
 
VELEVÁŽENÉ PUBLIKUM!!! - 5 PDF Tisk E-mail
Neděle, 08 únor 2015

Uááááá - naposledy jsem byla v tak nekřesťansky časnou dobu - v sedm ráno - venku, když jsem „šla na krev“. A teď chodím každej den. Začala jsem přípravou na procházky jak na třetí světovou. Večer jsem si připravila sportovní černé kalhoty, tlustou bundu, „palestinu“ na krk, rychlovlezné boty, řemínek a vodítko.

 
VELEVÁŽENÉ PUBLIKUM!!! - 4 PDF Tisk E-mail
Neděle, 01 únor 2015
Mám velkou postel. 2 x 2 metry. Jsem širokorozchodná, ale na tu svou půlku se vejdu bohatě, takže druhou nijak nezabírám. Věnovala jsem ji celou svému příživníkovi, té malé chlupaté přísavce. Ale kdepáááák, on, i když má krásnej přepychovej polštář ve tvaru zrzavého psa, tak nejraději spí mně za krkem a funí mi do ucha. Na jeho chválu však musím přiznat, že s sebou nijak nemrská, spí klidně.
 
VELEVÁŽENÉ PUBLIKUM!!! - 3 PDF Tisk E-mail
Úterý, 27 leden 2015
Tak si připadám jak ve zpovědnici. Jé, byl někdo z vás zamala ve zpovědnici? A na prvním přijímání? Tak podobně rozechvěle jsem se cítila v pátek. Vlastně už celý týden před pátkem, a ten pátek tuplem, když jsem se kolem šesté odpoledne vezla do dalekých Vodňan.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 118 - 130 z 423
[CNW:Counter]