O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Fauna a flora

KAŽDODENNÍ KOCOUŘÍ RITUÁLY PDF Tisk E-mail
Neděle, 29 prosinec 2013

Je to tak každé ráno. Otvírám oči a mám pocit, že mám mezi nohama balvan. Hřejivý, chlupatý - zkrátka kocoura! Ten můj rošťák si zase vybral nejhřejivější místo na mém těle a vyhřívá se, pacholek, v mé nejspodnější energetické čakře. Opatrně se pokouším pohnout nohama...

 
NOMEN OMEN? JAK KDY. PDF Tisk E-mail
Středa, 18 prosinec 2013

Jak jsem tak švihnutá těma ptákama, mám tendence párovat každý zvíře v naší domácnosti. A jediný singl zvíře je u nás Bella. Furt mi bylo líto, že nemá žádnýho kamaráda, co by s ní hrál na lovenou a olizoval jí uši, a proto se jednoho sychravého podzimního odpoledne vykulil u nás v kuchyni z přepravky Garfield.

 
TYMIÁNEK PDF Tisk E-mail
Neděle, 15 prosinec 2013

Mateřídoušku, dříve velmi častou na pastvinách a polosuchých chudších půdách, můžeme v našem státě už jen pouze obdivovat, protože je chráněná a vzhledem k náročnosti na čistotu prostředí a v konkurenci ostatních rostlin už docela vzácná. A proto nám Bůh Příroda nadělil náhradu. A abychom přeci jen nepodlehli pokušení mateřídoušku sbírat, tak tato náhradní kytka má nejen stejné složení, ale účinných látek má dokonce několikanásobně více.

 
DOTAZ PRO PEJSKOLOGY PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 28 listopad 2013

Už nějaký ten pátek říkám, že si koupím pesa. Ano, moc a moc bych ho chtěla, v podstatě bych potřebovala nějakého toho kámoše, co když na mne bude štěkat, tak jen z lásky. Jenže situace je všelijaká a já stále nemám vyřešeno, jak s ním cestovat. Ale - to píšu jen jako zdůvodnění, proč se tak koukám po všech možných čubičkách. Například po téhle:

 
BYLINKY - JAK NA NĚ? PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 31 říjen 2013

 Asi před pěti šesti týdny jsem si domů přinesla tři květináčky: bazalku, rozmarýnku a doušku mateří. Přesadila jsem je do jednoho velkého květináče a polehounku na ně dýchala, každé ráno hezky pohladila, malinko zalila... Sebemenší nový lísteček vítala jako miminko.

 
MOJE CHLUPATÉ DÍTĚ - 5 PDF Tisk E-mail
Úterý, 29 říjen 2013

Bert povyrostl. Budou mu brzo čtyři měsíce. Rozjedl se a má skoro jedenáct kilo. Do schodů už ho netaháme, chodí pěkně sám. Zvykli jsme si všichni vzájemně na sebe a taky na kapku jiný režim - život s pejskem. Volné chvilky trávíme s Bertem v lese, na cvičáku nebo na zahradě u babičky.

 

 
OTÁZKA PRO KOČIČÁKY PDF Tisk E-mail
Středa, 23 říjen 2013

Dobrý den, rád bych oslovil chovatele kočiček, a zeptal se na radu: jak je trestají za špatné chování? Moje kočka má např. ráda moje kožené křeslo, které mám u PC. Jelikož nebylo zrovna levné a když vidím, jak to ničí drápkama, jako kdyby byla na škrábadle, tak bych jí nejradši nakopl do zadnice (s prominutím).

 
UDĚLEJTE DOBRÝ SKUTEK PDF Tisk E-mail
Pondělí, 14 říjen 2013

Ahoj lidi, potřebuji pomoc - ale ne pro sebe... Máme tady v chatařské oblasti Prahy 6, na Přední Kopanině, bezdomovce. On je nyní v nemocnici, uřízli mu nohu a tak se hned tak nevrátí. Měl u sebe milovanou mícu, kterou ale nedal vykastrovat. Kde by taky na to vzal... .

 

 

 
MAZLÍČCI PDF Tisk E-mail
Úterý, 08 říjen 2013

Nedávno jsem četla rozmarné chlapské zamyšlení - o rozdílech mezi pesem a partnerkou: Pes neočekává, že mu zavoláte, když se někde opozdíte. Čím později přijdete domů, tím radostněji vás vítá. Pes nemá zájem o květiny, blahopřání a šperky.  Pes nedovolí, aby nějaký časopis řídil jeho život. Pes vás nikdy nekritizuje. Pes nechce vědět o každém psu, kterého jste kdy měl.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 118 - 130 z 399
[CNW:Counter]