O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Fauna a flora

KOČIČÍ PŘÁNÍ A MOJE ZAKÁZÁNÍ PDF Tisk E-mail
Pondělí, 30 prosinec 2013

Jednou (po očkování) dostal Kocour Kryštof na přilepšenou rybí křupavé "hvězdičky" určené k čistění zubů, ty od Gimpetu. Navykl si ovšem na ně natolik, že je vyžaduje pravidelně. Ne kvůli čistění zubů, pochopitelně, to je mu zcela fuk, ale kvůli tomu, že mu rybičkové sušenky mimořádně zachutnaly. Mám za to, že Kryštof dokonce tvrdí, že by s klidem oželel i jiné suché krmivo a mohl by se živit výhradně těmito sušenkami...

 
KAŽDODENNÍ KOCOUŘÍ RITUÁLY PDF Tisk E-mail
Neděle, 29 prosinec 2013

Je to tak každé ráno. Otvírám oči a mám pocit, že mám mezi nohama balvan. Hřejivý, chlupatý - zkrátka kocoura! Ten můj rošťák si zase vybral nejhřejivější místo na mém těle a vyhřívá se, pacholek, v mé nejspodnější energetické čakře. Opatrně se pokouším pohnout nohama...

 
NOMEN OMEN? JAK KDY. PDF Tisk E-mail
Středa, 18 prosinec 2013

Jak jsem tak švihnutá těma ptákama, mám tendence párovat každý zvíře v naší domácnosti. A jediný singl zvíře je u nás Bella. Furt mi bylo líto, že nemá žádnýho kamaráda, co by s ní hrál na lovenou a olizoval jí uši, a proto se jednoho sychravého podzimního odpoledne vykulil u nás v kuchyni z přepravky Garfield.

 
TYMIÁNEK PDF Tisk E-mail
Neděle, 15 prosinec 2013

Mateřídoušku, dříve velmi častou na pastvinách a polosuchých chudších půdách, můžeme v našem státě už jen pouze obdivovat, protože je chráněná a vzhledem k náročnosti na čistotu prostředí a v konkurenci ostatních rostlin už docela vzácná. A proto nám Bůh Příroda nadělil náhradu. A abychom přeci jen nepodlehli pokušení mateřídoušku sbírat, tak tato náhradní kytka má nejen stejné složení, ale účinných látek má dokonce několikanásobně více.

 
DOTAZ PRO PEJSKOLOGY PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 28 listopad 2013

Už nějaký ten pátek říkám, že si koupím pesa. Ano, moc a moc bych ho chtěla, v podstatě bych potřebovala nějakého toho kámoše, co když na mne bude štěkat, tak jen z lásky. Jenže situace je všelijaká a já stále nemám vyřešeno, jak s ním cestovat. Ale - to píšu jen jako zdůvodnění, proč se tak koukám po všech možných čubičkách. Například po téhle:

 
BYLINKY - JAK NA NĚ? PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 31 říjen 2013

 Asi před pěti šesti týdny jsem si domů přinesla tři květináčky: bazalku, rozmarýnku a doušku mateří. Přesadila jsem je do jednoho velkého květináče a polehounku na ně dýchala, každé ráno hezky pohladila, malinko zalila... Sebemenší nový lísteček vítala jako miminko.

 
MOJE CHLUPATÉ DÍTĚ - 5 PDF Tisk E-mail
Úterý, 29 říjen 2013

Bert povyrostl. Budou mu brzo čtyři měsíce. Rozjedl se a má skoro jedenáct kilo. Do schodů už ho netaháme, chodí pěkně sám. Zvykli jsme si všichni vzájemně na sebe a taky na kapku jiný režim - život s pejskem. Volné chvilky trávíme s Bertem v lese, na cvičáku nebo na zahradě u babičky.

 

 
OTÁZKA PRO KOČIČÁKY PDF Tisk E-mail
Středa, 23 říjen 2013

Dobrý den, rád bych oslovil chovatele kočiček, a zeptal se na radu: jak je trestají za špatné chování? Moje kočka má např. ráda moje kožené křeslo, které mám u PC. Jelikož nebylo zrovna levné a když vidím, jak to ničí drápkama, jako kdyby byla na škrábadle, tak bych jí nejradši nakopl do zadnice (s prominutím).

 
UDĚLEJTE DOBRÝ SKUTEK PDF Tisk E-mail
Pondělí, 14 říjen 2013

Ahoj lidi, potřebuji pomoc - ale ne pro sebe... Máme tady v chatařské oblasti Prahy 6, na Přední Kopanině, bezdomovce. On je nyní v nemocnici, uřízli mu nohu a tak se hned tak nevrátí. Měl u sebe milovanou mícu, kterou ale nedal vykastrovat. Kde by taky na to vzal... .

 

 

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 118 - 130 z 400
[CNW:Counter]