O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Fauna a flora

FERDA, ŽOLÍK A NAVÍC FILIP PDF Tisk E-mail
Neděle, 13 prosinec 2015
http://www.zeitung.cz/wp-content/uploads/2014/08/papouchy.jpgAhoj, Dani a vy všichni ostatní - posílám slíbený pokračování story o mých papoušcích. Jak jsem psala, po smrti mé maminky mi zůstal Filip - klasicky světle zelená andulka, o rok starší než ti moji dva raubíři. Kupovala jsem ho mamince k narozeninám loni v červnu. Jo, a ještě něco - je to holka - hodně dlouho se tvářila jako kluk a pak najednou šup a modrý ozobí se přebarvilo do hněda:-).
 
PSÍ BABYSITTING PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 19 listopad 2015
"Julka je milá a hodná holka, pravda, občas trochu zmatlík, ale psa jí klidně můžu svěřit. Během víkendu se snad tak moc nestane, odjíždím v sobotu a vracím se v neděli. V podstatě jde o jednu noc. Navíc, vždyť už to párkrát zvládla, sice jenom přes noc, ale zvládla. A Amy ji zbožňuje,“ uklidňuji sama sebe. „A prosím tě, radši jí neodepínej vodítko, neposlouchá ani mě, natož cizí. A kdyby ses už rozhodla ji pustit, tak až úplně vzadu na poli, aby neviděla potok.
 
NAŠE FLUFFY PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 12 listopad 2015
Máme Fluffy už pět let. Našla jsem ji na Craigslistu (to jsou zdejší internetové inzeráty). Její majitelé nám říkali, že jí je asi rok. Jestli si to pamatuju dobře, tak jsem ji koupili tak za 30 dolarů.
 
KRAVÍ PŘÍBĚHY PDF Tisk E-mail
Středa, 11 listopad 2015
Všechno není lehce sdělitelné: naše radost nad pasoucími kravkami, dováděním nově vypuštěné omladiny do výběhů, radost z úspěšného porodu telete či plných vemen krav, vstupujících do dojírny. Vzpomínáme na zvířata, která nás živila a dnes jsou kdesi na věčně zelených pastvinách. Náš vztah ke kravám má sice mantinely, ale snažíme se, aby život, který u nás prožijí, byl pro ně co nejpříjemnější - ve stádě, bez uvazování, na pastvinách.
 
KRÁVA - MERESJEV PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 05 listopad 2015
Povím vám další, tentokrát "kravskou" příhodu. Víte, můžete se starat o krávy sebelépe a stejně nemáte jistotu, že se jim nemoci nebo úrazy vyhnou. Vždyť o děti pečujeme o tolik starostlivěji, a přesto se musíme smířit s tím, že někdy nám dítko nastydne, jindy se řízne, spálí, nebo si podvrkne nohu… Ta dnešní bude o osudu krávy Bess. Byla klidná, mírná, pěkně dojila a měla jsem ji ráda.
 
OBEDIENCE A VYZNÁNÍ PDF Tisk E-mail
Středa, 04 listopad 2015
Obedience sice v překladu znamená poslušnost, tedy hlavně pokud se jedná o pejsky, ale jde o mnohem víc. Tým složený z člověka a psa by prý měl při provozování tohoto sportu s radostí a perfektně absolvovat různé úkoly. Tolik vysvětlující citát. Jenže – šedá je teorie, zelená, ach zelená - praxe života…
 
VÍTE O VČELÁCH, ŽE: PDF Tisk E-mail
Úterý, 03 listopad 2015
V oboru včelařství se nevyznám, ale tuším, že se potýká se stále většími problémy, včely jsou pořád míň odolné, podléhají parazitům a nemocem a hrozí jim vymírání. Důvody jsou možná jinde, než se traduje. Obvykle se současné včelí problémy připisují civilizačním vlivům a změnám klimatu, ale možná že jsme my lidé nikdy nepochopili, co včely doopravdy potřebují.
 
EMPATIE KONÍ PDF Tisk E-mail
Úterý, 27 říjen 2015
Mám jako mazlíky koně, tak vám napíšu ne o psech, nebo jiných mazlíčcích, ale o koních... Začnu vzpomínkou na Goldana. Jednou jsme se vraceli z dětského dne, pořádaného ve vzdálenější vesnici. Protože hrozil déšť, poslala jsem dcerku, doprovázející nás v sedle Almy, ať jede napřed zkratkou přes pole, zatímco já ten lán musela s hřebečkem ve vozíku objet. Na nějakou terénní jízdu s miminem v náručí nebylo pomyšlení…
 
TEDY - KDO TOHLE UHODNE ... PDF Tisk E-mail
Neděle, 11 říjen 2015
O téhle psí holčičce jsem slyšela už asi před půl rokem. Je stejně tak z pražského Jižáku a a jeji lidi s ní choděj na stejné místo - na velký Centrální park. Osobně přiznám, že jsem si ji fakt neuměla představit, protože když jsem slyšela, jaký to je mix, tak jsem si ji fakt neuměla představit - stejně tak ani její "vznik" a už vůbec ne to, jak to její maminka zvládla... Ale - Sára (tak se fenečka jmenuje) je tu, je spokojená a velice milá...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 105 - 117 z 437
[CNW:Counter]