O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Fauna a flora

VELEVÁŽENÉ PUBLIKUM!!! - 2 PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 15 leden 2015
Ufff - tak jsem si početla - jak hodně komentářů, tak i e-mailů od mých milovaných kamarádek. Asi jsem vás všechny svým skučením dost vyděsila, ale já jsem si už na čubíčka v bytě zvykla. Ne, ještě tu není, ale mám ho tu zatím "neviditelného" (ještě jsem téměř normální, nebojte!) Dost možná si některé databázistky pamatují, jak jsem tu už několikrát psala o psech, co prošli naším domovem - ať jsme bydleli na "venkově", nebo tady v paneláku. 
 
VELEVÁŽENÉ PUBLIKUM!!! - 1 PDF Tisk E-mail
Středa, 07 leden 2015

Podle všeho nazrál čas, abych se také "opsila" - koukala jsem na net, a našla jsem toto zvíře pánského pohlaví. Je to prý úlet paní bichon-frisé s panem chlupatým čivavákem. Takže výsledný mladý psí muž nebude nejspíš zas tak moc mrňavý, a přitom by mohl dobře zastávat funkci živého postelového topení. Tak - kdo máte jakékoliv rady - na co se podívat, co zjistit, na co si dát pozor - atd. atd. - sem s nimi!!!


 
YUKONSKÝ PODZIM PDF Tisk E-mail
Středa, 05 listopad 2014
Tak nám na Yukon přišla - po mizerném konci léta a krásném podzimu - konečně zima. Teploty jsou zatím jen od minus 7 do minus 18. A tak neuškodí se podívat na pár, jen vzpomínkových, fotek ze zdejšího podzimu, který v českých krajích ještě asi neskončil.
 
SPÍTE S NÍM? PDF Tisk E-mail
Pondělí, 03 listopad 2014
Odpočinek vedle partnera je prý zdravější a lidé pak bývají i šťastnější. Během noci se nám totiž v přítomnosti milovaného snižuje hladina  stresového hormonu. Cítíme se v bezpečí... Jenže - co když ten druhý chrápe, rád si v posteli čte, případně si pouští v ložnici televizi, v noci často vstává, ve spánku s sebou mele, hází rukama, má odlišný čas vstávání a ulehání ...
 
KOLONIZACE PLANETY ZEMĚ POKRAČUJE PDF Tisk E-mail
Úterý, 23 září 2014
Moudré pořekadlo, které praví, že pubertu vymyslela matka příroda proto, aby rodičům nebylo tak líto, že děti opouštějí rodné hnízdo, platí i v jiných civilizacích. Kolonizátoři teda mají do puberty ještě daleko, ale von ten batolecí věk umí bejt taky dost výživnej.
 
ALÍK PUNTÍKATÉ ALENKY PDF Tisk E-mail
Středa, 17 září 2014
Zas kousek hezkého psaní, to dnešní je z června roku 2006. Jo, to byly časy, plný smíchu a vtipných e-mailů... Tenhle je o jejím věrném Alíkovi - ale ostatně, co vám budu napovídat, však si to přečtěte a potěšíte se při tom i vy. Tak si říkám - kdo má takové štěstí, že si na něj po čase vzpomene (a rádo) tolik lidí?
 
KOLONIZACE PLANETY ZEMĚ PDF Tisk E-mail
Úterý, 12 srpen 2014

U nás doma čelíme invazi mimozemské civilizace. Loňský vyslanec shledal tuto planetu obyvatelnou. Civilizace proto letos zahájila kolonizaci Země v počtu pěti kusů. Jako první na Zemi přistáli tři kolonizátoři, kteří obdrželi pracovní jména Kulík, Dulík  a Bubík. Po několika málo dnech jsem se rozhodla zbylé dva přistávací moduly vyhodit na smetiště dějin.

 
PRO VÍLY BYLINKÁŘKY - II. PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 07 srpen 2014
Tak mám zas pár hádanek... Tedy spíš mých otázek, protože ač mám veškeré rostlinstvo ráda, tak převážnou většinu neznám. Zase jsem tedy vyfotila pár "něčeho" a uděláte mi radost, když mi o nich něco napíšete. Sice vím, že jsou tam dvakrát jeřabiny - ale je něco z toho jedlého?
 
PRO VÍLY BYLINKÁŘKY - I. PDF Tisk E-mail
Neděle, 15 červen 2014
Je pár věcí, které umím, a je děsně moc věcí, které neumím. Například počty všech druhů, správné nakládání se sečnými, řeznými a bodnými verky kutilskými, HTML, dorozumět se (kvalitně) jinak než mi zobák narost... no, bude toho hodně, co neumím. A a co přesto ráda dělám. Jako sbírání hub a bylinek. Houby nejspíš ještě nejsou, ale louky jsou tu skutečně nádherné!
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 105 - 117 z 400
[CNW:Counter]