O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Fauna a flora

CHCETE-LI PSA, POŘÁDNĚ SE ZAMYSLETE... PDF Tisk E-mail
Středa, 26 srpen 2015

Následující text - určitě už dlouho koluje internetem, ale já ho viděla teprve dnes - víceméně varuje před některými záludnostmi soužití s čtyřnohým chlupáčem psího druhu. No, pokud tak na to zírám, myslím, že to zdaleka nevypovídá o všech možných "eventunelitách"...
 
NĚCO PRO BOTANIKY/NIČKY ... PDF Tisk E-mail
Úterý, 25 srpen 2015
Zase jsem našla "něco hezkého", o čemž nevím, co to je, jak se "to" jmenuje a především - je to jedlé či jinak použitelné? Každopádně - vypadá "to" velmi dekorativně... Tak zas prosím zdejší moudré dámy (případně i pány, pokud něco z toho poznají), aby daly vědět.
 
FERDA A ŽOLÍK PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 06 srpen 2015

Tak jsem si k narozeninám, který jsem měla 9. června, koupila andulku - tyrkysově modrýho samečka. No a za měsíc si na mě zvyknul tak, že nedával to, že jsem občas celý den pryč. Jeho srdceryvný řvaní jsem vydržela přesně týden, pak jsem šla do zverimexu a povídám, že potřebuju ještě jednoho opeřenýho křiklouna. A vybrala jsem mu zelenožlutou samičku. Okamžitě si padli do oka, první seznámení probíhalo tak, že přes hodinu viseli na záclonách, otírali se zobákama a povídali si.

 
PTAČÍ TSUNAMI ;-) PDF Tisk E-mail
Pondělí, 03 srpen 2015
I řekl Bůh: „Ať se vody zahemží množstvím živočichů a nad zemí pod nebeskou oblohou ať létají ptáci!“ Bůh tedy stvořil velké mořské obludy a všemožné druhy čilých živočichů, jimiž se zahemžily vody, i všemožné druhy okřídlených ptáků. A Bůh viděl, že je to dobré. Požehnal jim a řekl: „Ploďte a množte se a naplňte vody v mořích; také ptáci ať se rozmnožují na zemi.“
 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? PDF Tisk E-mail
Pondělí, 03 srpen 2015
Je mu už osm měsíců, mému chlupatému puberťákovi. Je podruhé ostříhán - tentokrát tedy spíš podškubán, protože vypadá spíš jako odrbaná slepice. No, zkusila jsem jinou střihačku... Hlavní ale je, že má pryč ty hrozné dlouhé rousy, takže ho nemusím po každém návratu z venku sprchovat. Ale mám velký probléééém....
 
RÁNO ČERNÉHO KOCOURA PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 30 červenec 2015

Je to tak každé ráno. Otvírám oči a mám pocit, že mám mezi nohama balvan. Hřejivý, chlupatý -zkrátka kocoura! Ten můj rošťák si zase vybral nejhřejivější místo na mém těle a vyhřívá se, pacholek, v mé nejspodnější energetické čakře.

 
ROZMARÝN LÉKAŘSKÝ PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 02 červenec 2015
Stálezelený, opojně vonící keř pochází ze Středomoří, kde roste i ve volné přírodě a dorůstá výšky jednoho až dvou metrů. U nás se může také pěstovat venku, ale protože není odolný vůči mrazům, musíme ho k přezimování přenést do chladné místnosti. Jeho latinský název znamená „mořská rosa“, protože nejlépe se mu daří právě v blízkosti moře.
 
JITROCEL KOPINATÝ PDF Tisk E-mail
Úterý, 30 červen 2015
Jitrocel je všeobecně známá, hojně rostoucí vytrvalá plevelná bylina. Na našem území se vyskytují tři druhy jitrocele – kopinatý, větší a prostřední. Nejúčinnější je právě jitrocel kopinatý, jehož typické listy sbíráme od června do srpna, nejlépe předtím, než rostlina vykvete. Úbytek léčivých látek však s kvetením není nijak drastický, takže svěže zelené listy můžeme bez obav sbírat až do konce léta.
 
VOSKOVKA PDF Tisk E-mail
Pondělí, 29 červen 2015
Svou voskovku mám už hooodně moc dlouho. Letos to bude už dvacet let. Já vlastně mám všechny kytky (pokud přežijí synovo ošetřování během mých občasných nepřítomností) hodně dlouho. A jsou to převážně kytky s historií. Hodně z nich jsou moje "zelené památky" na ty, které už nikdy neuvidím, ale ve těch kytičkách tu jsou se mnou.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 105 - 117 z 423
[CNW:Counter]