O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Fauna a flora

TŘINÁCT HŘEBCŮ A JÁ - 1 PDF Tisk E-mail
Neděle, 07 únor 2016
ROBIN  1988-1992 - Po ukončení VŠZ jsem takřka současně nastoupila do svého prvního zaměstnání a pořídila si jezdeckého koně – klisnu Sonetu (přesněji koupila jsem si koně 3 dny před nástupem do zaměstnání a jaksi nastoupila i s ním. V té době – r.1985 – nebyl chov soukromého koně jednoduchý, nebylo možné koupit oficiálně oves, nešlo si pronajmout louku - seno jsme sušili po příkopech…
 
DESET NEJSMRADLAVĚJŠÍCH PEJSKŮ PDF Tisk E-mail
Středa, 03 únor 2016
Chcete koupit psa a přemýšlíte nad plemenem, které by se k vám, vašemu životnímu stylu, domu, sedačce a dalším náležitostem nejlépe hodilo? Důležitý je vzhled, temperament, povaha, inteligence, velikost a další atributy. Ovšem pro ty s choulostivějším nosíkem by mohl být následující seznam také jistým vodítkem pro výběr toho pravého...
 
VÝSTAVA SHETLANDE PONY PDF Tisk E-mail
Úterý, 26 leden 2016
Slíbila jsem vám napsat, jak se soutěží o poháry... Takže tímto tak činím :- ))). Nejprve je nutno se přihlásit. A tak, jako obvykle, i letos v zimě jsem nabrala krve všem koním, kterým dvouletá platnost vyšetření dobíhala (cca polovině stáda; zbylým beru krev v sudém roce), takže by byli bývali všichni měli jako v jiných letech platné „cestovní pasy“ a mohla jsem v době před uzávěrkou přihlášek vybrat k účasti kteréhokoliv z nich - podle aktuální kondice, či podle záměru, se kterým na výstavu pojedu.
 
ZBLÁZNILA JSEM SE DO ORCHIDEJÍ PDF Tisk E-mail
Středa, 13 leden 2016
Když jsem byla dítě, měli jsme doma malá okna – tři obrácená na sever, dvě na východ v nevytápěných ložnicích a jen jediné na jih. Možná proto to s pěstováním kytiček – pokojovek nebylo slavné, nějaká voděnka - podénka, sansevieria (tenura, tchynin jazyk), koleus (okrasná kopřiva). Já vždycky byla spíš na zvířata, takže květiny mě oslovily až na vysoké škole.
 
ŠŤASTNÝ KONEC JEDNOHO NEŠTĚSTÍ PDF Tisk E-mail
Úterý, 29 prosinec 2015
Jsou sváteční dny, konec roku. Všude by měl být klid a mír a měli bychom zapomenout na vše zlé, obejmout se a užít si společně pohody. Bohužel, venku na řetězech, v kotcích či bednách, jsou psi, kteří trpí. Samotou, hlady, jsou smutní a nemocní. Stejně tak kočky a jiná zvířata. Vánoce nejsou jen dárky, opulentní hostiny, ale především láska a domov.
 
CO JE TO ZA KYTKU? PDF Tisk E-mail
Pondělí, 21 prosinec 2015
Jsou to snad tři roky, co jsem si přivezla z New Yorku dva malé zelené šmrcásky, které mi přišly v obálce od dcery z Boise. Propašovala jsem je zdárně až domů a protože už v NY zdatně zapustily kořínky, začala malá "záhada" na pražském balkóně růst. Ze šmrcásků se postupem času stala obrovská zelená záplava, pokrývající celou boční stěnu.
 
MÁME DOMA "PEPÍKY" PDF Tisk E-mail
Neděle, 20 prosinec 2015
Máme pár veverek, které bydlí u nás na zahradě. Naše veverky se všechny jmenujou Pepa. Za zahradou žije plno dalších, ale ty naše jsou všechny jen Pepové. Pepa Jedna, Pepa Dvě, Pepa Tři.. Jednou jsme měli na zahradě dokonce Pepů pět!
 
FERDA, ŽOLÍK A NAVÍC FILIP PDF Tisk E-mail
Neděle, 13 prosinec 2015
http://www.zeitung.cz/wp-content/uploads/2014/08/papouchy.jpgAhoj, Dani a vy všichni ostatní - posílám slíbený pokračování story o mých papoušcích. Jak jsem psala, po smrti mé maminky mi zůstal Filip - klasicky světle zelená andulka, o rok starší než ti moji dva raubíři. Kupovala jsem ho mamince k narozeninám loni v červnu. Jo, a ještě něco - je to holka - hodně dlouho se tvářila jako kluk a pak najednou šup a modrý ozobí se přebarvilo do hněda:-).
 
PSÍ BABYSITTING PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 19 listopad 2015
"Julka je milá a hodná holka, pravda, občas trochu zmatlík, ale psa jí klidně můžu svěřit. Během víkendu se snad tak moc nestane, odjíždím v sobotu a vracím se v neděli. V podstatě jde o jednu noc. Navíc, vždyť už to párkrát zvládla, sice jenom přes noc, ale zvládla. A Amy ji zbožňuje,“ uklidňuji sama sebe. „A prosím tě, radši jí neodepínej vodítko, neposlouchá ani mě, natož cizí. A kdyby ses už rozhodla ji pustit, tak až úplně vzadu na poli, aby neviděla potok.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 105 - 117 z 444
[CNW:Counter]