O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Úkol pro vás

PROBLÉM S PŘÍJMENÍM PDF Tisk E-mail
Neděle, 05 březen 2017
 Můj bratr je šťastné ženatý, s Terezou mají kluka i holčičku, a teď čekají třetí dítě. Je to chlapeček. Problém je ten, že Tereza si postavila hlavu, a chce, aby tento kluk měl její rodné příjmení. Na jednu stranu to chápu, protože ona je jedináček a tím by zajistila "pokračovatele" jejich rodu. Její táta byl taky jedináček, takže jinou šanci nemají.  Na druhou stranu by bylo divné, když by tento chlapeček měl mít jiné příjmení než jeho sourozenci.
 
SPROPITNÉ, BAKŠIŠ, TRINGELD, VŠIMNÉ... PDF Tisk E-mail
Neděle, 26 únor 2017
Tringeld, všimné, dýško, diškrece, tuzér, bakšiš neboli spropitné. Tak se nazývá dobrovolně povinná částka, kterou dáváme jako projev díků za dobře odvedené služby;  věnujeme ji obsluze či personálu jako výraz poděkování, projev naší spokojenosti.  Věnování spropitného je také otázkou zvyku a kultury.
 
TRÁPENÍ INTROVERTA PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 23 únor 2017
 Pracuji v kanceláři a můžu říct, že máme dobrý kolektiv. Práce je zajímavá, lidé milí. A v tom, ač to tak nezní, je právě ten problém. Já nejsem žádný extrovert a trvá mi dlouho, než se osmělím. A i pak nejsem nijak otevřena. Jsem ráda sama, doma, s manželem, maximálně podnikáme něco s dětmi.
 
KONEC PŘÁTELSTVÍ PRO PÁR KORUN PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 23 únor 2017
 Bydlíme s manželem na malém městě a společně s dvěma dalšími páry jsme trávili většinu času společně. Všichni jsme lehce přes padesát a máme celkem podobné zájmy. Všechno takhle hezky fungovalo posledních dvacet let. Pohoda a zábava. Jenže…
 
KARTY - HRAJETE JE? VYKLÁDÁTE? PDF Tisk E-mail
Pondělí, 20 únor 2017
Image result for karty pngKdo by je neznal. Jenže - víte, jak vlastně mezi nás přišly? Jak vznikly? Jsou opředeny mnoha legendami. V některých pramenech je původ prvních karet připisován antickému filozofovi Chilonovi, který prý karetní hru považoval za prostředek zapomenutí chudiny na svou bídu.O jejich popularitě svědčí i mnohé přísné zákazy si s nimi hrát i zahrávat. Ale jsou s námi stále, uhnízdily se i v našem jazyce: Vylož karty na stůl! Mám eso v rukávu! Přiznej barvu! Vidíš mi do karet?
 
SESTRA MI PONIČILA DRAHÝ STŮL PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 16 únor 2017
V létě jsem se rozvedla a tak, než se všechno tak nějak vyřídilo, odstěhovala jsem nějaké věci k rodičům. Mimo jiné i krásný starožitný jídelní stůl. Rodiče mají velký dům a stůl tam byl dole sice zastrčený, ale v pořádku. Moje starší sestra ho tam viděla, a zeptala se, zda by si ho mohla půjčit do svého domů, a až se já trochu postavím na nohy, že mi ho vrátí.
 
MŮJ MANŽEL A JEHO EX PDF Tisk E-mail
Středa, 15 únor 2017
 Jsem podruhé vdaná, můj manžel Bořek taktéž. Všechno je úplně perfektní, až na jeden malinkatý detail. Borkovi občas ulítne vzpomínka na jeho ex. Když mluví, a použije termín MY, je to vždy on a jeho bývalá, ne on a já, a to mě pokaždé naštve. Ono to zní, jako bych do něčeho rýpala a pálilo mě dobré bydlo, ale už je to skoro dva roky, kdy mu to pořád připomínám, on se pořád omlouvá, ale situace se nemění.
 
TRÁPENÍ S BANKOVNÍMI ŠIMLY PDF Tisk E-mail
Středa, 15 únor 2017
Image result for bankéřiDostala jsem smutný e-mail od jednoho dobrého kamaráda. Protože je ve věku, kdy nějaké přílišné internetové úřadování ho spíše děsí, požádal o radu s následujícím přípisem, který - a asi stejně jako mnoho a mnoho dalších - v těchto dnech dostal:
 
PRO DOBROTU ... PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 09 únor 2017

 Dostal jsem se na životní rozcestí... Jsem 10 let ženatý, s mojí ženou jsme se seznámili přes internet. Byla tehdy v depresích po rozchodu. Ale brzy se dala dohromady a začali jsme spolu chodit. Po dvou letech jsme se vzali a měli dítě a pak druhé, teď jim je 9 a 10. Nejprve jsem vydělával peníze já, pak nějakou dobu oba a teď, cca 3 - 4 roky víceméně ona. Ona brala mateřskou, já furt pracoval, pak začala jezdit na brigády.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 92 - 104 z 1402
[CNW:Counter]