O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Úkol pro vás

MĚSTSKÁ HONORACE NA VENKOVĚ PDF Tisk E-mail
Středa, 21 únor 2018
 Celý život bydlíme na vesnici a máme spoustu zvířat, koně, kozy, drůbež… Baví nás to, je to náš styl života. No, ale nedávno se k nám přistěhovali lidé z města. V rámci přiblížení se k přírodě, ale zjevně nechtějí zas až tak moc blízko. Na všechno si totiž neuvěřitelně stěžují.
 
NEPŘÍJEMNÝ PŘÍTEL MÉHO PARTNERA - 2. PDF Tisk E-mail
Úterý, 20 únor 2018
 Dobrý den, předem moc díky Kudlance za otištění a současně se omlouvám, že jsem neposkytla všechny informace. Je toho tolik, a já jsem vás nechtěla zbytečně zatěžovat detaily. Ale třeba právě ty detaily jsou mnohdy důležité, i když mně se zdají zcela banální…Taky - třeba je opravdu chyba ve mně?
 
NEPŘÍJEMNÝ PŘÍTEL MÉHO PARTNERA PDF Tisk E-mail
Pondělí, 19 únor 2018
 S mým partnerem bydlíme už přibližně dva roky spolu a oba moc rádi pořádáme večírky, zveme známé na různé hry, karty, společné sledování filmů a tak. Máme celkem velkou skupinu lidí kolem sebe, a tak se u nás pořád něco děje. Problém ovšem nastal, když jsem se tak nějak pohádala s jeho kamarádem Michalem.
 
DVĚ NÁDHERNÉ KOČIČAJDY HLEDAJÍ DOMOV PDF Tisk E-mail
Neděle, 04 únor 2018
Související obrázekJe to smutné, ale stane se – pejsek či kočička najednou osiří, nebo jejich majitelé je z vážných důvodů nemohou mít už u sebe. Nemoc, těžká alergie, stěhování… Ale, však to znáte, co vám budu povídat. A přihodilo se to i dvěma níže prezentovaným kočičkám, která vám moc ráda nabízím jako stoprocentně věrné a milující partnery:
 
ZKUSÍTE TO? TŘEBA JEN NA MĚSÍC? PDF Tisk E-mail
Neděle, 21 leden 2018
Naše společnost nám velice lehce umožňuje se vyhnout tělesným aktivitám, což má ale pro naše zdraví negativní důsledky. V garáži si vlezem do auta, vylezem v práci, děti odvezeme i přivezeme ze školy autem… Na výlet se autem (či jiným přibližovadlem) také vydáváme bez nějakého extra pohybu… A pak se stane, že nám svaly, které nepoužíváme, začínají zakrňovat. Dalším, následným problémem, je  ta ohavná a nenáviděná obezita...
 
MANŽELOVY CHOUTKY ... PDF Tisk E-mail
Středa, 17 leden 2018
 S manželem jsme spolu už čtrnáct let, a vše nám, dá se říct, dobře klape. Máme tři děti na základní škole, a oba jsme zaměstnání. Hezký byt, slušné auto, nechybí nám ani pes. Prostě taková normální rodinka. Problém je, že manžel se ke mně v poslední době chová "divně".
 
TAKOVÁ "MALÁ DROBNOST" PDF Tisk E-mail
Úterý, 16 leden 2018
 Nedávno jsem odpověděla na pár inzerátů na náhodná seznámení – a přiznávám, že s jednoznačným účelem. Všechno pěkně hezký fungovalo, jenže pak jsme se začali I víc bavit, a naše krátkodobá známost založena jen na sexu začala přerůstat v normální vztah.
 
ROZCHOD. JÁ NEUMÍM JÍT DÁL... PDF Tisk E-mail
Neděle, 14 leden 2018
 Bude mi 32 a po skoro sedmi letech jsme se rozešli s přítelem. To už vlastně bylo takové manželství bez papíru, ale on stále prohlašoval, že „zatím“ nechce mít děti, že ano, ale jednou, později. A tak jsem prostě jednou řekla konec…Ale ještě jsem ani neměla odstěhované věci a už tam měl novou a dokonce se mi podařilo je přistihnout „in flagranti“.
 
SOUSEDŮV PES PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 11 leden 2018
 Hned na úvod bych chtěla říct, že mám moc ráda zvířata, však máme doma dva pejsky. Vzali jsme si je z útulku a jsou to naši mazlíčkové. S manželem jsme od loňska oba v důchodu a minulé léto jsme se přestěhovali do menšího. A tady začíná náš problém.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 92 - 104 z 1508
[CNW:Counter]