O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Úkol pro vás

NEUMÍM ŽÍT VE TŘECH - CO DĚLAT? PDF Tisk E-mail
Úterý, 15 srpen 2017
 Milá Danielo, moc Vás zdravím a prosím za radu. Jsem doma na MD, z domova pracuji jako účetní pro jednu firmu. Můj manžel v době, kdy chodil se mnou, udržoval od počátku po delší dobu ještě vztah se svojí kolegyní, s níž chodil přede mnou, ale protože ona byla a je vdaná a nechtěla se nikdy rozvést, byli "jen" milenci a velmi dobří přátelé.
 
POTÍŽE S PODNÁJMEM PDF Tisk E-mail
Úterý, 15 srpen 2017
 Dobrý den, přátelé, píši vám, protože bych se chtěla informovat na jistou vzniklou situaci. Dovolte mi ji popsat. Přítel a jeho kamarádi si v Praze pronajali byt 3+1 za 17.000 Kč/měsíc. Bohužel v tomto bytě nejsou spokojeni (nájem vůbec neodpovídá vzhledu a vybavenosti bytu, majitel se evidentně nesnaží o to, aby jeho podnájemníci žili v pěkném bytě), a proto si chtějí co nejrychleji sehnat nový podnájem.
 
MŮJ MILÝ JE MOC POVOLNÝ PDF Tisk E-mail
Pondělí, 14 srpen 2017
 Mám takový problém... Jsem docela fest hnusná na svého přítele. Ale napíšu to od začátku. Chodíme spolu necelé 2 roky, skoro tak dlouho spolu bydlíme u mých rodičů. Tam jsme ale skoro pět dnů v týdnu sami. Vychováváme spolu i mého syna, který je ve školním věku.
 
JE DOKONALÁ - TEDY, SKORO ... PDF Tisk E-mail
Neděle, 13 srpen 2017
 Milá Danielo, Doufám, že se najde vlídné slovo i pro muže. Možná se bude zdát můj problém směšný, ale mně opravdu vadí a nevím, jak se zachovat. Je mi už něco po čtyřicítce a jsem několik let rozvedený. Děti mám skoro dospělé a žijí se svojí matkou. Před několika měsíci jsem si našel pře internet přítelkyni. Sedli jsme si po všech stránkách.
 
SKLÉÉÉÉNICÉÉÉÉ, NÓÓÓÓVINÝÝÝÝ.... PDF Tisk E-mail
Pondělí, 07 srpen 2017
Asi takhle bych měla vykřikovat.... Něco jako bylo dřív, hodně dávno dřív, když jezdívali ulicemi dráteníci či brusiči: "Drátováááát, hrncééé, nožééé, brousííííít..." Nojo, ale tyhle doby jsou dávno ty tam, proto budu zas chvilku normální (pokud to zvládnu) a budu vám všem nabízet svoje přebytky, se kterými si už nevím rady,  jen slovy a obrázky :-)))
 
VELMI SVÉRÁZNÁ DÍVENKA PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 03 srpen 2017

 Milá Kudlanko. Mám trápení s dcerkou a nevím si už rady. Byla jsem s ní v poradně, u psycholožky, zkoušelo se všechno možné, ale nic není nějak extra úspěšné. O co jde. Naše dcera prostě a jasně kašle na školu. Nic ji nepřiměje, aby ji brala vážně. Přitom není hloupá, když výjimečně má náladu, tak její školní výsledky jsou vynikající, ale když se „zabejčí“, tak s ní nikdo nehne.

 
NEVYDRŽÍM ŽÁDNÝ VZTAH PDF Tisk E-mail
Středa, 02 srpen 2017

Nejsem si jistá, co se se mnou děje. Je mi čerstvě 40, nikdy jsem nebyla vdaná, nikdy jsem neměla žádné děti, a přitom si celý život přesně tohle přeju. Rodina, milující manžel, kolem několik dětí … Chodim teď vážně s přítelem, cca 10 měsíců. Je hodný, milý, chytrý … a miluje mně. Jenže.
 
KAMARÁDKA A MOJE DÍTĚ PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 27 červenec 2017
 Od první třídy se kamarádím s Monikou, je to tedy moje nejlepší a dlouholetá kamarádka. Byly jsme si vždy hodně blízké, lepší než sestry. Mohly jsme si navzájem vždycky všechno říct, taky jsme se na sebe mohly spolehnout. Život nás sice trošku rozdělil – bydlíme každá na opačném konci Prahy, ale náš vztah tohle nijak neovlivnilo.
 
CO JEDNA ŽENSKÁ ZPŮSOBÍ :-))) PDF Tisk E-mail
Úterý, 25 červenec 2017
 Když jsem chodil na VŠ, měli jsme tam super partu lidí. I po skončení jsme všichni zůstali spolu, pracujeme ve stejném oboru, stýkáme se tedy jak pracovně, tak i mimo. Sem tam společné dovolené, akce atd. To na úvod. V létě minulého roku můj nejlepší kamarád požádal svou přítelkyni (Alici) o ruku. Předtím spolu dost dloouho chodili, všechno bylo jasné, jen se tak nějak čekalo, až se on vyjádří.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 92 - 104 z 1457
[CNW:Counter]