O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Úkol pro vás

JAK POMOCI SYNOVI? PDF Tisk E-mail
Středa, 28 březen 2018
 Před několika lety jsem sem poslal svůj příběh a dostal jsem radu, která mi pomohla. Teď bych potřeboval totéž pro syna. Je mu dvaadvacet, má jedenapůl roku starou holčičku se svou přítelkyní. Té bylo před pár dny dvacet. Zatím se nevzali, ono to dnes není v módě a taky, když nejsou svoji, tak to je i finančně výhodnější. Předtím mi to vadilo, že se nevzali, teď si říkám, že  to je snad lepší.
 
PONĚKUD DIVNÝ ZPŮSOB SOUŽITÍ PDF Tisk E-mail
Úterý, 27 březen 2018
 Dobrý den, potřebovala bych někoho, kdo mi dá možnost pohledu z jiné perspektivy na moji poněkud zvláštní situaci… Musím ještě předem napsat, že bydlím v zahraničí, ale snad to nebude vadit, myslím, že to na mé konkrétní situaci nic nemění.
 
DRUHÉ MIMINKO SE NEDAŘÍ PDF Tisk E-mail
Neděle, 25 březen 2018
 Milá Kudlanko, Je mi 38, manželovi 41. Máme 7 letého chlapečka. Potřebuju poradit, jak konkrétně si promluvit s manželem. Posledních pět let bylo pro mě velice těžké, smutné období. Manžel totiž nesmírně touží po dalším dítěti. Snažili jsme se normálně, byli jsme pak u mnoha doktorů, podstoupili několik umělých oplodnění, která vždy skončila potratem.
 
ROZHÁDANÉ SESTRY PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 22 březen 2018
 Dobrý den. Chtěla bych poradit ohledně problémů s mými sestrami. Mám jednu vlastní, Annu, a jednu nevlastní, Lucii. Co si pamatuju, tak tyhle dvě se vždycky hádaly - a na jakékoli téma. Ne že by se vysloveně neměly rády, ale prostě si nijak v ničem nesedly. Já naštěstí vycházím s oběma.
 
ZROZENÍ DOMINY - BDSM? PDF Tisk E-mail
Středa, 14 březen 2018
 Já sama sebe, a stejně tak většina lidí co mě zná, mě považují za velice rozhodnou a samostatnou mladou ženu. Jsem ambiciózní a asertivní, vím, co chci, a snažím se podle toho žít. Věřím v rovnoprávnost a spravedlnost. Až doposud jsem věřila i tomu, že kdyby se ke mě kdokoli špatně zachoval, tak si to rozhodně nenechám líbit a velice rychle si vyjasníme situaci.
 
SWINGERS VZTAH PDF Tisk E-mail
Pondělí, 12 březen 2018
 S Filipem se známe pět let, z toho spolu rok a půl spolu vážně chodíme. Filip byl vždy středem každé společnosti, vždy obletován, obdivován. Pravý lev salónů. Já sice nejsem žádná šedá myška, ale rozhodně toho tolik za sebou, jako Filip, nemám. Každopádně ten rok a půl byl úžasný a nádherný a já se s ním vždy cítím jako jedinečná královna. Půl roku spolu taky už bydlíme.
 
MĚSTSKÁ HONORACE NA VENKOVĚ PDF Tisk E-mail
Středa, 21 únor 2018
 Celý život bydlíme na vesnici a máme spoustu zvířat, koně, kozy, drůbež… Baví nás to, je to náš styl života. No, ale nedávno se k nám přistěhovali lidé z města. V rámci přiblížení se k přírodě, ale zjevně nechtějí zas až tak moc blízko. Na všechno si totiž neuvěřitelně stěžují.
 
NEPŘÍJEMNÝ PŘÍTEL MÉHO PARTNERA - 2. PDF Tisk E-mail
Úterý, 20 únor 2018
 Dobrý den, předem moc díky Kudlance za otištění a současně se omlouvám, že jsem neposkytla všechny informace. Je toho tolik, a já jsem vás nechtěla zbytečně zatěžovat detaily. Ale třeba právě ty detaily jsou mnohdy důležité, i když mně se zdají zcela banální…Taky - třeba je opravdu chyba ve mně?
 
NEPŘÍJEMNÝ PŘÍTEL MÉHO PARTNERA PDF Tisk E-mail
Pondělí, 19 únor 2018
 S mým partnerem bydlíme už přibližně dva roky spolu a oba moc rádi pořádáme večírky, zveme známé na různé hry, karty, společné sledování filmů a tak. Máme celkem velkou skupinu lidí kolem sebe, a tak se u nás pořád něco děje. Problém ovšem nastal, když jsem se tak nějak pohádala s jeho kamarádem Michalem.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 92 - 104 z 1514
[CNW:Counter]