O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Úkol pro vás

NA SVATBU JAK CHUDÁ PŘÍBUZNÁ? PDF Tisk E-mail
Středa, 11 leden 2017
 Celou základku jsem se kamarádila s Petrou. Ta se pak odstěhovala s rodinou na Moravu, ale i tak jsme zůstaly v blízkém kontaktu. Petra se bude teď vdávat a samozřejmě mě pozvala na svatbu. No, a bude to svatba ohromná, opravdu moravská.
 
MOJE ČEŠTINA - 1 PDF Tisk E-mail
Úterý, 10 leden 2017

Image result for češtinaTa naše milovaná čeština... Je někdy pěkně záludná a jedno zaměněné písmenko může s významem daného slova pěkně zamávat. Někteří lidé zastávají názor, že pravopis je přežitek a vlastně ho k ničemu nepotřebujeme. Ale slova, která vám teď představím, vás přesvědčí o opaku a ukáží vám, že není jedno, jestli ve slově napíšeme předponu S nebo Z.

 
MÁM JEŠTĚ NĚJAKOU ŠANCI? PDF Tisk E-mail
Pátek, 06 leden 2017
 Milá Danielo, a milé neznámé kamarádky, dlouho jsem s dotazem pro váhala, ale odpovědi pro ostatní tazatelky mě vždy zaujaly, a tak jsem nakonec posbírala odvahu napsat i o sobě. I když se bojím, že pro moji situaci neexistuje "dobré" řešení a hlavně - zřejmě nic nezáleží na mě.
 
KRAKONOŠI, MIKINE - SUPER: PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 05 leden 2017
Image result for muž u laptopuAhoj pánové, budu nesmírně ráda a věřím, že i všichni ostatní - a to myslím zcela vážně a v dobrém - když nám každý z vás napíšete článek na téma, který jste si navrhli. Stejně tak věřím, že obě témata buou lidí zajímat a "určitě nepůjdou do kopru". Takže - Krakonoši, navrhoval jsi: Až budou jogurti vyčerpaný, můžem si něco probrat vo "zlikvidovaným" českým cukrovarnictví, to je moje voblíbený téma.
 
DLUHY S NÁMI JEDÍ Z JEDNOHO TALÍŘE PDF Tisk E-mail
Pondělí, 02 leden 2017
 Dobrý den, Nevím už, jak mám řešit naši stávající situaci. Jsem na pokraji zhroucení. Neustále ve stresu a taky na vše sama. Bydlíme s manželem v domku, který jsme si začali stavět před desíti lety. Tehdy manžel vydělával docela slušné peníze a vše bylo jednoduché.
 
NEVÍME, JAK TO S BABIČKOU ZAONAČIT PDF Tisk E-mail
Středa, 21 prosinec 2016
 Babičce mého manžela je 94 a bydlí sama v malé garsonce na sídlišti. Do nedávna se o ni pravidelně staral její syn, jenže ten v létě zemřel. Její dcera se nabídla, ať se k ní babička odstěhuje (bydlí na druhém konci republiky), ale babička to striktně odmítla.
 
ON TUŠÍ A JÁ DĚLÁM MRTVÉHO BROUKA PDF Tisk E-mail
Úterý, 20 prosinec 2016

 Dobrý den, kudlanko, potřebovala bych poradit. Nevím si rady se svým životem. Mám dvě malé děti, manžela, kterého nemilujI. Bohužel, už několikrát jsem chtěla odejít , ale nikdy jsem to nedotáhla do konce. Řeším to tak, že ho občas podvádím. Ale to mi taky radost nepřináší. Naopak... Pak se milence nemohu zbavit a vymlouvám se na vše možné.

 
TAK DLOUHO SE CHODÍ SE DŽBÁNEM ... PDF Tisk E-mail
Neděle, 18 prosinec 2016
 Dobrý den, mám dotaz. Před třemi roky jsem se seznámil s dívkou. Krátkou dobu jsme spolu chodili, ale po čase jsme se zase rozešli. Ona totiž přišla s tím, že je těhotná. Trval jsem na tom, aby si dítě nenechávala. Dost jsme se nepohodli. Pak jsme se už nevídali.
 
JE MOŽNÉ SE TAK RAPIDNĚ ZMĚNIT? PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 15 prosinec 2016
 Milá Kudlanko a vy, kamarádky a kamarádi: v průběhu posledních cca deseti let jsem byla svědkem velké změny v chování mě přítelkyně Laury. Laura byla milá, hodná, přátelská. Jenže – stala se z ní namyšlená, arogantní sebestředná osoba, která vyžaduje všude přednost a pozornost. A situace je horší a horší. Vše vyvrcholilo před měsícem na našem večírku, setkání maturantů po dvaceti letech.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 92 - 104 z 1382
[CNW:Counter]