O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Úkol pro vás

MÁM HROZNÉ PODEZŘENÍ PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 26 duben 2018
 Chtěl bych požádat redakci Kudlanky, jestli bych mohl prezentovat tento Zvláštní dotaz, který bych chtěl adresovat speciálně pro NČ: Drahý NČ, vzhledem k tomu, že tvoje reakce na veškeré žádosti o rady a dotazy do poraden bereš jako – „lidi, vy se fakt nudíte, píšete ptákoviny… a vaše starosti bych chtěl mít“, tak snad tento dotaz bude hoden i tvého zamyšlení...
 
MŮJ DŮM, MŮJ HRAD? PDF Tisk E-mail
Středa, 25 duben 2018
 Můj dotaz je spíš velká prosba o radu. Minulý rok jsem se vdávala, a i když manžela miluji, jeho rodinu zrovna moc nemusím. Navíc oni bydlí ve stejném městě, na rozdíl od mých rodičů, kteří bydlí dost daleko. Když jsme tedy odjeli na novomanželské líbánky, nechali jsme klíč od našeho bytu u jeho rodičů, kdyby se náhodou něco stalo…
 
STAR WARS NADE VŠE! PDF Tisk E-mail
Úterý, 24 duben 2018
 Moje kamarádka je milá, hodná, chytrá a krásná po všech stránkách. Bohužel, to se absolutně nedá říct o jejím stylu oblékání. Její šatník se skládá prakticky jen z až na zem dlouhých hábitů, a cokoli ve skříni má, svetry, trička apod., má jediné s logem Star Wars nebo Disney. V práci si ji sice cení, protože má výborné výsledky, ale když se posílá někdo na nějakou konferenci nebo jednání mimo podnik, nikdy to není ona.
 
KAMARÁD TAKY RÁD? PDF Tisk E-mail
Pondělí, 23 duben 2018
 Vítám anonymitu zdejší poradny, a myslím, že se třebas mezi vámi najde někdo, kdo má podobné zkušenosti a případně problém stejný, jako já... Ono to je ale poněkud složitější. Jsem ženatý, s manželkou jsme svoji už dva roky, a vše mezi námi funguje báječně, I když já jsem orientací bisexuál. Manželka vše o tomhle i o mé minulosti ví, a je s tím v pohodě. Jenže to považuje přesně tak, jak jsem napsal – za minulost.
 
ZAMILOVAL JSEM SE DO CIKÁNKY PDF Tisk E-mail
Pondělí, 23 duben 2018
 Nedávno jsem se seznámil s absolutně nádhernou dívkou. Je milá, veselá, rozumíme si. Jenže nějak se stalo a po naší relativně krátké známosti otěhotněla. A teď přichází problém – je to cikánka. A moje rodina cikány – slabě řečeno – vůbec nemá ráda, nevěří jim.
 
ŘEKLO BY SE - DROBNOST, MALICHERNOST - ALE... PDF Tisk E-mail
Neděle, 22 duben 2018
 Dobrý den, chtěla bych se s vámi poradit ohledně venčení pejska. Máme malého maltézáčka, který je veselý a velice přátelský. Sousedé mají zas miniaturního knírače, který je úplně stejně velice přátelský. Naši psi spolu vychází velice dobře – ovšem, jen přes plot. Jakmile vyjdeme ven je to absolutně o něčem jiném.
 
AUTOSTOPAŘI? PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 19 duben 2018
 Potřebuju poradit od někoho nezávislého ohledně autostopu. Jedná se o to, že manžel chronicky rád bere stopaře. Bydlíme kousek za Prahou, a hodně lidí stále místo čekání na vlak popojede autobusem, a pak přejde na stop. No a manžel tvrdí, že jednak lidem pomáhá, a druhak i on má zpříjemněnou cestu.
 
NEŠIKOVNÝ CTITEL? PDF Tisk E-mail
Středa, 18 duben 2018
 Mám takový veselý – (snad) problémek. Je mi 42 let, pravidelně cvičím, udržuju se, chodím ke kadeřnici, snažím se dohánět ujíždějící vlak, a řekla bych, že mi to ještě v rámci možností celkem jde. Pracuju v celkem velké firmě, máme tu IT oddělení a právě s jedním IT kolegou mám ten problém… Tzn., nevidíme se denně, jen když se něco přímo v naší kanceláři stane, tak někdy přijde on.
 
PRO DOBROTU - POZDĚ DO PRÁCE PDF Tisk E-mail
Úterý, 17 duben 2018
 Dobrý den, potřebuju poradit jak se sousedem…Jsem doma s dcerkou na mateřské a mám souseda, který je vdovec a stará se sám o dvojčata. Moje dcerka chodí do stejné školky jako jeho dvojčata. Bylo mi jich všech líto a slovo dalo slovo a já jsem se nabídla, že mu pomůžu s braním holek do školky, když mám stejně stejnou cestu.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 79 - 91 z 1514
[CNW:Counter]