O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Úkol pro vás

CHYBÍ MI MOJE "POLOVINA" PDF Tisk E-mail
Středa, 12 červen 2019
Nevím, jestli si píšu o radu. Asi totiž na to žádná opravdová rada, návod, jak mám dál žít, není… Nedávno mi zemřela žena. Byli jsme spolu 48 let, měli jsme pohodové manželství, přivedli jsme na svět čtyři úžasné děti, máme vnuky. Ale teď jsem úplně sám. Zvládnul jsem pohřeb, všechno, a až doteď jsem, zdá se, "fungoval".
 
CO O MLÉKU VÍTE ČI NEVÍTE? PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 06 červen 2019
Image result for MILK, CHEESE pngPodle různých „moudrých hlav“, které nás zaplavují nejrůznějšími informacemi, nám pití mléka a konzumace mléčných výrobků neprospívá. Hlavně nám, dospělým. A tak nám ho nedoporučují, prý mléko, jogurty, sýry, jídla s mlékem atd. nám nedělají dobře, ba až škodí. A jak mnohé oblbuje záplava nerůznějších léčitelů, ezoteků, věštců, kartářek a jiných podnikatelů s lidskou hloupostí - tak stejně působí i kvantum nejrůznějších rádobydietologů, rychlokvašených výživových poradců.
 
TAK TROCHU... - POKRAČOVÁNÍ PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 30 květen 2019
Tak vás zase zdravím, milá Danielo a neznámí, kamarádky a kamarádi, mám za sebou pár hodně nepříjemných dnů. Nejsem nějak moc stará, ale zase už taky žádná mladice. A mám děti. Tak si říkám, že třeba už se nikdo, kdo by se mnou chtěl žít, nenajde. Ale zase žít takhle ve lži, to nedovedu. Když jsem nic nevěděla, to bylo jiné.
 
PŘEDPOTOPNÍ NÁZOR??? PDF Tisk E-mail
Úterý, 28 květen 2019
Bude mi šestadvacet, a myslím, že vypadám docela atraktivně. Studuji kombinovaně vysokou a současně mám dobrou práci. O přátele nemám rozhodně nouzi. Jenže mám smůlu se sexem. Já totiž pro milování potřebuju víc než jen „někoho“, koho třeba ani moc neznám, jen proto, že je zrovna příležitost. Ale chtěla bych mít opravdovou lásku, partnera, se kterým je mi dobře, kterému budu věřit. Ale asi jsem už mimo…
 
HLÍDÁM DĚTI PDF Tisk E-mail
Pondělí, 27 květen 2019
Možná, že mi napíšete: „Co byste chtěla, to je normální“, ale mně to přeci jen vadí. O co jde, konkrétně hlídám jako babička moje dvě vnoučata. Dcera s manželem odjeli na měsíc služebně do zahraničí. Tak bydlím tedy u nich a starám se. Děti jsou v pohodě, hodné, a já to taky zvládám. I když k tomu ještě musím chodit do práce.
 
MOJE SÉGRA NEJÍ A HUBNE PDF Tisk E-mail
Pondělí, 27 květen 2019
Anorexie postihuje převážně dospívající dívky a projevuje se nutkavou touhou po štíhlosti. Nechtějí jíst, mají trvalý strach z toho, že by mohly přibrat. Myšlenky na jídlo a na to, jak se mu vyhnout, je zcela ovládají. Zaobírají se počtem kilojoulů nebo obsahem tuku ve svém jídle, někdy užívají prášky na redukci váhy nebo projímadla. Často přehnaně cvičí. Dívky, které trpí anorexií, jsou velmi štíhlé až vyhublé, ale přesto samy sebe vnímají jako tlusté.
 
TAK TROCHU... PDF Tisk E-mail
Úterý, 21 květen 2019
Milá Danielo, milé kamarádky a kamarádi, v současné době žiju s přítelem, nebo spíš s někým, o kom jsem si doposud myslela, že je to konečně ten pravý a nejlepší. A i když nejsme spolu nějak moc dlouho, bydlí u mne skoro dva roky, všechno se vyvíjelo přesně v tom nejlepším smyslu. On je sice z Prahy, ale pracuje tady v Brně, takže je přes týden u mne a jen na víkend jezdí do Prahy.
 
ROZTRHANÉ KALHOTY, VÍTR DO NICH FOUKÁ PDF Tisk E-mail
Středa, 15 květen 2019
Roztrhané džíny – základní kousek, který nesmí chybět v šatníku žádné celebrity, ani běžných lidí. Co se o nich říká? „Jednoduše s nimi vykouzlíte ten pravý trendy nenucený outfit! Dají se kombinovat ve sportovním stylu s mikinou a teniskami, ale skvěle vypadají také v elegantní verzi s hedvábnou halenkou a lodičkami. Už nějakou dobu patří mezi nejžhavější módní styl a můžete se vsadit, že budou ještě dlouho IN!
 
"CIZÍ" SLOVA PDF Tisk E-mail
Úterý, 14 květen 2019
Moje babička Otylka byla původem Sudeťačka. Její čeština (ač se tam "u nich" mluvilo jen německy) byla úchvatná, snažila se, seč mohla, aby nikdo nepoznal, odkud že je. Ono to totiž po válce bylo hodně nebezpečné, mluvit německy... Když si její nejstarší vzal „Pražandu“, odstěhovala se ze severu do hlavního města i ona. Bydlela pak v takovém minibytečku v Argentinské ulici.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 79 - 91 z 1598
[CNW:Counter]