O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Úkol pro vás

MÁM JEŠTĚ NĚJAKOU ŠANCI? PDF Tisk E-mail
Pátek, 06 leden 2017
 Milá Danielo, a milé neznámé kamarádky, dlouho jsem s dotazem pro váhala, ale odpovědi pro ostatní tazatelky mě vždy zaujaly, a tak jsem nakonec posbírala odvahu napsat i o sobě. I když se bojím, že pro moji situaci neexistuje "dobré" řešení a hlavně - zřejmě nic nezáleží na mě.
 
KRAKONOŠI, MIKINE - SUPER: PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 05 leden 2017
Image result for muž u laptopuAhoj pánové, budu nesmírně ráda a věřím, že i všichni ostatní - a to myslím zcela vážně a v dobrém - když nám každý z vás napíšete článek na téma, který jste si navrhli. Stejně tak věřím, že obě témata buou lidí zajímat a "určitě nepůjdou do kopru". Takže - Krakonoši, navrhoval jsi: Až budou jogurti vyčerpaný, můžem si něco probrat vo "zlikvidovaným" českým cukrovarnictví, to je moje voblíbený téma.
 
DLUHY S NÁMI JEDÍ Z JEDNOHO TALÍŘE PDF Tisk E-mail
Pondělí, 02 leden 2017
 Dobrý den, Nevím už, jak mám řešit naši stávající situaci. Jsem na pokraji zhroucení. Neustále ve stresu a taky na vše sama. Bydlíme s manželem v domku, který jsme si začali stavět před desíti lety. Tehdy manžel vydělával docela slušné peníze a vše bylo jednoduché.
 
NEVÍME, JAK TO S BABIČKOU ZAONAČIT PDF Tisk E-mail
Středa, 21 prosinec 2016
 Babičce mého manžela je 94 a bydlí sama v malé garsonce na sídlišti. Do nedávna se o ni pravidelně staral její syn, jenže ten v létě zemřel. Její dcera se nabídla, ať se k ní babička odstěhuje (bydlí na druhém konci republiky), ale babička to striktně odmítla.
 
ON TUŠÍ A JÁ DĚLÁM MRTVÉHO BROUKA PDF Tisk E-mail
Úterý, 20 prosinec 2016

 Dobrý den, kudlanko, potřebovala bych poradit. Nevím si rady se svým životem. Mám dvě malé děti, manžela, kterého nemilujI. Bohužel, už několikrát jsem chtěla odejít , ale nikdy jsem to nedotáhla do konce. Řeším to tak, že ho občas podvádím. Ale to mi taky radost nepřináší. Naopak... Pak se milence nemohu zbavit a vymlouvám se na vše možné.

 
TAK DLOUHO SE CHODÍ SE DŽBÁNEM ... PDF Tisk E-mail
Neděle, 18 prosinec 2016
 Dobrý den, mám dotaz. Před třemi roky jsem se seznámil s dívkou. Krátkou dobu jsme spolu chodili, ale po čase jsme se zase rozešli. Ona totiž přišla s tím, že je těhotná. Trval jsem na tom, aby si dítě nenechávala. Dost jsme se nepohodli. Pak jsme se už nevídali.
 
JE MOŽNÉ SE TAK RAPIDNĚ ZMĚNIT? PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 15 prosinec 2016
 Milá Kudlanko a vy, kamarádky a kamarádi: v průběhu posledních cca deseti let jsem byla svědkem velké změny v chování mě přítelkyně Laury. Laura byla milá, hodná, přátelská. Jenže – stala se z ní namyšlená, arogantní sebestředná osoba, která vyžaduje všude přednost a pozornost. A situace je horší a horší. Vše vyvrcholilo před měsícem na našem večírku, setkání maturantů po dvaceti letech.
 
DĚDICTVÍ PO OTCI PDF Tisk E-mail
Úterý, 13 prosinec 2016

 Dobrý den, já i moje manželka máme společné konto, ale také každý máme samostatné spoření. Rozhodl jsem se, že před svou smrtí převedu to moje spoření na spořící konto své manželky. A tak bych se chtěl zeptat - budou mít na tyto peníze nárok pozůstalí (děti)? Nechci to tu rozebírat, ale bohužel, děti se nám nevyvedly a tak bych rád, abych manželku zajistil.

 
DÁ SE ZRUŠIT OTCOVSTVÍ? PDF Tisk E-mail
Úterý, 13 prosinec 2016

 Vážení, měla bych dotaz ohledně zbavení otcovství. Za jakých podmínek je to možné, jestli to možné vůbec je..... Otec mého dítěte totiž neplatí výživné. Podala jsem na něj trestní oznámení, dluh následně uhradila jeho matka. Otec mého dítěte je však nyní v podmínce, jelikož to stejně nebylo uhrazeno včas. Po zaplacení dluhu matkou se stejně opět rozhodl výživné neplatit.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 79 - 91 z 1367
[CNW:Counter]