O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Úkol pro vás

VYPEČENÉ NAROZENINY - POKRAČOVÁNÍ PDF Tisk E-mail
Středa, 25 říjen 2017
 Moji milí přátelé, díky moc za všechny vaše rady a nápady, a že jste měli zájem, abych vám napsala, jak to dopadlo, tak nakonec jsem to tedy večer manželovi v klidu řekla. O telefonu, rozhovoru s tchýní a hlavně o té jí naplánované návštěvě švagrové. Manžel se z toho úplně složil.
 
TĚŽKÝ ŽIVOT "ŽIRAFY" PDF Tisk E-mail
Úterý, 24 říjen 2017
 Dobrý den, mám nejspíš zvláštní otázku. Měřím 186 cm, což je na ženu celkem dost. Bojuju s tím celý život, ale stále se občas vyskytne situace, kdy nevím, co s tím. Uvedu příklad. Byli jsme s manželem na venkovním koncertu.
 
VYPEČENÉ NAROZENINY PDF Tisk E-mail
Pondělí, 23 říjen 2017
 Moje tchyně s tchánem nás každý rok přijíždějí navštívit a oslavit manželovy narozeniny. Je to každoroční tradice a vždy vše probíhalo výborně. Jenže teď mi tchyně volala, že potřebuje mou pomoc, že má pro manžela velké překvapení. Že s nimi přijede ještě někdo a tudíž abychom počítali s dalším člověkem ke stolu.
 
ZBYTEČNÉ HÁDKY, ALE JAK NA NĚ? PDF Tisk E-mail
Úterý, 17 říjen 2017
 S přítelem bydlíme už přibližně dva roky spolu a oba moc rádi děláme párty, oslavy, zveme známé na různé hry, karty, sledování filmu a tak. Máme celkem velkou skupinu lidí kolem, a tak se u nás pořád něco děje. Problém ovšem nastal, když jsem se jednou tak nějak pohádal s přítelovým kamarádem Michalem. 
 
UKRADENÉ NÁPADY PDF Tisk E-mail
Pondělí, 16 říjen 2017
 Mám kamarádku Věru. Obě bydlíme v paneláku, obě máme pejsky, obě jsme v důchodu a žijeme samy. No, a přibližně od minulé zimy si planuju, že si k letošním Vánocům pořídím novou kuchyň. Šetřím a plánuju celý rok. Vymýšlím, dělám nákresy (bourám stěny, stavím stěny), prostě je to moje celoroční radost. Někdy v létě jsem měla konečný plán už hotový, ale z finančních důvodů jsem musela přestavbu posunout až na konec roku.
 
PRŮŠVIH S PŮJČENÝM AUTEM PDF Tisk E-mail
Neděle, 15 říjen 2017

Nalezený obrázek pro AUTÍČKO PNGAhoj Dani, vlastně bych měl napsat Kudlí právní poradno, případně drazí a milení spolunávštěvníci kudlankoví: Přihodilo se mi, že mně trochu „ponatrafil“ někdo na parkovišti a já sice policajty hned zavolal, ale on mezitím ujel. Bylo to s půjčeným autem, když naše bylo v servisu. Teď se písemná konverzace začala odvíjet. Pojištění mají, ale spoluúčast je 10 000 Kč. I napsali mi toto:

 
UNAVENÝ WORKHOLIK PDF Tisk E-mail
Středa, 04 říjen 2017
 S manželem jsme spolu už 3 roky, ale známe se téměř deset let. Vše klapalo výborně, až do letošního léta. Manžel má nyní zjevně úplně jiný názor na náš budoucí život než já. Seznámili jsme se na VŠ, a poté oba celkem rychle našli velice kvalitní pracovní pozice. Marian dokonce o hodně vyšší a lepší a velice dobře finančně ohodnocenou.
 
NAROZENINOVÉ DILEMA PDF Tisk E-mail
Úterý, 03 říjen 2017
 Bydlím v celkem malém městečku a skoro všichni se tu dobře známe. Taky tu bydlí moje kamarádka Kamila. Před více než 29 lety jsme se obě narodily ve stejný den. Jsme tedy stejně staré, chodily jsme do stejné školy, máme stejný okruh známých, a pochopitelně, slavíme narozeniny ve stejný den. A v tom je ten problém.
 
BOJÍM SE NEVĚRY, CO BYCH POTOM... PDF Tisk E-mail
Neděle, 01 říjen 2017
 Dobrý den, ráda bych se s vámi poradila o svých problémech s manželem. Jsem spolu už hodně dlouho, šestnáct let, oba jsme byli předtím rozvedeni, oba máme z předchozích vztahů už dospělé děti. Dlouhou dobu nám všechno fungovalo, bylo to takové ustálené spolužití. Je nám oběma už přes padesát, mně je pětapadesát, manželovi dvaašedesát.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 79 - 91 z 1463
[CNW:Counter]