O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Úkol pro vás

CHCEME MÍT DÍTĚ, ALE ... PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 30 březen 2017
 Můžu říct, že mi doposud v životě vše vycházelo - mám úžasného manžela, skvělou práci, máme svůj hezky upravený dům, vše je perfektní. Jsme spolu už čtyři roky, mně je třiatřicet, manželovi bude za pár dnů devětatřicet. Před časem jsme se tedy manželem rozhodli, že nastal správný čas mít konečně děti. Jenže...
 
PŘED LIDMI MNE STÁLE SHAZUJE PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 30 březen 2017
 Je to poprvé, co píšu někam do časipisu o radu. Ale snad když je to anonymní... Četl jsem si hodně zdejších článků s nejrůznějšími dotazy, ale nenašel jsem nic, co by mi dalo nějaký nápad, vhodný k řešení mého problému. Jsme s manželkou spolu už devět let. První doba byla velmi pěkná, ale poté, co žena udělala v zaměstnání velkou kariéru a nyní "velí" velkému počtu podřízených, hodně se změnila.
 
TĚŽKÉ ROZHODOVÁNÍ PDF Tisk E-mail
Úterý, 28 březen 2017
 Možná se vám můj dotaz bude zdát hloupý až trapný, a někdo mi napíšete, že přeháním a hledám "vši", kde nic není, ale pro mě to je důležitá věc. Viděla jsem a kolem sebe zažila spoustu nefunkčních manželství, a tak si tím svým chci být jistá. Alespoň ze začátku... Mám přítele, jsme spolu vlastně už navážno, a pohádali jsme se.
 
JAU JAU JAU - DO HLAVY NEEEE! PDF Tisk E-mail
Neděle, 26 březen 2017
 Nepíši s žádostí o radu. V tomhle případě rada neexistuje. Jde jen o postřeh a o ujištění, že i tohle je možné, ač neuvěřitelné. Naše domky na periferii sousedí, a se sousedem Jardou jsme kamarádi. Jarda je sice rozumu trochu jednoduššího, ovšem jinak chlap se srdcem na pravém místě. Kdy co bylo potřeba, dělali jsme společně, jednou já s ním pro něj, pak zase on se mnou pro mě. Všechno bez problémů, prostě sousedi kamarádi.
 
JAK UKONČIT VÝŽIVNÉ PO SKONČENÍ ŠKOLY? PDF Tisk E-mail
Úterý, 21 březen 2017
 Dobrý den, díval jsem se tady na webu do předchozích dotazů, ale přesto se raději zeptám. Má dcera ukončila magisterské studium. V lednu minulého roku. Poté do května měla vypracovat a předložit závěrečnou diplomovou práci. Tento termín si nejdříve odložila na měsíc září a posléze na další termín, tentokrát na měsíc květen tr.
 
KVALITNÍ MÍSTO SE SHÁNÍ TĚŽKO... PDF Tisk E-mail
Středa, 15 březen 2017

 Dobrý den, moc prosím o radu. Za několik dní mám soud kvůli zvýšení výživného. Poslední úprava vycházela z mých tehdejších příjmů, které se však bohužel změn iy k horšímu: z organizačních důvodů jsem přišel o práci a novou se mi sehnat podařilo, to ano, ale za poměrně citelně nižší peníze. Má bývalá mi sdělila, že bude u soudu argumentovat tím, že se svým vzděláním a příjmy, kterých jsem dříve dosahoval, mám zcela jistě možnost získat stejně dobře placenou práci, jako jsem měl dříve.

 
PROBLÉMOVÁ MAMINKA PDF Tisk E-mail
Středa, 15 březen 2017

 Moje matka (60 let) je taková velice neorganizovaná osoba, která totálně nemyslí na zadní kolečka. Poté, co byla dokonce vystěhovaná z bytu, ji přijmula moje sestra. Jenže matka si tam nastěhovala i přítele a kromě občasného hlídání dětí nijak do domácnosti ani jeden z nich nepřispívají. Naopak...

 

 
DILEMA - ŽÍT BEZ MILOVÁNÍ? PDF Tisk E-mail
Středa, 15 březen 2017
 Stala se mi velice nepříjemná věc – onemocněl jsem a než se přišlo na to, co mi je, stal jsem se prakticky asexuálním. Když jsem byl mladý, byl jsem velice úspěšný téměř ve všem, na co jsem sáhl, práce, sport… a hodně jsem toho zneužíval – byl jsem velice “divoký”, dělal jsem co se dalo, zkoušel co se dalo, žil jsem maximálně naplno a bez jakékoli kontroly.
 
SVATBA A NAŠE DĚTI PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 09 březen 2017

 Jsme s manželem spolu už přes deset let. Úspěšně jsme vytvořili jednu velkou rodinu - jeho dvě děti a moje dvě děti, z našich předešlých vztahů. Děti jsou v přibližně stejném věku, puberťáci. Žijeme si spolu dobře. Minulý víkend jsme dostali pozvání na svatbu manželovy neteře.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 79 - 91 z 1402
[CNW:Counter]