O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Úkol pro vás

TRÁPENÍ S BANKOVNÍMI ŠIMLY PDF Tisk E-mail
Středa, 15 únor 2017
Image result for bankéřiDostala jsem smutný e-mail od jednoho dobrého kamaráda. Protože je ve věku, kdy nějaké přílišné internetové úřadování ho spíše děsí, požádal o radu s následujícím přípisem, který - a asi stejně jako mnoho a mnoho dalších - v těchto dnech dostal:
 
PRO DOBROTU ... PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 09 únor 2017

 Dostal jsem se na životní rozcestí... Jsem 10 let ženatý, s mojí ženou jsme se seznámili přes internet. Byla tehdy v depresích po rozchodu. Ale brzy se dala dohromady a začali jsme spolu chodit. Po dvou letech jsme se vzali a měli dítě a pak druhé, teď jim je 9 a 10. Nejprve jsem vydělával peníze já, pak nějakou dobu oba a teď, cca 3 - 4 roky víceméně ona. Ona brala mateřskou, já furt pracoval, pak začala jezdit na brigády.

 
MANŽEL NAJEDNOU ODEŠEL PDF Tisk E-mail
Úterý, 07 únor 2017
 Tak jsem dostala v neděli večer od manžela e-mail. Že je nešťastný a že nevěděl, jak se mi podívat do očí, ale že už se prostě přestane snažit cokoli předstírat a začne říkat pravdu. A že i když se snažil mi neublížit i že bere ohledy na děti – ale že se zamiloval do jiné a nevidí možnost, jak náš vztah nadále udržet.
 
NEZDÁRNÝ SYN? PDF Tisk E-mail
Úterý, 07 únor 2017

 Dobrý den, žiji s přítelkyni, která je rozvedená a má syna z prvního manželství. Bohužel ten syn nejeví o ni žádný zájem a vůbec se s ní nestýká. Přítelkyně si nyní koupila novější auto, má svůj byt, ale žijeme spolu u mně v baráčku. A v čem potřebujeme poradit:  má přítelkyně se z toho důvodu rozhodla, že tomu synovi vůbec nic nechce odkázat.

 

 
DĚTI BUDOU MÍT DĚTI... PDF Tisk E-mail
Pondělí, 06 únor 2017
 Dobrý den můžete mi poradit? Jsem pěstounka, mám dceru v pěstounské péči. Dcera bude mít za 3 měsíce 17 let. Zjistila jsem, že je těhotná už dva měsíce. Žádala jsem ji, aby šla na mini-interupci, což odmítá a dítě si chce nechat. Budoucí otec dítěte bude mít za 3 měsíce teprve 16 let!
 
MANŽELKA OD NÁS ODEŠLA PDF Tisk E-mail
Pondělí, 30 leden 2017
 Dobrý den, manželka si našla přítele a pronajala si byt, kde nyní žije. Budeme se rozvádět, tak bych rád věděl, jak to bude pak finančně. Předtím jsme spolu bydleli v domě po mých rodičích, kde má na sebe 1/4 podíl, a kde je stále hlášena k trvalému pobytu.
 
ŽIVOTNÍ ROZHODNUTÍ PDF Tisk E-mail
Pondělí, 30 leden 2017
 Krásný den všem, napíšu to tak, jak to je, i když na to nejsem zrovna pyšná. Díky všem, kteří mě zkritizují, ale více bych ocenila vaše rady. Takže - už od našich 17 let (teď je nám 25), máme s Honzou vážný vztah. Nejdříve byl náš vztah plný vášně, pak ustálení a spousta společných zážitků, teď poslední roky už i spoustu pochybností.
 
DOSTANU ZPÁTKY NĚJAKÉ PENÍZE? PDF Tisk E-mail
Středa, 25 leden 2017
 Dobrý den, prosím, zda byste mi mohli poradit. Bydlela jsem s přítelem 12 let v jeho bytě. Pochopitelně, že jsem za tu dobu i do našeho společného bydlení investovala, mám dokonce ještě schované faktury za provedené práce, nebo za materiál. Ale rozešli jsme se a já se musela odstěhovat. Nyní mám podnájem.
 
ŘEŠIT, NEBO NECHAT PLAVAT? PDF Tisk E-mail
Středa, 25 leden 2017
 Jsem podruhé ženatý (už 4 roky) a já i manželka máme dospělé děti s předchozích manželství. Já mám syna a dceru, manželka dvě dcery a syna. A o toho se právě jedná. Matějovi je 23, a bydlí s námi. I když tráví hodně času u své přítelkyně, manželka se o něj stále stará, jako by byl malý kluk. Každý den mu dělá a nosí do práce oběd, uklízí po něm, uklízí mu jeho pokoj, pere, žehlí.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 79 - 91 z 1382
[CNW:Counter]