O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Úkol pro vás

ŠETŘTE PŘÍRODU I SVOU KAPSU - 1. PDF Tisk E-mail
Neděle, 10 červen 2018

Jak? NEKUPOVAT VÍC, NEŽ POTŘEBUJEME! A zužitkovat vše, co jde.   Pokud si s něčím nebudete vědět rady, na internetu najdete obrovské množství tipů a triků. Například jídlo, nevím jak vy, ale znám plno lidí, kteří téměř třetinu (a někdy i víc) nakoupeného jídla nakonec vyhodí. A přitom je tak jednoduché zužitkovat většinu potravin do posledního kousku.

 
DOPORUČENÍ - KNIHA "PROLOMENÍ HRADEB" PDF Tisk E-mail
Pátek, 08 červen 2018
Málokdy se stane, aby kniha zabývající se politikou, patřila mezi bestsellery. Ode dne vydání v březnu 2018 jí dodnes bylo vydáno 8 500 kusů a v mnoha knihkupectvích ji najdete v poličce označené jako bestsellery, ale pokud se podíváte na internet a jste takový běžný uživatel jako já, v odkazech na nejúspěšnější novinky, tedy bestsellery, ji nenajdete. Tedy já ji nenašel. Mám podezření, že proto, že není „politicky korektní“.
 
JÉJE, NO NEBERTE TO... PDF Tisk E-mail
Pátek, 08 červen 2018
Ráda pěstuju. Tedy, mimo jiné. A taky ráda sklízím, to však jsem v posledních letech nezažila. Kde jsou ty časy, kdy jsem si chodila do jahodárny natrhat kbelík jahod, případně někam do áleje načesat třešně, višně, jablíčka, hrušky... natrhat si palice kukuřic... Jo, to bejvávalo.. Jednak už nemám pod palcem dvé svých nezletilých otroků, takže jsem na všechno sama, druhak už se k podobným akcím nenachomýtnu. Ale - tohle je něco, přátelé!!! To musíte vidět!!!
 
ZA HORY ZA LESY, KDE SE PASOU....? PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 31 květen 2018
Nebo jinak: Kdyby tu byla má zlatá, milá, nejmilejší, BB, jistě by mi poradila. Nepotřebuju radu přímo pro sebe, ale pro mýho kamaráda souseda. Jak je to s exekucemi na plat a na další výdělky.  Zadlužil se, blbec, v podstatě ze svý blbosti, kdy všechno tohle úřadování ponechával na svý družce. Ta teď zemřela, a on s hrůzou, se mnou a s kozlem, zjišťuje, že ho v průběhu času šíleně zadlužila.
 
NEŠŤASTNÁ MÁMA PDF Tisk E-mail
Úterý, 29 květen 2018
 Dobrý den, kamarádky a kamarádi. Chtěla bych se poradit, jak správně reagovat. Osobně uvnitř zuřím, ale vím, že nemůžu jít, a křičet… nebo můžu :-)))? O co se jedná: moje tchyně (Marta) onemocněla rakovinou, je to už bohužel terminální stádium a lékaři ji nedávají víc jak rok života. Marta bydlí kousek od nás, a já a manžel (její starší syn) s ní máme výborný vztah.
 
NECHCI SE S MÁMOU POHÁDAT PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 24 květen 2018
 Žijeme s mými rodiči v RD již 3 roky. Co se týče hlídání, všichni říkají, jak jsme na tom dobře a jak se máme, že žijí s námi a pohlídají. Jenže - malej má 1,5 roku, a zatím s ním byla babička jednou venku a jinak nic. Jinak doma pohlídá jen chvilku, a to nesmí plakat. Takže většinou jen na takovou dobu, než se vysprchuju. Takže spíš jen takový minutový hlídání.
 
KAMARÁD ZE VŠECH NEJLEPŠÍ PDF Tisk E-mail
Neděle, 20 květen 2018
Tyhle zprávy, vlastně žádosti, nebo ještě spíše prosby, se mi píše se smutkem v srdci. Kdybych mohla já sama pomoci… Ale tak alespoň tady na Kudlance se pokusím obrátit na všechny hodné, a hlavně na ty, kteří mají možnost a svou náruč by mohli otevřít. Jen čtěte:
 
PARTNER DCERY A NAŠE VNUČKA PDF Tisk E-mail
Středa, 16 květen 2018
 Dobrý den, potřebovali bychom poradit. Je to taková dost choulostivá záležitost. S manželem si děláme starosti o naši tříletou vnučku. Vychovává ji naše 28 letá dcera. Byla s ní donedávna sama, protože biologický otec okamžitě zmizel a nevypadá to, že by se ještě někdy do života naší vnučky i dcery vrátil.
 
DCERA MI VYČÍTÁ ROZVOD PDF Tisk E-mail
Úterý, 15 květen 2018

 Před několika lety jsem se rozvedla a jsem teď velice spokojená s tím, jak žiju. Až na jednu věc. Dcerami rozvod nikdy neodpustila. I když je jí 25, a tudíž ji jako “dítě rozvádějících se rodičů” rozhodně nemohl nijak ovlivnit, stále mě viní za “rozbití rodiny”.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 66 - 78 z 1514
[CNW:Counter]