O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Úkol pro vás

NEVÍM, JAK SE BRÁNIT ZLÝM ŘEČEM PDF Tisk E-mail
Úterý, 02 květen 2017
 Minulý rok jsem zjistila, že mám nádor na mozku. Pozitivní je, že to není zhoubný nádor (správná diagnóza je Prolactinoma) a že moje léčebné vyhlídky jsou velice slibné. Špatné je to, co se se mnou teď děje. Strašlivě moc jsem přibrala na váze, mám problém s krátkodobou pamětí, jsem hodně unavená, musím hodně spát a do budoucna nemůžu mít nikdy děti. A navíc - problém mám i se svým okolím.
 
NETROUFÁM SI NA LÁSKU - POKRAČOVÁNÍ PDF Tisk E-mail
Úterý, 02 květen 2017

 Milí přátelé! Díky moc všem za rady a úžasnou verbální podporu! Opravdu jsem se odhodlal a minulý víkend jsem Julii pozval na večeři. Byli jsme napřed všichni venku – vybral jsem místo, kde se děti samy zabaví a my spolu skončili u stolečku sami. A slovo dalo slovo, já jsem se konečně dokopal mluvit I o jiných věcech než jen děti-škola-zájmy-práce, a domluvili jsme se na soukromou večeři.

 
NETROUFÁM SI NA LÁSKU PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 27 duben 2017

Po tragické smrti mé ženy jsem zůstal sám se třemi malými dětmi. Neuvěřitelné mi pomohla Julie, mladá žena z našeho domu, která nám začala pomáhat. Slovo dalo slovo a já ji vlastně najmul jako naši pomocnici/chuvu. Starala se o děti, odváděla je do školky, hlídala, vařila, postupně se – jak je vidět – její pracovní náplň rozšiřovala. Takhle to fungovalo cca tři roky, děti ji velice milujou a já si uvědomil, že já taky.
 
VÁŽNĚ NEMOCNÝ PARTNER PDF Tisk E-mail
Středa, 26 duben 2017
 Nedávno jsem se seznámila s Radkem. Je to opravdu po všech stránkách skvělý člověk, a já čím déle ho znám, tím jsem víc a víc nadšená. Oběma nám je přes čtyřicet a oba jsme rozvedení. Radek je velice milý, hodný, vtipný, neuvěřitelně inteligentní, totální pohodář, prostě nám to spolu úžasné klape. Jenže - Radek má také roztroušenou sklerózu. Mluvili jsme o tom spolu, dokonce jsem s ním byla I u jeho lékaře a vím, co a jak ho do budoucna čeká.
 
NEMOCNÁ MACECHA PDF Tisk E-mail
Neděle, 23 duben 2017
 Mám velice smutný problém, celá tahle věc je hodně nepříjemná. Moje nevlastní matka má rakovinu. Je v takovém stadiu, že sice postupuje velice pomalu, ale zcela jistě do budoucna je fatální. Já jsem s ní nikdy neměla nějak úžasný vztah, vlastně nikdo z mých sourozenců, protože Lída byla vždy zaměřena na sebe, vždy musela být středem pozornosti, všechno se tedy točilo jen kolem ní. A teď tuplem všichni kolem ní chodíme po špičkách.
 
KOČÁREK JAKO "PŘIPOMÍNKA"? PDF Tisk E-mail
Pátek, 21 duben 2017
 S manželem čekáme rodinu a jako dárek jsme dostali ten nejluxusnější a nejdražší kočárek, který se dá sehnat. Jenže je to dárek od mého bývalého manžela a jeho současné manželky. Velice dobře si pamatuju, jak mi ti dva připravili pekelný rok plný bolesti, když jsme se rozváděli… Kočárek je nádherný, ale nevím co s ním. 
 
KAREL A KARLIČKA PDF Tisk E-mail
Středa, 12 duben 2017
 Před půl rokem jsme se přestěhovali a náš soused na patře je velice milý, starší pán, tak kolem 65 let. Občas se potkáme na chodbě, případně u popelnic, pozdravíme se a tak. V poslední době jsem ale zahlídla i cizí starší dámu…jednou jsme se takhle sešli přímo u nás na chodbě u schránek a musím se přiznat, že jsem v šoku poznala našeho souseda!
 
POKUS SE SEZNAMKOU PDF Tisk E-mail
Úterý, 11 duben 2017
Ahoj lidi. Dám všanc kus soukromí, ale vzhledem k tomu, že mne neznáte, tak se zas až tak moc nestane. Čtu kudlanku už snad dva roky, ale ještě jsem nenapsal ani jeden komentář. A teď píšu rovnou všem o radu… Přitom už mi je dvaašedesát, tak bych měl mít svůj rozum, ne? Ale ohledně ženských – to budu asi stále tak trochu mimoň…
 
KOLEGYNĚ ZAČALA "STŘEČKOVAT" PDF Tisk E-mail
Pondělí, 10 duben 2017
 Pracuji v malé kanceláři, jsme všechny – tedy babinec - přibližně stejně staré, kolem třicítky. Máme stejné starosti i radosti, stýkáme se občas i po práci. Narozeniny, děti, manželé, oslavy, sport, vínečko, kino a tak. Jenže! Jedna naše jedna kolegyně se pustila na cestu totálního sebezničení.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 66 - 78 z 1402
[CNW:Counter]