O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Úkol pro vás

VELKÉ VAROVÁNÍ VŠEM DRAHÝM DISKUTÉRŮM PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 01 červen 2017
Moji milení, dovoluji si vás všechny upozornit na jednu převelice vážnou a závažnou věc. A věřte, že to fakt není legrace (i když to na první pohled tak vypadá), ale holý a smutný fakt. Pokud uveřejním nějaký článek, u kterého si dám velký pozor, aby neobsahoval nic „protistátního, rasistického, diskriminačního, pomlouvačného, nepravdivého, xenofobního, aby se nejednalo o trestný čin hanobení rasy či podněcování k rasové nesnášenlivosti atd. atd.“, a vy poté pod ním napíšete „něco“, co vám nekalého slina na jazyk přinese, nestane se nic vám, ale mně bude vyměřena – soudem – mastná pokuta.
 
SÍDLIŠTNÍ "NAJÁDA" PDF Tisk E-mail
Středa, 31 květen 2017
 Dobrý den, milé Kudlanky. Ráda bych se zeptala na váš názor. Bydlím v 1. patře panelového domu. Tedy v podstatě dole. Vedle našeho domu je druhý dům, oba spolu svírají pravý úhel a plocha mezi nimi je zatravněná. Jedná se o mírný svah, který v zimě slouží k sáňkování a celoročně jako výběh pro psy (i když tu žádné takové označení není).
 
DCERKA ĎÁBLÍK PDF Tisk E-mail
Středa, 31 květen 2017
 Už si vůbec nevím rady se svou čtyřletou dcerkou. Normálně je moc hodná, poslušná, milá… ale jak se rozčílí, je to naprosto šílené dítě. A k rozčílení ji stačí přitom strašlivé málo. Jakmile to jednou propukne, je úplně neovladatelná. To pak křičí, skáče kolem, dupe, mlátí sebou, mlátí rukama … a pak třeba najednou ke mě přiběhne, obejme mě, a já se k ní sehnu a ona za minutu pokračuje v tom řádění.  Byla jsem s ní i u pediatra, ale nic, co bych už nevyzkoušela, jsem se nedozvěděla.
 
NEMĚL JSEM TO RADĚJI PŘEJÍT? PDF Tisk E-mail
Úterý, 30 květen 2017
 Můj problém není nijak vážný, ve srovnání s těmi všemi starostmi, co tu čtu a vidím všude kolem, za což jsem opravdu rád. Ale přeci jen, to musím přiznat, mne to vzalo. Takže - když bylo synovi deset, manželka zemřela a od té doby jsem ho vychovával sám. Ted je mu třicet, a řekl bych, že máme celkem dobrý vztah. On bydlí v Praze, já stále u nás, na menším městě na Moravě. Přibližně tak třikrát do roka přijede on za mnou, 3 - 4 x přijedu za ním do Prahy já.
 
PRŮŠVIHÁŘ? PDF Tisk E-mail
Neděle, 28 květen 2017
 Připadám si, že jsem tak nějak v životě na dně a nevím, jak se z toho vyhrabat. A teď přišlo ještě tohle „potvrzení mého selhání“, ale abych vysvětlil. Chodil jsem na střední školu a měli jsme tam celkem dobrou třídu a lidí kolem. Už jsme se sešli jednou - po deseti letech - a teď to bude podruhé. Problém je, že já jsem byl na škole vždy označován jako ten, co to dotáhne daleko. A dost dlouho to tak i fungovalo. 
 
KAŽDÝ JE HOLT JINÝ PDF Tisk E-mail
Středa, 17 květen 2017
 Milá kudlanko, myslím, že jsem docela normální slušný člověk a spořádaný manžel, co se stará o rodinu. Problém ale je, že jsem v posledním roce podváděl manželku přibližně 2x měsíčně s prostitutkou. Neděs se, vysvětlím. S Ivanou jsme se brali před cca deseti lety a už prakticky od začátku bylo moje “libido” o dost silnější, než její. Teď už máme sex maximálně jednou měsíčně, a je to vždy jen když se uvolí. Když se „zadaří“, tak to je fajn, ona je taky spokojená, jenže - má holt jiné nároky.
 
ZÁBAVA S DALEKOHLEDEM PDF Tisk E-mail
Středa, 17 květen 2017
 Dobrý den vespolek. Potřebuju od vás radu. Myslím, že můj manžel je úchylák. Zní to strašně, ale já mám pocit, že ho už vůbec neznám. Nechci se moc rozepisovat, ale stalo se tohle: manžel měl v práci vážný úraz s nohou a po operaci musel zůstat téměř 3 měsíce doma. Bydlíme ve velkém městě v paneláku, a určitě znáte, jak taková sídliště vypadají. Stovky oken kolem, mnohé bez závěsů.
 
NEBÝT MÝCH RODIČŮ PDF Tisk E-mail
Úterý, 16 květen 2017
 Ano, nebýt mých rodičů, tak se asi půjdu pást. Ale stejně bych vás chtěla všechny poprosit o radu. Začalo to úplně obyčejně, seznámila jsem se, zamilovala a otěhotněla. To není určitě nic mimořádného, dokonce ani to pokračování. Prostě jsem po určité době zjistila, že to není ono a že by nám vztah nefungoval. Bydlela jsem tou dobou u něj, takže jsem se jednoho dne sbalila a zase odstěhovala zpět k rodičům.
 
POKUS SE SEZNAMKOU - REPETE PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 11 květen 2017
Sorry jako... Vracím se k článku o seznamování starců se stařenami na inzerát. Tuhle fotku (co ji můžete vidět kus níž) jsem pořídil asi před pěti minutami. A nejde mi v podstatě o nic jiného, než mít vedle sebe spřízněnou duši (a žaludek), s níž bych se mohl podělit. Leč. Věci jsou trochu jinak.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 53 - 65 z 1402
[CNW:Counter]