O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Úkol pro vás

JAK SE CHOVAT? PDF Tisk E-mail
Pondělí, 03 únor 2020
Pracuji v advokátní kanceláři, jsme tu spíš jako jedna velká rodina, než normální zaměstnanci. Všichni se dobře a dlouho známe a doposud jsem myslela, že máme navzájem výborný vztah, podmínky a komunikaci. Doposud. Ale co se stalo: jeden z mých kolegů se před několika dny pokusil zabít. Všichni jsme z té zprávy byli v šoku.
 
ZPOVYKANOST? PDF Tisk E-mail
Pondělí, 23 prosinec 2019
Mé dceři je už dvacet let, ale stejně si myslím, že ještě není úplně dospělá. Prostě se bojím, že právě přišla o něco pěkného. Chodila něco přes rok s o dva roky starším Markem. Marek je opravdu výjimečný mladý muž. Pracuje ve firmě svých rodičů, je neuvěřitelně milý, hodný, k mé dceři se choval vždy absolutně úžasně.
 
NEJSEM MAMÁNEK? PDF Tisk E-mail
Úterý, 19 listopad 2019
Milí přátelé, snad se budu moci s vámi poradit. Kudlanku čtu už hodně dlouho, líbí se mi, jak je různorodá, i jak dobře v případě potřeby radíte druhým. Takže tady je můj problém: mám pocit, že jsem až moc závislá na své mámě. Ano, jsem jinak zcela normální, jsem dospělá, už dost dlouho vdaná žena, mám dvě malé děti, hodného manžela. Pracuji, jsem učitelka na základce, takže mám i celkem dost času na děti, a jak víte, přes léto mám víc volna.
 
DĚDA, TVRDÝ VLÁDCE KMENE PDF Tisk E-mail
Úterý, 12 listopad 2019
Nemám ani tak žádost o radu, jako spíš bych ráda vaši odpověď na otázku, zda jsem já ta špatná. Jedná se mi o mého dědu. On je typický patriarcha naší rodiny. Všichni se ho bojí, všichni ho poslouchají, co řekne on, to je zákon. Cokoli rozhodne on, to se musí dodržet. Je drsný, tvrdý, nesmlouvavý a krutý. Jsem přesvědčená, že svým jednáním utýral moji babičku k smrti, a jeho nová manželka k tomu nejspíš nemá už moc daleko. Tedy ne, že by umřela, ale je fakt jednoznačně a dlouhodobě smutná, skleslá.
 
KYTKY MOJE MILOVANÝ, VYDRŽTE! PDF Tisk E-mail
Pondělí, 11 listopad 2019
Jsou mezi mými kamarády a kamarádkami i tací, co mi říkají, abych toho věčného lítání z jedné půlky světa na druhou už nechala. Nojo, ale když já to mám a) ráda tam i tam, mám všude "svý lidi", a jednoduše mne to baví. Já nikdy nebyla nijak zvláště usedlý tvor... Nemyslím si, že mám snad v předcích nějaké kočovníky, ale je pravda, že nemám ráda něco stálého... Proto asi taky ráda stěhuju....
 
JAK VYHODIT MANŽELČINA MILENCE PDF Tisk E-mail
Pátek, 08 listopad 2019
Nejsem rozvedený, ale s manželkou nebydlím už téměř dva roky, protože si našla milence. Já mám zaměstnání, při kterém mám často noční. A tak jsem po čase zjistil, že ten její milenec vlastně je každou tu noc u mne v domě, u manželky v posteli. Dohodli jsme se tedy na rozvodu a já se pak odstěhoval. Dům jsem zaplatil ze svých prostředků a na celkem malou část máme společnou hypotéku, kterou platíme na půl a na nákladech provozu domu se taky stále podílím.
 
ZE STARÉ LÁSKY NOVOU? PDF Tisk E-mail
Úterý, 05 listopad 2019
Vdaná jsem pět let, ale, když počítám, že jsme spolu chodili už předtím další čtyři roky, tak lze říct, že máme za sebou devět let společného života. Před třemi lety jsme si koupili domek. Ale od doby se všechno jen zhoršilo. Manžel je zjevně vystresován ze splátek, tudíž i z práce, z údržby domu, prostě nic není jako dřív, strašně se změnil. Skoro spolu nespíme.
 
UZNÁVEJTE SVOBODU NÁZORŮ DRUHÝCH, NEVNUCUJTE SVÉ PDF Tisk E-mail
Pondělí, 04 listopad 2019
Výsledek obrázku pro angry teacher and guilty student
Je to potíž. Snažím se dávat články z nejširšího spektra, nikomu nefandit, ale přesto jsem z protežování byla obviněná. Ale budiž. Někoho znám víc, někoho míň.
 
CHLAP NA DRAKA ... PDF Tisk E-mail
Středa, 30 říjen 2019
Moje 40letá dcera a já jsme obě vdovy. Já už jsem v důchodu, a dcera teď i s dětmi bydlí v mém domku. Dcera pracuje jako účetní, většinou z domova. Tím, že bydlíme spolu, je to pro nás obě finančně výhodnější, navíc jsem ráda, že mám dceru a svoje tři vnoučata u sebe. Vycházíme spolu fantasticky, až na jednu věc. Dcera má přítele. Já ho nesnáším. Je už dlouho nezaměstnaný, má celkem čtyři děti ze svých bývalých vztahů.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 40 - 52 z 1598
[CNW:Counter]