O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Úkol pro vás

NEBÝT MÝCH RODIČŮ PDF Tisk E-mail
Úterý, 16 květen 2017
 Ano, nebýt mých rodičů, tak se asi půjdu pást. Ale stejně bych vás chtěla všechny poprosit o radu. Začalo to úplně obyčejně, seznámila jsem se, zamilovala a otěhotněla. To není určitě nic mimořádného, dokonce ani to pokračování. Prostě jsem po určité době zjistila, že to není ono a že by nám vztah nefungoval. Bydlela jsem tou dobou u něj, takže jsem se jednoho dne sbalila a zase odstěhovala zpět k rodičům.
 
POKUS SE SEZNAMKOU - REPETE PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 11 květen 2017
Sorry jako... Vracím se k článku o seznamování starců se stařenami na inzerát. Tuhle fotku (co ji můžete vidět kus níž) jsem pořídil asi před pěti minutami. A nejde mi v podstatě o nic jiného, než mít vedle sebe spřízněnou duši (a žaludek), s níž bych se mohl podělit. Leč. Věci jsou trochu jinak.
 
UŽ MU NEDOKÁŽU VĚŘIT PDF Tisk E-mail
Středa, 10 květen 2017
 Před pěti lety mi byl manžel nevěrný. Dost mě to vzalo, ale ustála jsem to a život pokračuje dál. Manžel pracuje ve velké firmě a jeho dlouholetá asistentka teď šla do důchodu. A ta nová, co nastoupila na její místo je … nevim, jak to napsat … prostě jak se říká „stojí za hřích“. V tom nejlepším věku, žádná husička, ale kouká jí to z očí.
 
NEUMÍM SE BRÁNIT PDF Tisk E-mail
Úterý, 09 květen 2017
 Ahoj Kudlanko, ahoj přátelé, tak vám píšu o radu: nedávno jsme nastoupila do nové práce, do jedné právnické kanceláře, jako sekretářka. Jsme v kanceláři dvě, staráme se celkem o pět právníků. Zpočátku všechno vypadalo výborně. Druhá sekretářka, Martina, je cca o 10 let starší a má ohromné zkušenosti a tak jsem se pochopitelně chtěla vše rychle naučit, a být jako ona.
 
DOVOLENÁ, KTERÁ BY JINAK PROPADLA PDF Tisk E-mail
Středa, 03 květen 2017
 Na Silvestra jsem se seznámila s Patrikem. Úžasné sexy, zábavný, chytrý, ve všem (hlavně v noci) nám to perfektně klapalo. Od začátku jsme si oba ujasnili, že náš vztah bude jen “příjemné a krátkodobé zpestření”– on se právě rozešel se svou dlouholetou přítelkyní a já začínám velice zajímavou, ale časově náročnou práci. Vše klapalo perfektně...
 
JAK DAROVAT A NEUBLÍŽIT PDF Tisk E-mail
Středa, 03 květen 2017
 Mám pětiletou holčičku a moje kamarádka taktéž. Trávíme spolu hodně času, známe se vlastně už od školy, a naše holky se mají rády. Klára na tom ale není finančně zrovna nejlíp, i když vše doma zvládají celkem dobře, tak zkrátka musí dodržovat dost napjatý rozpočet. My jsme na tom rozhodně o hodně líp.
 
NEVÍM, JAK SE BRÁNIT ZLÝM ŘEČEM PDF Tisk E-mail
Úterý, 02 květen 2017
 Minulý rok jsem zjistila, že mám nádor na mozku. Pozitivní je, že to není zhoubný nádor (správná diagnóza je Prolactinoma) a že moje léčebné vyhlídky jsou velice slibné. Špatné je to, co se se mnou teď děje. Strašlivě moc jsem přibrala na váze, mám problém s krátkodobou pamětí, jsem hodně unavená, musím hodně spát a do budoucna nemůžu mít nikdy děti. A navíc - problém mám i se svým okolím.
 
NETROUFÁM SI NA LÁSKU - POKRAČOVÁNÍ PDF Tisk E-mail
Úterý, 02 květen 2017

 Milí přátelé! Díky moc všem za rady a úžasnou verbální podporu! Opravdu jsem se odhodlal a minulý víkend jsem Julii pozval na večeři. Byli jsme napřed všichni venku – vybral jsem místo, kde se děti samy zabaví a my spolu skončili u stolečku sami. A slovo dalo slovo, já jsem se konečně dokopal mluvit I o jiných věcech než jen děti-škola-zájmy-práce, a domluvili jsme se na soukromou večeři.

 
NETROUFÁM SI NA LÁSKU PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 27 duben 2017

Po tragické smrti mé ženy jsem zůstal sám se třemi malými dětmi. Neuvěřitelné mi pomohla Julie, mladá žena z našeho domu, která nám začala pomáhat. Slovo dalo slovo a já ji vlastně najmul jako naši pomocnici/chuvu. Starala se o děti, odváděla je do školky, hlídala, vařila, postupně se – jak je vidět – její pracovní náplň rozšiřovala. Takhle to fungovalo cca tři roky, děti ji velice milujou a já si uvědomil, že já taky.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 40 - 52 z 1382
[CNW:Counter]