O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Úkol pro vás

JEDNODUŠE SKRBLÍK PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 21 září 2017
 Dobrý den, Kudlanko, potřebovala bych poradit. S přítelem jsme nedávno oslavovali dvouleté výročí našeho seznámení. Já mu koupila jeho oblíbenou značku vína, kterou přijal s úsměvem a slovy: "Jéje, ani jsem si to neuvědomil, to je vážně už dneska?“, (přitom jsme o tom několikrát předtím mluvili). Tímpádem pro mne žádný dárek neměl.
 
MOJE DĚTI, TVOJE DĚTI PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 14 září 2017
 Dobrý den, byl bych moc rád, kdybyste mi poradila, co mám dělat nebo aspoň napsala svůj názor.. Druhým rokem chodím se ženou, která je rozvedená a vychovává tři děti (dvě jsou v pubertáním věku, jedno školáček). Moc ji miluji, chtěl bych s ní založit rodinu.
 
TRAMPOTY S BRÁCHOU PDF Tisk E-mail
Středa, 06 září 2017
 Můj mladší bratr byl na začátku léta propuštěn z vězení. Téměř celá rodina se proti němu obrátila, já byla jedna z mála, kdo za ním chodil na návštěvy a kdo se mu po propuštění snažil pomoct. Našla jsem mu ubytování, pomohla s vybavením, doporučuju ho známým k různým pracím atd. No a taky jsem mu půjčila auto. Měl ho vrátit v pondělí, ale neozval se.
 
UTAJENÁ ADOPCE PDF Tisk E-mail
Úterý, 05 září 2017
 Mám mladšího bratra, kterému je už přes čtyřicet let. Bratr byl adoptovvaný jako miminko a celá adopce byla rodiči úspěšně celý jeho život "tutlána" - prostě takové rodinné, pečlivě skryté tajemství. Otec nedávno zemřel a maminka je sice starší dáma, ale stále ještě velice bystrá. Tak mne napadlo, že by si bratr zasloužil vědět, že je adoptovaný. Jenže - matka o tom nechce za žádnou cenu ani slyšet.
 
MÁM STRACH, ŽE SE TO ZOPAKUJE PDF Tisk E-mail
Neděle, 03 září 2017
 Před dvěma lety jsem se rozvedla s Michalem. Náš vztah byl zpočátku bezva, vše klapalo, a tak, když jsem otěhotněla, vzali jsme se. Jenže Míchal začal mít v práci hodně problémy a řešil to, jak jsem se později (bohužel hodně pozdě) dozvěděla - závislostí na drogách. I když jsem se víc než rok snažila mu všemožně pomoci, nepovedlo se. A bylo to opravdu hrozné...
 
HRAJE, PROHRÁVÁ - A NECHÁ SE ŽIVIT... PDF Tisk E-mail
Neděle, 03 září 2017
 Dobrý den, prosím vás o radu. Už dva roky u mne bydlí můj přítel. Byt jsem z větší části vybavila já, ale on se také podílel.Na jaře jsem ale zjistila, že mi vzal peníze a šel hrát automaty. Byla scéna, ale po jeho velkých slibech jsem mu nakonec odpustila, ale řekla, že se to už nesmí stát. Nicméně to pokračuje..
 
NECHCEME ROZEPŘE, ALE ... PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 31 srpen 2017
 Před třemi lety jsme s manželem byli na návštěvě u jedněch známých, co bydlejí tam, kde my máme chatu. Ukázalo se, že mají dva psy, z nichž jeden druhého dost agresivně pokousal. Zraněný pes byl sice ošetřen, ale většinu času zavírán a o samotě, neboť měl stále problémy s infekcí. Spis to vypadalo, že to tak nějak sám (a brzy) dožije.
 
SPOLUPRACOVNÍK - NO FUJ! PDF Tisk E-mail
Středa, 30 srpen 2017
 U nás ve firmě, ve vedlejší kanceláři, pracuje naprosto nesnesitelný člověk. Už jsem na něj přímo alergická a přitom jsem vždycky se všemi vyšla v pohodě. Nejenže je odporný svým zjevem (má velice špatné hygienické návyky, smrdí už na dálku, vlasy má mastné, že mu z hlavy pomalu odkapává tuk, ruce většinou špinavé, nehry okousané a oloupané do krve, beďary na obličeji rozdrápané, nohy jsou mu cítit na míle dřív než on, no hnus.
 
PROČ SE MI NEOZÝVÁ? PDF Tisk E-mail
Pondělí, 28 srpen 2017
 Před šesti týdny jsem se seznámila s Markem. Běžná on line seznamka. Napřed jsme si psali, a cca před měsícem jsme se sešli poprvé. Od té doby ještě asi tak pět nebo šestkrát. V mezičase jsme si pořád textovali, celý den, téměř každou hodinu aspoň pár sms. Ovšem změna nastala tento týden. Sice jsme si i nadále textovali, ale rozhodně ne nijak moc a rozhodně ne, jako minulý týden. Tedy ne jako týden před tím, NEŽ jsem s ním strávila noc.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 27 - 39 z 1402
[CNW:Counter]