O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Úkol pro vás

NEUMÍM SE VYROVNAT S ROZVODEM PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 20 červenec 2017
 V lednu jsem se rozvedl. Manželka mi po dvouletém manželství najednou sdělila, že je víc na ženy a že tedy mezi námi je konec. To, že jsem byl překvapený, je velice slabý výraz, byl jsem úplně v šoku. Řekla mi, že na ženy byla nejspíš vždycky a že si to tak nějak uvědomovala už od vejšky… A další: zjevně to věděli všichni kolem, až na mě, neboť mi nikdo nikdy ani nic nenaznačil, natož sdělil na rovinu.
 
MÍT OFICIÁLNÍ MILENKU? PDF Tisk E-mail
Pondělí, 10 červenec 2017
 Dobrý den, zkusím se zeptat – třebas mi poradíte s mým trochu choulostivým dotazem. Po dvacetiletém manželství mi teď má žena oznámila, že ona už o jakoukoli intimní stránku soužití nemá zájem a že by jí nevadilo, kdybych si “na to” našel nějakou přítelkyni. Pravdou je, že již velice dlouho byl náš intimní kontakt sotva jednou za čtvrt roku.
 
PUBERŤÁK NA ZABITÍ :-))) PDF Tisk E-mail
Středa, 28 červen 2017
 Rád bych se zeptal na následující situaci: mám sedm vnoučat. Se všemi vycházím buď výborně, nebo je alespoň trochu zvládám, či se přinejmenším dají tolerovat. Všichni, kromě Kristiána. To dítě je všehochuť zlosti, pomstychtivosti, kousání, ubližování, kradení, lhaní, podfuků … jednoduše taková malá časovaná bomba. Nebezpečný sobě a bohužel i ostatním. (Mj. je mu třináct.)
 
RODINNÉ SVÁTKOVÁNÍ A OSLAVOVÁNÍ PDF Tisk E-mail
Neděle, 11 červen 2017
 Rodiče budou teď slavit významné výročí svatby a je pochopitelné, že bude velká oslava. Jsem prostřední ze tří sourozenců, všichni máme rodiny a děti. No a pak jsou tu tety, strýcové, jejich děti… Takže, když se všichni sejdeme, je nás opravdu dost. Dle vzoru “o nás, bez nás” bylo všemi rozhodnuto (opět), že ta velká oslava pro všechny, bude zase u nás doma. (Ano, opět.)
 
DĚSNEJ MEJDAN PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 08 červen 2017
 Kamarádka M. bude příští měsíc slavit 25. narozeniny a rozhodla se, že to bude ohromná událost a bude se slavit celý víkend. Jedná se přibližně o 40 lidí, máme se sejít v pátek večer v jednom baru a slavit tam. Následně se pokračuje v sobotu na diskotéce, ale to už je jen pro užší okruh a má to být jen dívčí jízda.
 
DĚJOU SE VĚCI ... PDF Tisk E-mail
Středa, 07 červen 2017
Mám problém: ten první se týká mne a mého občasného spoluložníka. Kayo je skřivánek, to je už jasná věc. Slepice ještě řáděj, ale on už chrní. Slepice ještě spěj, a on už mne budí!
 
VELKÉ VAROVÁNÍ VŠEM DRAHÝM DISKUTÉRŮM PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 01 červen 2017
Moji milení, dovoluji si vás všechny upozornit na jednu převelice vážnou a závažnou věc. A věřte, že to fakt není legrace (i když to na první pohled tak vypadá), ale holý a smutný fakt. Pokud uveřejním nějaký článek, u kterého si dám velký pozor, aby neobsahoval nic „protistátního, rasistického, diskriminačního, pomlouvačného, nepravdivého, xenofobního, aby se nejednalo o trestný čin hanobení rasy či podněcování k rasové nesnášenlivosti atd. atd.“, a vy poté pod ním napíšete „něco“, co vám nekalého slina na jazyk přinese, nestane se nic vám, ale mně bude vyměřena – soudem – mastná pokuta.
 
SÍDLIŠTNÍ "NAJÁDA" PDF Tisk E-mail
Středa, 31 květen 2017
 Dobrý den, milé Kudlanky. Ráda bych se zeptala na váš názor. Bydlím v 1. patře panelového domu. Tedy v podstatě dole. Vedle našeho domu je druhý dům, oba spolu svírají pravý úhel a plocha mezi nimi je zatravněná. Jedná se o mírný svah, který v zimě slouží k sáňkování a celoročně jako výběh pro psy (i když tu žádné takové označení není).
 
DCERKA ĎÁBLÍK PDF Tisk E-mail
Středa, 31 květen 2017
 Už si vůbec nevím rady se svou čtyřletou dcerkou. Normálně je moc hodná, poslušná, milá… ale jak se rozčílí, je to naprosto šílené dítě. A k rozčílení ji stačí přitom strašlivé málo. Jakmile to jednou propukne, je úplně neovladatelná. To pak křičí, skáče kolem, dupe, mlátí sebou, mlátí rukama … a pak třeba najednou ke mě přiběhne, obejme mě, a já se k ní sehnu a ona za minutu pokračuje v tom řádění.  Byla jsem s ní i u pediatra, ale nic, co bych už nevyzkoušela, jsem se nedozvěděla.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 27 - 39 z 1382
[CNW:Counter]