O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Úkol pro vás

PENÍZE? PENÍZE... IV. PDF Tisk E-mail
Neděle, 01 červenec 2007

 Milá Kudlanko Danielo, milé kudlanky a kudlánci. Píše se mi to dost těžko, byl to asi můj nejhorší týden co si pamatuju. Mám v příbuzenstvu advokáty, tak jsem se byla poradit. Nejhorší na všem je, že jsem si musela uvědomit, že to všechno není jen nějaký zlý sen, ale nefalšovaná skutečnost.

 
PENÍZE? PENÍZE... III. PDF Tisk E-mail
Středa, 27 červen 2007
 Danielo a všichni ostatní, ani nevíte, jak těžce se mi píše. Ale slíbila jsem, že vám dám vědět a sliby se mají plnit, že. Jak už jsem psala, tak jsem to prostě nevydržela. Byla jsem stále taková napjatá, asi jsem ho pořád pozorovala, no nedal pokoj, stále se ptal, co se mnou je, a proč kazím legraci a proč se nesměju, což jsem opravdu nedokázala.
 
PENÍZE? PENÍZE... - I. PDF Tisk E-mail
Pátek, 22 červen 2007

 Milá Kudlí, kudlanky a kudláci, poraďte, jsem teď dost mimo. Jsem podruhé vdaná, už sedm let, mám z prvního manželství 17 letou dceru. Bydlíme na sídlišti v manželově 3 + 1. Tedy - můj menší byt jsme prodali a přestěhovali se k němu. Jsem ráda, když můžu byteček šlechtit, takže z doupěte jsem postupem času udělala docela hezké bydlení.

 
HOROR ZVANÝ PUBERTA PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 21 červen 2007

 Tak jsem tu a žadoním o radu, co si počít... Po třech letech si konečně otec vzal na týden k sobě naši dceru (předtím si na víkendy sem tam brával jen syna, ji ještě nikdy nechtěl, neměl zájem). Po týdením pobytu se mi domů vrátil naprosto neskutečně protivný cizí fracek (ne že by s ní dřív nebyly sem tam problémy, ale teď to byla síla... ).

 
NESHODY V MILOVÁNÍ - I. PDF Tisk E-mail
Úterý, 19 červen 2007

 Milá Kudlanko, mám dlouhodobý problém, na který jsem včera opětovně poukázala a tím se situace mezi mnou a manželem opět vyhrotila. Je nám s manželem 38 let, jsme spolu 16 let a posledních pět šest let upadá náš sexuální život. Dříve řekněme prvních deset let, jsme v této oblasti neměli problém.

 
ROZCHOD? NA VŽDYCKY? PDF Tisk E-mail
Neděle, 17 červen 2007

 Dobrý den, s přítelem jsme byli spolu tři roky a oba jsme věřili, přestože jsme mladí (mě je 20, jemu 26), že jsme stvořeni jeden pro druhého a chtěli jsme se v budoucnu vzít a mít spolu děti. Přes jeden rok u nás bydlel (celé podkroví našeho domu jsme měli sami pro sebe, k jeho rodičům do bytu si jezdil jen pro věci a spal tam jen když jsem nebyla doma).

 
KAMARÁDKY, KAMARÁDI - PORAĎTE MÉ KAMARÁDCE PDF Tisk E-mail
Pátek, 15 červen 2007

 Milá Kudlanko, mám v práci prima kolegyni, která se nemá ráda... Ano, takhle bych to skoro shrnula. Já bych jí moc chtěla pomoct a poradit, ale nějak nevím jak. Je to chytrá a hodná holka, bohužel, když je tu toho na ní moc, tak je protivná a nevychází s okolím. Okolí jí to samozřejmě dá najevo a ona je pak ublížená; že přeci to a to myslela dobře.

 

 
KDYŽ ROZHODNOUT - TAK S ROZUMEM PDF Tisk E-mail
Středa, 13 červen 2007

 Milá Danielo,  delší dobu mně trápí problém kolem nevěry mého partnera, se kterým jsme 2 roky a zjistila jsem, že už téměř více jak půl roku se schází s vdanou paní. Musím podotknout, že nejsme manželé, pouze spolu žijeme,  máme každý své děti z předchozích manželství. Nevím, jak se mám chovat, vím přesně, kdy mi lže a jsou spolu, nebere mi mobil, atd. 

 
KUDLANKA PROSÍ SVOJE DRAHÉ A MILÉ PDF Tisk E-mail
Úterý, 12 červen 2007

 Ahoj lidi, během noci ze včerejška na dnešek, asi do středně dopoledních hodin, byla Kudlanka vzata něžně do náruče a přenesena z jednoho hostingu na druhý. Konkrétně - Kudla už není na www.pipni.cz, ale na www.ignum.cz. Pochopitelně, že se mohou vyskytnout (a jak to vypadá, tak vyskytují) určité drobné zádrhele - takže vás chci poprosit, aby cokoliv vám nejde, jste mi nějak - jakkoliv - popsali a buď sem, nebo e-mailem poslali.

 
<< Začátek < Předchozí 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 Následující > Konec >>

Výsledky 1535 - 1547 z 1573
[CNW:Counter]