O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Úkol pro vás

KDYŽ ON JE TO DOBRÁČEK... PDF Tisk E-mail
Neděle, 26 srpen 2007

 Lidi, mám příbuznýho, bratrance. Jinak vola nebeskýho... Karel dře vod rána do večera (dělá truhláře v jedný nábytkářský firmě), tý svojí dvakrát měsíčně dělá stojku do halíře (tak kolem dvaadvaceti čistýho měsíčně), vo sobotách a nedělích doma pěkně vygruntuje, pak za prachy chodí uklízet vedlejší barák. Pochopitelně, že taky sám vaří, sám pere.

 
JEDNOU ZA ČAS "ZNÁSILNĚNÁ" PDF Tisk E-mail
Středa, 22 srpen 2007

 Milá Kudlanko, mám trápení. Asi bych měla jít za nějakým psychologem, sexuologem, ale já to prostě nezvládnu, neumím si představit, že bych někde měla nahlásit své jméno, adresu atd. a pak říct, jaký mám problém. Protože asi na "tohle" nejsou žádné prášky, tak si stejně nemyslím, že bych dostala nějakou extra radu.

 
JE TO JEJÍ ŽIVOT... PDF Tisk E-mail
Pondělí, 20 srpen 2007

 Máme dvě děti a v podstatě do nedávna bylo všechno docela fajn. Dcera (ta starší) je nyní v předmaturitním ročníku, respektive do něj teď od září měla nastoupit. Ale poslední týdny máme doma peklo. Prostě oznámila, že se na školu vykašle, že to je stejně zbytečnost, ztráta života (!) a že si už zařídila místo jako au-pair někde v Anglii.

 
KDYŽ JÁ HO TAK MILUJU, MAMINKO... PDF Tisk E-mail
Neděle, 19 srpen 2007

 Milá Danielo,  jsem dlouholetá čtenářka Kudlanky a jako hodně přítomných jsem "kudlančí závislák".. Potřebuju se hlavně vypovídat a asi si i přečíst  co na to ostatní - já vím - „má ty svatá prostato..." Moje 20ti letá dcera rok a půl chodila a z toho rok žila s přítelem. Po maturitě sehnala dobrou práci 50 km od našeho bydliště; on bydlí na polovině cesty.

 
NA CHALUPĚ A DOMA PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 16 srpen 2007

 Jsem tři roky vdaná, máme ročního chlapečka a já najednou tohle. Byla jsem se sestrou u ní na chalupě a když švagr jel domů, tak jsem se svezla s nim, že nakoupím nějaké dobroty a na otočku se vrátím. Když už jsem tedy byla v Praze, tak ať mě hodí domů, že se osprchuju.       

 
TAK TROCHU NEVĚRNÁ PDF Tisk E-mail
Pondělí, 13 srpen 2007

 Znáte to - některá je „tak trochu těhotná", další zas „tak trochu mrtvej". A tak se na vás obracím spolu s jedním pisatelem dotazu s touto otázkou: může být i „tak trochu nevěra"? "Dobrý den, potřeboval bych poradit, je líbání nevěra? Přítelkyně mi tvrdí, že se s nim jen malou chvíli líbala a že se mi omlouvá, že to vlastně ani nic moc neznamenalo, a že to vlastně ani prý nevěra nebyla, když se s ním nevyspala..."

 
TATÍNEK NA MATEŘSKÉ PDF Tisk E-mail
Úterý, 07 srpen 2007

 Milá Kudlanko, octla jsem se v takové příjemně nepříjemné situaci. Mám dvě děti, rok od sebe, ve věku 5 a 6 let. Byla jsem s nimi dohromady pět let doma a ač se považuji za dobrou matku, byly to ty nejdelší léta mého života. Nezvládala jsem to zrovna úplně pohodově, prožívala jsem i těžkou manželskou krizi atd.

 
ZABÍT HO NEJDE... CO S NÍM TEDY? PDF Tisk E-mail
Pondělí, 06 srpen 2007

 Milá Kudlanko, 25 let jsem měla fakt docela pěkné manželství. A myslela jsem, že se máme rádi.. Jenže - jeho práce byla víc a víc náročná a stres nešel ven jinak než alkoholem, sport už nezabíral..  Přes týden to ještě docela šlo, nenarušilo mu to práci, "ráj" nastával o víkendech s podobnými kamarády.

 
LÍBACÍ PUSINKA PDF Tisk E-mail
Pondělí, 30 červenec 2007

 Milá Kudlanko Danielo a vy všechny, všichni. Využívám anonymity a svěřím se vám, protože jinému nemám komu. Ne že by nebyli lidi, ale prostě to nejde. Rozešel se se mnou můj přítel, o kterém jsem byla přesvědčená, že je to ten vysněný princ, kterému budou jednou moje budoucí děti říkat tatínku, který bude vedle mne usínat i se probouzet.

 
<< Začátek < Předchozí 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 Následující > Konec >>

Výsledky 1418 - 1430 z 1478
[CNW:Counter]