O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Úkol pro vás

JÁ SE ROZEŠLA, ON NE A NE... PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 04 říjen 2007

 Dobrý den paní Danielo, ráda bych se Vás zeptala na radu, jak se " zbavit " přítele, se kterým už nechci být, protože se mi nelíbí jeho chování ke mě ani k okolí. Bohužel jsem s ním na jednom pracovišti a on mi dělá vedoucího.

 
SAMA PROTI JEHO PŘÍBUZNÝM PDF Tisk E-mail
Středa, 03 říjen 2007

 Dobrý den, velmi by mne zajímal váš pohled na mé současné problémy. Žiju se svým přítelem asi pět let ve společné domácnosti. Žije s námi také moje dcera z mého rozvedeného manželství. Teď asi rok bydlíme v domě, který patří strýci mého přítele, přičemž my máme nahoře bytovou jednotku, kterou jsme si sami zrekonstruovali.

 
TCHÝNĚ A UZENÝ - II. PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 20 září 2007

 Vidite, vidíte, kam se diskuse dostala... a stacilo jen napsat ten problem trochu jinak - ale stalo by se nejspis to samy... lidi se rozdelej na dva tabory a nakonec i zapomenou, co bylo hlavnim tematem a pustej se do sebe. Pokud jsem si vsimla, zase se vsichni soustredili jen na to: zaujmout postoj, servat na entou a moc neradit.

 
OD KUDLANKY PRO KUDLÁNKY PDF Tisk E-mail
Středa, 19 září 2007

 Kudlanky a Kudlánci, mám pár věcí... Kterou tak začít? Tou, že od vás něco potřebuju? Nebo tou, že bych - ale to je vlastně taky prosba, OK, začnu tou druhou, nechám si to lepší nakonec. Tak tedy - všichni víte, že si stejně jako vy všichni zakládám na tom, že se tu doposud mluví slušně - i když jde o něco zrovna nepěkného, dalo by se říct "hezky česky" přímo neapetýtlich.

 
Z ČESKÉ DVOJKY ŠVÉDSKÁ TROJKA? PDF Tisk E-mail
Středa, 19 září 2007

 Milá Kudlanko, nedávno mi řekl můj přítel, že by se chtěl milovat s jinou ženou a abych to samé udělala já s jiným mužem a pak že bychom se vystřídali. Jsme spolu sedm let. Pry se mu v našem sexu vše libi a že by to chtěl ještě ozvláštnit. Jenže já tohle ted nemuzu pochopit. A vůbec už nevím, jestli by se mi to libilo. Spíš ne. Jsem z toho úplně vyřízená,  asi dva dny jsem z toho nespala.

 
BEZNADĚJ V ZAMĚSTNÁNÍ PDF Tisk E-mail
Středa, 19 září 2007

 Ahoj Danielo, četla jsem si tady nějaké texty, ale většinou jsou zaměřené na vztahy. Bohužel, já mám problém se svým nynějším zaměstnáním. Pracuji v kanceláři jedné pojišťovny. Panují tu šílené vztahy. Lidi se tu na vzájem pomlouvají, nevím komu tady věřit a komu ne. Někdy mám pocit, že jsem v době vykořisťovatelů. Názor ostatních nikoho nezajímá.

 
TCHÝNĚ A UZENÝ... PDF Tisk E-mail
Neděle, 16 září 2007

 Milá kudlanko, moje tchyně je řečeno jazykem lidu: z gruntu hodná ženská. Vím,že nebýt jí, synáčkové by nikdy nebyli takoví milí lidi, jako jsou, protože otec je sobec a trochu tyránek. Ale na druhou stranu mám k její osobě tolik výhrad, až se mi to nezdá normální, protože ona je fakt strašně hodná ženská! Jen v kostce:

 
JAK SE ZBAVIT "ZÁVAŽÍ" PDF Tisk E-mail
Středa, 12 září 2007

 Já vím, zní to hloupě, říkat o někom, že je závaží. Ale někdy je to pocit ještě horší, než co jiného. Mám přítele, v podstatě si na něj nemůžu moc stěžovat. Vzhledově, věkově a téměř vším je na první pohled tím, kdo by prý ke mně pasoval. Bohužel, už pár měsíců mě náš vztah přímo dusí. Ale plácám se stále v začarovaném kruhu. .

 
POLORODÝ SOUROZENEC - "VPÁD CIZINCE" PDF Tisk E-mail
Pátek, 07 září 2007

 Četla jsem teď o problémech "střídavé péče" a zamyslela se nad dalším problémem, týkajím se dětí z rozvedených rodin: předesílám, že nejsem žádný teenager. Nicméně vám chci napsat o tom, kdy já - z rozvedené rodiny - jsem zjistila, že můj tatínek s novou přítelkyní čeká miminko. Tu situaci jsem na vlastní kůži nepoznala, jen „téměř".

 
<< Začátek < Předchozí 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 Následující > Konec >>

Výsledky 1392 - 1404 z 1464
[CNW:Counter]