O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Úkol pro vás

CHCE ZMĚNU, NECHCE MNĚ PDF Tisk E-mail
Neděle, 28 říjen 2007

 Dobrý den, kudlanko, poraď mi: žiju ve společné domácnosti se svým partnerem; už šest let. Postupem času se ale u nás vytrácela veškerá komunikace. Máme spolu čtyřletého syna. Bohužel, nedávno jel můj partner na sraz se svou školou a potkal tam nějakou slečnu. On mi sice říká, že mě s ní nepodvedl, ale současně  že mu není lhostejná, ale že neví, co dál, když se mnou má dítě...

 
VEZME MI DĚTI? PDF Tisk E-mail
Pátek, 26 říjen 2007

 Milá Kudlanko, potřebovala bych poradit. S manželem už více jak rok spolu nevycházíme; po všech těch hádanicích jsem mu řekla, že se tedy radši dáme snad rozvést a on na to hned přikývl. Máme spolu dvě dcerky, jedné je pět a druhé necelé dva roky.  Bohužel mi začal hned ošklivě nadávat, vyhrožoval, že mi děti nedá, a ať odejdu bez ničeho a sama. Domluva s ním není vůbec žádná.

 
PROBLÉMY S MÁMOU PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 18 říjen 2007

 Dobrý den, chci vás všechny moc moc požádat o jakoukoliv radu. Je mi 26 let, mám mladšího brášku, je mu čerstvých patnáct, takže puberta v plném rozkvětu. Naši rodiče jsou už několik let (10) rozvedení. Byla to mámy vina, protože si našla milence, kterého si chtěla za každou cenu vzít a tátu opustila. Ale několik měsíců po rozvodu jí milenec utekl a ona zůstala sama.

 
UŽ MI DOVOLÍ BÝT JEN KAMARÁD - II. PDF Tisk E-mail
Středa, 17 říjen 2007

 Někdy uhodnu, který dotaz bude mít velkou odezvu, někdy ne. Například dopis od Oty jsem původně brala jako běžné trápení, které sice většinou postihuje ženy, ale nevyhýbá se ani mužům. Když se to pak všechno rozjelo do víc než košatých forem, dokonce to vypadalo (jako už párkrát), že tazatel raději Kudlanku opustí, docela mi z toho bylo smutno.

 
UŽ MI DOVOLÍ BÝT JEN KAMARÁD - I. PDF Tisk E-mail
Pondělí, 15 říjen 2007

 Potřebuji radu ohledně svého vztahu s manželkou. Jsme spolu 12 let, máme dva kluky 9 let a 5 let. Má žena mi před měsícem z ničeho nic řekla, že už mě nemiluje a může se mnou zůstat jen kvůli dětem. Je to prý kvůli mojí povaze, jsem prý hodně žárlivý. Nemyslím, jen jsem prostě začal něco tušit, tak jsem se vyptával.

 
KDYŽ JE SMŮLA ZAŽRANÁ... PDF Tisk E-mail
Pondělí, 15 říjen 2007

 Milá Kudlanko, nevím, jestli se jedná jen o moji životní smůlu nebo jestli něco dělám stále špatně...  ale před osmi lety jsem se vdala a mám s mým (dnes už) ex-manželem dva krásný kluky (takové dva čertíky, které bych za nic na světě nevyměnila). Ze začátku bylo manželství docela spokojené, ale jen do té doby, než manžel získal mnohem lepší práci s lepším postavením...

 

 

 
SEZNAMOVACÍ INZERÁT PDF Tisk E-mail
Pátek, 12 říjen 2007

 Jo inzeráty, to je něco.... Někomu tahle záležitost docela slušně zpestřuje život, někdo to párkrát zkusí, nic z toho není, ten další naopak na inzeráty a "tenhle druh seznamování" nestačí ani nadávat. Prostě jak kdo. On totiž takový správně napsaný inzerát je v podstatě malé písemné dílko, které o vás má pár písmenky všechno naznačit...

 
VZTAHY V PRÁCI PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 11 říjen 2007

 Přátelé, můj problém je trochu odlišný od těch, které tu řešíte - ale v podstatě se jedná také o mezilidské vztahy, dá se říci o vztahy mezi lidmi, kteří jsou denně spolu větší dobu, než se svými partnery. Jedná se o spolupracovníka a jeho chování k ostatním. Svou práci zná a velmi dobře zvládá, ale pracovat s ním je očistec v pravém slova smyslu.

 
VYHOŘELÁ PDF Tisk E-mail
Středa, 10 říjen 2007

 Milá Kudlanko a přátelé, nevím si rady se svou ženou. Je to skoro rok, co nám zemřel syn. Trvalo dost dlouho naše trápení, které si málokdo dovede představit. Od střední školy, kdy jsme se to dozvěděli, se náš život úplně změnil. Vlastně jsme se stali závislí spolu s nim. O tom bych už mohl přednášet.

 
<< Začátek < Předchozí 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 Následující > Konec >>

Výsledky 1353 - 1365 z 1435
[CNW:Counter]