O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Úkol pro vás

JAK SE VYROVNAT S NEVĚROU PDF Tisk E-mail
Úterý, 10 červenec 2007

 kUDLANKO,  kamarádi, poraďte mi - nevím si rady, a nechci zatím žádný velký řez. Sebrat se a odejít. Nevím, jak se smířit s nevěrou, jak zapudit zlé a dotírající myšlenky, představy, když není se mnou a není žádný velký důvod, aby nebyl. Jak se naučit věřit, nepodezírat. Ale není to jen zbytečná žárlivost na nějaké bludy - 

 
KUDLANKY A KUDLÁNCI, JEŠTĚ JEDNOU.. PDF Tisk E-mail
Pondělí, 09 červenec 2007

  ZMĚNY JSOU ŽIVOT.... - tak znovu - a ještě jednou - nakonec i s "vysvětlením toho -"cosi".... ale to se dočtete jinde, viz tady dole. Takže ještě jednou  --- "SLET PANEN KUDLÍCH"--- Pochopitelně i Kudlánků, všem předem slibujem, že žádnému nebude zhola nic uhlodnuto...  Jak už jsem předestřela (hihihi), stalo se "cosi"

 
HAD TCHÝNĚ PDF Tisk E-mail
Středa, 04 červenec 2007

 Ahojky Kudlanko, chtěla bych se podělit o problém a poprosit o radu, jak dál! Moje budoucí tchýně (jsem s přítelem už 5 let) mě evidentně nemusí! Vypisovat zde vše, proč si to myslím, je zbytečné a myslím, že všechny to moc dobře známe. Tchýni tzv. nevoním, přestože vypadám normálně, mám vysokoškolské vzdělání, přesto jsem

 
PENÍZE? PENÍZE... IV. PDF Tisk E-mail
Neděle, 01 červenec 2007

 Milá Kudlanko Danielo, milé kudlanky a kudlánci. Píše se mi to dost těžko, byl to asi můj nejhorší týden co si pamatuju. Mám v příbuzenstvu advokáty, tak jsem se byla poradit. Nejhorší na všem je, že jsem si musela uvědomit, že to všechno není jen nějaký zlý sen, ale nefalšovaná skutečnost.

 
PENÍZE? PENÍZE... III. PDF Tisk E-mail
Středa, 27 červen 2007
 Danielo a všichni ostatní, ani nevíte, jak těžce se mi píše. Ale slíbila jsem, že vám dám vědět a sliby se mají plnit, že. Jak už jsem psala, tak jsem to prostě nevydržela. Byla jsem stále taková napjatá, asi jsem ho pořád pozorovala, no nedal pokoj, stále se ptal, co se mnou je, a proč kazím legraci a proč se nesměju, což jsem opravdu nedokázala.
 
PENÍZE? PENÍZE... - I. PDF Tisk E-mail
Pátek, 22 červen 2007

 Milá Kudlí, kudlanky a kudláci, poraďte, jsem teď dost mimo. Jsem podruhé vdaná, už sedm let, mám z prvního manželství 17 letou dceru. Bydlíme na sídlišti v manželově 3 + 1. Tedy - můj menší byt jsme prodali a přestěhovali se k němu. Jsem ráda, když můžu byteček šlechtit, takže z doupěte jsem postupem času udělala docela hezké bydlení.

 
HOROR ZVANÝ PUBERTA PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 21 červen 2007

 Tak jsem tu a žadoním o radu, co si počít... Po třech letech si konečně otec vzal na týden k sobě naši dceru (předtím si na víkendy sem tam brával jen syna, ji ještě nikdy nechtěl, neměl zájem). Po týdením pobytu se mi domů vrátil naprosto neskutečně protivný cizí fracek (ne že by s ní dřív nebyly sem tam problémy, ale teď to byla síla... ).

 
NESHODY V MILOVÁNÍ - I. PDF Tisk E-mail
Úterý, 19 červen 2007

 Milá Kudlanko, mám dlouhodobý problém, na který jsem včera opětovně poukázala a tím se situace mezi mnou a manželem opět vyhrotila. Je nám s manželem 38 let, jsme spolu 16 let a posledních pět šest let upadá náš sexuální život. Dříve řekněme prvních deset let, jsme v této oblasti neměli problém.

 
ROZCHOD? NA VŽDYCKY? PDF Tisk E-mail
Neděle, 17 červen 2007

 Dobrý den, s přítelem jsme byli spolu tři roky a oba jsme věřili, přestože jsme mladí (mě je 20, jemu 26), že jsme stvořeni jeden pro druhého a chtěli jsme se v budoucnu vzít a mít spolu děti. Přes jeden rok u nás bydlel (celé podkroví našeho domu jsme měli sami pro sebe, k jeho rodičům do bytu si jezdil jen pro věci a spal tam jen když jsem nebyla doma).

 
<< Začátek < Předchozí 101 102 103 104 105 106 107 108 Následující > Konec >>

Výsledky 1353 - 1365 z 1394
[CNW:Counter]