O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Úkol pro vás

HROZÍCÍ PRŮŠVIH S MANŽELEM PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 09 listopad 2017
 Můj manžel nikdy nebyl nijak zvlášť spokojený se svou prací, ale v poslední době mi dělá větší a větší starosti, co s námi bude. Brali jsme se před sedmi lety, máme dvě děti a cca před rokem jsme se museli přestěhovat - právě kvůli manželově nové práci. Ale on je stejně nespokojený, jen nadává, nikdo mu nerozumí, lidi jsou špatní…je to pořád stejné, ať pracuje, kde pracuje.
 
BARTEROVÝ BAZAR - KDO CHCE? PDF Tisk E-mail
Úterý, 07 listopad 2017
Mám tu zas po pár letech nabídku všeho možného, tentokrát ale poněkud znovycírovanou: nabízím barterový obchod - konkrétně: já tobě něco, ty mně něco... Ale nebojte, myslím to formou cca - já ti novou košili, ty mně pytlík jablek, já ti nové botky, ty mně neomlsanou čokoládu...
 
JAK PODĚKOVAT DOKTOROVI? PDF Tisk E-mail
Pondělí, 06 listopad 2017
Výsledek obrázku pro doctor PICTURE pngMám doma mamku s Alzheimerem, je jí 84, ale ví o světě. Asi před dvěma měsíci se něco stalo, a maminu odvezla záchranka do nemocnice, s podezřením na mozkovou příhodu. Bylo to v neděli. Ve čtvrtek mi sdělili, že na ní nic neshledali, a že ji dají na LDN.
 
Z MANŽELA JE RASISTA PDF Tisk E-mail
Středa, 01 listopad 2017
 Jsem tři roky vdaná, ale jsme spolu ve skutečnosti už 10 let. Za tu celkem dlouhou dobu jsem u manžela sice vnímala, že je tak trošku rasista (to je ale svým způsobem teď většina mužů). Měl vždycky sem tam nějaké poznámky typu … černá huba, žlutá opice a podobně... ale nikdy to nebylo nic bůhvíjak agresivního.
 
VYPEČENÉ NAROZENINY - POKRAČOVÁNÍ PDF Tisk E-mail
Středa, 25 říjen 2017
 Moji milí přátelé, díky moc za všechny vaše rady a nápady, a že jste měli zájem, abych vám napsala, jak to dopadlo, tak nakonec jsem to tedy večer manželovi v klidu řekla. O telefonu, rozhovoru s tchýní a hlavně o té jí naplánované návštěvě švagrové. Manžel se z toho úplně složil.
 
TĚŽKÝ ŽIVOT "ŽIRAFY" PDF Tisk E-mail
Úterý, 24 říjen 2017
 Dobrý den, mám nejspíš zvláštní otázku. Měřím 186 cm, což je na ženu celkem dost. Bojuju s tím celý život, ale stále se občas vyskytne situace, kdy nevím, co s tím. Uvedu příklad. Byli jsme s manželem na venkovním koncertu.
 
VYPEČENÉ NAROZENINY PDF Tisk E-mail
Pondělí, 23 říjen 2017
 Moje tchyně s tchánem nás každý rok přijíždějí navštívit a oslavit manželovy narozeniny. Je to každoroční tradice a vždy vše probíhalo výborně. Jenže teď mi tchyně volala, že potřebuje mou pomoc, že má pro manžela velké překvapení. Že s nimi přijede ještě někdo a tudíž abychom počítali s dalším člověkem ke stolu.
 
ZBYTEČNÉ HÁDKY, ALE JAK NA NĚ? PDF Tisk E-mail
Úterý, 17 říjen 2017
 S přítelem bydlíme už přibližně dva roky spolu a oba moc rádi děláme párty, oslavy, zveme známé na různé hry, karty, sledování filmu a tak. Máme celkem velkou skupinu lidí kolem, a tak se u nás pořád něco děje. Problém ovšem nastal, když jsem se jednou tak nějak pohádal s přítelovým kamarádem Michalem. 
 
UKRADENÉ NÁPADY PDF Tisk E-mail
Pondělí, 16 říjen 2017
 Mám kamarádku Věru. Obě bydlíme v paneláku, obě máme pejsky, obě jsme v důchodu a žijeme samy. No, a přibližně od minulé zimy si planuju, že si k letošním Vánocům pořídím novou kuchyň. Šetřím a plánuju celý rok. Vymýšlím, dělám nákresy (bourám stěny, stavím stěny), prostě je to moje celoroční radost. Někdy v létě jsem měla konečný plán už hotový, ale z finančních důvodů jsem musela přestavbu posunout až na konec roku.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 14 - 26 z 1402
[CNW:Counter]