O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Úkol pro vás

PRŮŠVIHÁŘ? PDF Tisk E-mail
Neděle, 28 květen 2017
 Připadám si, že jsem tak nějak v životě na dně a nevím, jak se z toho vyhrabat. A teď přišlo ještě tohle „potvrzení mého selhání“, ale abych vysvětlil. Chodil jsem na střední školu a měli jsme tam celkem dobrou třídu a lidí kolem. Už jsme se sešli jednou - po deseti letech - a teď to bude podruhé. Problém je, že já jsem byl na škole vždy označován jako ten, co to dotáhne daleko. A dost dlouho to tak i fungovalo. 
 
KAŽDÝ JE HOLT JINÝ PDF Tisk E-mail
Středa, 17 květen 2017
 Milá kudlanko, myslím, že jsem docela normální slušný člověk a spořádaný manžel, co se stará o rodinu. Problém ale je, že jsem v posledním roce podváděl manželku přibližně 2x měsíčně s prostitutkou. Neděs se, vysvětlím. S Ivanou jsme se brali před cca deseti lety a už prakticky od začátku bylo moje “libido” o dost silnější, než její. Teď už máme sex maximálně jednou měsíčně, a je to vždy jen když se uvolí. Když se „zadaří“, tak to je fajn, ona je taky spokojená, jenže - má holt jiné nároky.
 
ZÁBAVA S DALEKOHLEDEM PDF Tisk E-mail
Středa, 17 květen 2017
 Dobrý den vespolek. Potřebuju od vás radu. Myslím, že můj manžel je úchylák. Zní to strašně, ale já mám pocit, že ho už vůbec neznám. Nechci se moc rozepisovat, ale stalo se tohle: manžel měl v práci vážný úraz s nohou a po operaci musel zůstat téměř 3 měsíce doma. Bydlíme ve velkém městě v paneláku, a určitě znáte, jak taková sídliště vypadají. Stovky oken kolem, mnohé bez závěsů.
 
NEBÝT MÝCH RODIČŮ PDF Tisk E-mail
Úterý, 16 květen 2017
 Ano, nebýt mých rodičů, tak se asi půjdu pást. Ale stejně bych vás chtěla všechny poprosit o radu. Začalo to úplně obyčejně, seznámila jsem se, zamilovala a otěhotněla. To není určitě nic mimořádného, dokonce ani to pokračování. Prostě jsem po určité době zjistila, že to není ono a že by nám vztah nefungoval. Bydlela jsem tou dobou u něj, takže jsem se jednoho dne sbalila a zase odstěhovala zpět k rodičům.
 
POKUS SE SEZNAMKOU - REPETE PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 11 květen 2017
Sorry jako... Vracím se k článku o seznamování starců se stařenami na inzerát. Tuhle fotku (co ji můžete vidět kus níž) jsem pořídil asi před pěti minutami. A nejde mi v podstatě o nic jiného, než mít vedle sebe spřízněnou duši (a žaludek), s níž bych se mohl podělit. Leč. Věci jsou trochu jinak.
 
UŽ MU NEDOKÁŽU VĚŘIT PDF Tisk E-mail
Středa, 10 květen 2017
 Před pěti lety mi byl manžel nevěrný. Dost mě to vzalo, ale ustála jsem to a život pokračuje dál. Manžel pracuje ve velké firmě a jeho dlouholetá asistentka teď šla do důchodu. A ta nová, co nastoupila na její místo je … nevim, jak to napsat … prostě jak se říká „stojí za hřích“. V tom nejlepším věku, žádná husička, ale kouká jí to z očí.
 
NEUMÍM SE BRÁNIT PDF Tisk E-mail
Úterý, 09 květen 2017
 Ahoj Kudlanko, ahoj přátelé, tak vám píšu o radu: nedávno jsme nastoupila do nové práce, do jedné právnické kanceláře, jako sekretářka. Jsme v kanceláři dvě, staráme se celkem o pět právníků. Zpočátku všechno vypadalo výborně. Druhá sekretářka, Martina, je cca o 10 let starší a má ohromné zkušenosti a tak jsem se pochopitelně chtěla vše rychle naučit, a být jako ona.
 
DOVOLENÁ, KTERÁ BY JINAK PROPADLA PDF Tisk E-mail
Středa, 03 květen 2017
 Na Silvestra jsem se seznámila s Patrikem. Úžasné sexy, zábavný, chytrý, ve všem (hlavně v noci) nám to perfektně klapalo. Od začátku jsme si oba ujasnili, že náš vztah bude jen “příjemné a krátkodobé zpestření”– on se právě rozešel se svou dlouholetou přítelkyní a já začínám velice zajímavou, ale časově náročnou práci. Vše klapalo perfektně...
 
JAK DAROVAT A NEUBLÍŽIT PDF Tisk E-mail
Středa, 03 květen 2017
 Mám pětiletou holčičku a moje kamarádka taktéž. Trávíme spolu hodně času, známe se vlastně už od školy, a naše holky se mají rády. Klára na tom ale není finančně zrovna nejlíp, i když vše doma zvládají celkem dobře, tak zkrátka musí dodržovat dost napjatý rozpočet. My jsme na tom rozhodně o hodně líp.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 118 - 130 z 1463
[CNW:Counter]