O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Úkol pro vás

MOJI DRAZÍ A MILOVANÍ, PDF Tisk E-mail
Pondělí, 31 říjen 2016
tak dlouho se chodí se džbánem pro vodu - až se ucho utrhne a jde se na pivo, že. Já se snažila, prosila, skuhrala, abyste se vyjadřovali slušně. Protože není na světě nic, co by se slušně nedalo napsat. I ten největší vztek se přeci dá vyjádřit slušnými slovy. I když nechápu, proč byste měli Kudlanku navštěvovat za účelem "vyzvracení se z bídné nálady"? To si prosím, odbuďte jinde.
 
KDYŽ PECH, TAK PECH PDF Tisk E-mail
Středa, 26 říjen 2016
obsah-04-sole-in-sandAhoj Kudlanko a vy všichni tady kolem, potřebuju poradit s něčím úplně jiným. Žádnej mizernej chlap, ani náhodou. Doma mám všechno oukej, ale zato mám průšvih s pravou nohou. Je to asi tak dva měsíce, co jsem šlápla na louce do jedné jámy, vyhrabané zlotřilými psisky. Povedlo se mi, že jsem si sama dupla levou podrážkou na pravý nárt.
 
CTNÁ PANNA ŽOFIE PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 20 říjen 2016
Občas se člověk musí trochu potěšit; zvláště, zjistíme-li, že jsou mezi námi i lidé hodní, slušní, milí a jednoznačně duše čisté. O jedné takové mi poslal zprávu můj jakbysmet hodný kamarád Dušan.
 
ÚŽASNÍ DATABÁZISTI A DATABÁZISTKY PDF Tisk E-mail
Středa, 19 říjen 2016
Věříte, že mám velkou radost, když si uvědomím, že jsou mezi vámi lidé, co si pamatují články i víc jak deset let dozadu? Se smutkem přiznávám, že má paměť je oproti nim velice mělká :-))). A tak se stane, že občas dám nějaký ten článek po pár dnech znovu a ani si toho nevšimnu. Ale nyní jsem dala jeden článek po dlouhých dvanácti letech opakovaně - a vědomě.
 
MÁME SE DOBŘE, ALE JE TO ZLÉ PDF Tisk E-mail
Úterý, 18 říjen 2016
 Ve svých 22 letech jsem se provdala do Švýcarska, za úžasného sympaťáka. Alespoň jsem si to myslela. Žijeme spolu už 15 let, a poslední léta spíš přežívám a živořím. Manžel je jedním z poměrně vlivných lidí, takže máme docela přepychově zařízený dům s příjemnou zahradou, každý své auto, ale … můj manžel "všechno potřebné" zařídí a zaplatí, tedy to, co uzná sám jako vhodné či potřebné.
 
SNAŽÍM SE MU VYHOVĚT, ALE - PDF Tisk E-mail
Úterý, 18 říjen 2016
 Zdánlivě banální denní situace. Je krásně, po práci jsem na kolečkových bruslích. Volá mi přítel, který ještě pracuje, že se sejdeme doma a zajdeme někam ven na pivo. Přijedu domů a on už tam je. Ani mě nepozdraví a tváří se naštvaně (údajně kvůli přítomnosti otce alkoholika a jeho družky, kteří s námi sdílejí byt, který patří otci). Nic neříkám a dávám příteli čas…
 
S KÝM JSEM VLASTNĚ ŽILA? PDF Tisk E-mail
Pondělí, 17 říjen 2016
 Tento příběh není smyšlený, ale pro některé možná nepochopitelný. Psaný na základě pravdy a skutečností. Jak dlouho jsem nosila pásku na očích, než jsem spadla do propasti. Začátky jsou vždycky krásné, bylo mi 23, svobodná maminka, vedla jsem si docela spokojený život. Sledovala jsem toho krasavce s urostlým tělem vždy za záclonou. Bydlel u nás ve vchodě a já jen stěží odolávala jeho pohledům, když jsme se „náhodně“ potkávali.
 
MÁM MÍT DRUHÉ DÍTĚ? PDF Tisk E-mail
Pondělí, 17 říjen 2016
 Dobrý den, přátelé. Ráda bych od vás radu, už jsem tu pročetla hodně rad, tak snad poradíte i mně. Já jsem vdaná 4 roky (6 let ve vztahu) s mým manželem. Letos v dubnu se nám narodil syn. Tak to byla pro nás velká radost. Ale stala se strašná věc a před pár dny se mi zhroutil svět.
 
PODNÁJEMNÍCI VERSUS MAJITEL PDF Tisk E-mail
Pondělí, 10 říjen 2016
 Dobrý den, píši vám, protože bych se chtěla informovat na jistou vzniklou situaci. Dovolte mi ji popsat. Přítel a jeho kamarádi si v Praze pronajali byt 3+1. Bohužel v tomto bytě nejsou spokojeni (nájem vůbec neodpovídá vzhledu a vybavenosti bytu, majitel se evidentně nesnaží o to, aby jeho podnájemíci žili v pěkném bytě), a proto si chtějí co nejrychleji sehnat nový podnájem.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 118 - 130 z 1382
[CNW:Counter]