O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Úkol pro vás

DVĚ SESTRY ... PDF Tisk E-mail
Úterý, 18 prosinec 2018
 Před dvěma léty jsem se oženil a taky jsem věřil, že všechno zvládnu a překonám všechny překážky. Už i proto, že píšu o překážkách, tak se na sebe zlobím. Jde o to, že moje čtyřiatřicetiletá manželka přišla do našeho manželství s nyní 18tiletou dcerou (měla celkem divoké mládí). Problém ale je, že ta dcera je mentálně zaostalá, zhruba tak na úrovni 2-4 letého dítěte. Jenže tělo a hlavně sílu má osmnáctileté. No, a nám se před půlrokem narodila malá dcerka. Ta starší ji nemá ráda, a já se upřímně obávám o to, co se může stát.
 
PROBLÉM JAKO HROM PDF Tisk E-mail
Úterý, 18 prosinec 2018
 Dobrý den, vážení. Radil jsem se s kamarády, radil jsem se se známými, díval jsem se na různé poradny, a stejně jsem se ještě nerozhodl. Nevím, je to hrozné dilema. Zkusím to u vás, čtu už Kudlanku delší dobu, a vím, že tu poměrně rozumně radíte. Takže – je mi sedmdesát, jsem chlap, co poznal hodně ženských, dvě jsem měl za manželku. Ta poslední mne bohužel opustila nedobrovolně před pár lety, a mně je po ní dodnes smutno. Ale – toho se můj veleproblém netýká.
 
NA KAŽDÉM PRACOVIŠTI JE JEDNA ... PDF Tisk E-mail
Neděle, 16 prosinec 2018
 Milá Danielo, milí neznámí kamarádi a kamarádky. Mám jeden velký problém, se kterým si vůbec nevím rady. Některým se může zdát jako blbost, ale mě to pronásleduje, kudy chodím. Jedná se o moji novou práci, respektive novou kolegyni. Nastoupila jsem do nové práce, která mě mimochodem velmi baví. Zdálo se mi, že je tady i dobrá parta, ale jakmile jsem pronikla trochu hlouběji, tak vidím, že to zase tak růžové není.
 
DOPISY Z DÁVNÝCH DOB PDF Tisk E-mail
Úterý, 11 prosinec 2018
 Dobrý den, neznámí přátelé. Nedávno jsem objevila tento web i rubriku, ve které čtenáři pomáhají radou těm druhým. A tak bych se také chtěla podělit se svým problémem. Když jsem pomáhala u rodičů s předvánočním uklízením bytu, našla jsem v jedné skříni krabici, ve které byly staré dopisy mého bratra. Bratr je bohužel už delší dobu po smrti.
 
TÝDEN S PEDOFILEM? PDF Tisk E-mail
Úterý, 04 prosinec 2018
 Moje máma žije se svým druhým manželem v Německu. Na Vánoce pozvala celou naší rodinu na týden k nim. Máme čtyři malé děti, pro které by to byl velký zážitek. Je to od ní velice hezké. Ale problém je, že sestra jejího manžela má syna, který byl teď nedávno propuštěn z vězení, kde byl za pedofilii. A bude tam na celé Vánoce taky!
 
O DÁRCÍCH A NEJEN O NICH PDF Tisk E-mail
Neděle, 02 prosinec 2018
 Přátelé, čtenářky a čtenáři, ráda bych se s vámi poradila o řešení jednoho mého nastávajícího problému. Jsem už v důchodu, mám děti, mám i vnoučata. Stýkáme se velmi často, snažím se rodiny mých dětí nějak extra neovlivňovat, ale mám ten pocit, že slušné chování, co jsem se snažila vštípit mým dětem, se ale bohužel už na jejich děti nijak nepodědilo.
 
JSEM ZAMILOVANÝ SLABOCH? PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 29 listopad 2018
 Jsem ženatý cca 10 let. Clovek by řekl, že budu už rozumný a zkušený, jenže já si stejně nevím rady. Už po pěti letech po svatbě, měla manželka aférku se svým kamarádem ze střední školy, řekněme Petrem, měla s ním dokonce dítě. Ještě těhotná se ke mě ale vrátila, a syna vychováváme společně, je jako můj vlastní. Uběhlo dalších pět let, a situace se opakovala, opět milostné vzplanutí k Petrovi...
 
CO SE SYNEM? PDF Tisk E-mail
Středa, 28 listopad 2018
 Milá Kudlanko, milí neznámí přátelé. Nedávno jsem objevil tyto stránky a zkusím vám popsat naše současné trápení. Náš devatenáctiletý syn nechce nic dělat a žena a já nevíme, co s tím máme dělat my. Po maturitě ho bohužel nikde na VS nevzali a od té doby sedí doma a hraje videohry. Nechodí do práce, nevydělává, neplatí žádné účty, neplatí za jidlo…
 
ŠIKANA UČITELKY? PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 22 listopad 2018

 Jsem učitelka na střední škole a nemám zřízený facebookový profil. Ale teď byl však metodikem prevence zachycen na facebooku na mé jméno zřízený profil a s mojí fotografií, nejspíš tajně pořízenou a především s nevhodnými komentáři. Na základě u toho uvedených sdílených „přátel“ škola rozjela vyšetřování po vlastní linii.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 118 - 130 z 1598
[CNW:Counter]