O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Úkol pro vás

ON TUŠÍ A JÁ DĚLÁM MRTVÉHO BROUKA PDF Tisk E-mail
Úterý, 20 prosinec 2016

 Dobrý den, kudlanko, potřebovala bych poradit. Nevím si rady se svým životem. Mám dvě malé děti, manžela, kterého nemilujI. Bohužel, už několikrát jsem chtěla odejít , ale nikdy jsem to nedotáhla do konce. Řeším to tak, že ho občas podvádím. Ale to mi taky radost nepřináší. Naopak... Pak se milence nemohu zbavit a vymlouvám se na vše možné.

 
TAK DLOUHO SE CHODÍ SE DŽBÁNEM ... PDF Tisk E-mail
Neděle, 18 prosinec 2016
 Dobrý den, mám dotaz. Před třemi roky jsem se seznámil s dívkou. Krátkou dobu jsme spolu chodili, ale po čase jsme se zase rozešli. Ona totiž přišla s tím, že je těhotná. Trval jsem na tom, aby si dítě nenechávala. Dost jsme se nepohodli. Pak jsme se už nevídali.
 
JE MOŽNÉ SE TAK RAPIDNĚ ZMĚNIT? PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 15 prosinec 2016
 Milá Kudlanko a vy, kamarádky a kamarádi: v průběhu posledních cca deseti let jsem byla svědkem velké změny v chování mě přítelkyně Laury. Laura byla milá, hodná, přátelská. Jenže – stala se z ní namyšlená, arogantní sebestředná osoba, která vyžaduje všude přednost a pozornost. A situace je horší a horší. Vše vyvrcholilo před měsícem na našem večírku, setkání maturantů po dvaceti letech.
 
DĚDICTVÍ PO OTCI PDF Tisk E-mail
Úterý, 13 prosinec 2016

 Dobrý den, já i moje manželka máme společné konto, ale také každý máme samostatné spoření. Rozhodl jsem se, že před svou smrtí převedu to moje spoření na spořící konto své manželky. A tak bych se chtěl zeptat - budou mít na tyto peníze nárok pozůstalí (děti)? Nechci to tu rozebírat, ale bohužel, děti se nám nevyvedly a tak bych rád, abych manželku zajistil.

 
DÁ SE ZRUŠIT OTCOVSTVÍ? PDF Tisk E-mail
Úterý, 13 prosinec 2016

 Vážení, měla bych dotaz ohledně zbavení otcovství. Za jakých podmínek je to možné, jestli to možné vůbec je..... Otec mého dítěte totiž neplatí výživné. Podala jsem na něj trestní oznámení, dluh následně uhradila jeho matka. Otec mého dítěte je však nyní v podmínce, jelikož to stejně nebylo uhrazeno včas. Po zaplacení dluhu matkou se stejně opět rozhodl výživné neplatit.

 
SMLOUVA NA DOBU URČITOU - KOLIKRÁT? PDF Tisk E-mail
Neděle, 11 prosinec 2016

 Dobrý den, trápí mě pracovní problém, možná to cítím až moc osobně, nevím. Dlouho jsem hledala práci a když se mi konečně zadařilo, dostala jsem smlouvu; zprvu na půl roku. Poté mi byla prodloužena o rok. A když ten uplynul, přišlo další prodloužení na tři roky. V současné době uplynul rok třetí a já očekávám další prodloužení.

 
SHNILÉ BRAMBORY PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 08 prosinec 2016
Related imageTo, co se mi stalo, připomíná jeden vtip o starém hodném Indiánovi, který si naříká svému vnoučeti: "Bílej vlku, jsem nešťastnej. Celej život se snažím, všem pomáhám. Při záplavách jsem všem pomáhal, na polích jsem jim pomáhal, když si stavěli, tak jsem jim pomáhal - ale myslíš, že se mi to nějak vyplatilo? Že to uznali?" "Ale nezlob se na ně, dědečku ´Vojel kozu´,  to víš, lidi jsou holt neřádi..."
 
NECHCI MU V BUDOUCNU UBLÍŽIT PDF Tisk E-mail
Středa, 07 prosinec 2016
 Milá Kudlanko a všichni ostatní. Rok a půl chodím s Markem. Řekla bych, že máme vážný vztah, neboť Marek už od začátku mluví o svatbě a opravdu to bere nesmírně vážně. Jsem ráda, já bych se samozřejmě ráda taky jednou vdala. Jenže. Marek je úžasný. Hodný, milý, nosí mi dárky, zahrnuje mě komplimenty a péči a láskou.
 
CHTĚLA BYCH HO, ALE ON MNE ASI NE PDF Tisk E-mail
Středa, 30 listopad 2016
 Mám dotaz ohledně facebooku. Minulý týden jsem měla narozeniny a můj ex přítel (rozešli jsme se před rokem – rozchod byl z jeho strany) mi napsal moc hezkou gratulaci. Odepsala jsem mu a zeptala se, co je u něj nového. On mi hned napsal, že mu umřel děda. Napsala jsem, že to musí být pro něj těžký… no prostě vyměnili jsme si celkem asi deset zpráv.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 118 - 130 z 1402
[CNW:Counter]