O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Úkol pro vás

STÝSKÁ SE MI... PDF Tisk E-mail
Středa, 05 duben 2017
 Před rokem jsem se po téměř tříleté známosti rozešel s Vandou. Byla to vlastně už vážná známost a tak hlavní důvod našeho rozchodu byl ten, že ona se chtěla co nejdříve vdávat a já se na svatbu necítil. Obě rodiny to braly už jako hotovou věc a mě to nějak tlačilo.
 
URPUTNÁ BUDOUCÍ TCHÝNĚ PDF Tisk E-mail
Úterý, 04 duben 2017
 Můj partner Dan a já spolu chodíme přes čtyři roky, z toho dva spolu bydlíme a v budoucnosti plánujeme svatbu. Takže vážný vztah. Problém ale mám s jeho matkou. Nejenže má na facebooku jeho dvě bývalé přítelkyně, ale stále je s nimi v kontaktu a zve je na rodinné oslavy. Navíc je mám pořád na talíři…
 
POTRESTANÁ NEVĚRNICE PDF Tisk E-mail
Úterý, 04 duben 2017
 Můj manžel mě podváděl s vdanou ženou. Když jsem to zjistila, byla jsem nešťastná, moc, a tak jsem tu ženskou vyhledala… Slovo dalo slovo, oni dva to opravdu skončili, a my se náš vztah teď snažíme dát opět dohromady. Problém je ale následující. Ta dotyčná mi říkala, abych o její nevěře neřekla jejímu manželovi. Že má prý strašně násilnickou povahu a že to nedopadne dobře.
 
CHCEME MÍT DÍTĚ, ALE ... PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 30 březen 2017
 Můžu říct, že mi doposud v životě vše vycházelo - mám úžasného manžela, skvělou práci, máme svůj hezky upravený dům, vše je perfektní. Jsme spolu už čtyři roky, mně je třiatřicet, manželovi bude za pár dnů devětatřicet. Před časem jsme se tedy manželem rozhodli, že nastal správný čas mít konečně děti. Jenže...
 
PŘED LIDMI MNE STÁLE SHAZUJE PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 30 březen 2017
 Je to poprvé, co píšu někam do časipisu o radu. Ale snad když je to anonymní... Četl jsem si hodně zdejších článků s nejrůznějšími dotazy, ale nenašel jsem nic, co by mi dalo nějaký nápad, vhodný k řešení mého problému. Jsme s manželkou spolu už devět let. První doba byla velmi pěkná, ale poté, co žena udělala v zaměstnání velkou kariéru a nyní "velí" velkému počtu podřízených, hodně se změnila.
 
TĚŽKÉ ROZHODOVÁNÍ PDF Tisk E-mail
Úterý, 28 březen 2017
 Možná se vám můj dotaz bude zdát hloupý až trapný, a někdo mi napíšete, že přeháním a hledám "vši", kde nic není, ale pro mě to je důležitá věc. Viděla jsem a kolem sebe zažila spoustu nefunkčních manželství, a tak si tím svým chci být jistá. Alespoň ze začátku... Mám přítele, jsme spolu vlastně už navážno, a pohádali jsme se.
 
JAU JAU JAU - DO HLAVY NEEEE! PDF Tisk E-mail
Neděle, 26 březen 2017
 Nepíši s žádostí o radu. V tomhle případě rada neexistuje. Jde jen o postřeh a o ujištění, že i tohle je možné, ač neuvěřitelné. Naše domky na periferii sousedí, a se sousedem Jardou jsme kamarádi. Jarda je sice rozumu trochu jednoduššího, ovšem jinak chlap se srdcem na pravém místě. Kdy co bylo potřeba, dělali jsme společně, jednou já s ním pro něj, pak zase on se mnou pro mě. Všechno bez problémů, prostě sousedi kamarádi.
 
JAK UKONČIT VÝŽIVNÉ PO SKONČENÍ ŠKOLY? PDF Tisk E-mail
Úterý, 21 březen 2017
 Dobrý den, díval jsem se tady na webu do předchozích dotazů, ale přesto se raději zeptám. Má dcera ukončila magisterské studium. V lednu minulého roku. Poté do května měla vypracovat a předložit závěrečnou diplomovou práci. Tento termín si nejdříve odložila na měsíc září a posléze na další termín, tentokrát na měsíc květen tr.
 
KVALITNÍ MÍSTO SE SHÁNÍ TĚŽKO... PDF Tisk E-mail
Středa, 15 březen 2017

 Dobrý den, moc prosím o radu. Za několik dní mám soud kvůli zvýšení výživného. Poslední úprava vycházela z mých tehdejších příjmů, které se však bohužel změn iy k horšímu: z organizačních důvodů jsem přišel o práci a novou se mi sehnat podařilo, to ano, ale za poměrně citelně nižší peníze. Má bývalá mi sdělila, že bude u soudu argumentovat tím, že se svým vzděláním a příjmy, kterých jsem dříve dosahoval, mám zcela jistě možnost získat stejně dobře placenou práci, jako jsem měl dříve.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 118 - 130 z 1444
[CNW:Counter]