O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Úkol pro vás

JEHO DIVNÁ REAKCE PDF Tisk E-mail
Středa, 23 srpen 2017
 Před dvěma lety jsem byla znásilněna. Od té doby jsem samozřejmě měla problém navázat jakýkoli bližší intimní vztah. Až doteď. Před několika měsíci jsem se seznámila s Michalem. Byl úplně skvělý – milý, hodný, chytrý, citlivý, vtipný, hezký… No, věci začaly nabírat na váze a já mu řekla o mém napadení.
 
NEUMÍM ŽÍT VE TŘECH - CO DĚLAT? PDF Tisk E-mail
Úterý, 15 srpen 2017
 Milá Danielo, moc Vás zdravím a prosím za radu. Jsem doma na MD, z domova pracuji jako účetní pro jednu firmu. Můj manžel v době, kdy chodil se mnou, udržoval od počátku po delší dobu ještě vztah se svojí kolegyní, s níž chodil přede mnou, ale protože ona byla a je vdaná a nechtěla se nikdy rozvést, byli "jen" milenci a velmi dobří přátelé.
 
POTÍŽE S PODNÁJMEM PDF Tisk E-mail
Úterý, 15 srpen 2017
 Dobrý den, přátelé, píši vám, protože bych se chtěla informovat na jistou vzniklou situaci. Dovolte mi ji popsat. Přítel a jeho kamarádi si v Praze pronajali byt 3+1 za 17.000 Kč/měsíc. Bohužel v tomto bytě nejsou spokojeni (nájem vůbec neodpovídá vzhledu a vybavenosti bytu, majitel se evidentně nesnaží o to, aby jeho podnájemníci žili v pěkném bytě), a proto si chtějí co nejrychleji sehnat nový podnájem.
 
MŮJ MILÝ JE MOC POVOLNÝ PDF Tisk E-mail
Pondělí, 14 srpen 2017
 Mám takový problém... Jsem docela fest hnusná na svého přítele. Ale napíšu to od začátku. Chodíme spolu necelé 2 roky, skoro tak dlouho spolu bydlíme u mých rodičů. Tam jsme ale skoro pět dnů v týdnu sami. Vychováváme spolu i mého syna, který je ve školním věku.
 
JE DOKONALÁ - TEDY, SKORO ... PDF Tisk E-mail
Neděle, 13 srpen 2017
 Milá Danielo, Doufám, že se najde vlídné slovo i pro muže. Možná se bude zdát můj problém směšný, ale mně opravdu vadí a nevím, jak se zachovat. Je mi už něco po čtyřicítce a jsem několik let rozvedený. Děti mám skoro dospělé a žijí se svojí matkou. Před několika měsíci jsem si našel pře internet přítelkyni. Sedli jsme si po všech stránkách.
 
SKLÉÉÉÉNICÉÉÉÉ, NÓÓÓÓVINÝÝÝÝ.... PDF Tisk E-mail
Pondělí, 07 srpen 2017
Asi takhle bych měla vykřikovat.... Něco jako bylo dřív, hodně dávno dřív, když jezdívali ulicemi dráteníci či brusiči: "Drátováááát, hrncééé, nožééé, brousííííít..." Nojo, ale tyhle doby jsou dávno ty tam, proto budu zas chvilku normální (pokud to zvládnu) a budu vám všem nabízet svoje přebytky, se kterými si už nevím rady,  jen slovy a obrázky :-)))
 
VELMI SVÉRÁZNÁ DÍVENKA PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 03 srpen 2017

 Milá Kudlanko. Mám trápení s dcerkou a nevím si už rady. Byla jsem s ní v poradně, u psycholožky, zkoušelo se všechno možné, ale nic není nějak extra úspěšné. O co jde. Naše dcera prostě a jasně kašle na školu. Nic ji nepřiměje, aby ji brala vážně. Přitom není hloupá, když výjimečně má náladu, tak její školní výsledky jsou vynikající, ale když se „zabejčí“, tak s ní nikdo nehne.

 
NEVYDRŽÍM ŽÁDNÝ VZTAH PDF Tisk E-mail
Středa, 02 srpen 2017

Nejsem si jistá, co se se mnou děje. Je mi čerstvě 40, nikdy jsem nebyla vdaná, nikdy jsem neměla žádné děti, a přitom si celý život přesně tohle přeju. Rodina, milující manžel, kolem několik dětí … Chodim teď vážně s přítelem, cca 10 měsíců. Je hodný, milý, chytrý … a miluje mně. Jenže.
 
KAMARÁDKA A MOJE DÍTĚ PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 27 červenec 2017
 Od první třídy se kamarádím s Monikou, je to tedy moje nejlepší a dlouholetá kamarádka. Byly jsme si vždy hodně blízké, lepší než sestry. Mohly jsme si navzájem vždycky všechno říct, taky jsme se na sebe mohly spolehnout. Život nás sice trošku rozdělil – bydlíme každá na opačném konci Prahy, ale náš vztah tohle nijak neovlivnilo.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 118 - 130 z 1484
[CNW:Counter]