O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Úkol pro vás

ROZCHOD NAPŮL PDF Tisk E-mail
Pondělí, 05 září 2016

 Milá Kudlanko, rozešla jsem se se svým snoubencem. Řekla jsem mu, že se vdávat ještě nechci, a že si myslím, že by to stejně byla chyba pro nás pro oba, protože k sobě prostě nepatříme. Seznámili jsme se na VŠ. Já tenkrát vůbec nevěděla, co se kolem mě děje, nová škola, velké město a Ríša byl pro mě vlastně záchrana.

 
ŽIVOT SE MI ZASTAVIL PDF Tisk E-mail
Úterý, 30 srpen 2016

 Milá Danielko a všichni vy báječní lidé z Kudlanky, psala jsem vám v březnu 2014, kdy jsem byla zoufalá - dozvěděla jsem se o nevěře svého manžela s mojí kamarádkou... Zpráva mě úplně stáhla na pomyslné dno. Je to nyní už 2,5 roku, žijeme s manželem vedle sebe jako sourozenci.

 
JAK TO MOHU VYDRŽET? PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 25 srpen 2016
 Jak je to vlastně s tou hrdostí? Kolik by ženská měla vydržet od chlapa a naopak? Mám totiž přítele, který se se mnou každý půlrok rozchází. Přijde, že nějak není ve své kůži, že potřebuje pauzu a musí teď nutně odjet - třeba do Peru. Odjede na 14 dní, vrátí se a vše je zas jako nebíčko-housličky.
 
BEJVALKA JE NEODBYTNÁ A VŠUDE PDF Tisk E-mail
Neděle, 21 srpen 2016
 Před dvěma lety jsem se vdala a s Tomášem jsme velmi spokojeni. Jediný problém je jeho bývalá žena. Byli spolu 15 let a tak mají hodně společných přátel. Taky celá jeho rodina ji dobře zná. A v tom je ten problém. Kdykoli se něco děje, ona tam je. Ne, že by Toma kontaktovala jinak, ale ty společně akce jsou zcela dostačující.
 
JAK SE DOSTAT REGULÉRNĚ Z DOMOVA? PDF Tisk E-mail
Neděle, 21 srpen 2016

 Dobrý den, mám vážný problém. Moje matka trpí schizofrenií, má časté záchvaty, bludy.. Otec se naprosto nesnaží nic s tím dělat, celý den je pryč a je to tedy jen na mně. Moji sourozenci jsou již dospělí a už všichni se odstěhovali  - bydlí i dost daleko. Takže na mámu jsem zbyla sama. Pobyt doma je ale nesnesitelný a to se mám ještě učit!  Moje starší sestra mi navrhla, že bych mohla bydlet u ní.

 
PARTNER GAMBLER PDF Tisk E-mail
Pátek, 19 srpen 2016
 Dobrý den, můj přítel se mi přiznal, že už asi 3 roky hraje karty a dostal se do dluhů. Chtěl se vyrovnat svým kamarádům, kteří vydělávají hodně peněz. Mé okolí mě tlačí, abych ho opustila, jeho přátelé a příbuzní mi říkají, abych ho naopak ještě podržela, že to teď potřebuje.
 
DÁRKY JSOU ZAPEKLITÁ VĚC PDF Tisk E-mail
Středa, 10 srpen 2016
 Když si čtu ostatní dotazy, tak vidím, že ten můj je proti nim hloupost. Ale stejně bych se chtěla zeptat na vás názor. Mám dva kluky, dvojčata. Když jsou pozvání na nějakou oslavu narozenin, kupujeme dárky dva, takže každý chlapec dává jeden dárek. V červnu měli naši kluci narozeniny a pozvali jsme i jejich kamaráda, Petra. Petr na oslavu přišel, ale nepřinesl klukům žádný dárek. Po týdnu jim přinesl CD s videohrou, jednoznačně hodně opoužívanou, jako dodatečný dárek.
 
BIOLOGICKÉ HODINY BIJÍ NA POPLACH PDF Tisk E-mail
Pondělí, 08 srpen 2016
 Dobrý den, Kudlanko, tak nějak nevím, co jsem udělala špatně. Po gymplu jsem šla na VŠ, vystudovala jsem medicínu a pracuju v nemocnici. Svou práci miluju. Jenže. Je to práce velice náročná na čas. Ani nebudu psát, kolik hodin tu běžně jsem. Takže na sociální život mi moc času nikdy nezbývalo. Ještě na studiích jsem se ale seznámila s Michalem.
 
MÁM RADĚJI ZŮSTAT SAMA? PDF Tisk E-mail
Úterý, 02 srpen 2016

 Milá Danielo, nevím jak dál. Jsem zoufalá a s pocitem, že už mě nic dobrého nečeká, se budím každý den. Po 25 letech manželství jsem se rozvedla. Pár posledních let bylo čiré zoufalství. Byla to nepříjemná doba. Od té doby mi nikdo nenamluví, že lidi spolu můžou vydržet celý život. Já jsem ke konci už nemohla slyšet, ani jak dýchá. Byla jsem tak alergická, že i jeho pobyt na záchodě pro mě představoval takový nával hnusu.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 118 - 130 z 1367
[CNW:Counter]