O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Úkol pro vás

JAK NA NEPŘÍJEMNOU KOLEGYNI? PDF Tisk E-mail
Středa, 13 červenec 2016

 Milá Danielo,mám problém, který nevím, jak řešit. Proto také píšu :-).  Nastoupila jsem do nové práce. Byla to docela fuška si najít takovou práci, která by mi vyhovovala, ale musím napsat, že jsem v ní opravdu spokojená. Ze začátku se mi zdálo všechno super: šéf, prostředí, peníze, náplň a vlastně i kolegové. Manžel mi sice říkal, že bych měla ve svém nadšení brzdit, že všude něco je, ale já jsem tomu moc nevěřila.

 
HOLKA JEDNA NEŠŤASTNÁ ... PDF Tisk E-mail
Neděle, 10 červenec 2016
 Začnu od začátku. Ale jsem nějak zmatená a moje myšlenky plynou rychlostí blesku, tak to asi nebude moc mít hlavu i patu.  Je mi 29 let a partnerů jsem měla už několik. Mému příteli je 34 let. Budeme spolu 10 měsíců. Tedy, tak dlouho se známe. Seznámili jsme se přes internet.
 
LÁSKA NA "JINÝ" ZPŮSOB PDF Tisk E-mail
Středa, 06 červenec 2016
 Ahoj Kudlanko, tady Eliška. Ráda čtu Kudlanku a taky už jsem se před lety jednou radila se svým problémem. Ale dnes mám další. S manželem bydlíme na takovým malým městečku, známe se tam všichni, nebo skoro všichni, prostě pohodička.
 
MANŽELOVA MILENKA BUDE MÍT TAKY DÍTĚ PDF Tisk E-mail
Pondělí, 04 červenec 2016
 Kudlanko, jsem stále v šoku... Už jsem ti kdysi psala, tak to zkusím i dnes. Jsem čtyři měsíce vdaná, sedm měsíců těhotná. A donedávna šťastná a spokojená. Jenže, stalo se. Potkala jsem se s jednou bývalou spolužačkou, šly jsme na kafe a daly řeč. Protože jsme se už dlouho neviděly, probraly jsme všechno možné. I známé další naše kamarádky. Ještě musím napsat, že s manželem jsme se znali  celkem rok.
 
KDO SE NEHÝBÁ, PŘIBÍRÁ PDF Tisk E-mail
Neděle, 03 červenec 2016
 Milá kudlanko, máme problém s dcerkou. Je ve všem fajn, ale… Ona byla na střední škole sportovně opravdu hodně aktivní. Ale když se dostala na vysokou, přestala dělat cokoli jiného. Zpočátku jsem to chápala, nová škola, hodně učení. Jenže – ona začala dost přibírat. A že opravdu dost...
 
ROZVOD - NEROZVOD PDF Tisk E-mail
Středa, 29 červen 2016
 Milá Danielo, před časem jsem Ti psala. Za tu dobu se změnilo jen něco málo. Nejdůležitější je asi to, že jsme konečně rozvedení. Dál ale s exmanželem bydlíme ve společné domácnosti. Moje děti (z 1. manželství) z toho vztahu byly ze začátku zmatené, ale už si zvykly. Jsou už dost staří a svůj život si začínají řešit po svém.
 
KLUK NEBO HOLČIČKA? PDF Tisk E-mail
Středa, 29 červen 2016
 Milá Kudlanko a všichni kolem, nejsem si jistá, zda mám právo cokoli dělat, ale rozhodně bych ráda slyšela váš názor. Mám nádherného vnoučka. Je mu pět let a je to takovej blonďatej a kudrnatej andílek. A v tom to právě je. Má krásný blonďatý a docela dlouhý vlásky.
 
NEVÍM SI RADY S TCHÝNÍ PDF Tisk E-mail
Středa, 22 červen 2016
 Dobrý den, mám problém s maminkou mého manžela. Mám s ní problém už od samého začátku, co jsme spolu začali chodit. Já to tak nějak všechno snášela, protože jsme se my dva měli opravdu rádi a taky jsme se pak osamostatnili; napřed jsme bydleli v podnájmu, teď máme svůj byt. Máme dvě malé děti a manželství nám docela funguje.
 
ZNÁMOST S CELEBRITOU PDF Tisk E-mail
Středa, 22 červen 2016
 Ahoj Kudlanko, mám takový problém. Nedávno jsem ve fitku narazil na jednoho velice známého člověka, no, říká se celebritu. Nechtěl jsem ho nijak obtěžovat, ale k mému velkému překvapení mě oslovil on! Ukázalo se, že mě zná nějak skrz naší kancelář, pracuju totiž v advokátní firmě - no, a tak nakonec jsme pak zašli na kávu a vyměnili si telefonní čísla.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 118 - 130 z 1354
[CNW:Counter]