O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Úkol pro vás

MANŽEL NAJEDNOU ODEŠEL PDF Tisk E-mail
Úterý, 07 únor 2017
 Tak jsem dostala v neděli večer od manžela e-mail. Že je nešťastný a že nevěděl, jak se mi podívat do očí, ale že už se prostě přestane snažit cokoli předstírat a začne říkat pravdu. A že i když se snažil mi neublížit i že bere ohledy na děti – ale že se zamiloval do jiné a nevidí možnost, jak náš vztah nadále udržet.
 
NEZDÁRNÝ SYN? PDF Tisk E-mail
Úterý, 07 únor 2017

 Dobrý den, žiji s přítelkyni, která je rozvedená a má syna z prvního manželství. Bohužel ten syn nejeví o ni žádný zájem a vůbec se s ní nestýká. Přítelkyně si nyní koupila novější auto, má svůj byt, ale žijeme spolu u mně v baráčku. A v čem potřebujeme poradit:  má přítelkyně se z toho důvodu rozhodla, že tomu synovi vůbec nic nechce odkázat.

 

 
DĚTI BUDOU MÍT DĚTI... PDF Tisk E-mail
Pondělí, 06 únor 2017
 Dobrý den můžete mi poradit? Jsem pěstounka, mám dceru v pěstounské péči. Dcera bude mít za 3 měsíce 17 let. Zjistila jsem, že je těhotná už dva měsíce. Žádala jsem ji, aby šla na mini-interupci, což odmítá a dítě si chce nechat. Budoucí otec dítěte bude mít za 3 měsíce teprve 16 let!
 
MANŽELKA OD NÁS ODEŠLA PDF Tisk E-mail
Pondělí, 30 leden 2017
 Dobrý den, manželka si našla přítele a pronajala si byt, kde nyní žije. Budeme se rozvádět, tak bych rád věděl, jak to bude pak finančně. Předtím jsme spolu bydleli v domě po mých rodičích, kde má na sebe 1/4 podíl, a kde je stále hlášena k trvalému pobytu.
 
ŽIVOTNÍ ROZHODNUTÍ PDF Tisk E-mail
Pondělí, 30 leden 2017
 Krásný den všem, napíšu to tak, jak to je, i když na to nejsem zrovna pyšná. Díky všem, kteří mě zkritizují, ale více bych ocenila vaše rady. Takže - už od našich 17 let (teď je nám 25), máme s Honzou vážný vztah. Nejdříve byl náš vztah plný vášně, pak ustálení a spousta společných zážitků, teď poslední roky už i spoustu pochybností.
 
DOSTANU ZPÁTKY NĚJAKÉ PENÍZE? PDF Tisk E-mail
Středa, 25 leden 2017
 Dobrý den, prosím, zda byste mi mohli poradit. Bydlela jsem s přítelem 12 let v jeho bytě. Pochopitelně, že jsem za tu dobu i do našeho společného bydlení investovala, mám dokonce ještě schované faktury za provedené práce, nebo za materiál. Ale rozešli jsme se a já se musela odstěhovat. Nyní mám podnájem.
 
ŘEŠIT, NEBO NECHAT PLAVAT? PDF Tisk E-mail
Středa, 25 leden 2017
 Jsem podruhé ženatý (už 4 roky) a já i manželka máme dospělé děti s předchozích manželství. Já mám syna a dceru, manželka dvě dcery a syna. A o toho se právě jedná. Matějovi je 23, a bydlí s námi. I když tráví hodně času u své přítelkyně, manželka se o něj stále stará, jako by byl malý kluk. Každý den mu dělá a nosí do práce oběd, uklízí po něm, uklízí mu jeho pokoj, pere, žehlí.
 
NESTÁL ZA MOC A STEJNĚ MNE OPUSTIL PDF Tisk E-mail
Pondělí, 23 leden 2017
 Dobrý den, chtěla bych se podělit se svým trápením. Žila jsme s partnerem dlouhých šestnáct let a teď jsem zjistila, že má už devět let milenku… Je fakt, hodně jsem pracovala, ale on taky. Jenže - poslední dobou byl na mě neurvalý, pořad mi nadával, a říkal, že mě nikdo nemá rád. Nechápala jsem, co se děje.
 
PŮJČIT JE LASKAVOST - DOSTAT ZPÁTKY JE ZÁZRAK PDF Tisk E-mail
Středa, 18 leden 2017
 Milá Kudlanko a kamarádi, chtěla bych se zeptat na vaše zkušenosti ohledně půjčování věci. Jednak bych chtěla zjistit, co já dělám špatně, a druhak bych ráda věděla, zda to, co se děje mně, je běžná věc. Nechci používat větu „za mých mladých let“ - protože ještě nejsem tak stará, ale zas si třeba situaci už tak dobře nepamatuji.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 118 - 130 z 1419
[CNW:Counter]