O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Úkol pro vás

HODNEJ, PODLE VZORU BLBEJ? PDF Tisk E-mail
Středa, 29 listopad 2017
 Kudlanko, a kamarádi, mám k vám prosbu o radu…. víc než osm let jsem byl ženatý, tři malé děti, plno práce své a ještě další mezitím. Manželka totiž měla práci těžkou – manažerka ve velkém podniku, zapřažená od vidím do nevidím, věčně někde ve světě… takže tu jakoby „ženskou“ už doma nezvládala. Proto jsem si našel navíc „práci na doma“, abych mohl být doma co nejvíc, která se pak stala i tou mou hlavní.
 
JEJÍ POSTEL JE PRŮCHOĎÁK? PDF Tisk E-mail
Úterý, 28 listopad 2017
 Tak nějak jsem v šoku. Nejsem žádná pruderní puťka, ale teď si najednou vůbec nevím rady. Starší dcera studovala necelý rok na VŠ v zahraničí a nedávno se vrátila zpět. No a já jsem náhodou vyslechla, jak vypráví mladší sestře své nové zkušenosti a zážitky. Což by bylo zcela v pořádku, kdyby to nebyly především zážitky sexuální.
 
TRVÁ TO DLOUHO A STÁLE NIC PDF Tisk E-mail
Středa, 22 listopad 2017
 V roce 2015 nám zemřela matka a uspořádání dědictví se ujal můj bratr, se kterým žila. Bratr se měl podle závěti postarat o prodej všeho co šlo a veškeré uspořádání a vyplacení rovným dílem nás všech ostatních, celkem čtyř sourozenců. No a už to trvá celkem dlouho. V roce 2015 nám zemřela matka a uspořádání dědictví se ujal můj bratr, se kterým žila. Bratr se měl podle závěti postarat o prodej všeho co šlo a veškeré uspořádání a vyplacení rovným dílem nás všech ostatních, celkem čtyř sourozenců. No a už to trvá celkem dlouho.
 
JE TO FAJN, ALE LEZE TO MOC DO PENĚZ PDF Tisk E-mail
Středa, 15 listopad 2017
 Před půl rokem se k nám přistěhovali noví sousedé, téměř stejný pár důchodců, jako my s manželem. Padlí jsme si s nimi tak nějak do oka a velice brzy jsme se každý víkend začali pravidelně scházet. Večer probíhá vždy tak nějak podobně, partička karet, pustíme si film, sklenička - no a vždycky k tomu patří i večeře.
 
JAK JSEM DĚKOVALA DOKTOROVI PDF Tisk E-mail
Středa, 15 listopad 2017
Výsledek obrázku pro doctor PICTURE pngPo poradě s vámi vyhrála buchta. Tím tříposchďákem, co jsem se vytahovala, byly nakonec  „míša-řezy“ a „nebe v hubě“. Tak se to fakt jmenuje a rodina a známí to neustále vyžadují. Prostě jsem vystřihla to nejlepší, co umím. Večer jsem pekla, míchala krémy. V časných ranních hodinách mazala, polévala atd., okolo osmé jsem jela do práce. Vtom mi volala kolegyně, že má pro mne brambory z vlastní zahrádky. No, nekupte to...
 
KAMARÁDKA ZA KAŽDOU CENU PDF Tisk E-mail
Úterý, 14 listopad 2017
Měla jsem jednu bezva kamarádku. Tenkrát, bylo to zrovna období, kdy jsem měla docela dost hluboko do kapsy. Spíš by se dalo napsat, že jsem měla ty kapsy zcela zašité :-). Ona, architektka, se v té době živila jako parťačka několika chlapů, co občas pracovali na nějaké té stavbě. 
 
UMÍTE NASLOUCHAT? PDF Tisk E-mail
Neděle, 12 listopad 2017
Výsledek obrázku pro LADY BY COFFEE PNGNedávno jsem se setkala s kamarádkou. Daly jsme si kávičku a po dvou hodinách, když jsme se loučily, mi stiskla ruce, zářivě se na mne podívala a prohlásila, že takhle dobře si už dlouho s nikým nepopovídala. Byla jsem ráda, ale i trochu v šoku. Kamarádka totiž od chvíle, co jsme si objednaly, pusu nezavřela.
 
JEHO DĚTI, NAŠE DÍTĚ, MY DVA PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 09 listopad 2017
 Jsem šťastně vdaná tři roky a máme nádherného dvouletého chlapečka. Jediný problém jsou manželovy dcery z prvního manželství. Manžel je o dost starší než já a jeho dcery teď budou končit střední školu. Musím říct, že všichni spolu vycházíme výborně, problém je v tom, že při rozvodu se manžel zavázal (dokonce i smluvně), že hodlá hradit komplet veškeré náklady, když se dcery dostanou na VŠ.
 
HROZÍCÍ PRŮŠVIH S MANŽELEM PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 09 listopad 2017
 Můj manžel nikdy nebyl nijak zvlášť spokojený se svou prací, ale v poslední době mi dělá větší a větší starosti, co s námi bude. Brali jsme se před sedmi lety, máme dvě děti a cca před rokem jsme se museli přestěhovat - právě kvůli manželově nové práci. Ale on je stejně nespokojený, jen nadává, nikdo mu nerozumí, lidi jsou špatní…je to pořád stejné, ať pracuje, kde pracuje.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 118 - 130 z 1514
[CNW:Counter]