O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Úkol pro vás

ZROZENÍ DOMINY - BDSM? PDF Tisk E-mail
Středa, 14 březen 2018
 Já sama sebe, a stejně tak většina lidí co mě zná, mě považují za velice rozhodnou a samostatnou mladou ženu. Jsem ambiciózní a asertivní, vím, co chci, a snažím se podle toho žít. Věřím v rovnoprávnost a spravedlnost. Až doposud jsem věřila i tomu, že kdyby se ke mě kdokoli špatně zachoval, tak si to rozhodně nenechám líbit a velice rychle si vyjasníme situaci.
 
SWINGERS VZTAH PDF Tisk E-mail
Pondělí, 12 březen 2018
 S Filipem se známe pět let, z toho spolu rok a půl spolu vážně chodíme. Filip byl vždy středem každé společnosti, vždy obletován, obdivován. Pravý lev salónů. Já sice nejsem žádná šedá myška, ale rozhodně toho tolik za sebou, jako Filip, nemám. Každopádně ten rok a půl byl úžasný a nádherný a já se s ním vždy cítím jako jedinečná královna. Půl roku spolu taky už bydlíme.
 
MĚSTSKÁ HONORACE NA VENKOVĚ PDF Tisk E-mail
Středa, 21 únor 2018
 Celý život bydlíme na vesnici a máme spoustu zvířat, koně, kozy, drůbež… Baví nás to, je to náš styl života. No, ale nedávno se k nám přistěhovali lidé z města. V rámci přiblížení se k přírodě, ale zjevně nechtějí zas až tak moc blízko. Na všechno si totiž neuvěřitelně stěžují.
 
NEPŘÍJEMNÝ PŘÍTEL MÉHO PARTNERA - 2. PDF Tisk E-mail
Úterý, 20 únor 2018
 Dobrý den, předem moc díky Kudlance za otištění a současně se omlouvám, že jsem neposkytla všechny informace. Je toho tolik, a já jsem vás nechtěla zbytečně zatěžovat detaily. Ale třeba právě ty detaily jsou mnohdy důležité, i když mně se zdají zcela banální…Taky - třeba je opravdu chyba ve mně?
 
NEPŘÍJEMNÝ PŘÍTEL MÉHO PARTNERA PDF Tisk E-mail
Pondělí, 19 únor 2018
 S mým partnerem bydlíme už přibližně dva roky spolu a oba moc rádi pořádáme večírky, zveme známé na různé hry, karty, společné sledování filmů a tak. Máme celkem velkou skupinu lidí kolem sebe, a tak se u nás pořád něco děje. Problém ovšem nastal, když jsem se tak nějak pohádala s jeho kamarádem Michalem.
 
DVĚ NÁDHERNÉ KOČIČAJDY HLEDAJÍ DOMOV PDF Tisk E-mail
Neděle, 04 únor 2018
Související obrázekJe to smutné, ale stane se – pejsek či kočička najednou osiří, nebo jejich majitelé je z vážných důvodů nemohou mít už u sebe. Nemoc, těžká alergie, stěhování… Ale, však to znáte, co vám budu povídat. A přihodilo se to i dvěma níže prezentovaným kočičkám, která vám moc ráda nabízím jako stoprocentně věrné a milující partnery:
 
ZKUSÍTE TO? TŘEBA JEN NA MĚSÍC? PDF Tisk E-mail
Neděle, 21 leden 2018
Naše společnost nám velice lehce umožňuje se vyhnout tělesným aktivitám, což má ale pro naše zdraví negativní důsledky. V garáži si vlezem do auta, vylezem v práci, děti odvezeme i přivezeme ze školy autem… Na výlet se autem (či jiným přibližovadlem) také vydáváme bez nějakého extra pohybu… A pak se stane, že nám svaly, které nepoužíváme, začínají zakrňovat. Dalším, následným problémem, je  ta ohavná a nenáviděná obezita...
 
MANŽELOVY CHOUTKY ... PDF Tisk E-mail
Středa, 17 leden 2018
 S manželem jsme spolu už čtrnáct let, a vše nám, dá se říct, dobře klape. Máme tři děti na základní škole, a oba jsme zaměstnání. Hezký byt, slušné auto, nechybí nám ani pes. Prostě taková normální rodinka. Problém je, že manžel se ke mně v poslední době chová "divně".
 
TAKOVÁ "MALÁ DROBNOST" PDF Tisk E-mail
Úterý, 16 leden 2018
 Nedávno jsem odpověděla na pár inzerátů na náhodná seznámení – a přiznávám, že s jednoznačným účelem. Všechno pěkně hezký fungovalo, jenže pak jsme se začali I víc bavit, a naše krátkodobá známost založena jen na sexu začala přerůstat v normální vztah.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 118 - 130 z 1536
[CNW:Counter]