O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Úkol pro vás

ŽIVOTNÍ ROZHODNUTÍ PDF Tisk E-mail
Pondělí, 30 leden 2017
 Krásný den všem, napíšu to tak, jak to je, i když na to nejsem zrovna pyšná. Díky všem, kteří mě zkritizují, ale více bych ocenila vaše rady. Takže - už od našich 17 let (teď je nám 25), máme s Honzou vážný vztah. Nejdříve byl náš vztah plný vášně, pak ustálení a spousta společných zážitků, teď poslední roky už i spoustu pochybností.
 
DOSTANU ZPÁTKY NĚJAKÉ PENÍZE? PDF Tisk E-mail
Středa, 25 leden 2017
 Dobrý den, prosím, zda byste mi mohli poradit. Bydlela jsem s přítelem 12 let v jeho bytě. Pochopitelně, že jsem za tu dobu i do našeho společného bydlení investovala, mám dokonce ještě schované faktury za provedené práce, nebo za materiál. Ale rozešli jsme se a já se musela odstěhovat. Nyní mám podnájem.
 
ŘEŠIT, NEBO NECHAT PLAVAT? PDF Tisk E-mail
Středa, 25 leden 2017
 Jsem podruhé ženatý (už 4 roky) a já i manželka máme dospělé děti s předchozích manželství. Já mám syna a dceru, manželka dvě dcery a syna. A o toho se právě jedná. Matějovi je 23, a bydlí s námi. I když tráví hodně času u své přítelkyně, manželka se o něj stále stará, jako by byl malý kluk. Každý den mu dělá a nosí do práce oběd, uklízí po něm, uklízí mu jeho pokoj, pere, žehlí.
 
NESTÁL ZA MOC A STEJNĚ MNE OPUSTIL PDF Tisk E-mail
Pondělí, 23 leden 2017
 Dobrý den, chtěla bych se podělit se svým trápením. Žila jsme s partnerem dlouhých šestnáct let a teď jsem zjistila, že má už devět let milenku… Je fakt, hodně jsem pracovala, ale on taky. Jenže - poslední dobou byl na mě neurvalý, pořad mi nadával, a říkal, že mě nikdo nemá rád. Nechápala jsem, co se děje.
 
PŮJČIT JE LASKAVOST - DOSTAT ZPÁTKY JE ZÁZRAK PDF Tisk E-mail
Středa, 18 leden 2017
 Milá Kudlanko a kamarádi, chtěla bych se zeptat na vaše zkušenosti ohledně půjčování věci. Jednak bych chtěla zjistit, co já dělám špatně, a druhak bych ráda věděla, zda to, co se děje mně, je běžná věc. Nechci používat větu „za mých mladých let“ - protože ještě nejsem tak stará, ale zas si třeba situaci už tak dobře nepamatuji.
 
CHTĚL BYCH SYNA NEBO DCERU PDF Tisk E-mail
Úterý, 17 leden 2017
 Dobrý den, chtěl bych se vás zeptat, případně si nechat poradit.. S manželkou jsme spolu už 5 let. Předtím jsme spolu chodili ale další tři roky. Celou dobu vše klapalo výborně a ani teď nemáme žádné větší problémy. Jediné, na čem se neshodneme, jsou děti. Od začátku našeho vztahu jsme oba měli stejný názor - že děti nechceme.
 
VĚTŠÍ VĚKOVÝ ROZDÍL - BÁT SE, ČI NE? PDF Tisk E-mail
Neděle, 15 leden 2017
 Milá Danielo, milí neznámí přátelé, před čtyřmi roky zemřela moje první a jediná velká láska. Můj manžel. Zhroutil se mi svět a zůstala jsem tady sama. Ano, neměli jsme dítě. Nešlo nám to a mně stačila jeho láska. Díky podpoře mých nejbližších a přátel jsem překonala nejtěžší první dny a týdny — bylo to před Vánocemi.
 
NA SVATBU JAK CHUDÁ PŘÍBUZNÁ? PDF Tisk E-mail
Středa, 11 leden 2017
 Celou základku jsem se kamarádila s Petrou. Ta se pak odstěhovala s rodinou na Moravu, ale i tak jsme zůstaly v blízkém kontaktu. Petra se bude teď vdávat a samozřejmě mě pozvala na svatbu. No, a bude to svatba ohromná, opravdu moravská.
 
MOJE ČEŠTINA - 1 PDF Tisk E-mail
Úterý, 10 leden 2017

Image result for češtinaTa naše milovaná čeština... Je někdy pěkně záludná a jedno zaměněné písmenko může s významem daného slova pěkně zamávat. Někteří lidé zastávají názor, že pravopis je přežitek a vlastně ho k ničemu nepotřebujeme. Ale slova, která vám teď představím, vás přesvědčí o opaku a ukáží vám, že není jedno, jestli ve slově napíšeme předponu S nebo Z.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 105 - 117 z 1402
[CNW:Counter]