O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Úkol pro vás

"ZLOBIVÝ TATÍNEK" PDF Tisk E-mail
Středa, 08 březen 2017
 Mému tatínkovi je 92 let. Je velice čiperný jak po fyzické, tak mentální stránce. A v tom je právě ten problém. On si myslí, že zmůže všechno. Jsem ráda, že je tak vitální, ale někdy to opravdu přehání. Zjistili jsme to, nebo spíš, uvědomili si ono potenciální nebezpečí vlastně jen pouhou náhodou.
 
ŽENA MNE ODEPSALA PDF Tisk E-mail
Středa, 08 březen 2017

 Dobrý den. Nevím přesně jak  začít, dostal jsem se do situace se kterou si nevím rady? Začnu od začátku. Před necelým rokem jsem se oženil. Má žena má z minulého vztahu šestiletou dceru. Nastěhovaly se obě ke mně do nájemního bytu a majitel jim povolil si zapsat trvalé bydliště. Vše probíhalo bez problémů až do konce září,  kdy jsem přišel o práci. Sháněl jsem práci, jak se to dalo, ale zatím neúspěšně.

 
TO BEJVÁVALY NA MDŽ ČASY... PDF Tisk E-mail
Úterý, 07 březen 2017
Image result for oslavy mdžUž ráno začal večírek. A kdo měl žížeň tak ji hasil. Někdo dal pade, někdo stovku.... Pochopitelně, že tohle stranou a vládou, v dobách bujného socialismu podporované alkoholické řádění, pamatují jen ti, co jsou už zajíčci po mnoha odstřelech. Ženské připravily chlebíčky, napekly koláče,  nakoupily vše potřebné - pánové pak svátek slavili téměř až do sebezničení...
 
POSILOVACÍ CVIKY PDF Tisk E-mail
Neděle, 05 březen 2017
Image result for pánevní dnoDnes se zaměříme na posilování pánevního dna. Pánevním dnem se rozumí skupinka svalů, která se nachází na „dně“ našeho těla. Tyto svaly najdeme poblíž močové trubice a konečníku. Slouží nám k opoře páteře a také k držení vnitřních orgánů. Je proto důležité je posilovat, jelikož ochabnutí může být spouštěčem inkontinence a dokonce s ním mohou souviset i problémy s bolavými zády.
 
PROBLÉM S PŘÍJMENÍM PDF Tisk E-mail
Neděle, 05 březen 2017
 Můj bratr je šťastné ženatý, s Terezou mají kluka i holčičku, a teď čekají třetí dítě. Je to chlapeček. Problém je ten, že Tereza si postavila hlavu, a chce, aby tento kluk měl její rodné příjmení. Na jednu stranu to chápu, protože ona je jedináček a tím by zajistila "pokračovatele" jejich rodu. Její táta byl taky jedináček, takže jinou šanci nemají.  Na druhou stranu by bylo divné, když by tento chlapeček měl mít jiné příjmení než jeho sourozenci.
 
SPROPITNÉ, BAKŠIŠ, TRINGELD, VŠIMNÉ... PDF Tisk E-mail
Neděle, 26 únor 2017
Tringeld, všimné, dýško, diškrece, tuzér, bakšiš neboli spropitné. Tak se nazývá dobrovolně povinná částka, kterou dáváme jako projev díků za dobře odvedené služby;  věnujeme ji obsluze či personálu jako výraz poděkování, projev naší spokojenosti.  Věnování spropitného je také otázkou zvyku a kultury.
 
TRÁPENÍ INTROVERTA PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 23 únor 2017
 Pracuji v kanceláři a můžu říct, že máme dobrý kolektiv. Práce je zajímavá, lidé milí. A v tom, ač to tak nezní, je právě ten problém. Já nejsem žádný extrovert a trvá mi dlouho, než se osmělím. A i pak nejsem nijak otevřena. Jsem ráda sama, doma, s manželem, maximálně podnikáme něco s dětmi.
 
KONEC PŘÁTELSTVÍ PRO PÁR KORUN PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 23 únor 2017
 Bydlíme s manželem na malém městě a společně s dvěma dalšími páry jsme trávili většinu času společně. Všichni jsme lehce přes padesát a máme celkem podobné zájmy. Všechno takhle hezky fungovalo posledních dvacet let. Pohoda a zábava. Jenže…
 
KARTY - HRAJETE JE? VYKLÁDÁTE? PDF Tisk E-mail
Pondělí, 20 únor 2017
Image result for karty pngKdo by je neznal. Jenže - víte, jak vlastně mezi nás přišly? Jak vznikly? Jsou opředeny mnoha legendami. V některých pramenech je původ prvních karet připisován antickému filozofovi Chilonovi, který prý karetní hru považoval za prostředek zapomenutí chudiny na svou bídu.O jejich popularitě svědčí i mnohé přísné zákazy si s nimi hrát i zahrávat. Ale jsou s námi stále, uhnízdily se i v našem jazyce: Vylož karty na stůl! Mám eso v rukávu! Přiznej barvu! Vidíš mi do karet?
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 105 - 117 z 1419
[CNW:Counter]