O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Úkol pro vás

PRŮŠVIH S PŮJČENÝM AUTEM PDF Tisk E-mail
Neděle, 15 říjen 2017

Nalezený obrázek pro AUTÍČKO PNGAhoj Dani, vlastně bych měl napsat Kudlí právní poradno, případně drazí a milení spolunávštěvníci kudlankoví: Přihodilo se mi, že mně trochu „ponatrafil“ někdo na parkovišti a já sice policajty hned zavolal, ale on mezitím ujel. Bylo to s půjčeným autem, když naše bylo v servisu. Teď se písemná konverzace začala odvíjet. Pojištění mají, ale spoluúčast je 10 000 Kč. I napsali mi toto:

 
UNAVENÝ WORKHOLIK PDF Tisk E-mail
Středa, 04 říjen 2017
 S manželem jsme spolu už 3 roky, ale známe se téměř deset let. Vše klapalo výborně, až do letošního léta. Manžel má nyní zjevně úplně jiný názor na náš budoucí život než já. Seznámili jsme se na VŠ, a poté oba celkem rychle našli velice kvalitní pracovní pozice. Marian dokonce o hodně vyšší a lepší a velice dobře finančně ohodnocenou.
 
NAROZENINOVÉ DILEMA PDF Tisk E-mail
Úterý, 03 říjen 2017
 Bydlím v celkem malém městečku a skoro všichni se tu dobře známe. Taky tu bydlí moje kamarádka Kamila. Před více než 29 lety jsme se obě narodily ve stejný den. Jsme tedy stejně staré, chodily jsme do stejné školy, máme stejný okruh známých, a pochopitelně, slavíme narozeniny ve stejný den. A v tom je ten problém.
 
BOJÍM SE NEVĚRY, CO BYCH POTOM... PDF Tisk E-mail
Neděle, 01 říjen 2017
 Dobrý den, ráda bych se s vámi poradila o svých problémech s manželem. Jsem spolu už hodně dlouho, šestnáct let, oba jsme byli předtím rozvedeni, oba máme z předchozích vztahů už dospělé děti. Dlouhou dobu nám všechno fungovalo, bylo to takové ustálené spolužití. Je nám oběma už přes padesát, mně je pětapadesát, manželovi dvaašedesát.
 
JEDNODUŠE SKRBLÍK PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 21 září 2017
 Dobrý den, Kudlanko, potřebovala bych poradit. S přítelem jsme nedávno oslavovali dvouleté výročí našeho seznámení. Já mu koupila jeho oblíbenou značku vína, kterou přijal s úsměvem a slovy: "Jéje, ani jsem si to neuvědomil, to je vážně už dneska?“, (přitom jsme o tom několikrát předtím mluvili). Tímpádem pro mne žádný dárek neměl.
 
MOJE DĚTI, TVOJE DĚTI PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 14 září 2017
 Dobrý den, byl bych moc rád, kdybyste mi poradila, co mám dělat nebo aspoň napsala svůj názor.. Druhým rokem chodím se ženou, která je rozvedená a vychovává tři děti (dvě jsou v pubertáním věku, jedno školáček). Moc ji miluji, chtěl bych s ní založit rodinu.
 
TRAMPOTY S BRÁCHOU PDF Tisk E-mail
Středa, 06 září 2017
 Můj mladší bratr byl na začátku léta propuštěn z vězení. Téměř celá rodina se proti němu obrátila, já byla jedna z mála, kdo za ním chodil na návštěvy a kdo se mu po propuštění snažil pomoct. Našla jsem mu ubytování, pomohla s vybavením, doporučuju ho známým k různým pracím atd. No a taky jsem mu půjčila auto. Měl ho vrátit v pondělí, ale neozval se.
 
UTAJENÁ ADOPCE PDF Tisk E-mail
Úterý, 05 září 2017
 Mám mladšího bratra, kterému je už přes čtyřicet let. Bratr byl adoptovvaný jako miminko a celá adopce byla rodiči úspěšně celý jeho život "tutlána" - prostě takové rodinné, pečlivě skryté tajemství. Otec nedávno zemřel a maminka je sice starší dáma, ale stále ještě velice bystrá. Tak mne napadlo, že by si bratr zasloužil vědět, že je adoptovaný. Jenže - matka o tom nechce za žádnou cenu ani slyšet.
 
MÁM STRACH, ŽE SE TO ZOPAKUJE PDF Tisk E-mail
Neděle, 03 září 2017
 Před dvěma lety jsem se rozvedla s Michalem. Náš vztah byl zpočátku bezva, vše klapalo, a tak, když jsem otěhotněla, vzali jsme se. Jenže Míchal začal mít v práci hodně problémy a řešil to, jak jsem se později (bohužel hodně pozdě) dozvěděla - závislostí na drogách. I když jsem se víc než rok snažila mu všemožně pomoci, nepovedlo se. A bylo to opravdu hrozné...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 105 - 117 z 1484
[CNW:Counter]