O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Úkol pro vás

NECHCI MU V BUDOUCNU UBLÍŽIT PDF Tisk E-mail
Středa, 07 prosinec 2016
 Milá Kudlanko a všichni ostatní. Rok a půl chodím s Markem. Řekla bych, že máme vážný vztah, neboť Marek už od začátku mluví o svatbě a opravdu to bere nesmírně vážně. Jsem ráda, já bych se samozřejmě ráda taky jednou vdala. Jenže. Marek je úžasný. Hodný, milý, nosí mi dárky, zahrnuje mě komplimenty a péči a láskou.
 
CHTĚLA BYCH HO, ALE ON MNE ASI NE PDF Tisk E-mail
Středa, 30 listopad 2016
 Mám dotaz ohledně facebooku. Minulý týden jsem měla narozeniny a můj ex přítel (rozešli jsme se před rokem – rozchod byl z jeho strany) mi napsal moc hezkou gratulaci. Odepsala jsem mu a zeptala se, co je u něj nového. On mi hned napsal, že mu umřel děda. Napsala jsem, že to musí být pro něj těžký… no prostě vyměnili jsme si celkem asi deset zpráv.
 
ACH TA BABIČKA... PDF Tisk E-mail
Pátek, 25 listopad 2016
 Dobrý den, bydlím u prarodičů. Ale před rokem se babička sebrala a odešla od dědečka, takže nyní bydlím jen s dědečkem. Jelikož se s dědečkem obáváme, že když si babička bere půjčky a hrozí ji exekuce, že by děda mohl přijít o byt. Babička předtím, než odešla, napsala na papír, že předává podíl svého bytu dědečkovi.
 
JAK NEPOZVAT NEANDRTÁLCE NA VEČEŘI PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 24 listopad 2016
 Vím, že Vánoce jsou ještě docela daleko, ale začínám být vystresovaná už teď. Mám přítele, Kristiána, jsme spolu přes dva roky a letos budeme pořádat na druhý svátek vánoční velkou rodinnou večeři.
 
DUSILA MNE JEHO ZÁVISLOST PDF Tisk E-mail
Pondělí, 21 listopad 2016
 Přes prázdniny jsem pracovala na letním táboře a seznámila se tam s Jakubem. Prožili jsme spolu nádherné a ohnivé léto. Pak jsme se každý vrátili do svého města a já záležitost považovala za celkem uzavřenou. Tak trochu jsme spolu sice zůstali v kontaktu, ale já nejsem nijak velká přívrženkyně vztahů na dálku.
 
TOHLE ZVLÁDNE KAŽDÝ (SNAD) PDF Tisk E-mail
Pondělí, 21 listopad 2016
Výsledek obrázku pro MOZEK PNGNásledující text je tu kvůli menšímu potrápení vašich mozkových buněk. A dokonce, na rozdíl od obyvatel vedlejší země, v jejichž jazyce je to celé psáno, to máte o to těžší, že si to "musíte překládat" - nebo snad ne? Ještě víte, co je to olovrant, riad, kel...?
 
PROBLÉMY SE SPANÍM PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 10 listopad 2016
Výsledek obrázku pro BAD SLEEPING PNGTaké se někdy těšíte do postele? Že si odpočinete, natáhnete se, zahřejete unavené tělo; a pak ležíte a ležíte a převalujete se, a nic. Někdy je možné úplně cítit, jak strašně jste unaveni, ale stále ne a ne zabrat. Jste unaveni tak, že tělo už nemá ani sílu odpočívat. Anebo usnete úplně bez problémů, ale ve tři jste jak rybička, a ne a ne znovu zaspat. Nakonec se podaří usnout chvíli před tím, než zazvoní budík…
 
TAKOVÝ TICHÝ A MILÝ HOCH PDF Tisk E-mail
Středa, 09 listopad 2016
 S manželem bydlíme v rodiném domku a s námi žije i syn mojí sestry Tom. Tom je velice milý a tichý hoch. Nikdy s ním nejsou žádné problémy, platí nájem včas, občas připraví celou večeři, prostě ideální nájemník. Máme ho opravdu rádi. Jenže si děláme o něj starosti.
 
OPUŠTĚNÁ ... PDF Tisk E-mail
Úterý, 08 listopad 2016
Pročítala jsem si pozorně, a to i zpětně, všechny zdejší příspěvky na téma opuštěná či opouštěná žena. Přemýšlela jsem o tom, a zahrnula do této množiny i případy ze svého okolí či z literatury.  Ano, taková jsem já, matinko... šťoura. A posléze jsem dospěla k názoru, že je to jakési "osudové zakódování ženského živlu".
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 105 - 117 z 1382
[CNW:Counter]