O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Úkol pro vás

ROZCHOD. JÁ NEUMÍM JÍT DÁL... PDF Tisk E-mail
Neděle, 14 leden 2018
 Bude mi 32 a po skoro sedmi letech jsme se rozešli s přítelem. To už vlastně bylo takové manželství bez papíru, ale on stále prohlašoval, že „zatím“ nechce mít děti, že ano, ale jednou, později. A tak jsem prostě jednou řekla konec…Ale ještě jsem ani neměla odstěhované věci a už tam měl novou a dokonce se mi podařilo je přistihnout „in flagranti“.
 
SOUSEDŮV PES PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 11 leden 2018
 Hned na úvod bych chtěla říct, že mám moc ráda zvířata, však máme doma dva pejsky. Vzali jsme si je z útulku a jsou to naši mazlíčkové. S manželem jsme od loňska oba v důchodu a minulé léto jsme se přestěhovali do menšího. A tady začíná náš problém.
 
POHLAVKY ANO, NEBO NE? PDF Tisk E-mail
Středa, 10 leden 2018
 Jsem vdaná deset let, a manžel je jako manžel úplně perfektní. Ovsem, nemůžu totéž říct, že je takový i jako táta. Máme dvě děti, 3 a 5 let. Než jsme měli rodinu, bylo vše opravdu bez jediného problému, žádné hádky, žádné problémy, klídek, pohodička. On je v pohodě i teď, jen to prostě s dětmi vůbec neumí a nemá žádnou trpělivost.
 
ZABRÁNÍ PRŮŠVIHU? PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 04 leden 2018
 Můj dotaz je možná veselého rázu, ale pro nás může mít dost závažné následky. Žena mi moc nechce dát za pravdu a tak bych chtěl znát názor více lidí. Jedná se o následující. Manželka nastoupila v nové firmě v říjnu, vše tam klape a spokojenost na všech stranách. Jenže teď, koncem ledna, pořádají večírek k nějakému výročí, nebo co.
 
CHCI MÍT DĚTI PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 04 leden 2018
 Tak nějak jsem se rozešla s přítelem. Teda, po vzájemné domluvě se on rozešel se mnou. Dva a půl roku jsme spolu chodili a bylo vše úplně úžasné. Ale přesto jsme pořád jsme v denním kontaktu, a je vidět, že oba jsme se přes rozchod vůbec nepřenesli. A důvod? Problém je, že já chci mít děti a on je nechce.
 
DOBRÁ PRÁCE, ALE NICMOC PLAT PDF Tisk E-mail
Úterý, 02 leden 2018
 Dobrý den, chtěla bych se poradit, jak reagovat na mou zvláštní situaci. Už léta pracují jako sekretářka v menší firmě. Firma má dva majitele, ale spíš ji vede jeden z nich, plus můj šéf, který je tu také zaměstnán. Já jsem jeho pravá ruka, fakt je, že na mne v mnohém zcela spoléhá. Problém je, že můj plat je v podstatě směšný, řekla bych, že je tak poloviční, než jinde.
 
ZNÁSILNĚNÁ I NA DUŠI PDF Tisk E-mail
Úterý, 26 prosinec 2017
 Je to něco přes pět let, co jsem byla znásilněna, a stále se z toho nemůžu dostat. Bylo to opravdu strašné a hnusné, ale dostala jsem se z toho. Jenže – nedokážu být normální ve vztahu. Tedy - je pro mě neuvěřitelně obtížné mít jakýkoli vztah, natož pak nějaký sex. To pak už dopadne průšvihem.
 
NEVÍM, JAK SE ZACHOVAT PDF Tisk E-mail
Úterý, 19 prosinec 2017
 Můj syn měl ve čtyřech letech příšerný úraz, všechno ale dobře dopadlo, zaplaťbohu. Až na jednu věc - doktoři mi po operaci řekli, že je možné, že nikdy nebude moct mít děti... Syn si na úraz a ani nemocnici vůbec nevzpomíná a já nikdy neměla důvod mu to připomínat.
 
"UTAJENÁ" LÁSKA PDF Tisk E-mail
Středa, 13 prosinec 2017
 Na škole jsem chodila do kruhu s Petrem. Prakticky celou vejšku jsem do něj byla zamilovaná, ale nikdy se nic nestalo, neb mi to tehdy připadalo nevhodné. Petr byl všechno – milý, chytrý, pohledný, vždy připraven komukoli pomoci. Já husa si myslela, že on je prostě pro mě nedosažitelný. Po škole jsme se nijak nestýkali, občas jsme si vyměnili přání k vánocům, narozeninám, ale jinak nic.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 105 - 117 z 1514
[CNW:Counter]