O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Úkol pro vás

ZAMILOVAL JSEM SE DO CIKÁNKY PDF Tisk E-mail
Pondělí, 23 duben 2018
 Nedávno jsem se seznámil s absolutně nádhernou dívkou. Je milá, veselá, rozumíme si. Jenže nějak se stalo a po naší relativně krátké známosti otěhotněla. A teď přichází problém – je to cikánka. A moje rodina cikány – slabě řečeno – vůbec nemá ráda, nevěří jim.
 
ŘEKLO BY SE - DROBNOST, MALICHERNOST - ALE... PDF Tisk E-mail
Neděle, 22 duben 2018
 Dobrý den, chtěla bych se s vámi poradit ohledně venčení pejska. Máme malého maltézáčka, který je veselý a velice přátelský. Sousedé mají zas miniaturního knírače, který je úplně stejně velice přátelský. Naši psi spolu vychází velice dobře – ovšem, jen přes plot. Jakmile vyjdeme ven je to absolutně o něčem jiném.
 
AUTOSTOPAŘI? PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 19 duben 2018
 Potřebuju poradit od někoho nezávislého ohledně autostopu. Jedná se o to, že manžel chronicky rád bere stopaře. Bydlíme kousek za Prahou, a hodně lidí stále místo čekání na vlak popojede autobusem, a pak přejde na stop. No a manžel tvrdí, že jednak lidem pomáhá, a druhak i on má zpříjemněnou cestu.
 
NEŠIKOVNÝ CTITEL? PDF Tisk E-mail
Středa, 18 duben 2018
 Mám takový veselý – (snad) problémek. Je mi 42 let, pravidelně cvičím, udržuju se, chodím ke kadeřnici, snažím se dohánět ujíždějící vlak, a řekla bych, že mi to ještě v rámci možností celkem jde. Pracuju v celkem velké firmě, máme tu IT oddělení a právě s jedním IT kolegou mám ten problém… Tzn., nevidíme se denně, jen když se něco přímo v naší kanceláři stane, tak někdy přijde on.
 
PRO DOBROTU - POZDĚ DO PRÁCE PDF Tisk E-mail
Úterý, 17 duben 2018
 Dobrý den, potřebuju poradit jak se sousedem…Jsem doma s dcerkou na mateřské a mám souseda, který je vdovec a stará se sám o dvojčata. Moje dcerka chodí do stejné školky jako jeho dvojčata. Bylo mi jich všech líto a slovo dalo slovo a já jsem se nabídla, že mu pomůžu s braním holek do školky, když mám stejně stejnou cestu.
 
MÁM OBRANÁŘE, NEBO AGRESORA? PDF Tisk E-mail
Středa, 11 duben 2018
 S Martinem chodíme devět měsíců a plánujeme společnou budoucnost. Je pro mne vše, co si může dívka přát. Alespoň to jsem si myslela, než se stalo to, co se stalo. Bydlím zatím na koleji a v poslednich měsících tam bylo pár lidí vykradeno. Jeden večer jsme se s Martinem vraceli po večeři a kině zpátky ke mě, a našli zloděje přímo u mě doma.
 
TCHÁNOVA "NOVÁ DCERA" PDF Tisk E-mail
Středa, 11 duben 2018
 Mám takový dotaz, snad se vám nebudu zdát paranoidní. Moje máma se cca před deseti lety podruhé vdala za “Pavla” a přestěhovala se k němu. Ve vedlejším vchodě od nich bydlí naši rodinní známí, kteří mají mentálně postiženou dospělou dceru “Lucku”. Fyzicky vypadá velice atraktivně, ale i když jí je 32, je na úrovni dítěte. No a Pavel se v poslední době chová velice zvláštně. 
 
HALO, KAMARÁDKY A KAMARÁDI, PDF Tisk E-mail
Středa, 04 duben 2018

Výsledek obrázku pro bulharsko pláže 1970Mám prosbu. Chtěly bychom si s kamarádkou vyrazit do Bulharska. A to konkrétně do Sozopolu. Oslavujeme 45 let od našeho seznámení právě tam.Tenkrát jsme byly dvě mladé rodiny, teď jsme dvě vdovy. Hledám na netu, ale vyskakují na mě jen samé hotely, bungalovy, nebo nóbl ubytování. My chceme klasické do soukromí. A tak se ptám, nemá někdo nějakou starou adresu na někoho, kdo ještě funkuje? Díky vám všem - Alka

 
DILEMA JAKO HROM PDF Tisk E-mail
Středa, 28 březen 2018
 Moje otázka se týká morálního pohledu na věc. Nevím, totiž, co mám dělat, abych se zachoval čestně. Čestně k firmě, nebo čestně k lidem? Co z toho si mám vybrat? Pracuji jako IT ve firmě, která má cca třicet zaměstnanců. Nedávno jsem pomáhal nejvyššímu šéfovi “něco” s jeho emaily (není to zrovna odborník na práci s počítačem) a viděl jsem “něco”, co jsem zjevně vidět neměl.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 105 - 117 z 1536
[CNW:Counter]