O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Úkol pro vás

ŠTĚSTÍ - MOJE, NEBO "NAŠE"? PDF Tisk E-mail
Neděle, 21 červen 2020
Vážená Kudlanko, přátelé, chci požádat o radu. Jsem 12 let vdaná, máme dvě děti, osmiletou a pětiletého. Jsem vysokoškolačka, můj manžel vyučen. Poznala jsem ho půl roku před mou promocí, předtím jsem dlouho byla sama. Půl roku po seznámení jsme spolu začali bydlet, pak začali stavit dům. Ano,ze začátku jsme si rozuměli, taky jsem byla zamilovaná, měla klapky na očích, pak se nám narodily děti…
 
HAJÍ, MÁ KRÁSNÁ NEZNÁMÁ ... PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 18 červen 2020
Free fotobanka : květ, okvětní lístek, Červené, botanika, žlutý ...Ano, pokud jste si všimli, kam je tenhle článek zařazen, je to úkol pro vás, pro vás všechny "kytko-moudré". Protože budu psát o někom, koho jsem si zamilovala, ale bohužel vůbec nemám ponětí, jak se jmenuje, co ke svému životu potřebuje, co bych neměla opomenout - a hlavně čemu se vyvarovat...
 
CO S POLITIKOU V RODINĚ? PDF Tisk E-mail
Pondělí, 15 červen 2020
Máme doma dost ošklivý problém. Už před tou hloupou infekcí to nestálo za nic, ale teď to vygradovalo. Já si teď už vůbec si neumím představit,  jak si normálně popovídat se svými rodiči, protože oni mají specifické politické názory a ty se vehementně liší od mých. Takže jakákoli konverzace s nimi opravdu nemůže trvat déle než několik minut.
 
MAMINKA JE FAJN, ALE ... PDF Tisk E-mail
Středa, 20 květen 2020

Moje matka se podruhé vdala za velice úspěšného Američana. Neuvěřitelné, zchrastila ho na inzerát. A má se fakt dobře.Takže když řeknu, že většinou jen hraje golf, chodí s přítelkyněmi po nákupech, na obědy a do salónu se svými pejsky, popisu její den celkem přesně. Jsme spolu sice v pravidelném kontaktu, jednou týdne telefon, dvakrát do roka návštěva, my tam, oni v Praze, ale nijak zvlášť blízké si nejsme.

 
DVĚ "HOLČIČKY" PDF Tisk E-mail
Středa, 20 květen 2020
Je to dva roky, co jsem se oženil. Opravdu z lásky. A taky jsem věřil, že všechno zvládnu a překonám všechny překážky. Už i za to, že píšu o překážkách, tak se na sebe zlobím. Jde totiž o to, že moje manželka přišla do manželství s 18ti letou dcerou. Ano, měla ji velmi brzy, v 16, a navíc nedobrovolně. Problém ale je, že ta dcera je mentálně zaostalá, zhruba tak na úrovni čtyř až šestiletého dítěte. Jenže tělo a hlavně sílu má té osmnáctileté. A navíc je jí docela kus…
 
DĚSNĚ DIVNÝ SEN PDF Tisk E-mail
Neděle, 10 květen 2020
Bylo asi půl sedmé ráno, když jsem otevřela oči a nebyla v tmavém přeplněném kupé vlaku, kde jsem nikomu nerozuměla. "Tam" byla zimní doba,  všichni kolem byli narváni do teplých bund, na nohou měli silné pevné boty, a i já byla stejně navlečená. Na jedné ruce jsem držela asi tak jedenapůlleté dítě, druhou jsem držela svázané lyže. Zvolna jsem se prodírala uličkou, hledala nějaké volné místo.
 
POMOC! VŠICHNI JSME DOMA! PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 23 duben 2020
Koronavirus mi fakt neskutečně vadí, abych byla tedy slušná! My oba dva s manželem pracujeme z domova. Naše dvě puberťácké děti jsou samozřejmě taky doma a ne ve škole. Tedy jsme tu všichni, a bohužel musím doma vařit a vařit, a uklízet a uklízet. Jinak, v ty předchozí „normální“ dny, když jsme oba byli v práci, tak si přes den něco najdeme, koupíme, děti si taky něco koupěj.
 
ZATRACENÁ KARANTÉNA PDF Tisk E-mail
Středa, 15 duben 2020
Ráda bych se poradila s problémem, který asi dnes trápí hodně lidí. No, myslím ty, co spolu chodí, nebo začali teprve spolu chodit. Tak ti, kteří spolu už bydlí, to mají teď v karanténě určitě daleko jednodušší, než ti, kteří spolu zatím jen chodí a příležitostně se navštěvují. My s přítelem žijeme zhruba hodinu od sebe. Než začal řádit covid, tak jsme vždycky trávili celé víkendy spolu, jenže přítel se teď bojí, že když se sejdeme, tak se vzájemně nějak nakazíme, takže každý zůstáváme zavřený ve svém vlastním bytě a nevidíme se.
 
CO TEĎ S DĚTMI? PDF Tisk E-mail
Středa, 25 březen 2020
Pro rozhovor a odpovědi na dotazy dětí pečlivě volte zdroje informací. Nenechte se ovládat bulvárem nebo konspiračními weby. Weby ministerstva školství a ministerstva zdravotnictví poskytují informace, které jsou ověřené a aktualizované. Dle věku dítěte volte vhodná slova, nedramatizujte, řekněte, že se jedná o nové onemocnění, na které se hledá lék, a že už známe postupy, jak snížíme možnost nákazy.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 1 - 13 z 1576
[CNW:Counter]