O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Úkol pro vás

TEN NEJBĚŽNĚJŠÍ PRŮŠVIH - NEVĚRA PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 11 únor 2021
Milá Danielo, poradila jsi dobře mnoha lidem, zkus poradit i mě. A prosím pochopitelně o radu i vás všechny: Je to asi tři měsíce, co jsem se zeptala svého manžela, jestli mu nějak nemůžu pomoct. Viděla jsem, že nestojí za nic, ani s dětmi nějak zvláště nekomunikuje.. Normálně se ho raději na nic neptám, protože jeho odpovědi znám dopředu. Má se špatně, raději se nemám ptát, protože to je pracovní a tomu bych nerozuměla. A jen oznámil, že na něj nemám s ničím naléhat ani spěchat, protože se zrovna nachází ve složitém období. Doba je zlá, chápu, ale...
 
KDO NEMÁ PSA, TAK AŤ TO NEČTE!!! PDF Tisk E-mail
Neděle, 07 únor 2021
Dobrý den, dámy a pánové, lide opsený, mám k vám velkou prosbu o radu, jak jinak. Mám syna, bydlí daleko předaleko, a on mi stále naříká na svýho milovanýho čubáka. Je to kříženec knírače a pudla. Mají velkou zahradu, kde se pes skvěle proběhne, ale pochopitelně, že také s ním chodí ven. Je mu cca 10 let.
 
KOMU Z NÁS SE DOSTANEŠ, MŮJ DRAHÝ? PDF Tisk E-mail
Neděle, 07 únor 2021
Dobrý den, deset let jsem vdaná, a i když nemáme společné děti, máme psa a to je ten problém. Tedy, manžel má dítě z předchozího vztahu, o které jsem se doteď starala jak o vlastní. A to mne také přimělo to tak dlouho vydržet. Velmi brzo jsem pochopila, že je to je neskutečný manipulátor a snad i psychopat. V průběhu let mě téměř zadupal do země a já už chci pryč z toho neustálého psychického týrání.
 
KAMARÁDKA MI SPÍ S MANŽELEM PDF Tisk E-mail
Neděle, 31 leden 2021
Dobrý den, jako by nestačilo, co se ve světě děje. Jsem absolutně bezradná, nikoho, s kým bych se poradila, nemám. Tak třeba mi poradíte. Jsem už deset let vdaná, je mi 35 let, manželovi 46, máme spolu dvě děti, osm a pět let, a psa. Takové normální manželství. Do minulého týdne. Bohužel jsem se koukla manželovi do telefonu a našla zprávy od naší společné kamarádky. Posílali si nahé fotky a domlouvali se na dalším setkání.
 
HLAVA MEDÚZY - NĚCO PODOBNÉHO SE HNED TAK NEVIDÍ... PDF Tisk E-mail
Středa, 20 leden 2021
Díval jste se někdo na začínající seriál „Hlava Medúzy“? Podle mě je to nejhorší krimi, co jsem od Čechů viděla. Proti tomu jsou i ty novácký kriminálky bomba. Případům prvního oddělení to nesahá ani po paty, a to ani co se týče napětí, což je dost smutné, o vyšetřovacích postupech snad nemá cenu psát. Je to nudný, nelogický, naprosto nerealistický.
 
TA ZATRACENÁ PŘEDSEVZETÍ PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 14 leden 2021
Image resultA máme polovinu ledna. Nemusím psát o tom, jak čas děsně letí, to všichni vidíte sami. Moje dnešní téma  je – novoroční předsevzetí. Tedy spíš jejich plnění. Máme za sebou už kus ledna, a mě by zajímalo, jak jste na tom? Co jste si pro letošní rok přáli vy? A jak vám jde plnění novoročních závazků? Jestlipak jste někdy byli fakt úspěšní?
 
JÍT ČI NEJÍT - TOŤ VELKÁ OTÁZKA ... PDF Tisk E-mail
Úterý, 22 prosinec 2020
Oba, manžel i já, jsme už v důchodu. V současné pandemické situaci se nám poštěstilo, že máme tady u nás v ulici, stejný pár, také důchodce, s nimiž se teď dost kamarádíme. Oni ani my se s nikým jiným nestýkáme, takže se bavíme jen takhle občas ve čtyřech. Oni přijdou k nám, my k nim, a celou tu pandemii máme někoho, s kým si povídat.
 
TAKOVÉ NEŠTĚSTÍ... PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 17 prosinec 2020
Dobrý den, chtěla bych se s vámi poradit. Mojí dceři je 35 let a vinou lékařů, kteří včas nepoznali její diagnozu, v podstatě nemá žádný život. Začalo to před 12 lety - ležela týden v Praze na Bulovce, a i když si stěžovala na urputné bolesti hlavy, tak jí neudělali potřebné testy a na nakonec ji poslali domů. Pak se stejným výsledkem ležela v nemocnici v Trutnově. To už přestala slyšet. A stále nic, žádná diagnoza.
 
CHTĚL BYCH BÝT TÁTA PDF Tisk E-mail
Pondělí, 07 prosinec 2020
Dobrý den, rád bych vás požádal o radu: před cca devíti lety jsem chodil s holkou a při sexu jsme se dostatečně nechránili. Samozřejmě to bylo jen otázkou času a opravdu pak otěhotněla. Nevadilo nám to a oba jsme se na miminko těšili. Ale ona se pak najednou rozhodla, že se se mnou rozejde a mě neuvede jako otce do RL Nechal jsem se umluvit a souhlasil jsem. Podmínkou bylo, že ji i dítě nechám na pokoji bez jakýchkoliv nároků, což jsem dodržel a doposud dodržuji.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 1 - 13 z 1602
[CNW:Counter]