O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Úkol pro vás

MOJE MILOVANÁ MONSTERA PDF Tisk E-mail
Středa, 08 březen 2023
Dostala jsem k minulým narozeninám monsteru.  Krásnou, obrovskou, a splnil se mi sen – protože jsem si ji už moc a moc dlouho přála. Taková je velikánská. Ale potřebovala přesadit. Tak jsem lovila na internetu, zchrastila, co bylo potřeba, přesadila, zalila. A ta potvora mi začala žloutnout, hnědnout, přímo chcípat. Asi tak měsíc jsem ji okukovala a byla čím dál tím víc smutná. Už ji mám čtyři měsíce, a stále si nevím moc rady. Jéje, a to jsem si myslela, že se člověk může trápit jen kvůli nemocnýmu žížátku…
 
NECHCI SE DĚLIT PDF Tisk E-mail
Úterý, 07 březen 2023
Nevěřila jsem, že budu jednou psát někam do poradny, ale teď si opravdu nevím rady. Pokud budete vědět, prosím, poraďte mi. Jsem už předdůchodovém věku a byla jsem dost dlouho sama. Manžel mi zemřel před devíti lety, a bylo to zhruba rok, co jsem se začala kamarádit s jedním pánem, se kterým jsme se spřátelili díky našim psům. A tak chodíme spolu na procházky a je nám spolu dobře. Někdy přijde ke mně na návštěvu, nebo já k němu.
 
JAK NA JABKA? PDF Tisk E-mail
Úterý, 07 březen 2023
Je to teď s cenama jablek nějaký divný. Někdy za 50,- Kč, někdy v akci za 15,- Kč. To je, řekl bych, dost rozdíl a prase aby se v tom vyznalo. Pro mě je jabko jako jabko. V odrůdách se nevyznám ani zbla a na starý kolena se v tom nehodlám vzdělávat. Rozlišuju jabka na jedlý, tedy sladký, a nejedlý, tedy kyselý. To ovšem podle štítků v Bille nebo v Lídlovi nepoznám. Nemám velkou spotřebu, přesně jedno jabko každej večer před spanim, to kvůli trávení a tlaku. Ale když už teda vidím akci za 14.90, koupim víc najednou, protože kdo ví, jestli zejtra ty samý nebudou za 50,-.
 
TAKY VÁS TO NAKOPNE? PDF Tisk E-mail
Neděle, 26 únor 2023
Na dnešek jsem nespala ani minutu. Ono není divu, když už se pár dnů jen tak povaluju, víceméně nevnímám, jen se občas doplazím "na nočník", pro pití, nebo ven sepes. Taky je možná na vině to příšerný počasí, tedy jeho aprílové změny v únoru.  Ale - i když jsem se ráno donutila vstát a provést minimální údržbu, stejně jsem moc nevnímala, dokud jsem nespatřila NÁSLEDUJÍCÍ WEBOVOU STRÁNKU ... Tak, kámošky a kámoši, kdo z vás pozná ten následující "vyprošťovák", který mne totálně probral?
 
TOHLE JE JEN NĚCO MEZI NÁMI ... PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 26 leden 2023
Kluci a holky, jsem moc ráda, že jste zareagovali na moje zavzpomínání. Že nejste jen fanaticky přicuclí k volebním hádanicím. Že jste vlastně stále stejně fajn. Mám pro vás tedy pár dalších novinek. Určitě vám něco říká bártová reklama – tedy že firma, které případně děláme reklamu, nemusí platit, ale pošle „kousek toho, co produkuje“. Takže výhodné pro obě strany. To jsme tu už měli, možná, že pamatujete, alespoň dámy-databázistky. A tak bych od vás chtěla návrh, co by „se nám mohlo hodit“, a já nějakou tu reklamu zchrastím. Další novinka:
 
POMOZME "DOKTOROVI" PDF Tisk E-mail
Úterý, 24 leden 2023

Dlouholetý pilný dopisovat a čtenář, křestním jménem KAREL a zdejší přezdívkou –doktor-. Jistě víte, o kom je řeč. Jako hodně z lidí, v tom více než středním věku, těžce přežil pandemii, a ty poslední roky mu nebylo vždy fajn. Ale vždy v dobré náladě. Hernajs, co vám budu o něm ještě povídat, všechno určitě víte, mé databázistky… Snad ještě, že je z rodiny Alenky Puntík. No, a právě si mi moc bolavě postěžoval:

 
LIDSKÁ HLOUPOST JE NEBETYČNÁ PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 19 leden 2023
Myslím, že soudný člověk, pokud něco podobného, jako je níže, dostane do e-mailu,  tak okamžitě maže. A pokud je někdo nesoudný a odpoví, pak záleží už jen na tom, co  sdělí a jak s tím příjemce naloží. Bohužel, je stále kvantum lidí, kteří přeposílají nejrůznější příšernosti s tím, že to je "určitě myšleno vážně".  OK, těm nesoudným, bohužel, není pomoci (u nich je to jako s tím malým dítětem a rozpálenými kamny). A až se spálí, pak teprve budou opatrnější. Snad.
 
ČTRNÁCTIDENNÍ GRILOVÁNÍ DVOU BÝKŮ PDF Tisk E-mail
Úterý, 17 leden 2023
Ne, pochopitelně, že se nejedná o žádný recept, kdyby ano, stejně by to asi nikoho nyní nezajímalo. Ne, teď máme v naší "aréně" dva býky - ne toreadory - a kolem řve rozvášněný dav. Jenže - vstupné na tuhle  fiestu bylo velmi, velice velmi drahé. A mám pocit, že bude následovat něco podobného, jako když vypustí rozzuřené býky do ulic. Ale nejspíš (v našem případě) by to na ulicích spíš odnesli ti býci, než běžící lidé...
 
JEDEN PROTI JEDNOMU? NE, VŠICHNI PROTI JEDNOMU PDF Tisk E-mail
Sobota, 14 leden 2023
S převelikým zájmem sleduji volbu nového prezidenta. Všechny televize (české) nemají nic čerstvějšího, než tento souboj - respektive vyjádření nejrůznějších politologů a dalších moudrých žen a mužů, kterak to má dopadnout. Až na to, že je to tak úžasně prvoplánové, je to opravdu jediný program, který zaujme. Tedy mimo některých těch debat, v nichž celá ta skupina a) držela basu se současným vyznáním, případně ještě jednotlivě prohlašovali, že oni jsou ti nej. Nejmoudřejší, nejčestnější, a hlavně: myslí to s námi upřímně. (Zdravím do nebíčka autora citátu.)
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 1 - 13 z 1663
[CNW:Counter]