O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Úkol pro vás

JAK NA TOHO MÉHO? PDF Tisk E-mail
Pondělí, 16 květen 2022
Ahoj lidi, chci se zeptat, jestli někdo nejste na tom podobně jako já. Nebo případně mi napište, co dělám špatně a co bych dělat jinak jinak? Mám hodného manžela, nepodvádí mě, snad i miluje, ale přijde mi, že toho chce po mně hrozně moc. Opravujem starý dům; manžel si dělá skoro všechno sám. Má toho hodně - v práci je od rána do večera a pak jde ještě něco popracovat.
 
MÁMA UŽ MĚ NEMÁ RÁDA PDF Tisk E-mail
Středa, 11 květen 2022
Nevím jak začít - potřebuju se asi jenom vypovídat… Vždycky jsme měli doma mezi sebou (rodiče, brácha, já) výborné vztahy. Samozřejmě každý má své chyby, ale drželi jsme všichni za jeden provaz a dali by jeden za druhého ruku do ohně. Mámu s tátou jsem vždycky vnímala jako jistotu a zázemí, spřízněnou duši. Já jsem momentálně druhým rokem rozvedená, žiju sama se svojí pětiletou dcerkou. Mám ale trápení - mám delší dobu pocit, že mě už nemá ráda.
 
DOMOV NEBO KLEC? PDF Tisk E-mail
Pondělí, 09 květen 2022
Ahoj Kudlanko a vy všichni. Potřebovala bych poradit. Někdy, když o své situaci mluvím s nějakou kamarádkou, tak mám pocit, že mi odpoví: „Nojo, dobré bydlo tě pálí!“ Jenže, ono to ani není tak dobré bydlo, jako spíš zlatá klec. Bydlíme s manželem a naším ročním synem v jednom starším pražském domě, který byl zřejmě určen pro bohatší lidi – protože náš byt je přes celé patro, a dá se říci, že je víc než prostorný. Bydlí tu manželova matka se svým manželem, jeho sestra s dvěma kamarádkama, jeho bratr s přítelkyní a jeho babička.
 
POZOR POZOR - TOHLE SMRDÍ PRŮS.... PDF Tisk E-mail
Středa, 27 duben 2022
VÁŽENÉ A MILÉ, VÁŽENÍ A MILÍ - když se to stalo poprvé, tak jsem se tak trochu otřásla, ale oklepala. Teď vás všechny musím seznámit s tím, že holt nejsme totálně tolerované dětičky ve školce, ale už dospěláci mezi životem a smrtí. Vím, zní to dost tragicky, ale pokud se člověk jen trochu snaží, může relativně "vydržet dost dlouho".
 
VÁŽENÉ A MILÉ ... PDF Tisk E-mail
Pátek, 22 duben 2022

Mám pro vás úkol. Těžký, přetěžký. Jak všichni víme, podstatně jednodušší je někomu vlepit facku, než ho něčím opravdu potěšit, oblažit. A to je přesně to, co po vás nyní budu chtít. NĚCO HEZKÉHO. Zatím si někteří z vás vybírali tu první volbu - myslím tím psát něco, co ostatním zrovna pusu k úsměvu neroztahuje. A tak k vám, víceméně jmenovitě, mám následující zadání:

 
„OBYČEJNÁ“ PAMPELIŠKA – 2. PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 07 duben 2022

Jsem tu zpátky s informacemi o čarodějné kytičce – kterou najdete téměř všude. Daří se jí na zahradách, loukách, mezích, v parcích, v trávnících mezi paneláky. Ano, zářivě žluté květy smetánky lékařské jsou nepřehlédnutelné. Minule jste četli o medu z pampelišky, ale věděli jste, že nejléčivější částí je kořen?

 
RADOSTI BYDLENÍ V PANELÁKU PDF Tisk E-mail
Neděle, 03 duben 2022
Než jsme se do našeho domu s manželem nastěhovali, bydlela jsem s rodiči v osmiposchoďovém paneláku. úplně v posledním patře. Maminkou jsme byly se sestrou cepovány k tomu, že na balkóně se musíme chovat slušně, abychom neobtěžovaly sousedy pod námi. Např. v létě jsme si nesměly nikdy dát nafukovací bazén na balkón, co kdybychom někomu něco pod námi pocákaly vodou?!
 
PŘEMÝŠLEJTE ... POZNÁTE? PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 31 březen 2022
Žijeme v naprosto šílené zemi. Vždycky, když se konečně začne jakž takž dařit, po všech těch válkách, okupacích a plundrování a lidi začnou dýchat volněji a začnou se mít na co těšit - buch! Zas přijde něco, co člověk nečekal... a zas to začne od začátku. V roce 55 jsem začala chodit do první třídy. Napřed v Ústí nad Labem - na Klíši a pak jsme se přestěhovali do Prahy a já chodila ve Vršovicích do Pavilonů. Když jsem pak po létech viděla film "Obecná škola" a pavilony na Bohdalci, tekly mi slzy.
 
UČ SE DÍVKO, HODNÁ BÝTI PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 10 březen 2022
Krásná žena.Je to skoro stodvacet let, co byl v tehdejším magazínu Česká hospodyně publikován článek se „Správnými radami pro výchovu dívek“. Radami, podle kterých byly vychovávány naše prababičky, když byly ještě malé holčičky. Rad jsem tam načetla plno a věřím, že bylo jimi ovlivněno plno tehdejších maminek. Mj. ráda se dívám na filmy, které jsou situovány do tehdejší doby; připadá mi taková jemnější, příjemnější.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 1 - 13 z 1641
[CNW:Counter]