O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Úkol pro vás

MAMINKA JE FAJN, ALE ... PDF Tisk E-mail
Středa, 20 květen 2020

Moje matka se podruhé vdala za velice úspěšného Američana. Neuvěřitelné, zchrastila ho na inzerát. A má se fakt dobře.Takže když řeknu, že většinou jen hraje golf, chodí s přítelkyněmi po nákupech, na obědy a do salónu se svými pejsky, popisu její den celkem přesně. Jsme spolu sice v pravidelném kontaktu, jednou týdne telefon, dvakrát do roka návštěva, my tam, oni v Praze, ale nijak zvlášť blízké si nejsme.

 
DVĚ "HOLČIČKY" PDF Tisk E-mail
Středa, 20 květen 2020
Je to dva roky, co jsem se oženil. Opravdu z lásky. A taky jsem věřil, že všechno zvládnu a překonám všechny překážky. Už i za to, že píšu o překážkách, tak se na sebe zlobím. Jde totiž o to, že moje manželka přišla do manželství s 18ti letou dcerou. Ano, měla ji velmi brzy, v 16, a navíc nedobrovolně. Problém ale je, že ta dcera je mentálně zaostalá, zhruba tak na úrovni čtyř až šestiletého dítěte. Jenže tělo a hlavně sílu má té osmnáctileté. A navíc je jí docela kus…
 
DĚSNĚ DIVNÝ SEN PDF Tisk E-mail
Neděle, 10 květen 2020
Bylo asi půl sedmé ráno, když jsem otevřela oči a nebyla v tmavém přeplněném kupé vlaku, kde jsem nikomu nerozuměla. "Tam" byla zimní doba,  všichni kolem byli narváni do teplých bund, na nohou měli silné pevné boty, a i já byla stejně navlečená. Na jedné ruce jsem držela asi tak jedenapůlleté dítě, druhou jsem držela svázané lyže. Zvolna jsem se prodírala uličkou, hledala nějaké volné místo.
 
POMOC! VŠICHNI JSME DOMA! PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 23 duben 2020
Koronavirus mi fakt neskutečně vadí, abych byla tedy slušná! My oba dva s manželem pracujeme z domova. Naše dvě puberťácké děti jsou samozřejmě taky doma a ne ve škole. Tedy jsme tu všichni, a bohužel musím doma vařit a vařit, a uklízet a uklízet. Jinak, v ty předchozí „normální“ dny, když jsme oba byli v práci, tak si přes den něco najdeme, koupíme, děti si taky něco koupěj.
 
ZATRACENÁ KARANTÉNA PDF Tisk E-mail
Středa, 15 duben 2020
Ráda bych se poradila s problémem, který asi dnes trápí hodně lidí. No, myslím ty, co spolu chodí, nebo začali teprve spolu chodit. Tak ti, kteří spolu už bydlí, to mají teď v karanténě určitě daleko jednodušší, než ti, kteří spolu zatím jen chodí a příležitostně se navštěvují. My s přítelem žijeme zhruba hodinu od sebe. Než začal řádit covid, tak jsme vždycky trávili celé víkendy spolu, jenže přítel se teď bojí, že když se sejdeme, tak se vzájemně nějak nakazíme, takže každý zůstáváme zavřený ve svém vlastním bytě a nevidíme se.
 
CO TEĎ S DĚTMI? PDF Tisk E-mail
Středa, 25 březen 2020
Pro rozhovor a odpovědi na dotazy dětí pečlivě volte zdroje informací. Nenechte se ovládat bulvárem nebo konspiračními weby. Weby ministerstva školství a ministerstva zdravotnictví poskytují informace, které jsou ověřené a aktualizované. Dle věku dítěte volte vhodná slova, nedramatizujte, řekněte, že se jedná o nové onemocnění, na které se hledá lék, a že už známe postupy, jak snížíme možnost nákazy.
 
NESAHAT! NEDRBAT! PDF Tisk E-mail
Pondělí, 16 březen 2020
Vědci se aktuálně shodují na tom, že virus může být šířen už ze vzdálenosti dvou metrů, pokud někdo zakašle do vzduchu. Proto je lépe si spolu povídat „v odstupu“. Pokud tedy nezvolíte raději bezpečný telefon… Stejně tak je nebezpečné sahat na všechno možné, tedy na všechno, na co jsme dodnes byli zvyklí – na zábradlí, madla, držáky, na kliky, knoflíky u výtahů, na sedadla v autobusech, metru, na madla vozíků v sámoškách, na cizí židle, stoly, a co já vím ještě.
 
CÍTÍM SE POD PSA PDF Tisk E-mail
Úterý, 10 březen 2020
Když  jsem přišel domů, žena doma nebyla. Zato jsem měl na polštáři dopis. Že je nešťastná a že nevěděla, jak se mi podívat do očí, proto mi píše. Ale že už prostě nedokáže cokoli předstírat a začne říkat pravdu. A že i když bere ohledy na děti, že to chce řešit. No, a pak tam stálo, že se zamilovala do jiného a nevidí možnost, jak náš vztah nadále udržet. A že jsme oba ještě relativně mladí a že to určitě časem bude všechno OK.
 
NEROZHODNÝ CTITEL ... PDF Tisk E-mail
Úterý, 25 únor 2020
Pracuji ve stejné advokátní firmě, jako Anna, která shodou okolností i bydlí ve stejném domě jako já. Mluvíme spolu, textujeme si, Anna se mi velice líbí, a je mi s ní dobře, tedy pokud si spolu třebas na chodbě v práci povídáme, nebo zajdeme do vedlejší kavárny. Problém je, že žije s přítelem, se kterým je už čtyři roky. On pracuje někde ve skladu. Někdy spolu mluvíme i telefonicky, ale to jen tehdy, když se to Anně hodí.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 1 - 13 z 1573
[CNW:Counter]