O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Úkol pro vás

FLIRTUJETE NEBO FILTRUJETE? PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 18 srpen 2022
Luigi Bormioli sklenice na vodu Palace 400 ml 6 ks | MALL.CZNo, ta záměna dvou skoro podobných slov mne svádí, ale tentokrát to opravdu nic svůdného nebude. Snad jedině k tomu, abyste napsali co nejvíc komentářů a já se co nejvíc na dané téma dozvěděla... Jedná se totiž o filtrování, konkrétně kohoutkové vody. Dost dlouho jsem odolávala svodům filtračních konvic, až jsem si jednu přeci jen domů donesla. Tak tedy konvici plním studenou vodou z kuchyňského kohoutku, pak tu přefiltrovanou přeliju do láhve od mléka a šoupnu do ledničky.
 
JAK PŘEDĚLAT SOVU NA SKŘIVÁNKA? PDF Tisk E-mail
Úterý, 16 srpen 2022
Sova pták vycpaná hračka dravce, Pták, dravý pták png | PNGEggZápasím s tím celou tu dlouhatánskou dobu, co oblažuju svět svou přítomností. A že mi to ten svět dával a dává občas setsakra "sežrat".  Napřed jsem vstávala brzy do školy, na střední jsme jako první hodinu mívali tělocvik, což bylo "moudré rozhodnutí" nějakého trhlého kantora, že prý nás to probere. Jo, probralo, ale bylo to někdy kruté. Hlavně když zazněl rozkaz: "Do tepláků a běžíme do parku!" Musela jsem později přežít i to, že jsem do práce - na šestou - jezdila z Florence autobusem. Do Vodochod, do fabriky na letadla, kde jsem tehdy působila coby administrativní pracovnice.
 
BOJÍM SE, JAK TO S NÁMI DOPADNE PDF Tisk E-mail
Středa, 03 srpen 2022
Dobrý den, jsem s manželem 8 let a máme 3 děti, manžel chodí do práce a já jsem na MD. Starší dcera teď půjde do třetí. Já mám velký problém ohledně rodiny. S manželem spolu už moc nemluvíme, a když už jo, tak to skončí hádkou, protože nemáme peníze a jsme v dluzích až po uši. Manžel se sice snaží, ale nezvládá to. Nemáme blízko žádné příbuzné. A oboje rodiče už jsou staří a taky jsou na tom finančně špatně.
 
STRACH KOLEM NÁS, STRACH V NÁS - 3. PDF Tisk E-mail
Neděle, 31 červenec 2022
Trošku pozměním jedno přísloví – spíš použiju kousek z něj: „Není na světě člověk ten, který by se někdy nespálil.“ Většinou to skončí červeným flekem na nenechavém prstíčku, případně puchýřkem. A – jistou dobu bude tohle popálené místečko nad cokoliv na těle citlivější… Tak nějak popálení mi připadáte i vy, tedy nejen vy tady, jmenovitě, ale vlastně většina lidí. Najednou nesmírně citliví na cokoliv, co se jich „nějak dotkne“. No, průser…
 
BLAŽENÁ OPÍCHANÁ PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 28 červenec 2022

No, už se tím opravdu bavím, co si tolik odborníků (to nemyslím lékaře, ale všechny ty, kteří tvrdě a neústupně hlásí své názory) dovede vymyslet. Ne, aby se nikdo nepletl, já fakt nikomu to, o čem je přesvědčen, vymlouvat nebudu, ale když se někdy podívám na nějaký ten erc hádavý web, a tam si čtu ty úžasné komentáře, tak si neustále opakuju, jací jsou zdejší čtenáři ještě báječní, přímo andělé. Víte, co všechno se skrývá v kokpitu letadla, za tou palubní deskou, na kterou tak bedlivě zírá pilot? Ale ne, neříkejte mi, že to nevíte... to přeci musí každý znát...

Když jsou na světě miliardy imunologů, tak proč ne i odborníků na vnitřnosti letadla???

 
STRACH KOLEM NÁS, STRACH V NÁS - 2. PDF Tisk E-mail
Úterý, 19 červenec 2022

Je to nedávno, co se začal vysílat na kanálu Epic drama seriál „POLICAJT“.  Fajn, začala jsem se dívat – a i když jsem to do poloviny prvního dílu nějak nezvládala (zatím jsou odvysílané první čtyři), postupně mne to vtáhlo. Ocitla jsem se totiž v New Yorku roku 1864, ve městě plném korupce, třídních konfliktů, rasového napětí a násilí. V městě, které znám, ale v době současné.  Skvělý atmosférický seriál z produkce BBC America.

 
STRACH KOLEM NÁS, STRACH V NÁS - 1. PDF Tisk E-mail
Pondělí, 18 červenec 2022
Je to taková divná situace. Navenek vypadá všechno normálně, ale uvnitř většiny z nás je už delší dobu zahnízděn strach. Strach z nejbližších i vzdálených dnů. Snažíme se věřit tomu, o čem si myslíme, že je správné, ale kdo ví, že to tak opravdu je? V dnešní době, kdy je kolem nás tolik fantasmagorií, dezinformací, bludů, kdy kamarád, o kterém jsme dodnes věřili, že je rozumný a rozhodně by na hloupost nenaletěl, nám vášnivě přednáší a dokazuje něco, o čem naopak my víme, že to je zcela jinak. Jak reagovat?
 
JAK NA TOHO MÉHO? PDF Tisk E-mail
Pondělí, 16 květen 2022
Ahoj lidi, chci se zeptat, jestli někdo nejste na tom podobně jako já. Nebo případně mi napište, co dělám špatně a co bych dělat jinak jinak? Mám hodného manžela, nepodvádí mě, snad i miluje, ale přijde mi, že toho chce po mně hrozně moc. Opravujem starý dům; manžel si dělá skoro všechno sám. Má toho hodně - v práci je od rána do večera a pak jde ještě něco popracovat.
 
MÁMA UŽ MĚ NEMÁ RÁDA PDF Tisk E-mail
Středa, 11 květen 2022
Nevím jak začít - potřebuju se asi jenom vypovídat… Vždycky jsme měli doma mezi sebou (rodiče, brácha, já) výborné vztahy. Samozřejmě každý má své chyby, ale drželi jsme všichni za jeden provaz a dali by jeden za druhého ruku do ohně. Mámu s tátou jsem vždycky vnímala jako jistotu a zázemí, spřízněnou duši. Já jsem momentálně druhým rokem rozvedená, žiju sama se svojí pětiletou dcerkou. Mám ale trápení - mám delší dobu pocit, že mě už nemá ráda.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 1 - 13 z 1648
[CNW:Counter]