O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Tady a tam

ZEMĚ ZASLÍBENÁ II. PDF Tisk E-mail
Neděle, 23 únor 2014

Po prohlídce Betléma vyrážíme po dálnici č. 90 na sever. Teda nejprve se zřítíme ze 750 nadmořských metrů na 400 podmořských metrů a teprve potom se napojíme na 480 km dlouhou silnici, která se táhne Příkopovou propadlinou skrz celý Izrael od Rudého moře k hranici s Libanonem.

 
ZEMĚ ZASLÍBENÁ I. PDF Tisk E-mail
Úterý, 18 únor 2014

Jsem plánovací typ. Znáte to: první dovolená v Jugoslávii, následuje první dítě, pak již výše zmíněný automobil, zde se stávám zástupcem ředitele, druhá dovolená v Jugoslávii, druhé dítě, mezitím samozřejmě rekreační chata, taktéž i barevný televizor... A přestože návštěva země zaslíbené na síťovém grafu nebyla, tak některé nabídky se neodmítají. Inu, i mistr tesař se občas utne :-)

 
ÚŽASNÁ ALBÁNIE - III. PDF Tisk E-mail
Neděle, 16 únor 2014

Čtyři dny dovolené jsou už za námi. Odškrtáváme v plánu splněný bod. Durmitor je vápencové pohoří na severu Černé hory, nejvyšší hora Bobotov kuk má 2523 metrů. Centrální část pohoří s hlubokými kaňony řek Tara, Draga a Sušica je od roku 1952 prohlášena národním parkem.
 
ÚŽASNÁ ALBÁNIE - II. PDF Tisk E-mail
Úterý, 04 únor 2014

První dny naší dovolené jsme vlastně "projeli" - respektive strávili cestou. Zní to možná šíleně, ale vlastně se držíme hesla, že naším cílem je sama cesta. Což znamená, že sice jedeme na dovolenou do Albánie, ale cestou se prostě zastavíme tam, kde se nám bude líbit a v rámci našeho volnějšího harmonogramu si to uděláme tak, jak zrovna budeme chtít (nebo jak nám počasí či další vlivy a okolnosti dovolí).

 
ÚŽASNÁ ALBÁNIE - I. PDF Tisk E-mail
Pondělí, 27 leden 2014

Když jsem sedala ke klávesnici, abych začala s tímhle naším cestopisem, byly Vánoce právě za námi, zima si dávala dovolenou a počasí vyloženě aprílové. Co s tím? Než abych čekala na sníh nebo počítala, kolik dnů zbývá, než přijde to jaro kalendářové (jak dělá jedna moje kamarádka na facebooku), tak zkusím raději zavzpomínat na naši loňskou (dnes vlastně už předloňskou) dovolenou.

 
PRAŽSKÉ TOULKY - FOTOHÁDANKY PDF Tisk E-mail
Pondělí, 13 leden 2014

Zdravím vás všechny, přeju všechno „nej“ do nového roku – a taky všem příznivcům hádanek co největší trefy.  Dnes mám pro vás tři fotografie známých a velice frekventovaných míst Prahy.  Denně kolem objektů na obrázcích projdou doslova tisíce lidí. Já vás ale budu trochu mást a ukážu méně známou podobu těchto míst.

 
SOMÁLŠTÍ PIRÁTI PDF Tisk E-mail
Neděle, 12 leden 2014

Následující video bylo natočeno kameramanem ruské válečné lodi, která hlídkuje v piráty zamořeném Perském zálivu jako součást mezinárodních sil.  Mariňáci z této válečné lodi zaútočili na somálskou loď pár hodin poté, co piráti ukořistili ruský ropný tanker  Moscow University a zajali rukojmí.

 
PRAŽSKÉ TOULKY - POMNÍKY PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 28 listopad 2013

Dnes nemusíte obouvat vycházkové boty, nebudeme vyrážet na tradiční vycházky. Dnes si můžete uvařit dobrý  čaj, případně kávu a pokud nemáte v dlouhém podzimním večeru práci a máte chuť sedět u počítače a číst o zajímavostech z naší historie, dám vám několik tipů. Dnešní toulky by mohly mít podtitul Svědectví vytesaná do kamene.

 
PRAŽSKÉ TOULKY - SV. HAŠTAL PDF Tisk E-mail
Úterý, 12 listopad 2013

 V dnešních toulkách Vás zvu do poklidné lokality Prahy – na Haštalské náměstí  (dříve Haštalský plácek), uprostřed něhož stojí kostel zasvěcený sv. Haštalovi.  Jméno Haštal vzniklo počeštěním latinského Castullus. Tento římský patricij žil ve 3. století, zastával významné funkce a posléze se stal nejvyšším hodnostářem císařského paláce. Byl však pronásledován, neboť tajně přešel na křesťanskou víru, kterou ilegálně šířil dále. Posléze byl prozrazen, umučen.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 92 - 104 z 310
[CNW:Counter]