O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Tady a tam

ZÁZRAČNÉ STUDÁNKY PRAŽSKÉ - 3 PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 23 červenec 2015
Mariánský pramen jsem objevila, když byla dcera asi desetiletá a já nechtěla, aby jí špatná známka z tělocviku kazila vysvědčení. A její tělocvikářka trvala na tom, že pokud nebude umět šplh o tyči, tak jednička z těláku nebude. Někde jsem si náhodou přečetla, že v přírodní rezervaci Chuchelský háj byl nově otevřen areál zdraví, který má celkem 17 zastavení s nejrůznějšími druhy cviků a i ta tyč tam byla.
 
OBRÁZKY Z ŘÍMA IV. PDF Tisk E-mail
Středa, 15 červenec 2015

Pro dnešní den jsme zvolily trochu úspornější program, protože jsme chtěly vyrazit na večerní focení. Zahájily jsme obvyklým pochodem směr Koloseum. První zastávku jsme učinily v kostele sv. Petra v řetězech. Čímž začal DEN 4. ...

 
ZÁZRAČNÉ STUDÁNKY PRAŽSKÉ - 2 PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 09 červenec 2015

Do zpustlého sadu u Břevnovského kláštera se chodilo na rande, lezlo se tam přes rozvalenou zeď od Větrníku. To bylo před desítkami let, v minulém století a zahrady nebyly veřejnosti přístupné. Během začátku jednadvacátého století celý komplex kláštera dostal novou opravenou tvář. Cílem dotací EU bylo zpřístupnění zahrad a sadu, oprava zchátralých stupňovitých teras, opěrných zdí, schodišť, oranžerie, zahradního glorietu Josefky a altánu se studánkou Vojtěškou.

 
OBRÁZKY Z ŘÍMA III. PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 02 červenec 2015

A byl tu DEN 3. Ráno jsme se vydaly opět do Vatikánu, abychom dokončily, co jsme včera nestihly. Do chrámu stála fronta přes půl náměstí, ale hýbala se podstatně rychleji, takže za 20 minut jsme už dusaly po schodech nahoru na kopuli.

 
ZÁZRAČNÉ STUDÁNKY PRAŽSKÉ - 1 PDF Tisk E-mail
Středa, 01 červenec 2015
Dnes o petřínských.  Od pradávna se na petřínském kopci rozprostíraly lesy, které byly přibližně ve 12.století nahrazeny vinicemi. Po častém střídání majitelů se přestala vinná réva na Petříně pěstovat, plochy byly osazovány a začaly postupně vznikat první parky a zahrady. Těsně po 2.světové válce byly pozemky spojeny do jednoho celku s názvem Petřínské sady.
 
FOTŘÍK - 92 PDF Tisk E-mail
Neděle, 21 červen 2015
Protože Nataša usoudila, že mi jedno dítě nestačí, jeli jsme o víkendu na návštěvu k její známé, která je majitelkou hned dvou dětí. První z dětí je pětiletý chlapec, kterému budeme říkat Radim a druhé dítě je asi sedmiměsíční dívka, které budeme říkat Anežka. Aby v tom byl úplný pořádek, tak já jsem majitel jednoho dvouletého chlapce, kterému budeme říkat Čeněk.
 
OBRÁZKY Z ŘÍMA II. PDF Tisk E-mail
Pátek, 19 červen 2015

Vatikánská muzea jsme původně měly v plánu navštívit až někdy později, ale protože jsem byla líná se namazat, spálila jsem si předchozí den docela fest ruce. Takže program na další den byl ložený – kamkoli do stínu a chládku. Do Vatikánu jsme se dopravily výhodně metrem.

 
OBRÁZKY Z ŘÍMA I. PDF Tisk E-mail
Neděle, 14 červen 2015

Mille viae ducunt hominem per saecula Roman“ praví známé pořekadlo. A je pravdivé. Dva roky jsme si s mámou plánovaly cestu po Toskánsku, abychom letos začátkem května dorazily do Říma. Odjezd byl mírně dramatický, neb na pražském letišti nás uvítala cedule „odlet zrušen“. Předchozí den na letišti Fiumicino totiž trošku hořelo.

 
ZAJÍMAVÁ MÍSTA - STELVIO PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 28 květen 2015

Rozhodla jsem se, že si udělám malou rekapitulaci těch nejzajímavějších míst, kde jsme byli a kde se nám nejvíc líbilo. Tady je první z nich. Místo, které si zaslouží být v mém seznamu první. Průsmyk Stelvio, italsky Passo dello Stelvio, německy Stilfser Joch. Sedlo v italských Alpách, asi 200 m od švýcarských hranic. Nadmořská výška 2758 m.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 53 - 65 z 310
[CNW:Counter]