O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Tady a tam

POZDRAV Z VÍDNĚ PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 10 červenec 2014
Zdravím vás, všechny neznámé přítelkyně,  z letně naladěného města Vidně, plného květin a všech barev parkové zeleně. Řeka Dunaj, jejíž vlny jsou někdy něžné a tiché jako milenec, jindy bouřlivé a vytékající z břehu do poklidných míst - Donauinsel, který byl speciálně vybudován, aby jejich zlostné přívaly pohltil v době, kdy nastane mimořádný déšť. Proto, aby se městu samotnému nic nemohlo stát.
 
TOULKA CHOTĚŠOVSKÝM KLÁŠTEREM PDF Tisk E-mail
Neděle, 06 červenec 2014
Všichni máme rádi cestopisy, toulky krajinou... Ať je to tou naší, českou, nebo vzdálenou, tou, v níž žijí naše vzdálené kamarádky a kamarádi. Dnes vám nabízím velmi zajímavou - a hodně obrazovou - pohlednici z Chotěšova, kde projdeme s autorem jeden velmi velmi starý a zajímavý klášter...
 
TOULKY PRAHOU - STŘEŠOVIČKY PDF Tisk E-mail
Neděle, 01 červen 2014

Jaro je v plném proudu a tak vás opět zvu k vycházkám po Praze.  Tentokrát nebudu dlouze povídat, kochejte se spíše obrázky míst, kde se doslova zastavil čas. Tichá a klidná ulička Na Kocourkách, někdy též zvaná Kocourky, se  nalézá se svými malebnými domečky na jižním svahu Norbertova. Domečky nalepené na pískovcových skalách jsou pozůstatkem dělnické kolonie, vzniklé v 19. století.

 
Z ŠUPLÍKU - ZILLERTALERSKÉ ALPY PDF Tisk E-mail
Úterý, 06 květen 2014
Jak už velí tradice, každému puťáku předchází licitování, kam pojedeme, abychom nakonec jeli úplně jinam, než se plánovalo. Nejinak tomu bylo i tentokrát. Původní návrh "Norsko" ztroskotal na vzdálenosti a komplikované dopravě v kombinaci s tím, kolik na to máme času.
 
ÚŽASNÁ ALBÁNIE VII. PDF Tisk E-mail
Úterý, 15 duben 2014

Každé cestování autem sebou přináší i případné závady a nutné opravy, zejména když většina cest je v terénu. S rostoucím počtem ujetých kilometrů se zvyšuje i riziko nějaké drobné havárie. Cestou do Bajram Curri nám prasklo táhlo od stabilizátoru. Boucháním do podvozku nám oznamovalo, že něco není v pořádku. Když už bouchání někde pod autem nepřestávalo, museli jsme najít místo, kde se Tom podíval, co se děje.

 
ZEMÉ ZASLÍBENÁ VII. PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 10 duben 2014

Dnes v zemi zaslíbené naposled. Ráno jsme si tedy sbalili kufříky, nalodili se do autobusu a vyrazili kousek za Betlém navštívit venkovské sídlo Heroda Velikého, kteréžto si pojmenoval se skromností sobě vlastní – Herodion. On Herodes opravdu nebyl troškař. Vzpomeňme například Druhý chrám či Caesareiu...

 

 
ÚŽASNÁ ALBÁNIE VI. PDF Tisk E-mail
Úterý, 08 duben 2014
Neocenitelným společníkem při našich cestách byla malá knížečka Albánie - průvodce offroad cestováním od Filipa „Beby" Webbera. V ní jsme listovali, četli, vybírali trasy, hledali je pak na mapě a v navigaci. Prostě úžasný pomocník, který vám kromě GPS souřadnic poskytne i informace o obtížnosti trasy, o zajímavostech v okolí, fotografie a podobně.
 
ZEMÉ ZASLÍBENÁ VI. PDF Tisk E-mail
Úterý, 01 duben 2014

A je tu ráno šesté a my míříme opět do Jeruzaléma. Tentokrát na opačnou stranu údolí Kidrónu, na Olivovou horu. Jdeme tak trochu proti proudu času a naše dnešní – křesťanské – putování začneme v kapli Nanebevstoupení.

 
ZEMĚ ZASLÍBENÁ V. PDF Tisk E-mail
Pondělí, 24 březen 2014
Dnes míříme k západnímu pobřeží. Na check-point stojí děsná fronta, taktéž v Jeruzalémě je dopravní zácpa. Je pátek, po západu slunce začíná šabat, takže vše, co má nohy a kola, je v ulicích. Pátek je taktéž muslimský den volna.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 53 - 65 z 286
[CNW:Counter]