O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Tady a tam

TULÁK TOULAVEJ ... - 2 PDF Tisk E-mail
Úterý, 05 květen 2015
Ráno si na staré RA na I-40 na straně směr západ, už v Oklahomě, kde jsem přespal, v rychlosti prohlížím na foťáku fotky ze včerejška. I když v Oklahomě se spaním na RA není žádnej problém, na tom nově postaveným Welcome Centre hned na hranicích s Texasem jsem se na velkým prázdným parkovišti necítil moc dobře.
 
TULÁK TOULAVEJ ... - 1 PDF Tisk E-mail
Středa, 29 duben 2015
Slunce se už pomalu sklání k obzoru, když se přede mnou na horizontu objeví kříž. Tady v rovinatý krajině severního Texasu je vidět už z dálky. Málem bych na něj zapomněl. Určitě to bude ten, co na něj upozorňovaly poutače už před pár hodinama. První dokonce ještě v Novým Mexiku. A to bylo víc než sto mil odtud. Hlásaly – „Spiritual Experience, You´ll Never Forget“, tedy „duchovní prožitek, který nikdy nezapomeneš“ nebo tak něco.
 
PRAŽSKÉ TOULKY - NIKOLAJKA PDF Tisk E-mail
Úterý, 21 duben 2015
V dnešních toulkách Vás zvu opět na Prahu 5. Po Malvazinkách a Palatě, o kterých už bylo na Kudlance povídání, se opět podíváme na pražský Smíchov. Začátek cesty bude podobný jako u Malvazinek, metrem nebo tramvají na Knížecí, poté busem 137, výstup zastávka Santoška.  Sejdeme pár kroků a odbočíme doleva,  do ulice U Nikolajky.
 
PRAŽSKÉ TOULKY - PALATA PDF Tisk E-mail
Úterý, 24 březen 2015
I tentokrát se místo objevování památek vydáme, stejně jako v případě Malešic, do zeleně.  I když místo, které jsem dnes vybrala, nemá oficiálně statut veřejné zahrady, nikdo vás odtud vyhánět nebude.
 
PRAŽSKÉ TOULKY - MALEŠICE PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 26 únor 2015
Dnes nepůjdeme obdivovat žádné starobylé památky, ale podíváme se do jedné ze tří pražských botanických zahrad. Botanickou zahradu Na Slupi nebo v Troji zná většina lidí, ale podstatně méně je známa třetí botanická zahrada v Malešicích.
 
PRAŽSKÉ TOULKY - DEJVICE II. PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 19 únor 2015
V dnešním článku se podíváme podruhé do Dejvic. Výchozím bodem vycházky bude opět Vítězné náměstí tzv. Kulaťák. Tentokrát ale půjdeme na opačnou stranu.Jihovýchodním směrem se z Kulaťáku vydáme Dejvickou ulicí. Zde mají sídlo dvě divadla s dlouholetou tradicí. Divadlo Semafor a Divadlo Spejbla a Hurvínka.
 
MATĚJSKÁ POUŤ - 1 PDF Tisk E-mail
Pondělí, 16 únor 2015
V ročních dobách mám ráda pořádek. Svatý Martin má přijet na bílém koni a když to nestihne, tak sníh má přinést alespoň Mikuláš, Vánoce mají být bílé a tedy na sněhu, a zrovna tak ještě Tři králové a pak z bytu zmizí vánoční výzdoba, vyluxuji poslední zlaté nitky a jehličí.
 
PRAŽSKÉ TOULKY - DEJVICE I. PDF Tisk E-mail
Pondělí, 09 únor 2015
V dnešních toulkách se podíváme opět na Prahu 6, konkrétně do Dejvic. Pomineme-li Hanspaulku a Babu, mohlo by se zdát, že jde o lokalitu pouze s funkcionalistickými stavbami a areály vysokých škol. Já vás však přesvědčím, že Dejvice vám mohou nabídnout mnoho zajímavého. Abych mohla článek proložit více foty, rozdělila jsem povídání do dvou částí. V první části půjdeme z Vítězného náměstí západním směrem na Mydlářku. V druhé části půjdeme opačně, tedy zhruba směrem k Bubenči.
 
KOLIK DOMŮ, TOLIK ŽEN PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 29 leden 2015
Nedávno mě v Africe naprosto odzbrojil rozhovor Němce s Američanem. Němec se podivoval nad krátkou trvanlivostí pověstných amerických překližkových domů: „V Německu si tradičně staví dřevěné domy jen blázni, kteří tím chtějí vyjádřit nějaký svůj environmental statement.“
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 40 - 52 z 288
[CNW:Counter]