O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Tady a tam

VELKÝ SEN RICHIEHO SOWY PDF Tisk E-mail
Středa, 27 červen 2007

Richie Sowa, tedy „ten Richie, co si postavil svůj vlastní ostrov“,  je cca padesátiletý Angličan, který se jednoho dne rozhodl, že nechá všeho a odjel si do Mexika splnit svůj velký sen. Nějak kolem roku 1997 si všechno rozmyslel, naplánoval a roku 1998 začal…  Trvalo mu to léta, ale povedlo se.

 
ZLATO ŠERIFA MAC KEENA - IV. PDF Tisk E-mail
Úterý, 15 květen 2007

 Už se přiblížil večer, slunce docela nízko a já se už pomalu začal připravovat na přespání tady. A najednou se u mý káry objevil truck, v něm žena toho, co jsem mu nasadil brouka do hlavy a v její ruce ty startovací kabely!!! Motor naskočil hned a já byl fakticky šťastnej. Taky jim to hned oběma po pravdě říkám : „I´m happy, I´m very happy.“

 
ZÁMEK LOUPEŽIVÝCH RYTÍŘŮ PDF Tisk E-mail
Pátek, 04 květen 2007
 Když přijíždíte půvabnou krajinou k Hrádku nad Nisou - nedaleko Liberce, poblíž trojmezí Čech, Německa a Polska - uvidíte na jednom z vrchů po pravé straně zámek. Jmenuje se Grabštejn a na okolí shlíží už od nepaměti. Již před rokem 1256 na tomto vrchu stávalo hradiště, které později získal rod purkrabího z Donínů od krále Přemysla Otakara II. jako lenní majetek. Klidu v našich zemích nikdy moc nebylo, a tak byl hrad několikráte dobýván.
       

  

 

 
HRAD ŠAŠKA A KRÁLOVNY PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 26 duben 2007

 Když jsme kdysi dávno byli v kině na skvělém filmu Věry Chytilové, který byl natočen podle divadelní hry Bolka Polívky Šašek a královna, vůbec nám nedošlo, že hrad na kterém hlavní hrdina žil, známe. Ale povědomý nám byl, jenže naše zem je tak plná nádherných zámků, hradů a tvrzí, že jsme byli přesvědčeni, že ho známe z nějakých obrázků. My kolem hradu Švihov jezdili už několik let k příbuzným do Chudenic a právě při jedné z cest nám to došlo… Tohle je „šaškův“ hrad!

 
ZLATO ŠERIFA MAC KEENA - III. PDF Tisk E-mail
Středa, 25 duben 2007

 Jenže, co já vím, na co všechno věda zatím, co jsem opustil školní lavice, už přišla. Lyže prý taky nejdřív začali používat ve Skandinávii, než je jednoho krásnýho dne téměř neporušený vykopali dělníci z věčně zmrzlé země kdesi za Uralem, hned vedle kostí z mamuta - jak jsem se onehdy dozvěděl z novin v rubrice „malé zprávy z velké země“. Tak možná se přišlo už na to, že také Indiáni tavili ocel a odlévali i litinová kamínka už dávno před příchodem bílých osadníků. V dnešním světě už je možný všechno.

 
ZLATO ŠERIFA MAC KEENA - II. PDF Tisk E-mail
Úterý, 17 duben 2007

 Vod tý chvíle mě tohle místo začalo dost zajímat. Pro ty, co tenhle western s Gregory Peckem, Omarem Sharifem a Telly Savalasem alias Kojakem neznají, chci jenom poznamenat, že najít i jenom desetinu toho zlata, byl bych už za vodou. A to nejen tady, za Velkou louží, ale kdekoliv. A to DEFINITIVNĚ…  

 
ZLATO ŠERIFA MAC KEENA - I. PDF Tisk E-mail
Pondělí, 16 duben 2007

 Docela zajímavý. Tak, voni tu mají stejnej zvyk, co? Mrknu hned na palubní desku, na tachometr, ale všechno je v pořádku. Dodržuju předepsaných 55 mil, i když v týhle pustině, na hranici Utahu a Arizony, je to na tak liduprázdných silnicích pro Čecha, zvyklýho jezdit aspoň 120, ale na podobných silnicích doma klidně i 140 km/h, dost na bednu, ploužit se tímhle tempem.  Ale tady bych si výrazně překračovat rychlost rozhodně nedovolil.

 
KRAJ HRANIČNÍCH KAMENŮ - II. PDF Tisk E-mail
Středa, 11 duben 2007

 Mám ráda stopy člověka v neobydlené krajině. V okolních lesích často nacházím zbytky dříve souvislých řad hraničních kamenů rychmburského panství Thurn-Taxis. Vím dokonce i o souvislých řadách, nalézají se v místech, kde se zřejmě ještě (nebo už dlouho) nekácelo, případně se jen citlivě probíralo. Někde jsou však jejich řady narušeny kobercovou těžbou (to v lese).

 
PŘÍVOZ KLECÁNKY PDF Tisk E-mail
Úterý, 27 březen 2007

Málokdo tuší, že pár kilometrů od Prahy žijou ještě lidičky, kteří se i v dnešní moderní době živí převozničením. Přesto tomu tak je, a zájem o převoz z jednoho břehu Vltavy na druhý je neutuchající. Obzvláště za pěkného počasí mají napilno…

Klecánky jsou místem jednoho z posledních přívozů přes řeku Vltavu.

 
<< Začátek < Předchozí 21 22 23 24 Následující > Konec >>

Výsledky 300 - 310 z 310
[CNW:Counter]