O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Tady a tam

ZAJÍMAVÝ SVĚT LIDÍ MOSUO PDF Tisk E-mail
Neděle, 16 prosinec 2007

V odlehlé části Himalájí na hranicích čínských provincií Yunnan a Sichuan leží jezero Lugu, obklopené ze všech stran lesnatými horskými stráněmi. Nejvyšší horou je 3800 metrů vysoká Shizi. Podle zdejších lidí  - bohyně země, lidí a lásky.  Okolo Shizi jsou seskupeny hory mužů, nebo-li milenců bohyně.

 
PŘES HORY, PŘES DOLY – BULHARSKO A ŘECKO - VI. PDF Tisk E-mail
Pondělí, 03 prosinec 2007

Probouzím se po šesté hodině, je polojasno a vypadá to na další krásný den. Kolem osmé vstávají i ostatní, na plynovém vařiči si připravujeme kávu a čaj. Na louku za řekou přibíhá stádo ovcí, které bečí a cinkají zvonci, což tvoří skvělou zvukovou kulisu. Po střídmé snídani balíme stany, uklízíme po sobě a vyrážíme na další cestu.

 
PŘES HORY, PŘES DOLY – BULHARSKO A ŘECKO - V. PDF Tisk E-mail
Úterý, 27 listopad 2007

Nikde žádná známka kempu, a tak jedeme polní cestou kus dál a vjíždíme do jakéhosi oploceného dvora s cedulí, která hlásá, že zde prodávají ryby. Zastavíme u sádek plných pstruhů, kteří mají téměř černou barvu. Z nedaleké chalupy vychází obtloustlá ženščina, které se jdeme zeptat na možnost kempování. Okamžitě nás obklopí psi, z nichž jeden - odrostlé štěně - mě poměrně neurvale okusuje nohu a botu.

 
ZASTAVENÍ BRUSELSKÉ PDF Tisk E-mail
Neděle, 28 říjen 2007

Cestování je prima věc, ovšem, jen do té doby, než si potřebujete "odskočit". Jsou města, kde není problém WC najít, jsou města, kde není problém tam zajít, ale jsou i taková, kde to nerisknete - spíš se snažíte svou trasu řádně načasovat a pokud možno před procházkou nic moc nepít. A nebo, ještě další, kde tato úlevová zařízení hledáte velice přetěžko...

 
PŘES HORY, PŘES DOLY – BULHARSKO A ŘECKO - IV. PDF Tisk E-mail
Úterý, 23 říjen 2007

Nakonec všechno dobře dopadlo - po delším přejíždění sem-tam po městě konečně nacházíme výpadovku. Z hlavní silnice pak brzy odbočujeme na obec Rila, kde zastavujeme u malé benzínky. Nafta tu nestojí ani euro a ještě nám ji sami natankujou. Odtud už po nezvykle kvalitní vozovce vjíždíme do předhůří Rily vstříc novým zážitkům.

 
PŘES HORY, PŘES DOLY – BULHARSKO A ŘECKO - III. PDF Tisk E-mail
Pondělí, 22 říjen 2007

Celnice si bere naše pasy a my čekáme, kdy bude od nás chtít i zelenou kartu, techničák a notářské potvrzení, že můžeme používat firemní auto. Celnice nám ale pasy vzápětí vrací, a když stále stojíme a čekáme, co bude dál, řekne oukej a mávne rukou. Aha, tak to buzerace nastane až u té druhé budky, myslíme si.

 
PŘES HORY, PŘES DOLY – BULHARSKO A ŘECKO - II. PDF Tisk E-mail
Pátek, 19 říjen 2007

A tak na hranicích vyndávám pasy a nemohu se dopočítat... Petr se ze sedadla řidiče otáčí dozadu a ledově chladným hlasem pronáší: „Vy nemáte můj pas?" Kdyby chyběl někomu jinému, tak by mu to tolik nevadilo, ale že postrádáme zrovna ten jeho, to jej poněkud denervuje. Mně okamžitě dochází, co se přihodilo a nastává krátká výměna názorů, kdože za to nejvíc může.

 
PŘES HORY, PŘES DOLY – BULHARSKO A ŘECKO PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 18 říjen 2007

Tak jako předešlý rok, i letos jsme při výběru místa dovolené toužili skloubit dvě destinace. Divokou nespoutanou přírodu s vysokými vrcholky a azurové moře s hřejivými slunečními paprsky. Odmítáme trávit své dovolené s cestovními kancelářemi, neboť aby nám ještě ve dnech volna někdo organizoval čas a program, na to nejsme stavění.

 
SOUKENÍCI SE NEDAJÍ! PDF Tisk E-mail
Pondělí, 08 říjen 2007

Město Humpolec je široké veřejnosti známé tím, že se do něj přestěhoval Hliník - neexistující osoba z legendárního filmu „Marečku, podejte mi pero". Humpolci bychom ale křivdili, kdybychom mu přisuzovali slávu jen na základě této mystifikace. V dobách dřívějších bylo totiž město proslulé textilní výrobou, respektive výrobou lněných látek, které expandovaly na trh v celé Evropě.

 
<< Začátek < Předchozí 21 22 23 24 25 Následující > Konec >>

Výsledky 287 - 299 z 317
[CNW:Counter]