O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Tady a tam

TENKRÁT V ANGLII PDF Tisk E-mail
Středa, 02 srpen 2017

Výsledek obrázku pro Isaac Newton´s house in LondonJe to hodně let, skoro třináct, co mi napsal jeden kamarád z Anglie, co tam odjel pracovat, tuhle poznámku na téma: „Jak se vlastně žije v Anglii?? Je to opravdu ráj, kde létají pečené kuřata přímo do pusy?“ A když jsem to tak po těch letech četla, docela by mne zajímalo, jak se to konkrétně tam změnilo, když už tehdy nebyl moc spokojený…

 

 
TOULKY ŠUMAVOU - CESTOU NA HOHENBOGEN PDF Tisk E-mail
Neděle, 09 červenec 2017
Nedávno jsem nahrávala fotky do počítače, cca za rok a čtvrt, a rozhodla jsem se pár výletů přidat na Kudlanku. Tentokrát cílem cesty bude Šumava z bavorské strany. Než jsem s doprovodem dorazila k cíli, navštívili jsme cestou pár míst, která jsem si vytipovala už dříve. O Klatovsku jsem už kdysi psala (Klatovy, Týnec, Klenová, Chudenice), nicméně vše jsem ještě prohlédnuté neměla a navíc v klatovské lokalitě přibylo pár novinek.
 
PADNUL, ALE ZNOVU POVSTANE! PDF Tisk E-mail
Úterý, 27 červen 2017
Není to tak dávno, co tu "toulavej" popisoval jednu zajímavou skálu - Watchman... Něco podobného mají (respektive měli) i Norové. Skalní útvar, vyzývavě vystrčený směrem ke slunci, cca 6 metrů zdéli, ke kterému se turisti chodili fotit. Jo, není nad selfie s velkým norským kamenným tollím pindíkem... Ano, skutečně se tak oficiálně jmenoval: Troll pikken. Jenže, nějací závistníci provedli hroznou věc:
 
NA VANDRU V OPIČÍCH HORÁCH PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 22 červen 2017
Související obrázekBěhem našeho cestování po Etiopii projevily dvě třetiny naší výpravy - tedy manželka Joanne a naše mladší holka Mary - přání, podniknout několikadenní trek v divokých Simien Mountains. Moje chabé námitky, že na takovou akci nemáme výstroj, ignorovaly a protože jsem byl přehlasován, musel jsem se podřídit.
 
OKO SKAKAVICE ANEB KAM V ČERNÉ HOŘE PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 15 červen 2017

Na jihovýchodě Černé hory, na úpatí Prokletých hor, se nachází tři zajímavá turistická místa, která si rozhodně nenechejte ujít. Oko Skakavice (Sávino oko), Alipašini Izvori (Alipašovy prameny) a vodopád Grla. Jižně od města Gusinje leží malá obec Vusanje, která bude naším východiskem pro zmíněná místa.

 
RUMUNSKÉ BAHENNÍ SOPKY PDF Tisk E-mail
Pondělí, 22 květen 2017
Až pojedete do Rumunska a budete hledat zajímavá místa, kam se podívat, určitě si nenechte ujít bahenní sopky. Nachází se na jihovýchodě Rumunska, v župě Buzau. Dvě větší lokality bahenních sopek (Vulcanii Noroiosi) leží pár kilometrů od obce Berca (Paclele Mari a Paclele Mici) a třetí, nejmenší se skrývá za vesnicí Beciu.
 
KNIHA, KTEROU BYSTE MĚLI ČÍST PDF Tisk E-mail
Úterý, 14 březen 2017
Člověk nemůže znát všechno. Ani všechny. Tedy myslím slavné rodáky, kteří se tak či nějak zasloužili či proslavili. Ale představa, že u nás je to jen samý nedouk, nevzdělanec, buran a podobně, jak to do nás hustí už od doby Henleina, přes Stalinovy soudruhy až po řiťolezné „eurohujery“, je nesmysl.
 
CESTOPIS - 2 - ZA TAJNOSTMI EGYPTA PDF Tisk E-mail
Neděle, 26 únor 2017
Jakožto autor bezkonkurenčně nejúspěšnejšího Kudlího cestopisu všech dob ("Ze Solidarity na Gutovku a zpět"), jsem byl paní šéfredaktorkou požádán o další cestopis. Tak jo, ať má, co chtěla: vloni jsme se s kamarádem Jardou rozhodli pro skutečné dobrodružství v kolébce civilizace. Pro mě dobrodružství začalo už měsíc předem, v cestovní kanceláři.
 
SALTO ANGEL, NEJVYŠŠÍ VODOPÁD SVĚTA PDF Tisk E-mail
Neděle, 29 leden 2017

VENEZUELA, „nejyankeeovštější“ země Jižní Ameriky, je úžasná část světa, světa temperamentu, poznání a zážitků. Bohatá historií, netradiční kulturou, krásnou přírodou. I když asi mnoho z nás se na výlet do této země nedostane, můžeme se podívat na tamější vodopád, který je nejvyšší na světě. Představte si, že jeho výška je téměř celý kilometr….

 

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 27 - 39 z 310
[CNW:Counter]