O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Tady a tam

PRAŽSKÉ TOULKY - OKOLÍ NÁRODNÍHO DIVADLA PDF Tisk E-mail
Středa, 27 červen 2012

V úvodu dnešního povídání se vrátíme do Vojtěšské čtvrti a poté budeme pokračovat k Národnímu divadlu a na Anenské náměstí. Kromě památek zmíněných v minulých toulkách, mne ve Vojtěšské čtvrti zaujalo ještě několik pěkných staveb.  

 
FLORENCIE I. PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 21 červen 2012

Toskánskou metropoli a kolébku renesance jsem poprvé navštívila před dvěma lety, kdy jsme byli se Zebřičkou v Itálii na zájezdu typu „Letem světem“. Prošli jsme město, navštívili dvě baziliky a večer frčeli zas dál. Ve Florencii mají prasátkovou kašnu, o které se traduje, že kdo si kance pohladí, ten se do města na Arnu zase vrátí.

 
HRADEC NEZNÁMÝ PDF Tisk E-mail
Středa, 06 červen 2012
Inspirovala mě Mia. A sice k tomu, abych se vrátila o pár dní zpět, kdy u nás doma probíhala akce zvaná "Hradec neznámý". Organizuje ji už po tři roky skvělá paní Helena Rezková. Dostanete se na místa, kam normálně není přístup, ale i na všechna možná ostatní, kam přístup máte, ale prostě si na ně jen  neuděláte čas...
 
PRAŽSKÉ TOULKY - OD VÝTONĚ K NÁRODNÍ PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 31 květen 2012

Než začnu své obvyklé toulání Prahou, podělím se s vámi dnes o jeden zážitek. Na podzim roku 2010 mne příbuzní, jako už mnohokrát,  pozvali k sobě do Prahy na prodloužený víkend.  Sbalila jsem tedy batůžek a hurá směrem ku Praze - hlavně nezapomenout foťák a pár nutných věcí.

 
POZVÁNKA DO SKANZENU PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 10 květen 2012

Před několika roky se jedna moje sestřenka přestěhovala do penzionu na Severní terasy v Ústí nad Labem a já k ní jela z Prahy na návštěvu.  A tak jsem  začala poznávat  Ústecký kraj. Při své tehdejší návštěvě jsem zjistila, že z nádraží, které mám za rohem, jsem rychlíkem  v Ústí  za něco málo přes hodinu, stejně tak mi trvá cesta metrem C  z jedné konečné na druhou.

 
PRAŽSKÉ TOULKY - PETŘÍN PDF Tisk E-mail
Neděle, 22 duben 2012

V dnešních toulkách Vás pozvu na Petřín, odkud se vydáme na Pražský hrad. Právě v jarních měsících, kdy se vše zelená a kvete, může být tato vycházka pěkným zážitkem lahodícím oku. Nejprve něco málo z historie - v místech dnešního Petřína bývaly kdysi lesy a skály.

 
S “BERANEM” NA YUKON - III. PDF Tisk E-mail
Neděle, 15 duben 2012

Noční život městečka Dease Lake se omezuje na jediný nepříliš zajímavý bar a tak jsme šli brzy po večeři spát, abychom mohli časně ráno vyrazit na další cestu. Vyjeli jsme tedy hned za svítání a byli odměněni pohledem na první stádečko caribou.

 
S “BERANEM” NA YUKON - II. PDF Tisk E-mail
Středa, 04 duben 2012

A tak, po třech příjemných dnech v Kitimatu, jsme vyrazili. Joanne, pes Luboš a já, v Beranovi dále na sever. Nejeli jsme příliš rychle - jednak kvůli dešti a mokrému sněhu, ale také skutečnosti, že beránkův 5.7 litrový motor je ochoten se při rozumné rychlosti spokojit s 11 litry na 100 kilometrů. Jakmile však na tuhle zásadu zapomenete a začnete spěchat, promění se v benzínového ochmelku.

 
NEAPOLSKÉ DĚTI BEZ DĚTSTVÍ PDF Tisk E-mail
Neděle, 01 duben 2012

V jednom z nejchudších měst v Evropě opouštějí neustále tisíce dětí školu, aby pomohly rodičům vyjít s penězi. Vykonávají drobné práce na černo nebo si je najímá mafie na podřadné úkoly. A tak se stává, že děti jsou tu i nájemnými vrahy, dealery, zloději, odborníky přes kapesní krádeže...

 
<< Začátek < Předchozí 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Následující > Konec >>

Výsledky 131 - 143 z 318
[CNW:Counter]