O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Tady a tam

KRÁSNÉ KARLŠTEJNSKO PDF Tisk E-mail
Středa, 14 prosinec 2011

Do pošty mi přišly dvě fotky plánů na výstavbu  hotelu v lomu Amerika, v chráněné krajinné oblasti Karlštejnsko. V tu ránu bylo u nás doma infarktově. "To snad je mistrovství světa v kurvení nejkrásnějších míst u nás!" zařvala jsem.

 
PRAŽSKÉ TOULKY – PETRSKÁ ČTVRŤ PDF Tisk E-mail
Neděle, 28 srpen 2011

V dnešních toulkách Prahou vás zavedu hodně daleko dějinami zpátky... Podíváme se do poklidné Petrské čtvrti, kde kdysi stávala osada rybářů a německých kupců zvaná Poříčí.

 
VÝLET DO POVLTAVÍ PDF Tisk E-mail
Úterý, 19 červenec 2011

Počasí prvních červencových dnů bylo jako na houpačce - teplo střídaly chladné a deštivé dny, vítr foukal jako o závod, zkrátka tak akorát se zavřít uvnitř bytu. S nadšením jsme proto  uvítali vyjasňující se oblohu coby předzvěst slunečného počasí a naplánovali  jednodenní výlet do středních Čech, konkrétně na Sedlčansko.

 
NEZLOBTE SVÉ MANŽELKY, NEVYPLATÍ SE TO! PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 14 červenec 2011

Garden Grove, jihovýchodně od Los Angeles, 12. 7.  Catherine Kieu Becker, 48, byla vzata do vazby pro „poškození" svého manžela (51). Nejprve ho omámila a svázala, poté mu usekla penis, který vhodila do drtiče odpadků. Pak už jen zavolala 911 a požádala o lékařskou pomoc.     

 
PUTOVÁNÍ NA POTLACH I DO MINULOSTI PDF Tisk E-mail
Středa, 29 červen 2011

V úterý 14. června jsem šel jako každý den do práce, odjezdil si svých 10 hodin na graderu upravujíc silnici na zlatonosném potoce Sulphur Creek, ale potom mě místo večeře nebo případného posezení s rodinou či kamarády čekala ještě šestihodinová jízda z Dawsonu, do našeho hlavního města Whitehorse. Několik hodin spánku v autě a v sedm ráno už mě unášel stříbrný pták společnosti Air Canada do daleké Calgary.

 
DALEKÁ ASIE A JIM PODOBNÉ PDF Tisk E-mail
Pondělí, 20 červen 2011

Inspiroval mě tu před časem článek o Asii. Viděla jsem totiž nedávno velice poučný a zajímavý dokument britské provenience - byl pětidílný, chytila jsem sice jen poslední díl - ale stačilo to. Dokumenty já fakt můžu...

 
PRAŽSKÁ ZLATÁ ULIČKA PDF Tisk E-mail
Úterý, 31 květen 2011

Zlatá ulička na Pražském hradě - jedno z nejmalebnějších míst staré Prahy, se po více než roce znovu zpřístupní veřejnosti. Ve středu její brány slavnostně otevře prezident Václav Klaus s manželkou Livií. Ulička prošla nejrozsáhlejší rekonstrukcí ve své historii a kromě opravených domků zde návštěvníci najdou i novou stálou expozici, která dokumentuje život ve Zlaté uličce v posledních pěti stoletích.

 
PRAŽSKÉ TOULKY - SV. VÁCLAV NA ZDERAZE PDF Tisk E-mail
Středa, 11 květen 2011

V dnešním povídání vás zavedu na Nové Město pražské, před jehož vznikem zde stávala osada Zderaz. Poslední vzpomínkou na tuto osadu jsou dvě sakrální románské památky - kaple Božího hrobu v ul. Na Zbořenci, nacházející se v areálu ČVUT.

 
PRAŽSKÉ TOULKY - KOMENDA JOHANITŮ PDF Tisk E-mail
Neděle, 01 květen 2011

Pokračujme v toulkách za  románskými památkami - a proto z Nového Města pražského se přesuneme na levý břeh Vltavy. Tentokrát nahlédneme do prostor johanitské komendy s kostelem Panny Marie pod Řetězem v Lázeňské ulici na Malé Straně.  Jedná se o památku, která vás chytne u srdce  svou mohutností, krásou i  nezvyklým klidem uvnitř velkoměsta.

 
<< Začátek < Předchozí 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Následující > Konec >>

Výsledky 131 - 143 z 307
[CNW:Counter]