O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Tady a tam

DALEKÁ ASIE A JIM PODOBNÉ PDF Tisk E-mail
Pondělí, 20 červen 2011

Inspiroval mě tu před časem článek o Asii. Viděla jsem totiž nedávno velice poučný a zajímavý dokument britské provenience - byl pětidílný, chytila jsem sice jen poslední díl - ale stačilo to. Dokumenty já fakt můžu...

 
PRAŽSKÁ ZLATÁ ULIČKA PDF Tisk E-mail
Úterý, 31 květen 2011

Zlatá ulička na Pražském hradě - jedno z nejmalebnějších míst staré Prahy, se po více než roce znovu zpřístupní veřejnosti. Ve středu její brány slavnostně otevře prezident Václav Klaus s manželkou Livií. Ulička prošla nejrozsáhlejší rekonstrukcí ve své historii a kromě opravených domků zde návštěvníci najdou i novou stálou expozici, která dokumentuje život ve Zlaté uličce v posledních pěti stoletích.

 
PRAŽSKÉ TOULKY - SV. VÁCLAV NA ZDERAZE PDF Tisk E-mail
Středa, 11 květen 2011

V dnešním povídání vás zavedu na Nové Město pražské, před jehož vznikem zde stávala osada Zderaz. Poslední vzpomínkou na tuto osadu jsou dvě sakrální románské památky - kaple Božího hrobu v ul. Na Zbořenci, nacházející se v areálu ČVUT.

 
PRAŽSKÉ TOULKY - KOMENDA JOHANITŮ PDF Tisk E-mail
Neděle, 01 květen 2011

Pokračujme v toulkách za  románskými památkami - a proto z Nového Města pražského se přesuneme na levý břeh Vltavy. Tentokrát nahlédneme do prostor johanitské komendy s kostelem Panny Marie pod Řetězem v Lázeňské ulici na Malé Straně.  Jedná se o památku, která vás chytne u srdce  svou mohutností, krásou i  nezvyklým klidem uvnitř velkoměsta.

 
KOJÍCÍ KRÁVY A STŘÍBRNÝ DÉŠŤ PDF Tisk E-mail
Pondělí, 25 duben 2011

Žiju v zemi neomezených možností. V Číně se všechno dělá pro blaho lidu, a to je pane nějaká zodpovědnost! Zvlášť když je toho lidu tolik. To se nad lecčíms musí přivřít oko. Tak nějak jsem si ty neomezené možnosti nedokázala nikdy představit.

 
ZVU VÁS NA ÚSTECKO PDF Tisk E-mail
Středa, 13 duben 2011

Ústecko, kraj mého dětství, kraj dětských her, prvních lásek a objevů, kraj mých středoškolských studií, mých zálib, práce, kraj mého domova ... ale pouze napůl, neboť druhá půlka patří chalupě a horám. Město samo o sobě  nic moc, ale to okolí, přátelé ...

 
VÝSLUNÍ A KOSTEL SV. VÁCLAVA PDF Tisk E-mail
Úterý, 29 březen 2011

Obec Výsluní se nachází na náhorní krušnohorské planině v nadmořské výšce 750 m, děkuje za svůj vznik výskytu rud a jejich dobývání. Byly to hlavně rudy stříbrné, měděné, cínové a olovnaté, které se v okolí Výsluní dobývaly již od 14. století.

 
SURFOVÁNÍ PO GAUČÍCH PDF Tisk E-mail
Pondělí, 28 březen 2011

Couchsurfing - víte, co to je, co znamená tohle „surfování po gaučích"? Zkusím vám to vypovědět: Loni, v létě 2010, jsme se rozhodly to s kamarádkou zkusit. Měly jsme naplánovanou desetidenní cestu po Portugalsku a asi tři dny před odletem jsme se dozvěděly o jednom velmi zajímavém serveru:

 
PRAŽSKÉ TOULKY - SV. VÁCLAV NA ZDERAZE PDF Tisk E-mail
Úterý, 01 březen 2011

V dnešním povídání vás zavedu na Nové Město pražské, před jehož vznikem zde stávala osada Zderaz. Poslední vzpomínkou na tuto osadu jsou dvě sakrální románské památky - kaple Božího hrobu v ulici Na Zbořenci, nacházející se v areálu ČVUT. Druhou pak je kostel sv. Václava v rušné Resslově ulici, spojující Karlovo náměstí s nábřežím Vltavy.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 118 - 130 z 289
[CNW:Counter]