O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Tady a tam

PRAŽSKÉ TOULKY - OD VÝTONĚ K NÁRODNÍ PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 31 květen 2012

Než začnu své obvyklé toulání Prahou, podělím se s vámi dnes o jeden zážitek. Na podzim roku 2010 mne příbuzní, jako už mnohokrát,  pozvali k sobě do Prahy na prodloužený víkend.  Sbalila jsem tedy batůžek a hurá směrem ku Praze - hlavně nezapomenout foťák a pár nutných věcí.

 
POZVÁNKA DO SKANZENU PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 10 květen 2012

Před několika roky se jedna moje sestřenka přestěhovala do penzionu na Severní terasy v Ústí nad Labem a já k ní jela z Prahy na návštěvu.  A tak jsem  začala poznávat  Ústecký kraj. Při své tehdejší návštěvě jsem zjistila, že z nádraží, které mám za rohem, jsem rychlíkem  v Ústí  za něco málo přes hodinu, stejně tak mi trvá cesta metrem C  z jedné konečné na druhou.

 
PRAŽSKÉ TOULKY - PETŘÍN PDF Tisk E-mail
Neděle, 22 duben 2012

V dnešních toulkách Vás pozvu na Petřín, odkud se vydáme na Pražský hrad. Právě v jarních měsících, kdy se vše zelená a kvete, může být tato vycházka pěkným zážitkem lahodícím oku. Nejprve něco málo z historie - v místech dnešního Petřína bývaly kdysi lesy a skály.

 
S “BERANEM” NA YUKON - III. PDF Tisk E-mail
Neděle, 15 duben 2012

Noční život městečka Dease Lake se omezuje na jediný nepříliš zajímavý bar a tak jsme šli brzy po večeři spát, abychom mohli časně ráno vyrazit na další cestu. Vyjeli jsme tedy hned za svítání a byli odměněni pohledem na první stádečko caribou.

 
S “BERANEM” NA YUKON - II. PDF Tisk E-mail
Středa, 04 duben 2012

A tak, po třech příjemných dnech v Kitimatu, jsme vyrazili. Joanne, pes Luboš a já, v Beranovi dále na sever. Nejeli jsme příliš rychle - jednak kvůli dešti a mokrému sněhu, ale také skutečnosti, že beránkův 5.7 litrový motor je ochoten se při rozumné rychlosti spokojit s 11 litry na 100 kilometrů. Jakmile však na tuhle zásadu zapomenete a začnete spěchat, promění se v benzínového ochmelku.

 
NEAPOLSKÉ DĚTI BEZ DĚTSTVÍ PDF Tisk E-mail
Neděle, 01 duben 2012

V jednom z nejchudších měst v Evropě opouštějí neustále tisíce dětí školu, aby pomohly rodičům vyjít s penězi. Vykonávají drobné práce na černo nebo si je najímá mafie na podřadné úkoly. A tak se stává, že děti jsou tu i nájemnými vrahy, dealery, zloději, odborníky přes kapesní krádeže...

 
S “BERANEM” NA YUKON - I. PDF Tisk E-mail
Neděle, 25 březen 2012

Většina lidí, kteří plánují cestu z Vancouveru k nám na Yukon, se rozhoduje mezi dvěma možnostmi. Buďto letí letadlem, nebo se vydají na dlouhou pouť autem - přes Prince George do Dawson Creeku a odtud po světoznámé Alaska Highway do našeho hlavního města Yukonu, Whitehorse.

 
PRAŽSKÉ TOULKY - LETNÁ PDF Tisk E-mail
Pondělí, 27 únor 2012

V dnešním povídání Pražských toulek vás pozvu na Letnou, odkud půjdeme na Pražský hrad. Na poměrně krátkém úseku se nachází mnoho různých architektonických i přírodních zajímavostí.

 
PRAŽSKÉ TOULKY - PROSEK PDF Tisk E-mail
Úterý, 24 leden 2012

Minulé povídání toulek Prahou jsem věnovala starobylé Petrské čtvrti. Dnes Vás pozvu na Prosek, kde vedle moderní architektury můžete najít i pozůstatky dob velmi dávných. Jednou z nich je i románský kostel sv. Václava.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 118 - 130 z 303
[CNW:Counter]