O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Tady a tam

FLORENCIE IV. PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 26 červenec 2012

Ve 14. století začíná vzestup rodu, jenž je s Florencií neodmyslitelně spjat - rodu Medici.  Jejich předek Giovanni di Bicci byl bankéřem v Římě.  Byl to takový self-made man, po svém otci toho zdědil velice málo (mnoho slimáčků na málo kapustičky). 

 
JAK SE U NÁS ŽIJE - I. PDF Tisk E-mail
Úterý, 24 červenec 2012

Mám ráda sport. Od malička a jakýkoli. Období fanatického každodenního několika hodinového dření se u mne střídá se dny, kdy toho moc nedělám - co se sportu týče – někdy vůbec nic. Sobecky do svých sportovních plánů zavlékám i rodinu, aby nelitovali jen moje zpocené tělo, mé namožené svaly a večerní vyčerpanost, ale aby si to hezky užili oni také...

 
FLORENCIE III. PDF Tisk E-mail
Úterý, 10 červenec 2012

Poněkud jsme bojovaly s otevíracími hodinami do různých památek a trvalo nám několik dní, než jsme se zorientovaly. Hlavní atrakce – jako galerie Uffizi, Akademie, Starý palác nebo palác Pitti mají otevřeno celkem od rána do večera, s výjimkou pondělků, kdy jsou muzea, podobně jako u nás, zavřená.

 
FLORENCIE II. PDF Tisk E-mail
Úterý, 03 červenec 2012

Na začátku 14. století patřila Florencie k největším a nejblahobytnějším městům křesťanského západu. Počet obyvatel vzrost na úctyhodných 100 000 a zlatý florén se stal jednou z hlavních měn v celé Evropě.

 

 

 

 
SLUNOVRAT NA YUKONU PDF Tisk E-mail
Neděle, 01 červenec 2012

Ahoj kudlanky a kudlánci, rád bych vám ukázal Slunovrat v krajině půlnočního slunce. Náhoda tomu chtěla, že jsme moje manželka Joanne a já  získali zajímavý job. Údržbu dvou campgroundu (kempingu) na dlouhatánské Dempster highway, která začíná kousek od Dawsonu a konci po 671 kilometrech v eskymácké osadě Inuvik. 

 

 
PRAŽSKÉ TOULKY - OKOLÍ NÁRODNÍHO DIVADLA PDF Tisk E-mail
Středa, 27 červen 2012

V úvodu dnešního povídání se vrátíme do Vojtěšské čtvrti a poté budeme pokračovat k Národnímu divadlu a na Anenské náměstí. Kromě památek zmíněných v minulých toulkách, mne ve Vojtěšské čtvrti zaujalo ještě několik pěkných staveb.  

 
FLORENCIE I. PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 21 červen 2012

Toskánskou metropoli a kolébku renesance jsem poprvé navštívila před dvěma lety, kdy jsme byli se Zebřičkou v Itálii na zájezdu typu „Letem světem“. Prošli jsme město, navštívili dvě baziliky a večer frčeli zas dál. Ve Florencii mají prasátkovou kašnu, o které se traduje, že kdo si kance pohladí, ten se do města na Arnu zase vrátí.

 
HRADEC NEZNÁMÝ PDF Tisk E-mail
Středa, 06 červen 2012
Inspirovala mě Mia. A sice k tomu, abych se vrátila o pár dní zpět, kdy u nás doma probíhala akce zvaná "Hradec neznámý". Organizuje ji už po tři roky skvělá paní Helena Rezková. Dostanete se na místa, kam normálně není přístup, ale i na všechna možná ostatní, kam přístup máte, ale prostě si na ně jen  neuděláte čas...
 
PRAŽSKÉ TOULKY - OD VÝTONĚ K NÁRODNÍ PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 31 květen 2012

Než začnu své obvyklé toulání Prahou, podělím se s vámi dnes o jeden zážitek. Na podzim roku 2010 mne příbuzní, jako už mnohokrát,  pozvali k sobě do Prahy na prodloužený víkend.  Sbalila jsem tedy batůžek a hurá směrem ku Praze - hlavně nezapomenout foťák a pár nutných věcí.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 118 - 130 z 310
[CNW:Counter]