O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Tady a tam

PRAŽSKÉ TOULKY - KOMENDA JOHANITŮ PDF Tisk E-mail
Neděle, 01 květen 2011

Pokračujme v toulkách za  románskými památkami - a proto z Nového Města pražského se přesuneme na levý břeh Vltavy. Tentokrát nahlédneme do prostor johanitské komendy s kostelem Panny Marie pod Řetězem v Lázeňské ulici na Malé Straně.  Jedná se o památku, která vás chytne u srdce  svou mohutností, krásou i  nezvyklým klidem uvnitř velkoměsta.

 
KOJÍCÍ KRÁVY A STŘÍBRNÝ DÉŠŤ PDF Tisk E-mail
Pondělí, 25 duben 2011

Žiju v zemi neomezených možností. V Číně se všechno dělá pro blaho lidu, a to je pane nějaká zodpovědnost! Zvlášť když je toho lidu tolik. To se nad lecčíms musí přivřít oko. Tak nějak jsem si ty neomezené možnosti nedokázala nikdy představit.

 
ZVU VÁS NA ÚSTECKO PDF Tisk E-mail
Středa, 13 duben 2011

Ústecko, kraj mého dětství, kraj dětských her, prvních lásek a objevů, kraj mých středoškolských studií, mých zálib, práce, kraj mého domova ... ale pouze napůl, neboť druhá půlka patří chalupě a horám. Město samo o sobě  nic moc, ale to okolí, přátelé ...

 
VÝSLUNÍ A KOSTEL SV. VÁCLAVA PDF Tisk E-mail
Úterý, 29 březen 2011

Obec Výsluní se nachází na náhorní krušnohorské planině v nadmořské výšce 750 m, děkuje za svůj vznik výskytu rud a jejich dobývání. Byly to hlavně rudy stříbrné, měděné, cínové a olovnaté, které se v okolí Výsluní dobývaly již od 14. století.

 
SURFOVÁNÍ PO GAUČÍCH PDF Tisk E-mail
Pondělí, 28 březen 2011

Couchsurfing - víte, co to je, co znamená tohle „surfování po gaučích"? Zkusím vám to vypovědět: Loni, v létě 2010, jsme se rozhodly to s kamarádkou zkusit. Měly jsme naplánovanou desetidenní cestu po Portugalsku a asi tři dny před odletem jsme se dozvěděly o jednom velmi zajímavém serveru:

 
PRAŽSKÉ TOULKY - SV. VÁCLAV NA ZDERAZE PDF Tisk E-mail
Úterý, 01 březen 2011

V dnešním povídání vás zavedu na Nové Město pražské, před jehož vznikem zde stávala osada Zderaz. Poslední vzpomínkou na tuto osadu jsou dvě sakrální románské památky - kaple Božího hrobu v ulici Na Zbořenci, nacházející se v areálu ČVUT. Druhou pak je kostel sv. Václava v rušné Resslově ulici, spojující Karlovo náměstí s nábřežím Vltavy.

 
PRAŽSKÉ TOULKY - SV. MARTIN VE ZDI PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 24 únor 2011

Z příspěvků a komentářů na Kudlance vím, že je nás zde několik, pro které je Praha srdeční záležitostí. Proto jsem se rozhodla splnit svůj loňský slib daný Daniele a napsat pár článků o Praze. Snad  ode mne nebude velká troufalost, když já, Vltavou nekřtěná, budu psát o pražských památkách...

 
CO S MANŽELEM? STÁRNE RYCHLEJI? PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 10 únor 2011

Potřebovala bych poradit. Když jsem si před sedmadvaceti léty brala svého muže, vůbec mi nějaký ten věkový rozdíl nepřišel. Ostatně - co je to devět let? Pokud vím, tak je to naopak vlastně doporučovaný vhodný věkový rozdíl. Jenže, je to asi pět let, co mám pocit, že on nějak "usíná". Ztrácí zájem o své koníčky, ztrácí zájem o většinu věcí kolem. Není to pro neznámého člověka nápadné, není to na pohled zřejmé, ale jednoznačně - není to už on.

 
DOMINIKA V ČÍNĚ - 5. PDF Tisk E-mail
Středa, 22 prosinec 2010

Na sedmidenní státní svátek a prázdniny se skoro všichni vydávají na cestu: za rodinou, na výlet, nebo někam jinam. Problém je koupit vlakové jízdenky, stojí se dlouhé fronty.  A my jsme si usmysleli výlet mimo město až příliš pozdě. Ve městě samotném, v Zhengzhou, také ale jsou zajímavá místa k nalezení... A to byl náš plán.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 118 - 130 z 286
[CNW:Counter]