O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Tady a tam

S “BERANEM” NA YUKON - II. PDF Tisk E-mail
Středa, 04 duben 2012

A tak, po třech příjemných dnech v Kitimatu, jsme vyrazili. Joanne, pes Luboš a já, v Beranovi dále na sever. Nejeli jsme příliš rychle - jednak kvůli dešti a mokrému sněhu, ale také skutečnosti, že beránkův 5.7 litrový motor je ochoten se při rozumné rychlosti spokojit s 11 litry na 100 kilometrů. Jakmile však na tuhle zásadu zapomenete a začnete spěchat, promění se v benzínového ochmelku.

 
NEAPOLSKÉ DĚTI BEZ DĚTSTVÍ PDF Tisk E-mail
Neděle, 01 duben 2012

V jednom z nejchudších měst v Evropě opouštějí neustále tisíce dětí školu, aby pomohly rodičům vyjít s penězi. Vykonávají drobné práce na černo nebo si je najímá mafie na podřadné úkoly. A tak se stává, že děti jsou tu i nájemnými vrahy, dealery, zloději, odborníky přes kapesní krádeže...

 
S “BERANEM” NA YUKON - I. PDF Tisk E-mail
Neděle, 25 březen 2012

Většina lidí, kteří plánují cestu z Vancouveru k nám na Yukon, se rozhoduje mezi dvěma možnostmi. Buďto letí letadlem, nebo se vydají na dlouhou pouť autem - přes Prince George do Dawson Creeku a odtud po světoznámé Alaska Highway do našeho hlavního města Yukonu, Whitehorse.

 
PRAŽSKÉ TOULKY - LETNÁ PDF Tisk E-mail
Pondělí, 27 únor 2012

V dnešním povídání Pražských toulek vás pozvu na Letnou, odkud půjdeme na Pražský hrad. Na poměrně krátkém úseku se nachází mnoho různých architektonických i přírodních zajímavostí.

 
PRAŽSKÉ TOULKY - PROSEK PDF Tisk E-mail
Úterý, 24 leden 2012

Minulé povídání toulek Prahou jsem věnovala starobylé Petrské čtvrti. Dnes Vás pozvu na Prosek, kde vedle moderní architektury můžete najít i pozůstatky dob velmi dávných. Jednou z nich je i románský kostel sv. Václava.

 
KRÁSNÉ KARLŠTEJNSKO PDF Tisk E-mail
Středa, 14 prosinec 2011

Do pošty mi přišly dvě fotky plánů na výstavbu  hotelu v lomu Amerika, v chráněné krajinné oblasti Karlštejnsko. V tu ránu bylo u nás doma infarktově. "To snad je mistrovství světa v kurvení nejkrásnějších míst u nás!" zařvala jsem.

 
PRAŽSKÉ TOULKY – PETRSKÁ ČTVRŤ PDF Tisk E-mail
Neděle, 28 srpen 2011

V dnešních toulkách Prahou vás zavedu hodně daleko dějinami zpátky... Podíváme se do poklidné Petrské čtvrti, kde kdysi stávala osada rybářů a německých kupců zvaná Poříčí.

 
VÝLET DO POVLTAVÍ PDF Tisk E-mail
Úterý, 19 červenec 2011

Počasí prvních červencových dnů bylo jako na houpačce - teplo střídaly chladné a deštivé dny, vítr foukal jako o závod, zkrátka tak akorát se zavřít uvnitř bytu. S nadšením jsme proto  uvítali vyjasňující se oblohu coby předzvěst slunečného počasí a naplánovali  jednodenní výlet do středních Čech, konkrétně na Sedlčansko.

 
NEZLOBTE SVÉ MANŽELKY, NEVYPLATÍ SE TO! PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 14 červenec 2011

Garden Grove, jihovýchodně od Los Angeles, 12. 7.  Catherine Kieu Becker, 48, byla vzata do vazby pro „poškození" svého manžela (51). Nejprve ho omámila a svázala, poté mu usekla penis, který vhodila do drtiče odpadků. Pak už jen zavolala 911 a požádala o lékařskou pomoc.     

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 105 - 117 z 286
[CNW:Counter]