O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Tady a tam

VÝLET NA PRACHATICKO PDF Tisk E-mail
Úterý, 16 červenec 2013

Prázdniny a dovolené jsou v plném proudu a mnozí z vás zamíří také na jih republiky.  Většina z turistů míří do známých míst – Hluboká, Český Krumlov, Lipno.  Já bych vás ale v několika článcích ráda pozvala do míst méně známých, do míst, kde nenarazíte na davy turistů a přesto mají své kouzlo, a mohou turistovi nabídnout něco neobvyklého.

 
KAM SE VYDAT? NA BALATON! PDF Tisk E-mail
Neděle, 07 červenec 2013

Co se vám první vybaví, když se řekne Maďarsko? Většinou je to stejné -  Balaton, čabajky, uherák, tokajské. Červená paprika a malé pálivé feferonky.  Já zůstanu u toho Balatonu a pozvu vás na příjemnou dovolenou právě sem. Kromě výše uvedeného jsou zde také všude pěkné asfaltové cyklostezky. Upravené pláže s hřišťátky pro děti a stánky s maďarskými specialitami.

 
PRAŽSKÉ TOULKY - FOTOHÁDANKY PDF Tisk E-mail
Úterý, 18 červen 2013

V dnešním příspěvku jsem pro vás připravila několik dalších zajímavostí z Prahy a tak si můžete lámat trochu mozkové závity nad otázkami, týkajícími se našeho hlavního města. Jeden objekt byl za protektorátu věznicí SS, pak v něm sídlila československá kontrarozvědka... Od počátku 90. let XX. století má zase svůj původní účel...

 

 
PRAŽSKÉ TOULKY - SV. APOLINÁŘ NA VĚTROVĚ PDF Tisk E-mail
Úterý, 23 duben 2013

V minulém povídání o Karlově jsem se na závěr zmínila o Jedové chýši stávající  na pražském  Větrově. Dnes Vás tedy zvu na krátkou procházku Větrovem. Hlavní dominantu této lokality tvoří kromě známé porodnice zdaleka viditelný kostel sv. Apolináře.

 
"LEGÍNY" TROCHU JINAK PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 21 únor 2013

Protože i v našem jedenadvacátém století věří mnoho lidí na nejrůznější čáry máry kouzla, hlavně pokud pomohou k penězům, lásce, případně tělíčko uzdraví, vybrala jsem pro vás jednu trošku morbidní zajímavůstku. (Už vidím, jak se některé drsoňky zamyslí... že by to snad za zkoušku stálo?)

 
NENÍ DŮM JAKO DŮM PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 21 únor 2013

Už jsme viděli různé stavby z nejrůznějších materiálů - tahle, z lahví, je poměrně známá - mj. je paradoxní, že i tam, kde nic není, se dá prázdných lahví najít stále dost a dost... Dnes tedy se koukneme do Bolivie, mezi tamější vesničany. Bolívie je jednou z nejchudších zemí v Jižní Americe.

 
PRAŽSKÉ TOULKY - KARLOV PDF Tisk E-mail
Pondělí, 18 únor 2013

V dnešních  toulkách Vás zvu ke krátké vycházce z Karlova do ulice Na Slupi.  Z míst, kterými budete procházet, se naskýtají zajímavé výhledy na Nuselský most, do údolí Botiče, na Vyšehrad i Větrov. Navíc můžete vycházku spojit s návštěvou kostela Nanebevzetí P. Marie a Sv. Karla Velikého a také Muzea Policie ČR.

 
PRAŽSKÉ TOULKY - FOTOHÁDANKY PDF Tisk E-mail
Pondělí, 28 leden 2013

Zdravím po delší době opět ty, kteří si zamilovali Prahu stejně jako já. Nabízím vám několik  obrázků ze svých alb, které nejsou jen hádankami, ale můžete je zároveň využít jako zajímavý námět na procházku Prahou. Uděláte-li si chvilku volna jen na toulky...

 
PRAŽSKÉ TOULKY - FOTOHÁDANKY PDF Tisk E-mail
Středa, 02 leden 2013

Zdravím příznivce a milovníky Prahy. Zalovila jsem opět ve svém albu a přichystala pro čtenářstvo několik momentek z naší krásné Prahy. Věřím, že dnešní fotohádanky nebudou vůbec těžké, nejedná se totiž o žádné zastrčené kouty Prahy, vše je fotografováno na velmi známých místech...

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 105 - 117 z 310
[CNW:Counter]