O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Poradna

ZPLNOLETNĚNÍ PODLE NOVÉHO ZÁKONÍKU PDF Tisk E-mail
Pondělí, 12 květen 2014

Dobrý den,chtěla bych se zeptat, jak je to s možností zplnoletnění podle nového občanského zákoníku, hlavně na akceptovatelné důvody pro udělení dřívější plnoletosti. Moc děkuju,  SUE

 
SOUŽITÍ DVOU ODLIŠNÝCH KULTUR PDF Tisk E-mail
Středa, 07 květen 2014
Hodně jsem toho na Kudlance přečetla, dokonce i o tom, co se mě právě týká. Já už snad všechno vím, viděla jsem na tohle téma i dost v televizi, taky jsem hodně slyšela, ale... Jsem totiž v situaci, že se mi moc líbí jeden Ind. Seznámili jsme se na jednom veletrhu ve Frankfurtu. Ale - mám prostě strach.. Tím nechci říct, že by to byl špatnej člověk, to ne, ale neznám o jeho historii skoro vůbec, tedy ne nějak víc, ale věřím, že je moc hodnej.
 
NEVYBOUŘENÁ... PDF Tisk E-mail
Pondělí, 05 květen 2014

Ahoj Kudlanko, s přítelem jsme spolu 3 roky. Je hodný, ohleduplný, neskutečně laskavý, chytrý, pozorný, dobře vypadá (a holkám se líbí), má spoustu plánu do budoucna, v posteli taky vše klapalo skvěle, prostě - do nedávna vše bylo ok. Bydleli jsme sice každý na jiném konci republiky, ale vše fungovalo; a i když to občas steskem bolelo, vlastně jsme každý žili vlastní i společný život. A tato rozpolcenost se nám asi stala osudnou.

 
ZAMILOVANÁ A NEVĚRNÍK PDF Tisk E-mail
Neděle, 04 květen 2014
Milá Danielo, dlouho jsem s dotazem pro Tebe váhala, ale Tvé odpovědi pro ostatní tazatelky mě vždy zaujaly, a tak jsem nakonec posbírala odvahu napsat Ti. I když se bojím, že pro moji situaci neexistuje "dobré" řešení a hlavně - zřejmě nic nezáleží na mě. Takže - je mi 34, jsem rozvedená a mám čtyřletou dceru a pět a půl roku starého kluka.
 
CHTĚLI BYCHOM JEHO DÍTĚ DO PÉČE PDF Tisk E-mail
Úterý, 22 duben 2014

Dobrý den, žiji několik měsíců s přítelem a jeho synem; matka synka a družka přítele odešla po bouřlivých hádkách a scénách do pronájmu. Oba jsme se jí snažili pomáhat jak to šlo. Zaplatili jsme jí kauci a nájem za dva měsíce, což bylo cca 50 000,-Kč.

 
KDYŽ JE NĚKDO MOC DOBRÝ... PDF Tisk E-mail
Úterý, 25 březen 2014

Dobrý den, prosím vás o radu ohledně užívání poloviny domu a jeho příslušenství po smrti mého tatínka. Před rokem a půl jsem jej vyzvedla z LDNky, kam ho odložila po jeho mozkové mrtvici jeho tehdejší družka, s tím, že si ještě chce něco užít a z domu se před stejnou dobou odstěhovala.

 
DOBROVOLNÝ MASOCHISMUS? PDF Tisk E-mail
Pondělí, 24 březen 2014

Prosím o radu. Nevím, kdo mi pomůže...  jsem svobodná matka a mám dvě děti - 4 a 11 let, bydlím v podnájmu. Otec mých dětí s námi žije přes můj zákaz, nemohu ho z bytu dostat. Donutil mě také pod nátlakem, abych ho nechala zapsat do nájemní smlouvy.

 
TĚŽKÝ ŽIVOT VE ČTYŘÚHELNÍKU... PDF Tisk E-mail
Neděle, 16 březen 2014

Ahoj Kudlanko, nějakou dobu už chodím na tenhle web pročítat příběhy ostatních, a teď doufám, že i mně se podaří  - díky názorům druhých - podívat se na svůj problém z jiného úhlu. Je mi 30 a mám o něco staršího přítele, milence, dalo by se říct.

 
MLADISTVÝ TATÍNEK PDF Tisk E-mail
Pondělí, 10 únor 2014

Dobrý den, já mám dotaz: mě je 21 a příteli je 16  a čekáme spolu miminko. A přítel by chtěl být u nás, ale jeho matka mu to zakazuje,  můžeme se nějak bránit? A můžu ho zapsat do rodného listu? TEREZKA

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 92 - 104 z 256
[CNW:Counter]