O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Poradna

CHTĚLI BYCHOM JEHO DÍTĚ DO PÉČE PDF Tisk E-mail
Úterý, 22 duben 2014

Dobrý den, žiji několik měsíců s přítelem a jeho synem; matka synka a družka přítele odešla po bouřlivých hádkách a scénách do pronájmu. Oba jsme se jí snažili pomáhat jak to šlo. Zaplatili jsme jí kauci a nájem za dva měsíce, což bylo cca 50 000,-Kč.

 
KDYŽ JE NĚKDO MOC DOBRÝ... PDF Tisk E-mail
Úterý, 25 březen 2014

Dobrý den, prosím vás o radu ohledně užívání poloviny domu a jeho příslušenství po smrti mého tatínka. Před rokem a půl jsem jej vyzvedla z LDNky, kam ho odložila po jeho mozkové mrtvici jeho tehdejší družka, s tím, že si ještě chce něco užít a z domu se před stejnou dobou odstěhovala.

 
DOBROVOLNÝ MASOCHISMUS? PDF Tisk E-mail
Pondělí, 24 březen 2014

Prosím o radu. Nevím, kdo mi pomůže...  jsem svobodná matka a mám dvě děti - 4 a 11 let, bydlím v podnájmu. Otec mých dětí s námi žije přes můj zákaz, nemohu ho z bytu dostat. Donutil mě také pod nátlakem, abych ho nechala zapsat do nájemní smlouvy.

 
TĚŽKÝ ŽIVOT VE ČTYŘÚHELNÍKU... PDF Tisk E-mail
Neděle, 16 březen 2014

Ahoj Kudlanko, nějakou dobu už chodím na tenhle web pročítat příběhy ostatních, a teď doufám, že i mně se podaří  - díky názorům druhých - podívat se na svůj problém z jiného úhlu. Je mi 30 a mám o něco staršího přítele, milence, dalo by se říct.

 
MLADISTVÝ TATÍNEK PDF Tisk E-mail
Pondělí, 10 únor 2014

Dobrý den, já mám dotaz: mě je 21 a příteli je 16  a čekáme spolu miminko. A přítel by chtěl být u nás, ale jeho matka mu to zakazuje,  můžeme se nějak bránit? A můžu ho zapsat do rodného listu? TEREZKA

 
HODNÝ KLUK NEBO MAMÁNEK? - 2 PDF Tisk E-mail
Neděle, 02 únor 2014

Děkuju vám všem za ty komentáře, co jste mi napsali, ale musím se bránit proti některým z nich. Tak zaprvé: je mi osmadvacet let. Což znamená, že už se potřebuju vdát a založit rodinu. A že potřebuju partnera, na kterého se budu moct spolehnout a který se nebude dělit ještě pro rodiče. Tím nemyslím, že by se o ně neměl občas postarat, navštívit je, zavolat jim, ale potřebuju, aby pak naše rodina byla pro něj "jednička".

 
HODNÝ KLUK NEBO MAMÁNEK? - 1 PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 30 leden 2014

Dobrý den, chtěla bych vás poprosit o radu. Chodíme s mým přítelem už téměř rok, občas přespí u mne. Jeho rodiče ještě neznám, u nás už byl a našim se líbí. Problém je ale v tom, že on se, podle mne hodně přehnaně, stará o svou maminku. To je samé: musím ještě nakoupit něco domů, pak zase že pojede mamku vyzvednout z návštěvy, že je pozdě večer, tak aby nechodila sama, atd. On u rodičů bydlí, ale mám pocit, že jim neumí říct ne.

 
TRÁPENÍ S DCERKOU PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 16 leden 2014

Dobrý den, byla bych ráda, kdybyste mi mohli poradit. Jsme zoufalí z naší dcery. Je jí devatenáct. Bohužel, už od třinácti let má poruchu příjmu potravy, která se průběžně zhoršuje i po třech pobytech na psychiatrii. Ze začátku zvládala ještě i školu a další aktivity, nyní ale, za poslední rok,  je velké zhoršení.

 
JEDNÁNÍ SOCIÁLNÍ PRACOVNICE PDF Tisk E-mail
Středa, 04 prosinec 2013

Dobrý den, ráda bych se zeptala, zda si sociální pracovnice může dovolit "nečekané" návštěvy. Stalo se mi, že jsem byla předvolána do kanceláře sociální pracovnice, jelikož u mne byla na "přepadovce" kvůli tomu, že se dozvěděli, že jsem s miminkem sama. Akorát mne doma nezastihla.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 92 - 104 z 252
[CNW:Counter]