O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Poradna

ROZCHOD PŘED SVATBOU PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 26 červen 2014

Milá Danielo, je mi 24 let a mám problém. Rozešel se se mnou můj partner, se kterým jsem chodila tři roky a kterého jsem si měla před Vánoci brát. Můj partner mně před rokem požádal o ruku - řekla jsem tehdy ano. Svatba byla naplánována na začátek prosince, když on v listopadu řekl, že ruší svatbu.

 
CO DĚLÁM ŠPATNĚ? PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 19 červen 2014
Milá Danielo, pravidelně čtu Váš internetový časopis, ale až teď jsem se odvážil do něj přispět. Je mi 45 let. Jsem VŠ s dobrým platem. Žil jsem asi pět let se ženou, náš vztah byl vcelku pohodový, ve všem nebyl žádný zádrhel - ale ona se se mnou před třemi měsíci rozešla  a já ani nevím proč. Momentálně žiji sám. 
 
NECHCI ZTRATIT SVÉHO SYNKA PDF Tisk E-mail
Úterý, 10 červen 2014
Dobrý den, jsem otec dvouletého dítěte. S matkou jsme měli před svatbou. Odešla se synem bydlet nejprve ke známým, pak ke své matce. Nyní je syn v péči matky.  Ta je na mateřské dovolené a dostává 6000,- + 3000,- ode mne výživné. Nikdy nebyla zaměstnána a nehodlá na tom nic měnit.
 
MÁM STRAŠNÉHO ŽÁRLIVCE PDF Tisk E-mail
Středa, 28 květen 2014
Milá Danielo, v úvodu Vám chci moc a moc poděkovat za veškerou energii kterou rozdáváte. Moc by mne zajímalo, jakým způsobem ji vlastně dobíjíte, neboť Vaše vitalita je obdivuhodná. Vím, že dostáváte strašně moc dotazů a i já se připojuji do té řady tazatelů. Mám manželské problémy, a vzhledem k tomu, že vím, že máte moc schopností lidem pohladit duši, obracím se na Vás s prosbou o toto pohlazení a Vaši radu.
 
NESPOKOJENÁ A NEŠŤASTNÁ PDF Tisk E-mail
Středa, 21 květen 2014
Milá paní Danielo, četla jsem téměř všechny vaše odpovědi a musím říci , že jste opravdu úžasná žena, přeji vám tímto, byť na dálku, hodně zdraví a životní pohody. Mám takové svoje trápení, ze kterého nevím jak ven. Neumím si odpovědět , ale řekla bych, že se vlastně své odpovědi bojím a přesvědčuji se, že to tak zlé zase ve skutečnosti není.
 
MÁM PROBLÉM - JSEM JEŠTĚ PANNA PDF Tisk E-mail
Středa, 14 květen 2014
Milá Danielo, moc jsem rozmýšlela, jestli vůbec to mám napsat, ale protože jsem nenašla nikoho, komu bych se svěřila osobně (mám pár kamarádek, ale bojím se, že by to asi vzaly spíš se smíchem a že by ze mne měly legraci), tak jsem se dnes rozhodla. Už jsi poradila tolika lidem a tak věřím, že poradíš i mně.
 
ZPLNOLETNĚNÍ PODLE NOVÉHO ZÁKONÍKU PDF Tisk E-mail
Pondělí, 12 květen 2014

Dobrý den,chtěla bych se zeptat, jak je to s možností zplnoletnění podle nového občanského zákoníku, hlavně na akceptovatelné důvody pro udělení dřívější plnoletosti. Moc děkuju,  SUE

 
SOUŽITÍ DVOU ODLIŠNÝCH KULTUR PDF Tisk E-mail
Středa, 07 květen 2014
Hodně jsem toho na Kudlance přečetla, dokonce i o tom, co se mě právě týká. Já už snad všechno vím, viděla jsem na tohle téma i dost v televizi, taky jsem hodně slyšela, ale... Jsem totiž v situaci, že se mi moc líbí jeden Ind. Seznámili jsme se na jednom veletrhu ve Frankfurtu. Ale - mám prostě strach.. Tím nechci říct, že by to byl špatnej člověk, to ne, ale neznám o jeho historii skoro vůbec, tedy ne nějak víc, ale věřím, že je moc hodnej.
 
NEVYBOUŘENÁ... PDF Tisk E-mail
Pondělí, 05 květen 2014

Ahoj Kudlanko, s přítelem jsme spolu 3 roky. Je hodný, ohleduplný, neskutečně laskavý, chytrý, pozorný, dobře vypadá (a holkám se líbí), má spoustu plánu do budoucna, v posteli taky vše klapalo skvěle, prostě - do nedávna vše bylo ok. Bydleli jsme sice každý na jiném konci republiky, ale vše fungovalo; a i když to občas steskem bolelo, vlastně jsme každý žili vlastní i společný život. A tato rozpolcenost se nám asi stala osudnou.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 92 - 104 z 262
[CNW:Counter]