O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Poradna

"MANŽELSKÉ DLUHY" A VÝŽIVNÉ PDF Tisk E-mail
Neděle, 14 září 2014

Dobrý den, chtěli bychom se vás s mým přítelem zeptat na výživné pro jeho bývalou manželku. Za 4 měsíce budou už tři roky rozvedeni, a nyní, protože jeho bývalá je nemocná a vypadá to na plný invalidní důchod, tak chce požádat o výživné pro sebe.  Během této doby měla dva příjmy - částečný invalidní důchod a příjem ze zaměstnání, čili nemocenskou.

 
PŘISTIŽENÁ MÁMA - KONEC PDF Tisk E-mail
Pondělí, 25 srpen 2014
Milá Danielo a vy všichni, co jste se tu ozvali. Tak nejprve bych vám všem chtěla poděkovat, je to fajn se moct takhle poradit. Hodně jsem o tom přemýšlela, jak a co vůbec udělat. Přitom doma byla absolutně pohoda a já nevěděla, jestli to nezničím. Nakonec jsem se rozhodla. Protože máma ke mně vždycky byla a je moc fajn, tak jsem si řekla, že snad to tak bude i dál. 
 
PŘISTIŽENÁ MÁMA PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 21 srpen 2014
Mám velký problém. Je mi devatenáct a ještě mám dva mladší sourozence. Náhodou jsem zjistila, že moje máma tátu podvádí, že má milence. Přišla jsem na to náhodou a tím nejběžnějším způsobem: přes její mobil. A to ještě mi ho sama dala... Měla jsem svůj vybitý a potřebovala jsem si zavolat. Tak mi ho půjčila. No, a během toho telefonu jí přišlo velice vulgární sms... Jak víte, na smartphonu je to vidět.
 
ZASE JEDEN VYČŮRÁNEK... PDF Tisk E-mail
Středa, 20 srpen 2014

Jsem rozvedená a bydlím ve svém malém domku na vesnici. Mám přítele, už rok a půl, který žije v domku se mnou a svůj byt proto pronajímá - a ne za malé peníze.. Zpočátku bylo vše fajn, teď mám pocit, že mě ale chce spíš jen jako hospodyni než jako milenku. Peněz mi dává jen opravdu málo, 4000 Kč,- na vše. A už necítím ani jeho pomoc  a lásku. Sama pracuji na tři směny.

 

 
POMLUVY, POMLUVY PDF Tisk E-mail
Středa, 06 srpen 2014

Dobrý den, nevím jestli mi budete moci poradit, co mám dělat. Mám (máme) problém s bývalou ženou mého přítele. Nějak se nemůže smířit s tím, že jsme spolu, a tak nás,  hlavně ovšem mne, všude pomlouvá. Je to neuvěřitelné, ale trvá to už 4 roky. A nejsou to jen nějaké hlouposti: vykládá o mně například,  že jsem byla těhotná a protože jsem nevěděla s kým, tak jsem šla na potrat. Nebo že prý náš syn, kterého s přítelem máme, že není jeho.  

 
VELKÉ DLUHY, VELKÁ DEPRESE PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 31 červenec 2014

Dobrý den. Mám velký problém. Dostali jsme se s manželem do velkých dluhů, které nejsme schopni splácet tak rychle, jak by bylo potřeba. Jde to jen velmi těžko, i když jsme oba zaměstnaní. Máme dvě děti, 9 a 7 let. Samozřejmě i exekuce na oba platy atd... Bojím se exekutorů, bojím se pošťačky, bojím se prostě stále.

 
AŽ MOC HODNÝ SYN? PDF Tisk E-mail
Středa, 30 červenec 2014
Milá Danielo, opravdu už nevím kudy kam, a tak  zkusím  napsat Vám a poslechnout Vaše rady. Mým problémem je matka mého přítele. Už je to skoro tři roky, co s ní nebydlí (bydlí u mne), ale musí jí volat skoro každý den, jak se máme, co děláme atd. Teda pardon – „nemusí“ – ona si to vlastně ani „nepřeje“, přeci aby neutrácel za telefon – ale když jí pár dnů nezavolá, tak je nafouknutá.
 
POTŘEBUJE: KRÁTKÝ ŘETĚZ, MALÝ DVOREK.. PDF Tisk E-mail
Úterý, 22 červenec 2014

Ahojky, nemám s kým probrat svou situaci. Ale narazila jsem na tyto stránky a tak zkouším požádat o radu tady. Jsem vdaná 25 let, máme dvě děti, už velké. Po pěti letech manželství, do kterého jsme vstoupili jako hodně mladí, si muž našel známost, opustil nás dva, se synem. Ovšem za tři měsíce s prosíkem byl zpět.
 
PROBLÉMOVÝ TATÍNEK A BATOLE PDF Tisk E-mail
Neděle, 20 červenec 2014
Dobrý den, chtěla bych se zeptat na problém ohledně mého dítěte. S bývalým přítelem máme rok a půl starého syna. V dubnu tohoto roku jsme se rozešli, kdy se i odstěhoval. Důvod rozchodu byl ten, že se o syna nestaral, nepracoval, kradl, nebyl ani hlášen na žádném úřadě, bral drogy.  Nikdy jsem mu nezakázala chodit za synem, naopak jsem mu navrhla, že může chodit jednou za týden, s tím, že u toho budu i já.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 79 - 91 z 262
[CNW:Counter]