O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Poradna

MAMINCE SE ZAPÁLILA LÝTKA PDF Tisk E-mail
Úterý, 15 červenec 2014

Dobrý den, po otcově smrti mne matka požádala, abych se k ní nastěhovala. Byla jsem ráda, měla jsem dvouleté dítě a byla čerstvě rozvedená. Dalších deset let jsme žili spolu zcela pohodově. Starala jsem se o veškerou domácnost bez toho, aniž by mi ona přispívala jakoukoliv částkou. Sama jsem jí přispívala 1/2 na inkaso. Jenže nyní si máma ve svých 75 letech našla přítele (nic proti tomu, přála jsem jí ho).  

 
SPLAŠENÉ MANŽELČINY HORMONY PDF Tisk E-mail
Neděle, 13 červenec 2014
Dobrý den, máme se ženou manželskou krizi. Ona nabyla dojmu, že již není pro mě středem vesmíru a vše že se točí kolem jen našich dětí (dcera 14,5 a syn 9).A že je v mé přítomnosti velice nešťastná. Přitom o rodinu se starám jako celých předchozích 15 let stále stejně, děti vedu ke sportu, učení, normální výchově, etice apod., v domácnosti také zastanu práce. Přesto se rozhodla ode mne odejít a hledat štěstí jinde.
 
NÁKLADY NA DOMÁCNOST PDF Tisk E-mail
Pondělí, 07 červenec 2014

S přítelem jsem 6 let. Máme oba odrostlé děti, ale nežijí s náma. Přítel ještě platí výživné na svého syna 2500 Kč. V čem je problém: oba vybíráme z účtu stejnou částku peněz. Z jeho výběru jde 2500 Kč na alimenty + 1000 Kč na benzín. Já uspořím z výplaty 1000 Kč, přítel 3000 Kč. Mě to přijde nespravedlivé. Myslím, že přítel dává málo. Žijeme v mém rodinném domku.

 
ROZCHOD PŘED SVATBOU PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 26 červen 2014

Milá Danielo, je mi 24 let a mám problém. Rozešel se se mnou můj partner, se kterým jsem chodila tři roky a kterého jsem si měla před Vánoci brát. Můj partner mně před rokem požádal o ruku - řekla jsem tehdy ano. Svatba byla naplánována na začátek prosince, když on v listopadu řekl, že ruší svatbu.

 
CO DĚLÁM ŠPATNĚ? PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 19 červen 2014
Milá Danielo, pravidelně čtu Váš internetový časopis, ale až teď jsem se odvážil do něj přispět. Je mi 45 let. Jsem VŠ s dobrým platem. Žil jsem asi pět let se ženou, náš vztah byl vcelku pohodový, ve všem nebyl žádný zádrhel - ale ona se se mnou před třemi měsíci rozešla  a já ani nevím proč. Momentálně žiji sám. 
 
NECHCI ZTRATIT SVÉHO SYNKA PDF Tisk E-mail
Úterý, 10 červen 2014
Dobrý den, jsem otec dvouletého dítěte. S matkou jsme měli před svatbou. Odešla se synem bydlet nejprve ke známým, pak ke své matce. Nyní je syn v péči matky.  Ta je na mateřské dovolené a dostává 6000,- + 3000,- ode mne výživné. Nikdy nebyla zaměstnána a nehodlá na tom nic měnit.
 
MÁM STRAŠNÉHO ŽÁRLIVCE PDF Tisk E-mail
Středa, 28 květen 2014
Milá Danielo, v úvodu Vám chci moc a moc poděkovat za veškerou energii kterou rozdáváte. Moc by mne zajímalo, jakým způsobem ji vlastně dobíjíte, neboť Vaše vitalita je obdivuhodná. Vím, že dostáváte strašně moc dotazů a i já se připojuji do té řady tazatelů. Mám manželské problémy, a vzhledem k tomu, že vím, že máte moc schopností lidem pohladit duši, obracím se na Vás s prosbou o toto pohlazení a Vaši radu.
 
NESPOKOJENÁ A NEŠŤASTNÁ PDF Tisk E-mail
Středa, 21 květen 2014
Milá paní Danielo, četla jsem téměř všechny vaše odpovědi a musím říci , že jste opravdu úžasná žena, přeji vám tímto, byť na dálku, hodně zdraví a životní pohody. Mám takové svoje trápení, ze kterého nevím jak ven. Neumím si odpovědět , ale řekla bych, že se vlastně své odpovědi bojím a přesvědčuji se, že to tak zlé zase ve skutečnosti není.
 
MÁM PROBLÉM - JSEM JEŠTĚ PANNA PDF Tisk E-mail
Středa, 14 květen 2014
Milá Danielo, moc jsem rozmýšlela, jestli vůbec to mám napsat, ale protože jsem nenašla nikoho, komu bych se svěřila osobně (mám pár kamarádek, ale bojím se, že by to asi vzaly spíš se smíchem a že by ze mne měly legraci), tak jsem se dnes rozhodla. Už jsi poradila tolika lidem a tak věřím, že poradíš i mně.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 79 - 91 z 252
[CNW:Counter]