O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Poradna

NESNESU JEHO VŮNI PDF Tisk E-mail
Pondělí, 29 září 2014
Milá paní Danielo, mám problém – můj přítel mi nějak poslední dobou přestal "vonět". Není to jen jeho potem nebo tak, je to jeho osobní vůně. Najednou nemám chuť na sex s ním a je mi až nepříjemné, když mě chce líbat. Vůbec netuším, proč se to děje. On není žádná špína, je fakt čistý, jen...
 
STŘÍDAVKA - VZOR NÁVRHU PDF Tisk E-mail
Pondělí, 22 září 2014

Dobrý den, prosím o radu ohledně střídavé péče. S bývalým manželem máme syna, kterému je dnes 12 let. Narodil se až po našem rozvodu a s ex jsme se dohodli na střídavé péči. Tato naše dohoda funguje už celá ta léta bez problémů a co se týče syna, tak se vždy na všem dohodneme. Nyní mám ale problém se sociálkou.

 

 
VÍCEČETNÝ VZTAH - DOBRÉ, NEBO ŠPATNÉ? PDF Tisk E-mail
Úterý, 16 září 2014
Dobrý večer, paní Danielo, snad mi poradíte v mém problému. Mám 24 letou dceru, která se před necelými dvěma léty rozešla se svým snoubencem. Měli před svatbou. Ale přišla mu na nějaké ty nepravosti, jak vůči ní, tak vůči firmě. Ale o tom se víc rozepisovat nebudu, to není to hlavní. Když se dcera z rozchodu vzpamatovala, seznámila se pak na školení s jiným, docela zajímavým mužem. Byla jsem ráda, že zase je v pořádku a má zase chuť do života.
 
"MANŽELSKÉ DLUHY" A VÝŽIVNÉ PDF Tisk E-mail
Neděle, 14 září 2014

Dobrý den, chtěli bychom se vás s mým přítelem zeptat na výživné pro jeho bývalou manželku. Za 4 měsíce budou už tři roky rozvedeni, a nyní, protože jeho bývalá je nemocná a vypadá to na plný invalidní důchod, tak chce požádat o výživné pro sebe.  Během této doby měla dva příjmy - částečný invalidní důchod a příjem ze zaměstnání, čili nemocenskou.

 
PŘISTIŽENÁ MÁMA - KONEC PDF Tisk E-mail
Pondělí, 25 srpen 2014
Milá Danielo a vy všichni, co jste se tu ozvali. Tak nejprve bych vám všem chtěla poděkovat, je to fajn se moct takhle poradit. Hodně jsem o tom přemýšlela, jak a co vůbec udělat. Přitom doma byla absolutně pohoda a já nevěděla, jestli to nezničím. Nakonec jsem se rozhodla. Protože máma ke mně vždycky byla a je moc fajn, tak jsem si řekla, že snad to tak bude i dál. 
 
PŘISTIŽENÁ MÁMA PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 21 srpen 2014
Mám velký problém. Je mi devatenáct a ještě mám dva mladší sourozence. Náhodou jsem zjistila, že moje máma tátu podvádí, že má milence. Přišla jsem na to náhodou a tím nejběžnějším způsobem: přes její mobil. A to ještě mi ho sama dala... Měla jsem svůj vybitý a potřebovala jsem si zavolat. Tak mi ho půjčila. No, a během toho telefonu jí přišlo velice vulgární sms... Jak víte, na smartphonu je to vidět.
 
ZASE JEDEN VYČŮRÁNEK... PDF Tisk E-mail
Středa, 20 srpen 2014

Jsem rozvedená a bydlím ve svém malém domku na vesnici. Mám přítele, už rok a půl, který žije v domku se mnou a svůj byt proto pronajímá - a ne za malé peníze.. Zpočátku bylo vše fajn, teď mám pocit, že mě ale chce spíš jen jako hospodyni než jako milenku. Peněz mi dává jen opravdu málo, 4000 Kč,- na vše. A už necítím ani jeho pomoc  a lásku. Sama pracuji na tři směny.

 

 
POMLUVY, POMLUVY PDF Tisk E-mail
Středa, 06 srpen 2014

Dobrý den, nevím jestli mi budete moci poradit, co mám dělat. Mám (máme) problém s bývalou ženou mého přítele. Nějak se nemůže smířit s tím, že jsme spolu, a tak nás,  hlavně ovšem mne, všude pomlouvá. Je to neuvěřitelné, ale trvá to už 4 roky. A nejsou to jen nějaké hlouposti: vykládá o mně například,  že jsem byla těhotná a protože jsem nevěděla s kým, tak jsem šla na potrat. Nebo že prý náš syn, kterého s přítelem máme, že není jeho.  

 
VELKÉ DLUHY, VELKÁ DEPRESE PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 31 červenec 2014

Dobrý den. Mám velký problém. Dostali jsme se s manželem do velkých dluhů, které nejsme schopni splácet tak rychle, jak by bylo potřeba. Jde to jen velmi těžko, i když jsme oba zaměstnaní. Máme dvě děti, 9 a 7 let. Samozřejmě i exekuce na oba platy atd... Bojím se exekutorů, bojím se pošťačky, bojím se prostě stále.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 66 - 78 z 252
[CNW:Counter]