O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Poradna

NEVĚRNÍK - ZÁVISLÁK PDF Tisk E-mail
Pondělí, 30 březen 2015
Ahoj Danielo! Prosila bych o radu.... poraď mi, co s manželem, který v našem vztahu byl nevěrný a teď jsem čerstvě zjistila, že asi nikdy nepřestal a dokonce si dopisuje a i schází se s ženami, co nabízejí sex po inzerátech? Je mi jasné, že je to konec vztahu a že už není cesty dál. Ale copak nemám nárok na vysvětlení?
 
NEVYDAŘENÍ NÁJEMNÍCI PDF Tisk E-mail
Neděle, 29 březen 2015
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jak můžu postupovat při vystěhování nájemníků, kterým skončila smlouva před rokem, nájem řádně neplatí a dluží mi peníze? Byt jsem dala do prodeje a oni mi dělají při prohlídkách problémy a některé prohlídky ani neumožňují. A stále mi jen vyhrožují.
 
CYSTA NA JÁTRECH PDF Tisk E-mail
Neděle, 29 březen 2015
Dobrý den, paní Danielo, prosím, potřebovala bych poradit ohledně mého zdravotního problému. Je mi 51 let a na CT vyšetření mi našli cystu na játrech o velikosti cca 17x12 mm. Ráda bych teď od někoho slyšela, z čeho vlastně ta cysta vznikla, a co mohu udělat proto já, aby zmizela. Ošetřující lékař řekl, že to není problém, že to má spousta lidí.
 
SKOROŠVAGROVÉ VE PŘI PDF Tisk E-mail
Neděle, 29 březen 2015

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jak postupovat v následující situaci. Můj přítel bydlí v okále, kde jsou 2 bytové jednotky. V jedné bydlí on a ve druhé jeho sestra. Okál je psaný na mého přítele. Původně to bylo tak, že jedna polovina byla mého přítele a ta druhá jeho táty. Ale ten umřel a jeho polovina se měla dělit na tři díly, můj přítel a jeho dvě sestry.  

 
ZASE JEDEN VYČŮRÁNEK - PODRUHÉ... PDF Tisk E-mail
Pondělí, 16 březen 2015
Dobrý den, paní Danielo. Před nějakým časem jsem Vás požádala o radu - publikovala jste to pod názvem "Zase jeden vyčůránek". Rada Vaše i ostatních mi hodně dala, ale já jsem přeci jen nedokázala až tak celou věc dotáhnout sama do úplného konce, i když jsem převážně z více jak poloviny udělala opatření. Z počátku se zdálo, že přítel vše přehodnotil a že se bude snažit, aby pomalu vše šlo k lepšímu.
 
PROBLÉM S AUTEM PDF Tisk E-mail
Pondělí, 09 březen 2015
Napsal mi jeden známý, že se mu docela dobře daří mi fušovat do živnosti. Že jedna jeho kamarádka měla nějaké potíže, tak mu napsala a on jí dokázal perfektně poradit. A hned mi současně i oba dopisy, ten co mu ona psala i ten, co jí on na to odepsal, v příloze poslal. Jak tak na to koukám, myslím, že ho vezmu jako externího redaktora...
 
TÁTA MI VYHROŽUJE PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 29 leden 2015
Dobrý den, potřebovala bych poradit. Je mi 16 a chodím na střední školu do prvního ročníku. Otec mi řekl, že pokud budu mít nějakou 5 na pololetí, tak hned jdu na pracák. Mám svého přítele, a tím pádem mi bude chtít zakázat i jeho.
 
MILOVÁNÍ JO, ODPOVĚDNOST NE? PDF Tisk E-mail
Středa, 28 leden 2015
Dobrý den, paní Danielo, mám na Vás otázku. Měla jsem přítele, rozešli jsme se. Pár dní na to jsem se dozvěděla, že jsem těhotná. Takže ex-příteli jsem to napsala. Odpověděl mi, že dítě nechce a ze ho nemám udávat do rodného listu. Moje otázka zní - jak ho přimět, aby se staral? Když umí holku zbouchnout, tak by měl mít i zodpovědnost, jako já. Byli jsme na to přeci dva! Jen nevím, jak to mám všechno udělat. Má už novou přítelkyni, na mne už kašle. Já ho nechci nutit do vztahu, ale k zodpovědnosti. Děkuju za odpověď, JANA
 
NÁKLADY V TĚHOTENSTVÍ PDF Tisk E-mail
Úterý, 27 leden 2015
Dobrý den, obracím se na Vás s dotazem, zda je možné zažádat zpětně o "proplacení" nákladů spojených s těhotenstvím popřípadě výživy matky? Pan soudce mi  říkal, ať si to podám, ale mnoho lidí zas říká, že když jsme bydleli spolu, tak nárok prý nemám. Jde o to, že já k němu jen jezdívala přespat, přes celý den jsme byli úplně jinde, a víkendy jsem tam vůbec netrávila.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 53 - 65 z 262
[CNW:Counter]