O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Poradna

ZASE JEDEN VYČŮRÁNEK - PODRUHÉ... PDF Tisk E-mail
Pondělí, 16 březen 2015
Dobrý den, paní Danielo. Před nějakým časem jsem Vás požádala o radu - publikovala jste to pod názvem "Zase jeden vyčůránek". Rada Vaše i ostatních mi hodně dala, ale já jsem přeci jen nedokázala až tak celou věc dotáhnout sama do úplného konce, i když jsem převážně z více jak poloviny udělala opatření. Z počátku se zdálo, že přítel vše přehodnotil a že se bude snažit, aby pomalu vše šlo k lepšímu.
 
PROBLÉM S AUTEM PDF Tisk E-mail
Pondělí, 09 březen 2015
Napsal mi jeden známý, že se mu docela dobře daří mi fušovat do živnosti. Že jedna jeho kamarádka měla nějaké potíže, tak mu napsala a on jí dokázal perfektně poradit. A hned mi současně i oba dopisy, ten co mu ona psala i ten, co jí on na to odepsal, v příloze poslal. Jak tak na to koukám, myslím, že ho vezmu jako externího redaktora...
 
TÁTA MI VYHROŽUJE PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 29 leden 2015
Dobrý den, potřebovala bych poradit. Je mi 16 a chodím na střední školu do prvního ročníku. Otec mi řekl, že pokud budu mít nějakou 5 na pololetí, tak hned jdu na pracák. Mám svého přítele, a tím pádem mi bude chtít zakázat i jeho.
 
MILOVÁNÍ JO, ODPOVĚDNOST NE? PDF Tisk E-mail
Středa, 28 leden 2015
Dobrý den, paní Danielo, mám na Vás otázku. Měla jsem přítele, rozešli jsme se. Pár dní na to jsem se dozvěděla, že jsem těhotná. Takže ex-příteli jsem to napsala. Odpověděl mi, že dítě nechce a ze ho nemám udávat do rodného listu. Moje otázka zní - jak ho přimět, aby se staral? Když umí holku zbouchnout, tak by měl mít i zodpovědnost, jako já. Byli jsme na to přeci dva! Jen nevím, jak to mám všechno udělat. Má už novou přítelkyni, na mne už kašle. Já ho nechci nutit do vztahu, ale k zodpovědnosti. Děkuju za odpověď, JANA
 
NÁKLADY V TĚHOTENSTVÍ PDF Tisk E-mail
Úterý, 27 leden 2015
Dobrý den, obracím se na Vás s dotazem, zda je možné zažádat zpětně o "proplacení" nákladů spojených s těhotenstvím popřípadě výživy matky? Pan soudce mi  říkal, ať si to podám, ale mnoho lidí zas říká, že když jsme bydleli spolu, tak nárok prý nemám. Jde o to, že já k němu jen jezdívala přespat, přes celý den jsme byli úplně jinde, a víkendy jsem tam vůbec netrávila.
 
NEVHODNĚ TĚHOTNÁ PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 22 leden 2015

Můj přítel má dvě děti z předchozího vztahu. Jsou v péči jejich matky. Přítel jim věnuje každou volnou chvíli, což je pro děti velmi dobře, ale na druhou stranu je jen minimálně se mnou, "v našem vztahu". On měl o náš vztah vždy zájem, nicméně z mojí strany očekával něco jiného, než dostal, zejména, že se plně oddám jemu (což je ve vztahu asi normální), jeho dětem (myslím ale, že míra, jakou by chtěl, abych se jim věnovala a jakou jsem ochotna se jim věnovat je značně odlišná).

 
TÁTA SI ODEŠEL DO "NOVÉHO ŽIVOTA" PDF Tisk E-mail
Pondělí, 12 leden 2015
Ahoj Danielo, hledám po internetu radu, jak vyřešit svůj problém. Narazila jsem na "Kudlanku",ale ani tady jsem nenašla to, co hledám. Všude se píšou rady, jak postupovat, když matka brání otci ve styku s dětmi, ale nikde se nemůžu dopátrat co dělat, jak postupovat, když otec tvrdí, že o své děti má zájem a přitom je nenavštívil už od června roku 2014...
 
MANŽELSTVÍ BEZ MILOVÁNÍ PDF Tisk E-mail
Středa, 07 leden 2015
Milá Danielo, můj manžel se mnou nechce spát. Jsme spolu deset let a máme dceru. Má osm let. Od jejího narození se mnou spí tak jednou za půl roku. Před tím to taky nebyla žádná hitparáda – vždycky jsem se musela víc snažit já. Měla jsem těžký porod a malá se narodila přidušená. Skoro celý rok jen probrečela. Úplně jsme přestali mít sex, ale to prostě nešlo. 
 
NEPŘÍJEMNÝ MAMČIN PARTNER PDF Tisk E-mail
Pondělí, 05 leden 2015
Dobrý den, obracím se na vás s vážným a každodenním problémem této společnosti. Je to alkohol. Moje mamka žije v jedné domácnosti v družstevním bytě s alkoholikem. Poslední tři roky jsou už neúnosné. Nikdy mamka neví, co ji doma čeká, když se odněkud vrátí. Druh mamku psichicky týrá.Taky mám pocit, že vztah těchto dvou lidí hraničí s nenávistí a odporem navzájem.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 53 - 65 z 258
[CNW:Counter]