O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Poradna

MILOVÁNÍ JO, ODPOVĚDNOST NE? PDF Tisk E-mail
Středa, 28 leden 2015
Dobrý den, paní Danielo, mám na Vás otázku. Měla jsem přítele, rozešli jsme se. Pár dní na to jsem se dozvěděla, že jsem těhotná. Takže ex-příteli jsem to napsala. Odpověděl mi, že dítě nechce a ze ho nemám udávat do rodného listu. Moje otázka zní - jak ho přimět, aby se staral? Když umí holku zbouchnout, tak by měl mít i zodpovědnost, jako já. Byli jsme na to přeci dva! Jen nevím, jak to mám všechno udělat. Má už novou přítelkyni, na mne už kašle. Já ho nechci nutit do vztahu, ale k zodpovědnosti. Děkuju za odpověď, JANA
 
NÁKLADY V TĚHOTENSTVÍ PDF Tisk E-mail
Úterý, 27 leden 2015
Dobrý den, obracím se na Vás s dotazem, zda je možné zažádat zpětně o "proplacení" nákladů spojených s těhotenstvím popřípadě výživy matky? Pan soudce mi  říkal, ať si to podám, ale mnoho lidí zas říká, že když jsme bydleli spolu, tak nárok prý nemám. Jde o to, že já k němu jen jezdívala přespat, přes celý den jsme byli úplně jinde, a víkendy jsem tam vůbec netrávila.
 
NEVHODNĚ TĚHOTNÁ PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 22 leden 2015

Můj přítel má dvě děti z předchozího vztahu. Jsou v péči jejich matky. Přítel jim věnuje každou volnou chvíli, což je pro děti velmi dobře, ale na druhou stranu je jen minimálně se mnou, "v našem vztahu". On měl o náš vztah vždy zájem, nicméně z mojí strany očekával něco jiného, než dostal, zejména, že se plně oddám jemu (což je ve vztahu asi normální), jeho dětem (myslím ale, že míra, jakou by chtěl, abych se jim věnovala a jakou jsem ochotna se jim věnovat je značně odlišná).

 
TÁTA SI ODEŠEL DO "NOVÉHO ŽIVOTA" PDF Tisk E-mail
Pondělí, 12 leden 2015
Ahoj Danielo, hledám po internetu radu, jak vyřešit svůj problém. Narazila jsem na "Kudlanku",ale ani tady jsem nenašla to, co hledám. Všude se píšou rady, jak postupovat, když matka brání otci ve styku s dětmi, ale nikde se nemůžu dopátrat co dělat, jak postupovat, když otec tvrdí, že o své děti má zájem a přitom je nenavštívil už od června roku 2014...
 
MANŽELSTVÍ BEZ MILOVÁNÍ PDF Tisk E-mail
Středa, 07 leden 2015
Milá Danielo, můj manžel se mnou nechce spát. Jsme spolu deset let a máme dceru. Má osm let. Od jejího narození se mnou spí tak jednou za půl roku. Před tím to taky nebyla žádná hitparáda – vždycky jsem se musela víc snažit já. Měla jsem těžký porod a malá se narodila přidušená. Skoro celý rok jen probrečela. Úplně jsme přestali mít sex, ale to prostě nešlo. 
 
NEPŘÍJEMNÝ MAMČIN PARTNER PDF Tisk E-mail
Pondělí, 05 leden 2015
Dobrý den, obracím se na vás s vážným a každodenním problémem této společnosti. Je to alkohol. Moje mamka žije v jedné domácnosti v družstevním bytě s alkoholikem. Poslední tři roky jsou už neúnosné. Nikdy mamka neví, co ji doma čeká, když se odněkud vrátí. Druh mamku psichicky týrá.Taky mám pocit, že vztah těchto dvou lidí hraničí s nenávistí a odporem navzájem.
 
TRVALÝ POBYT A PRODEJ BYTU PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 01 leden 2015
Dobrý den, mohu automaticky zrušit trvalý pobyt mé dospělé dcery u mě? Tento byt je v mém osobním vlastnictví. Dcera u mě už delší dobu nebydlí, ale bydlí v nájemním bytě se svým přítelem. Chci prodat svůj byt 3+1, a koupit si byt 2+1. Dcera už má 30 let a pracuje. S pozdravem IRENA
 
TĚHOTNÁ A ALKOHOLIK PDF Tisk E-mail
Pondělí, 29 prosinec 2014

Milá Danielo, jsem v pasti a nešťastná. Myslela jsem si, že aspoň teď o svátcích si užiju trochu klidu, ale bohužel. Je mi skoro 40 a mám dvě děti – holky. Ta první bude mít 18 a je z prvního manželství. Vdávala jsem se mladá a hned měla dceru. Hrozně jsme se hádali a někdy došlo i k fyzickému napadení. Manžel taky hodně pil a tak jsem jednoho dne vzala holku a odstěhovala se k rodičům.

 
PARTNEROVI SE ZACHTĚLO JINÉ... PDF Tisk E-mail
Pondělí, 29 prosinec 2014
Dobrý večer. Jmenuji se Lucie, je mi 25 let a mam 9 měsíční slečny, dvojčátka. Přítel od nás před 14 dny odešel, s tím, že mu se mnou došla trpělivost. Posledních 14 dnů před rozchodem za námi ani nejezdil. Má novou přítelkyni, řekla bych, že mi zahýbal už podstatně dřív, protože se o mě už ani nezajímal. Bydlím u rodičů, koupila jsem si před rokem byt a bývalý přítel ho trochu předělával, ale dodnes není hotový.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 53 - 65 z 255
[CNW:Counter]