O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Poradna

TÁTA SI ODEŠEL DO "NOVÉHO ŽIVOTA" PDF Tisk E-mail
Pondělí, 12 leden 2015
Ahoj Danielo, hledám po internetu radu, jak vyřešit svůj problém. Narazila jsem na "Kudlanku",ale ani tady jsem nenašla to, co hledám. Všude se píšou rady, jak postupovat, když matka brání otci ve styku s dětmi, ale nikde se nemůžu dopátrat co dělat, jak postupovat, když otec tvrdí, že o své děti má zájem a přitom je nenavštívil už od června roku 2014...
 
MANŽELSTVÍ BEZ MILOVÁNÍ PDF Tisk E-mail
Středa, 07 leden 2015
Milá Danielo, můj manžel se mnou nechce spát. Jsme spolu deset let a máme dceru. Má osm let. Od jejího narození se mnou spí tak jednou za půl roku. Před tím to taky nebyla žádná hitparáda – vždycky jsem se musela víc snažit já. Měla jsem těžký porod a malá se narodila přidušená. Skoro celý rok jen probrečela. Úplně jsme přestali mít sex, ale to prostě nešlo. 
 
NEPŘÍJEMNÝ MAMČIN PARTNER PDF Tisk E-mail
Pondělí, 05 leden 2015
Dobrý den, obracím se na vás s vážným a každodenním problémem této společnosti. Je to alkohol. Moje mamka žije v jedné domácnosti v družstevním bytě s alkoholikem. Poslední tři roky jsou už neúnosné. Nikdy mamka neví, co ji doma čeká, když se odněkud vrátí. Druh mamku psichicky týrá.Taky mám pocit, že vztah těchto dvou lidí hraničí s nenávistí a odporem navzájem.
 
TRVALÝ POBYT A PRODEJ BYTU PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 01 leden 2015
Dobrý den, mohu automaticky zrušit trvalý pobyt mé dospělé dcery u mě? Tento byt je v mém osobním vlastnictví. Dcera u mě už delší dobu nebydlí, ale bydlí v nájemním bytě se svým přítelem. Chci prodat svůj byt 3+1, a koupit si byt 2+1. Dcera už má 30 let a pracuje. S pozdravem IRENA
 
TĚHOTNÁ A ALKOHOLIK PDF Tisk E-mail
Pondělí, 29 prosinec 2014

Milá Danielo, jsem v pasti a nešťastná. Myslela jsem si, že aspoň teď o svátcích si užiju trochu klidu, ale bohužel. Je mi skoro 40 a mám dvě děti – holky. Ta první bude mít 18 a je z prvního manželství. Vdávala jsem se mladá a hned měla dceru. Hrozně jsme se hádali a někdy došlo i k fyzickému napadení. Manžel taky hodně pil a tak jsem jednoho dne vzala holku a odstěhovala se k rodičům.

 
PARTNEROVI SE ZACHTĚLO JINÉ... PDF Tisk E-mail
Pondělí, 29 prosinec 2014
Dobrý večer. Jmenuji se Lucie, je mi 25 let a mam 9 měsíční slečny, dvojčátka. Přítel od nás před 14 dny odešel, s tím, že mu se mnou došla trpělivost. Posledních 14 dnů před rozchodem za námi ani nejezdil. Má novou přítelkyni, řekla bych, že mi zahýbal už podstatně dřív, protože se o mě už ani nezajímal. Bydlím u rodičů, koupila jsem si před rokem byt a bývalý přítel ho trochu předělával, ale dodnes není hotový.
 
CO DĚLÁM ŠPATNĚ? PDF Tisk E-mail
Neděle, 21 prosinec 2014
Ahoj Kudlanko, náhodou jsem narazila na tvoji poradnu. Něco jsem si přečetla a napadlo mě, že taky přidám kousek.... Vdávala jsem se z lásky asi po roční známosti, za další rok a půl se narodil syn. Uběhl rok, a z manželství byl rozvod. Bohuzel manžela jsem neznala zas tak moc, projevilo se jeho psychické onemocnění, a já jsem i s dítkem byla v nebezpečí.
 
TÁTA SE NEMŮŽE STÝKAT S DĚTMI? PDF Tisk E-mail
Středa, 17 prosinec 2014
Dobrý den, chtěla jsem poprosit o radu s následujícím problémem: přítel rázně platí vyživovací alimenty na dvě nezletilé děti. Bývalá exmanželka ale ani jedno dítě nechce pouštět k přítelovi a ten se samozřejmě tímto problémem velice trápí. Chtěla jsem se poptat, zda se dá odvolat ohledně placení výživného na tyto dvě nezletilé děti.
 
TĚHOTNÁ A NEVĚRNÍK PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 04 prosinec 2014

Milá Danielo, nevím, co mám dělat, jsem úplně na dně. Zjistila jsem, že mě můj manžel podvádí. Po dvaceti letech manželství. Máme dvě děti a čekám třetí. Postavili jsme spolu barák, celou dobu jsem ho podporovala. Na děti jsme čekali několik let a ani tak to nebylo jednoduché. Před osmi lety se nám narodila dvojčata kluci. Narodili se brzo a půl roku vůbec nebylo jasné, jestli nebudou mít nějaké následky.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 53 - 65 z 252
[CNW:Counter]