O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Poradna

NEŘÁD SYNÁČEK PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 30 duben 2015

Dobrý den, mám dotaz za své rodiče, já jsem dospělá a u rodičů nebydlím,ale bratr 27 let starý žije u rodičů ve společné domácnosti (tj. rodinný domeček ve vlastnictví otce, přičemž bratrovi až na pár osobních věcí nepatří vůbec nic). Bratr je již několik let nezaměstnán (až na sem tam někde odpracovaný nějaký ten měsíc), není registrován na úřadu práce ani na sociálce, parazituje na rodičích a neplatí si ani zdravotní pojištění, takže mu narůstá dluh. 

 
RODIČE JI DOMA NECHTĚJÍ PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 23 duben 2015
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jak si poradit v následovné situaci: moje kamarádka měla do 18 -ti let nařízenou ústavní výchovu a po ukončení skončila v podstatě na ulici, jelikož se ji rodina zřekla. Tak bych se chtěl zeptat, zda má případně nárok na studium, a poté a podporu od rodičů - ať už dobrovolnou či nikoli? Prosím o zodpovězení mého dotazu a předem děkuji, JIRKA
 
SVĚŘENÍ DÍTĚTE DO PÉČE PDF Tisk E-mail
Úterý, 07 duben 2015
Dobrý den. Chtěla bych se informovat o svěření dítěte do péče. Naše malá dcerka má dva roky, převážně se o ni starám já. Ale manželství je v troskách... A manžel mi vyhrožuje, že pokud se rozvedu, tak mi ji nedá! Přitom on je celé dny v praci, na denních i nočních směnách. Tak se bojím a nevím, co a jak dělat. Musím asi napřed na sociálku, podat návrh o svěření do péče a pak podat žádost o rozvod? Děkuji moc, KATKA
 
NEVĚRNÍK - ZÁVISLÁK PDF Tisk E-mail
Pondělí, 30 březen 2015
Ahoj Danielo! Prosila bych o radu.... poraď mi, co s manželem, který v našem vztahu byl nevěrný a teď jsem čerstvě zjistila, že asi nikdy nepřestal a dokonce si dopisuje a i schází se s ženami, co nabízejí sex po inzerátech? Je mi jasné, že je to konec vztahu a že už není cesty dál. Ale copak nemám nárok na vysvětlení?
 
NEVYDAŘENÍ NÁJEMNÍCI PDF Tisk E-mail
Neděle, 29 březen 2015
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jak můžu postupovat při vystěhování nájemníků, kterým skončila smlouva před rokem, nájem řádně neplatí a dluží mi peníze? Byt jsem dala do prodeje a oni mi dělají při prohlídkách problémy a některé prohlídky ani neumožňují. A stále mi jen vyhrožují.
 
CYSTA NA JÁTRECH PDF Tisk E-mail
Neděle, 29 březen 2015
Dobrý den, paní Danielo, prosím, potřebovala bych poradit ohledně mého zdravotního problému. Je mi 51 let a na CT vyšetření mi našli cystu na játrech o velikosti cca 17x12 mm. Ráda bych teď od někoho slyšela, z čeho vlastně ta cysta vznikla, a co mohu udělat proto já, aby zmizela. Ošetřující lékař řekl, že to není problém, že to má spousta lidí.
 
SKOROŠVAGROVÉ VE PŘI PDF Tisk E-mail
Neděle, 29 březen 2015

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jak postupovat v následující situaci. Můj přítel bydlí v okále, kde jsou 2 bytové jednotky. V jedné bydlí on a ve druhé jeho sestra. Okál je psaný na mého přítele. Původně to bylo tak, že jedna polovina byla mého přítele a ta druhá jeho táty. Ale ten umřel a jeho polovina se měla dělit na tři díly, můj přítel a jeho dvě sestry.  

 
ZASE JEDEN VYČŮRÁNEK - PODRUHÉ... PDF Tisk E-mail
Pondělí, 16 březen 2015
Dobrý den, paní Danielo. Před nějakým časem jsem Vás požádala o radu - publikovala jste to pod názvem "Zase jeden vyčůránek". Rada Vaše i ostatních mi hodně dala, ale já jsem přeci jen nedokázala až tak celou věc dotáhnout sama do úplného konce, i když jsem převážně z více jak poloviny udělala opatření. Z počátku se zdálo, že přítel vše přehodnotil a že se bude snažit, aby pomalu vše šlo k lepšímu.
 
PROBLÉM S AUTEM PDF Tisk E-mail
Pondělí, 09 březen 2015
Napsal mi jeden známý, že se mu docela dobře daří mi fušovat do živnosti. Že jedna jeho kamarádka měla nějaké potíže, tak mu napsala a on jí dokázal perfektně poradit. A hned mi současně i oba dopisy, ten co mu ona psala i ten, co jí on na to odepsal, v příloze poslal. Jak tak na to koukám, myslím, že ho vezmu jako externího redaktora...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 40 - 52 z 252
[CNW:Counter]