O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Poradna

ZPLNOLETNĚNÍ (ZAS A ZNOVU) PDF Tisk E-mail
Neděle, 16 srpen 2015

 Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jestli o tom nevíte víc a jestli mi můžete pomoct. Je mi 17 let, mám nařízenou ústavní výchovu a už mám roční dceru. Mám přítele a chceme se vzít ... Nevíte kam jít, co dělat? Jestli nebude vadit, že důvod není těhotenství ? Děkuji za odpověď, MICHAELA

 
NEMLUVÍME SPOLU PDF Tisk E-mail
Středa, 29 červenec 2015
Milá kudlanko, tuhle stránku jsem objevila před pár měsíci a od té doby jsem pravidelnou návštěvnicí. Inspirovaná předcházejícími příběhy, chtěla bych Ti i já vylíčit své manželství. Mě je 37 let, manželovi 44 a jsme spolu téměř 18 let. Máme  dvě děti. A naše manželství? Už půl roku spolu sice bydlíme, ale nemluvíme, nejíme, nespíme a protože bydlíme v rodinném domě, snažíme se nepotkat a docela se nám to daří. I když sem vdaná, žiju v podstatě sama. Můj muž je jako cizí člověk...
 
NEROZUMÍM SAMA SOBĚ PDF Tisk E-mail
Středa, 22 červenec 2015
Ahoj Kudlanko, s přítelem jsme spolu tři roky. Je hodný, ohleduplný, neskutečně laskavý, chytrý, pozorný, dobře vypadá (a holkám se líbí), má spoustu plánu do budoucna, v posteli taky vše klapalo skvěle, prostě - donedávna vše bylo ok. Bydleli jsme každý na jiném konci republiky, ale vše fungovalo, a i když to občas steskem bolelo, vlastně jsme každý žili vlastní i společný život - a tato rozpolcenost se nám asi stala osudnou.
 
KDYŽ JÁ NEVÍM, CO BYCH ... PDF Tisk E-mail
Pondělí, 20 červenec 2015
Ahoj Danielko! Obracím se na tebe už podruhé se svými problémy. Ty vždycky člověka tak prokoukneš a dokážeš výstižně okomentovat situaci a poradit :o) Tak já ti teď vylíčím svoji situaci a tebe poprosím o nějaký náhled, radu nebo jen názor na věc.. Děkuju ti!
 
I NA "TĚŽKÝHO FRAJERA" DOJDE... PDF Tisk E-mail
Pondělí, 25 květen 2015
Milá Kudlanka! Už dlhšiu dobu veľmi rada čítam Tvoje rady a nikdy by ma nenapadlo že aj ja sa raz dostanem do situácie ked si nebudem vedieť rady.Myslím si, že sa mi ani moc poradiť nedá, ale bola by som rada keby sa podobných omylov vyvarovali druhé. Som 23 rokov vydatá a mám dve dospievajúce deti. 
 
MALOU NEBO VELKOU? PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 21 květen 2015
Ahoj Danielo, chci se Vás zeptat na názor ohledně svatby.Chodíme s přítelem pět let (z toho čtyři roky spolu žijeme) a myslím, že je nám spolu moc hezky, máme se rádi. Svatbu jsme odkládali trochu z pohodlnosti a trochu jsme se obávali toho, jak to bude probíhat. Nejraději bychom totiž měli svatbu pouze se svědky. Tak jsme se na tom shodli oba, nezávisle jeden na druhém. Jenže já mám však pocity viny vůči svým rodičům...
 
MAMINKA SE STÁVÁ NESNÁŠENLIVÁ PDF Tisk E-mail
Úterý, 12 květen 2015

Dobrý den, milá Kudlanko, mám problémy se svou matkou, které je dnes 71 let.  Matka žije 25 let sama, má za sebou dvě manželství. V posledních letech zaujala proti lidem velmi kritický postoj,  na všech vidí jen to špatné, málokdy něco či někoho pochválí.  Donedávna se stýkala se sousedy, ale když ji sousedka začala často navštěvovat, matka se jí začala vyhýbat. Když jí sousedi zvonili u bytu, neotvírala jim, když jí psali na mobil, neodpovídala, když je měla potkat v obchodě, ztratila se mezi regály.

 
MANŽEL JE VÍC RODIČŮ NEŽ MŮJ PDF Tisk E-mail
Neděle, 10 květen 2015
Milá Danielo, rozhodla jsem se také napsat si o radu. Už nevím, co mám dělat. Zkoušela jsem snad úplně všechno. Po dobrém, po zlém, trestala jsem, dávala dárky, ale s manželem nic nehne, vše je stále při starém. Brali jsme se před 3 lety, a předtím spolu 2 roky chodili. Máme nádhernou dvouletou holčičku. A nikdy by mne ani nenapadlo, že budu takhle zuřit.
 
MANŽEL, PÁN A VLÁDCE PDF Tisk E-mail
Středa, 06 květen 2015
Paní Danielo, čtu Kudlanku už hodně dlouho, ale dnes jsem se rozhodla také si napsat o radu - co dál, jestli zůstat s manželem... Známe se cca 4,5 roku - poznali jsme se v zaměstnání. Náš vztah nikdy nebyl 100%. Ale v té době jsem byla dlouho sama bez partnera a měla jsem pocit, že už na mě nikdo jiný nečeká a já zůstanu na ocet. Cca po dvou letech jsme se vzali. Vdávat jsem se nechtěla - nebyla jsem si jistá našim vztahem. Ale dostala jsem ultimatum - svatba nebo rozchod. Přemýšlela jsem dlouho a nakonec souhlasila.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 40 - 52 z 262
[CNW:Counter]