O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Poradna

KDYŽ OBA CHTĚJÍ TOTÉŽ, NEMUSÍ TO BÝT VŽDY TOTÉŽ... PDF Tisk E-mail
Středa, 09 září 2015
Ahoj Danielko, potřebovala bych Tvojí radu. Chodím již delší dobu s přítelem a momentálně mám pocit, že se náš vztah nikam neposunuje. Problém je v tom, že on si vydělá sice celkem dost, ale žije si svůj spokojený samostatný život a je zvyklý bydlet sám. Já bych se ráda co nejdříve už nějak usadila, ale on není připravený ani na společné bydlení.
 
SÁZKA DO LOTERIE? PDF Tisk E-mail
Úterý, 08 září 2015
Mila Danielo, objavila som "modlivku" a iste je to znamenie osudu, lebo prave teraz potrebujem radu ako dalej: Cez internetovu zoznamku som si nasla priatela Slovaka zijuceho vo Francuzsku. Mailujeme si, smskujeme si, telefonujeme a takto sa pomaly spoznavame. Jeste som ho nevidela. Ak sa da hovorit v takomto pripade o laske, je to laska cez Internet.
 
DĚTI JEJÍ A PŘÍPADNÉ NAŠE SPOLEČNÉ PDF Tisk E-mail
Středa, 02 září 2015
Dobrý den, byl bych moc rád, kdybyste mi poradila, co mám dělat nebo aspoň napsala svůj názor.. Několik let chodím se ženou, která je rozvedená a vychovává dvě děti (obě jsou v ranně pubertáním věku). Moc ji miluji, chtěl bych s ní založit rodinu. Problém je v tom, že si neumím představit společné soužití s jejími dětmi a dětmi, které plánujeme společně (minimálně jedno bychom chtěli, možná dvě).
 
ZPLNOLETNĚNÍ (ZAS A ZNOVU) PDF Tisk E-mail
Neděle, 16 srpen 2015

 Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jestli o tom nevíte víc a jestli mi můžete pomoct. Je mi 17 let, mám nařízenou ústavní výchovu a už mám roční dceru. Mám přítele a chceme se vzít ... Nevíte kam jít, co dělat? Jestli nebude vadit, že důvod není těhotenství ? Děkuji za odpověď, MICHAELA

 
NEMLUVÍME SPOLU PDF Tisk E-mail
Středa, 29 červenec 2015
Milá kudlanko, tuhle stránku jsem objevila před pár měsíci a od té doby jsem pravidelnou návštěvnicí. Inspirovaná předcházejícími příběhy, chtěla bych Ti i já vylíčit své manželství. Mě je 37 let, manželovi 44 a jsme spolu téměř 18 let. Máme  dvě děti. A naše manželství? Už půl roku spolu sice bydlíme, ale nemluvíme, nejíme, nespíme a protože bydlíme v rodinném domě, snažíme se nepotkat a docela se nám to daří. I když sem vdaná, žiju v podstatě sama. Můj muž je jako cizí člověk...
 
NEROZUMÍM SAMA SOBĚ PDF Tisk E-mail
Středa, 22 červenec 2015
Ahoj Kudlanko, s přítelem jsme spolu tři roky. Je hodný, ohleduplný, neskutečně laskavý, chytrý, pozorný, dobře vypadá (a holkám se líbí), má spoustu plánu do budoucna, v posteli taky vše klapalo skvěle, prostě - donedávna vše bylo ok. Bydleli jsme každý na jiném konci republiky, ale vše fungovalo, a i když to občas steskem bolelo, vlastně jsme každý žili vlastní i společný život - a tato rozpolcenost se nám asi stala osudnou.
 
KDYŽ JÁ NEVÍM, CO BYCH ... PDF Tisk E-mail
Pondělí, 20 červenec 2015
Ahoj Danielko! Obracím se na tebe už podruhé se svými problémy. Ty vždycky člověka tak prokoukneš a dokážeš výstižně okomentovat situaci a poradit :o) Tak já ti teď vylíčím svoji situaci a tebe poprosím o nějaký náhled, radu nebo jen názor na věc.. Děkuju ti!
 
I NA "TĚŽKÝHO FRAJERA" DOJDE... PDF Tisk E-mail
Pondělí, 25 květen 2015
Milá Kudlanka! Už dlhšiu dobu veľmi rada čítam Tvoje rady a nikdy by ma nenapadlo že aj ja sa raz dostanem do situácie ked si nebudem vedieť rady.Myslím si, že sa mi ani moc poradiť nedá, ale bola by som rada keby sa podobných omylov vyvarovali druhé. Som 23 rokov vydatá a mám dve dospievajúce deti. 
 
MALOU NEBO VELKOU? PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 21 květen 2015
Ahoj Danielo, chci se Vás zeptat na názor ohledně svatby.Chodíme s přítelem pět let (z toho čtyři roky spolu žijeme) a myslím, že je nám spolu moc hezky, máme se rádi. Svatbu jsme odkládali trochu z pohodlnosti a trochu jsme se obávali toho, jak to bude probíhat. Nejraději bychom totiž měli svatbu pouze se svědky. Tak jsme se na tom shodli oba, nezávisle jeden na druhém. Jenže já mám však pocity viny vůči svým rodičům...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 27 - 39 z 252
[CNW:Counter]