O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Poradna

HRÁT ČI NEHRÁT NA KLAVÍR? PDF Tisk E-mail
Úterý, 07 červen 2016
Milá Kudlanko, naše desetiletá dcera hraje na klavír od svých 5 let. Je v tom výborná, má talent, ale v poslední době najednou protestuje, a že už hrát nechce. Nechce doma cvičit, nechce chodit na lekce a teď dokonce začala dělat i problémy učitelce. Ve škole začali hrát na flétnu, a Aničce se to velice líbí, a i jí to výborně jde (díky těm pěti letům hraní na piano).
 
CO DĚLAT, KDYŽ SE MANŽEL ZMĚNIL??? PDF Tisk E-mail
Pondělí, 25 duben 2016
Milá technická podporo, loni jsem aktualizovala program Milenec5.0 na program Manzel1.0 a zjistila jsem zpomalení celého procesu, zejména u aplikací Kvetiny3.5 a Sperky2.0, které přitom v programu Milenec5.0 fungovaly bezchybně. Navíc program Manzel1.0 odinstaloval některé velmi důležité aplikace.
 
DVĚ SLEPICE A JEDEN KOHOUT PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 14 duben 2016
Ahoj Danielo, Ani nevím jestli se s tím dá něco dělat, chtěla jsem zkusit hypnózu a nějak se z toho začarovaného kruhu, ve kterém jsem, dostat, ale teď jsem se náhodou dostala na tvou stránku, tak to zkusím u Tebe. Před pěti lety jsem se seznámila s teď už mým manželem. Byli jsme spolu tři roky a já jsem si myslela, že jsem jediná v jeho životě, teda až na jeho dcerku z předchozího vztahu.
 
ON ČEHÝ - ONA HOT - TO NEJDE DOHROMADY PDF Tisk E-mail
Úterý, 01 březen 2016
Dobry večer, paní Danielko. Našla som Vaše články s Vašimi odpovedami ktorými pomáhate ludom. Pokial by Vám to nevadilo, tak by som Vás tiež chcela požiadat o Váš názor.S poznala som človeka ktoremu bude 57 rokov, mne je 36. Ked som ho poznala tak bol dva roky sam, rozisiel sa s prítelkyni, s ktorou žil 20 rokov. Deti s nou nemal, ale ona mala syna, ktory teraz už ma 23 rokov.
 
NEZLETILÝ TATÍNEK PDF Tisk E-mail
Neděle, 31 leden 2016
Milá paní Danielo, máme problém. Syn se intimně stýkal s jednou dívkou a ta pak prohlásila, že je v jiném stavu. Syn teď navštěvuje 9. třídu ZŠ a ona otěhotněla prý v době, kdy synovi bylo již 2 měsíce 15 let. Ale ta dívka pochází z rozvrácené rodiny, její matka je už třikrát rozvedená, hodně znalá v soudech a sociálkách a sama čeká páté dítě.
 
TEST OTCOVSTVÍ PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 28 leden 2016

Dobrý den paní Danielo. Potřeboval bych poradit. Od února 2015 jsem tři měsíce chodil (samozřejmě i spal) s bývalou přítelkyní. Jelikož naše cesty směřovaly každá jinam tak náš vztah skončil rozchodem. Jako každý jiný jsem se jí před prvním společným sexem ptal na antikoncepci. Odpověděla, že chodí k lékařce pravidelně na injekce, jelikož nemůže brát hormonální antikoncepci a prý, že se ale vůbec nemusím bát.
 
STRACH Z LÁSKY PDF Tisk E-mail
Úterý, 19 leden 2016
Milá Danielo, bohužel jsem Kudlanku objevila teprve dnes. Prosím, ber tento dopis jako mou jedinou možnost si s někým popovídat. Ne že bych žila na pustém ostrově, mám spoustu přátel, kamarádů, příbuzných, ale nemohu (možná ani nechci ) je svými problémy otravovat. Vše začalo před už skoro pěti lety, kdy mi tragicky zahynul manžel. Zde musím říci — moje první, jediná velká láska.
 
DO VZTAHU SE NÁM PLETE CÍRKEV PDF Tisk E-mail
Neděle, 10 leden 2016
Milá Danielo, tady Mirka. Hlásím se o pomoc, o radu. Užila jsem si krásný podzim a zimu, ale teď najednou začal můj vztah s přítelem trochu skřípat. Už jsem neměla tolik času, poslední dobou to bylo dost kritické. Prostě konec roku. Chodíme spolu přes rok a půl, ale nedávno se vyskytl problém. Můj přítel je věřící a jeho kněz mu řekl, že by vztah se mnou měl rozhodně ukončit.
 
ON SE TAK ZMĚNIL ... PDF Tisk E-mail
Středa, 02 prosinec 2015
Dobrý den, paní Danielo, nevím, jestli zvládnu vše popsat v jednom emailu, ale zkusím popsat co nejvíce a od začátku. S mužem jsme byli rok a půl a pak jsme se vzali. Po roce se nám narodila holčička, která má nyní dva roky. Můj muž je o 6 let mladší jak já. Dříve jsem to jako problém neviděla, ale nyní mohu říci, že jsem se již párkrát zamyslela, jestli to právě nebyla chyba. Ale podle mě to není jen věkem. Je mi 35 a jemu 29. 
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 27 - 39 z 262
[CNW:Counter]