O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Poradna

JAK NA NEZDÁRNOU DCERU? PDF Tisk E-mail
Úterý, 09 srpen 2016
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, moje dcera studuje vysokou školu, prezenční studium. Takže je pořád na mně závislá, i když je plnoletá a přivydělává si brigádami. Poslední dobou je ale na mne velmi drzá, je mimo domov, a já ani nevím, kde a s kým. Mám pořád k ní vyživovací povinnost? Co můžu dělat? JANA
 
ODPUSTIT NEBO OPUSTIT? PDF Tisk E-mail
Úterý, 02 srpen 2016
Milá Danielo, chtěla bych znát váš názor. Před pěti měsíci mě podvedl přítel, bohužel bylo to pro oba velmi trapné a nepříjemné, protože jsem ho přistihla skoro inflagrati. Téměř jsem se nepoznávala, jak jsem řádila. Snažil se mi to hned na místě vysvětlit, ale spíš svalováním viny na mě! No, dalším jeho pokusům o vysvětlování jsem už šanci nedala. Rozešli jsme se.
 
SUBMISIVNÍ SESTRA PDF Tisk E-mail
Středa, 20 červenec 2016
Dobrý den, Kudlanko, mám dotaz ohledně mé mladší sestřičky. Cca deset let jsme nebyli nějak v extra blízkém kontaktu - napřed jsem studoval v jiném městě, pak hledal práci, a nakonec jsem začal pracovat v cizině. Před rokem jsem se ale vrátil a se sestrou se vídáme i několikrát do týdne.
 
JSEM "ZOUFALÉ BŘEMENO" PDF Tisk E-mail
Úterý, 19 červenec 2016
Milá Kudlanko, milí neznámí přátelé, prosím vás všechny o radu. Můj přítel mi před třemi léty, těsně před svou smrtí, určil svůj domek smlouvou o věcném břemeni pro mé užívání do konce mého života. Je to zapsané na katastrálním úřadu. Jeho syn, který se mj. o otce nestaral a ani v jeho nemoci nezajímal, mi teď nechal poslat dopis, ze kterého jsem se úplně zhroutila.
 
DOKONALÁ KAMARÁDKA PDF Tisk E-mail
Úterý, 19 červenec 2016
Milá Kudlanko, chtěla bych se poradit ohledně naší dlouholeté kamarádky. Naše rodina se přátelí s Lucií už přes deset let. Lucie je typická moderní žena, žije jen svou prací, nikdy nebyla vdaná, co si pamatuju, tak nikdy žádná dovolená Nemá žádné koníčky – prostě taková ta typická vysoce postavená žena, dokonalá manažerka.
 
KDYŽ JE SVATBA PŘEDEVŠÍM VELKÝ STRES PDF Tisk E-mail
Středa, 13 červenec 2016
Milá Kudlanko, v září se bude moje osmadvacetiletá dcera vdávat. Takže touto dobou už všichni docela dost šílíme (aby to dopadlo dobře). Chci se tě a všech ostatních zeptat na radu ohledně financí. Když bylo dceři pět, tak jsme se s manželem rozvedli. Ex manžel na tom není špatně, ale, řekněme, že vždy utrácel trochu jinak, než já…
 
MILUŠKA JE PROSTĚ KOČKA! PDF Tisk E-mail
Úterý, 12 červenec 2016

Drahá Kudlanko, potkal jsem Milušku na čajích pro svobodné. Už od prvního pohledu jsem věděl, že je pro mne moc mladá. Mně je 49 a jí bylo 32. Je tedy o sedmnáct let mladší. Opravdu toho lituji, protože jsme si ten večer tak dobře rozuměli. Ani nevíš, jak dobře jsem se cítil v její přítomnosti. Náš věkový rozdíl jí vůbec nevadil, rozhodně ne tak jako mně.

 
NĚCO JAKO BIGAMISTA PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 07 červenec 2016
Ahoj Danielo, jsem úplně v háji… Ani nevím jestli se s tím dá něco dělat, ale teď jsem náhodou našla tvou stránku, tak to zkusím u Tebe. Před pěti lety jsem se seznámila s mým manželem. Byli jsme spolu tři roky a já jsem si myslela, že jsem jediná v jeho životě, teda až na jeho dceru z předchozího vztahu. Ale po třech letech mi můj miláček oznámil, že mi musí něco říct.
 
HRÁT ČI NEHRÁT NA KLAVÍR? PDF Tisk E-mail
Úterý, 07 červen 2016
Milá Kudlanko, naše desetiletá dcera hraje na klavír od svých 5 let. Je v tom výborná, má talent, ale v poslední době najednou protestuje, a že už hrát nechce. Nechce doma cvičit, nechce chodit na lekce a teď dokonce začala dělat i problémy učitelce. Ve škole začali hrát na flétnu, a Aničce se to velice líbí, a i jí to výborně jde (díky těm pěti letům hraní na piano).
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 27 - 39 z 270
[CNW:Counter]