O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Poradna

KDYŽ JE SVATBA PŘEDEVŠÍM VELKÝ STRES PDF Tisk E-mail
Středa, 13 červenec 2016
Milá Kudlanko, v září se bude moje osmadvacetiletá dcera vdávat. Takže touto dobou už všichni docela dost šílíme (aby to dopadlo dobře). Chci se tě a všech ostatních zeptat na radu ohledně financí. Když bylo dceři pět, tak jsme se s manželem rozvedli. Ex manžel na tom není špatně, ale, řekněme, že vždy utrácel trochu jinak, než já…
 
MILUŠKA JE PROSTĚ KOČKA! PDF Tisk E-mail
Úterý, 12 červenec 2016

Drahá Kudlanko, potkal jsem Milušku na čajích pro svobodné. Už od prvního pohledu jsem věděl, že je pro mne moc mladá. Mně je 49 a jí bylo 32. Je tedy o sedmnáct let mladší. Opravdu toho lituji, protože jsme si ten večer tak dobře rozuměli. Ani nevíš, jak dobře jsem se cítil v její přítomnosti. Náš věkový rozdíl jí vůbec nevadil, rozhodně ne tak jako mně.

 
NĚCO JAKO BIGAMISTA PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 07 červenec 2016
Ahoj Danielo, jsem úplně v háji… Ani nevím jestli se s tím dá něco dělat, ale teď jsem náhodou našla tvou stránku, tak to zkusím u Tebe. Před pěti lety jsem se seznámila s mým manželem. Byli jsme spolu tři roky a já jsem si myslela, že jsem jediná v jeho životě, teda až na jeho dceru z předchozího vztahu. Ale po třech letech mi můj miláček oznámil, že mi musí něco říct.
 
HRÁT ČI NEHRÁT NA KLAVÍR? PDF Tisk E-mail
Úterý, 07 červen 2016
Milá Kudlanko, naše desetiletá dcera hraje na klavír od svých 5 let. Je v tom výborná, má talent, ale v poslední době najednou protestuje, a že už hrát nechce. Nechce doma cvičit, nechce chodit na lekce a teď dokonce začala dělat i problémy učitelce. Ve škole začali hrát na flétnu, a Aničce se to velice líbí, a i jí to výborně jde (díky těm pěti letům hraní na piano).
 
CO DĚLAT, KDYŽ SE MANŽEL ZMĚNIL??? PDF Tisk E-mail
Pondělí, 25 duben 2016
Milá technická podporo, loni jsem aktualizovala program Milenec5.0 na program Manzel1.0 a zjistila jsem zpomalení celého procesu, zejména u aplikací Kvetiny3.5 a Sperky2.0, které přitom v programu Milenec5.0 fungovaly bezchybně. Navíc program Manzel1.0 odinstaloval některé velmi důležité aplikace.
 
DVĚ SLEPICE A JEDEN KOHOUT PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 14 duben 2016
Ahoj Danielo, Ani nevím jestli se s tím dá něco dělat, chtěla jsem zkusit hypnózu a nějak se z toho začarovaného kruhu, ve kterém jsem, dostat, ale teď jsem se náhodou dostala na tvou stránku, tak to zkusím u Tebe. Před pěti lety jsem se seznámila s teď už mým manželem. Byli jsme spolu tři roky a já jsem si myslela, že jsem jediná v jeho životě, teda až na jeho dcerku z předchozího vztahu.
 
ON ČEHÝ - ONA HOT - TO NEJDE DOHROMADY PDF Tisk E-mail
Úterý, 01 březen 2016
Dobry večer, paní Danielko. Našla som Vaše články s Vašimi odpovedami ktorými pomáhate ludom. Pokial by Vám to nevadilo, tak by som Vás tiež chcela požiadat o Váš názor.S poznala som človeka ktoremu bude 57 rokov, mne je 36. Ked som ho poznala tak bol dva roky sam, rozisiel sa s prítelkyni, s ktorou žil 20 rokov. Deti s nou nemal, ale ona mala syna, ktory teraz už ma 23 rokov.
 
NEZLETILÝ TATÍNEK PDF Tisk E-mail
Neděle, 31 leden 2016
Milá paní Danielo, máme problém. Syn se intimně stýkal s jednou dívkou a ta pak prohlásila, že je v jiném stavu. Syn teď navštěvuje 9. třídu ZŠ a ona otěhotněla prý v době, kdy synovi bylo již 2 měsíce 15 let. Ale ta dívka pochází z rozvrácené rodiny, její matka je už třikrát rozvedená, hodně znalá v soudech a sociálkách a sama čeká páté dítě.
 
TEST OTCOVSTVÍ PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 28 leden 2016

Dobrý den paní Danielo. Potřeboval bych poradit. Od února 2015 jsem tři měsíce chodil (samozřejmě i spal) s bývalou přítelkyní. Jelikož naše cesty směřovaly každá jinam tak náš vztah skončil rozchodem. Jako každý jiný jsem se jí před prvním společným sexem ptal na antikoncepci. Odpověděla, že chodí k lékařce pravidelně na injekce, jelikož nemůže brát hormonální antikoncepci a prý, že se ale vůbec nemusím bát.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 14 - 26 z 252
[CNW:Counter]