O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Poradna

NEVĚDOMOST HŘÍCHU NEČÍNÍ? PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 18 červenec 2013

Dobrý den Danielo, Kudlanku navštěvuji už hodně dlouho, a nyní se chci na Vás obrátit s prosbou o radu. Moje dcera (24 let) má čtyřletého syna. S otcem dítěte žila jen na psí knížku, v bytě jeho rodičů. Ze začátku i s nimi a potom, co si postavili dům, tak sami.  Před rokem se s přítelem rozešla, odstěhovala se pryč. Přišla totiž na to, že skoro  po celou dobu jejich vztahu měl ještě jednu "kamarádku". 

 
ZPLNOLETNĚNÍ TĚHOTNÉ PDF Tisk E-mail
Pondělí, 01 červenec 2013

Dobry den chtela sem se zeptat estli ide dyz mám ustavní peči nařízenou a sem tehotna cekam miminko a pritel by si me chtel vzit estli to ide nejak zplnoletnit je mi 17 dekuji za radu, ERIKA 

  
 
CHCEME SE VZÍT. A HNED! II. PDF Tisk E-mail
Pondělí, 01 červenec 2013

Ještě vám napíšu: Vystudovala jsem právě Základní školu. Od září jdu na  Střední Uměleckořemeslnou školu.  Můj přítel studuje Uměleckého Kováře. Jsem teď z donucení u svých rodičů. Tedy doma vlastně jen spím. U nich se najím a vše... Doma je momentálně peklo .Jsem svým rodičům ukradená jen my chtějí dělat peklo.

 
RODIČE DĚLILI MAJETEK ... PDF Tisk E-mail
Neděle, 30 červen 2013

Dobrý den, potřebovala bych, prosím, poradit. Moji rodiče se rozvedli před několika lety. Aby je rozvedli, museli byt 3+1 přepsat na bratra, který už byl v té době plnoletý . i když dodnes nechápu, proč to tak muselo být. Tak mi byla notářem připsána alespoň zahrádka s chatkou, ale až  po dovršení 18 let. Později si ale mamka znovu napsala zahradu na sebe, prý z důvodu problémů s otcem. 

 
PŘESČASY PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 27 červen 2013

Ahoj Danielo, potřebovala bych poradit. Jak dlouho dopředu může zaměstnavatel nařídit práci přesčas? Přece jen si člověk musí občas po normální pracovní době něco zařídit, vyzvednout děti, jít k zubaři atd., takže mi nepřijde moc fér, když nadřízený ráno přijde s tím, že je nařízen dvouhodinový přesčas a kdo nezůstane, bude mít problémy.

 
K ČEMU TAKOVEJ CHLAP? PDF Tisk E-mail
Úterý, 18 červen 2013

Jsem vdaná 18 let.  Máme dvě dospívající dcery a jednu 6 letou. Máme byt ve SJM. Ale už delší dobu to naše manželství je toí nejhorší, co může být... Při poslední mojí mateřské dovolené mi manžel přestal přispívat na domácnost, na děti, na složenky, na stravu, doma nehnul prstem, děti ho nezajímají.

 
ZAVODÁŘ A JEHO DĚVČE PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 16 květen 2013

 Dobrý den. Já Vám píšu, protože hledám radu. Je mi 23 let, mám o 20 let staršího přítele. No přítele, máme takový jeden problém. Není ženatý, jen je už 12 let ve vztahu. Jelikož je to jeden ze zavodářů a svou finanční situaci nemusí řešit, náš vztah si tak nějak užíváme. Jenže teď,  po 4 měsících vztahu, mě tahle situace přestává bavit a začíná to bolet víc než je zdrávo. Poznali jsme se a on se do mě prý okamžitě zamiloval. Já do něj moc ne, ale až časem, a tím jak se ke mě choval, jsem se pobláznila taky.

 
TRÁPENÍ S VLASTNÍ ORIENTACÍ PDF Tisk E-mail
Úterý, 11 prosinec 2012

Zdravím, milá Kudlanko, koukám, že lidem různě radíte s jejich problémama. A chtěla bych vás požádat taky o radu (pomoc). Ve zkratce vám napíšu můj-náš příběh. Jsem plnoletá a mám sedmnáctiletou přítelkyni stejně orientovanou. Ano, obě jsme "na ženské". Její máti o její orientaci ví už delší dobu, a akceptovala to. Ovšem - dokud jsem se neobjevila já.

 
DVA HODNÍ A JEDNA POTVORA? PDF Tisk E-mail
Pondělí, 03 prosinec 2012

Milá Danielo, pročítám si tady příběhy a snažím se najít řešení svého trápení. Nakonec jsem se odhodlala napsat.  Je to něco přes rok, co jsem zjistila, že má můj muž nějaké ty "techtle" se svojí ex. My jsme spolu čtyři roky, máme dvouletou dceru a novorozeně, které je krásným následkem "udobřovacích praktik". Ano, původně jsme plánovali i to druhé, ale po jeho nevěře jsem už raději nechtěla další závazky.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 118 - 130 z 262
[CNW:Counter]