O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Poradna

PŘESČASY PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 27 červen 2013

Ahoj Danielo, potřebovala bych poradit. Jak dlouho dopředu může zaměstnavatel nařídit práci přesčas? Přece jen si člověk musí občas po normální pracovní době něco zařídit, vyzvednout děti, jít k zubaři atd., takže mi nepřijde moc fér, když nadřízený ráno přijde s tím, že je nařízen dvouhodinový přesčas a kdo nezůstane, bude mít problémy.

 
K ČEMU TAKOVEJ CHLAP? PDF Tisk E-mail
Úterý, 18 červen 2013

Jsem vdaná 18 let.  Máme dvě dospívající dcery a jednu 6 letou. Máme byt ve SJM. Ale už delší dobu to naše manželství je toí nejhorší, co může být... Při poslední mojí mateřské dovolené mi manžel přestal přispívat na domácnost, na děti, na složenky, na stravu, doma nehnul prstem, děti ho nezajímají.

 
ZAVODÁŘ A JEHO DĚVČE PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 16 květen 2013

 Dobrý den. Já Vám píšu, protože hledám radu. Je mi 23 let, mám o 20 let staršího přítele. No přítele, máme takový jeden problém. Není ženatý, jen je už 12 let ve vztahu. Jelikož je to jeden ze zavodářů a svou finanční situaci nemusí řešit, náš vztah si tak nějak užíváme. Jenže teď,  po 4 měsících vztahu, mě tahle situace přestává bavit a začíná to bolet víc než je zdrávo. Poznali jsme se a on se do mě prý okamžitě zamiloval. Já do něj moc ne, ale až časem, a tím jak se ke mě choval, jsem se pobláznila taky.

 
TRÁPENÍ S VLASTNÍ ORIENTACÍ PDF Tisk E-mail
Úterý, 11 prosinec 2012

Zdravím, milá Kudlanko, koukám, že lidem různě radíte s jejich problémama. A chtěla bych vás požádat taky o radu (pomoc). Ve zkratce vám napíšu můj-náš příběh. Jsem plnoletá a mám sedmnáctiletou přítelkyni stejně orientovanou. Ano, obě jsme "na ženské". Její máti o její orientaci ví už delší dobu, a akceptovala to. Ovšem - dokud jsem se neobjevila já.

 
DVA HODNÍ A JEDNA POTVORA? PDF Tisk E-mail
Pondělí, 03 prosinec 2012

Milá Danielo, pročítám si tady příběhy a snažím se najít řešení svého trápení. Nakonec jsem se odhodlala napsat.  Je to něco přes rok, co jsem zjistila, že má můj muž nějaké ty "techtle" se svojí ex. My jsme spolu čtyři roky, máme dvouletou dceru a novorozeně, které je krásným následkem "udobřovacích praktik". Ano, původně jsme plánovali i to druhé, ale po jeho nevěře jsem už raději nechtěla další závazky.

 
POTŘEBUJU ZVEDNOUT SEBEVĚDOMÍ ? - I. PDF Tisk E-mail
Neděle, 18 listopad 2012

Milá Danielo, kdysi jsem Vám psala o radu, jak se rozvést s cizincem, když nevyzvedává od soudu pozvánky atd. Nakonec vše dopadlo  dobře, nikdy nezareagoval,  rozvod se táhl skoro čtyři roky, ale v Česku mě nakonec rozvedli. Jak to má s papírama on, to nevím. Ani možná neví, že je rozvedený... Po celé roky jsem byla sama a odmítala známosti, nikdo mě vnitřně neoslovil, nezaujal, jiskra nepřeskočila.

 
MAMINKA, SYN A JEHO MILÁ PDF Tisk E-mail
Středa, 05 září 2012

Dobrý den, zabrousila jsem na Vaše stránky a vzhledem ke své partnerské situaci se Vám rozhodla napsat o pomoc. Je mi 34 let. Měla jsem (či mám) přítele, také je mu 34 let. Byli jsme spolu rok. Přítel byl velice pozorný co se mne týkalo, pomáhal mi, staral se, zajímal se o mne. To vše se zdá ideální, ale byl tu jeden problém. A to jeho závislost na matce a matky na něm.

 
ŽENÁČOVA MILÁ PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 30 srpen 2012

Milá Danielo, moc ráda si pročítám tvou poradnu a rozhodla jsem se, že se ti také svěřím se svým problémem. Mám už tři roky vztah se ženatým mužem, který má dvě malé děti. Náš vztah začal jako letní flirt, ale časem se proměnil v něco hlubšího na obou stranách. Bohužel, už za dva roky mi začalo vadit, že můj přítel na mě nemá tolik času a chtěla jsem vztah ukončit.     

    

 
ŽIVOT V "LÁSKOPRÁZDNU" PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 02 srpen 2012

Milá Danielo, už třetí den si pročítám příběhy na Kudlance, Vaše reakce a rady, a snažím se najít odpověď na svůj "malý problém"...  s Pavlem jsem už téměř 30 let. Nástup známosti nebyl nijak závratný, ten člověk se mi nejprve ani nelíbil, nezdál se mi nijak přitažlivý ani zajímavý. Byl krátce po rozvodu a žil s maminkou, které se „bál říct“, že dostal podnikový byt.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 118 - 130 z 258
[CNW:Counter]