O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Poradna

MAMINKA, SYN A JEHO MILÁ PDF Tisk E-mail
Středa, 05 září 2012

Dobrý den, zabrousila jsem na Vaše stránky a vzhledem ke své partnerské situaci se Vám rozhodla napsat o pomoc. Je mi 34 let. Měla jsem (či mám) přítele, také je mu 34 let. Byli jsme spolu rok. Přítel byl velice pozorný co se mne týkalo, pomáhal mi, staral se, zajímal se o mne. To vše se zdá ideální, ale byl tu jeden problém. A to jeho závislost na matce a matky na něm.

 
ŽENÁČOVA MILÁ PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 30 srpen 2012

Milá Danielo, moc ráda si pročítám tvou poradnu a rozhodla jsem se, že se ti také svěřím se svým problémem. Mám už tři roky vztah se ženatým mužem, který má dvě malé děti. Náš vztah začal jako letní flirt, ale časem se proměnil v něco hlubšího na obou stranách. Bohužel, už za dva roky mi začalo vadit, že můj přítel na mě nemá tolik času a chtěla jsem vztah ukončit.     

    

 
ŽIVOT V "LÁSKOPRÁZDNU" PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 02 srpen 2012

Milá Danielo, už třetí den si pročítám příběhy na Kudlance, Vaše reakce a rady, a snažím se najít odpověď na svůj "malý problém"...  s Pavlem jsem už téměř 30 let. Nástup známosti nebyl nijak závratný, ten člověk se mi nejprve ani nelíbil, nezdál se mi nijak přitažlivý ani zajímavý. Byl krátce po rozvodu a žil s maminkou, které se „bál říct“, že dostal podnikový byt.

 
BABIČCE JE SMUTNO PO VNUČCE... PDF Tisk E-mail
Neděle, 15 červenec 2012

Dobrý den, mám takový problém, s kterým si sama neporadím, proto jsem si dovolila obrátit se na Vás. Prosím velmi o pomoc a radu. Dcera se rozvedla a vnučka (6 let) byla svěřená do péče bývalému zeťákovi (dceřinému exmanželovi).  Ze začátku po jejich rozchodu a následném rozvodu bylo vše v pořádku.

 
BOJÍM SE MANŽELA... PDF Tisk E-mail
Neděle, 17 červen 2012

Dobrý den, nevím, kam se mám obrátit, kde hledat nějakou radu a pomoc. Je mi 24 let a mám 5 letou dcerku, jsem vdaná.  Zatím jsem bohužel bez práce. Mému manželovi je 38 a já se ho bojím... Asi bych se měla rozvést, ale nevím si rady, jak to všechno zařídit. Důvodů k tomu je hodně: manžel mi například zakazuje stýkat se s mými příbuznými (sestrou,matkou).

 
OPUŠTĚNÉ DĚTI PDF Tisk E-mail
Pondělí, 11 červen 2012

Dobrý den, chtěla bych vás poprosit o radu. Potřebovala bych pryč z Dětského domova, ale je mi jen 15 a až v září mi bude 16. Potřebovala bych si totiž vzít do své péče mého mladšího brášku. Ten totiž teď nedávno přišel o tátu, který ho dostal do své péče. Ale bojím se, že půjde zpátky do děcáku a to já nechci, protože je moc malej a lásky tady nic neuvidí.

 
TESCO CLUBCARD - ODSTOUPENÍ PDF Tisk E-mail
Neděle, 10 červen 2012

Dobrý den, prosím o radu: pořídila jsem si v Tescu clubcard kreditní kartu a podepsala jsem úvěrovou smlouvu. Doma, v klidu, po přečtení smluvních podmínek, jsem zjistila, že je to pro mne nevýhodné a že tuto kartu nechci využívat. Poraďte mi prosím, jak mám odstoupit od této smlouvy a jestli by bylo možné mi poslat vzor formuláře Odstoupení od smlouvy.

 
ČEŠTINU NEBO NĚMČINU? PDF Tisk E-mail
Úterý, 05 červen 2012

Dobrý den, milá Kudlanko. Potřebovali bychom poradit s následujícím problémem. Už pátým rokem bydlíme v Německu. Jsme tu přihlášení na radnici, pobíráme peníze na děti. Příštím rokem by syn měl začít chodit do školy. Všichni -  já, manžel i děti, jsme Češi. I v Čechách máme trvalé bydliště (na městském úřadě). Chtěli jsme našeho syna tady přihlásit do České školy na individuální vzdělávání. Jenže:  

 
JEHO "ZAPÁLENÁ LÝTKA" PDF Tisk E-mail
Úterý, 29 květen 2012

Dobrý den, milá Kudlanko, pročítala jsem Váš web a dost mi pomohl. Ale přece jen potřebuji se z toho ještě vypsat a zajímají mě samozřejmě i názory ostatních. Jsem vdaná třináct let + čtyři roky jsme spolu před tím chodili. Máme dvě děti  - 11 a 9 let. Za tu dobu jsme měli již nějaké krize, ale pokaždé jsme to zvládli a jeli dál. Jenže... došlo i na nás - klasika...  

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 118 - 130 z 252
[CNW:Counter]