O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Poradna

DVĚ SESTRY A PARTNER JEDNÉ Z NICH PDF Tisk E-mail
Úterý, 03 prosinec 2013

Moje sestra chodí s pijavicí. Nevím, jak jinak to nazvat. Je to kluk, o 13 let mladší než ona, který zjistil, že sestra má nějaké peníze; nemá jich sice moc, ale má. Rozjela teď novou práci, ve které jsem s ní byla i já. Angažovala jsem se ale méně, protože mám malou dcerku, se kterou chci být doma a tak jsem se s ní dohodla na 1 - 2 dnech. 

 
MÁM TO SLOŽITÉ A NEMÁM PRÁCI PDF Tisk E-mail
Neděle, 24 listopad 2013

Nevím jak začít. Těžko se mi píše o mých problémech. Je jich více. Nejvíce mě vadí samota, na kterou si asi nikdy nezvyknu. Nevím co dělat. Vše snad začalo mým rozvodem. Manžel se ke mně choval strašně, byl alkoholik a bil mne. Pak jsem se přestěhovala. A - stalo se... Zamilovala jsem se do ženatého podnikatele a on do mě. Od té chvíle jako bych žila ve snu.

 
SEDMNÁCTKA V PRŮŠVIHU - ZLETILOST PDF Tisk E-mail
Pátek, 20 září 2013

Zdravím Vás, potřebovala bych nutně radu. Je mi 17 let a jsem těhotná. Jenže se to bojím říct rodičům. Chtěla bych se nechat proto zplnoletnit. Už jen z důvodu, aby miminko mělo uplnou rodinu. Mému přiteli je 25 let, pracuje, má svůj byt a miminko si chceme nechat. Tak prosím radu, co bych měla pro zplnoletnění udělat. Vím, že moje matka mě bude hnát na potrat, ale já nechci o to miminko přijít... protože si ho chci nechat. Pomozte mi, prosím, MICHALKA

 
NEJSEM OTCEM, JAK TO DOKÁZAT? PDF Tisk E-mail
Pondělí, 26 srpen 2013

Dobrý den, nevím, na koho bych se měl obrátit, ale potřebuji poradit.Měl jsem přítelkyni, která teď porodila a určila mne za otce své dcery. Prosím o radu, co a jak mám udělat, když si jsem jistý, že nejsem otcem její dcery. Je možný poslat přesný postup jak se zachovat? Děkuji Vám, hodně pozdravů, IVAN

 
ZKLAMANÝ A BEZRADNÝ PDF Tisk E-mail
Úterý, 30 červenec 2013

Ahoj Danielo, nevím kde začít. Ženě je 40 a mě 42, máme tři děti  - 18, 10 a 8. První dítě jsme měli po roční známosti, ještě jsme byli na škole. Na začátku manželství manželka nastoupila na řídící pozici a vydělávala více, proto po půl roce jsem zůstal se synkem doma a začal programovat z domova. Do práce jsem chodil pouze odevzdávat hotový kód. Přitom jsem stavěl dům.

 
NÁVRH NA SVĚŘENÍ DÍTĚTE DO PÉČE PDF Tisk E-mail
Pondělí, 22 červenec 2013

Úřední vyřizování je někdy záležitost velice obtížná... Zvláště, když člověk v tom není zrovna kovaný. Dnes vám nabízím pomoc ohledně podání Návrhu na svěření nezletilého dítěte do péče. Formulář na to nijaký extra přesný není, spíš záleží na tom, abyste to vše pokud možno co nejlépe zdůvodnili.

 
NEVĚDOMOST HŘÍCHU NEČÍNÍ? PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 18 červenec 2013

Dobrý den Danielo, Kudlanku navštěvuji už hodně dlouho, a nyní se chci na Vás obrátit s prosbou o radu. Moje dcera (24 let) má čtyřletého syna. S otcem dítěte žila jen na psí knížku, v bytě jeho rodičů. Ze začátku i s nimi a potom, co si postavili dům, tak sami.  Před rokem se s přítelem rozešla, odstěhovala se pryč. Přišla totiž na to, že skoro  po celou dobu jejich vztahu měl ještě jednu "kamarádku". 

 
ZPLNOLETNĚNÍ TĚHOTNÉ PDF Tisk E-mail
Pondělí, 01 červenec 2013

Dobry den chtela sem se zeptat estli ide dyz mám ustavní peči nařízenou a sem tehotna cekam miminko a pritel by si me chtel vzit estli to ide nejak zplnoletnit je mi 17 dekuji za radu, ERIKA 

  
 
CHCEME SE VZÍT. A HNED! II. PDF Tisk E-mail
Pondělí, 01 červenec 2013

Ještě vám napíšu: Vystudovala jsem právě Základní školu. Od září jdu na  Střední Uměleckořemeslnou školu.  Můj přítel studuje Uměleckého Kováře. Jsem teď z donucení u svých rodičů. Tedy doma vlastně jen spím. U nich se najím a vše... Doma je momentálně peklo .Jsem svým rodičům ukradená jen my chtějí dělat peklo.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 105 - 117 z 255
[CNW:Counter]