O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Poradna

TĚŽKÝ ŽIVOT VE ČTYŘÚHELNÍKU... PDF Tisk E-mail
Neděle, 16 březen 2014

Ahoj Kudlanko, nějakou dobu už chodím na tenhle web pročítat příběhy ostatních, a teď doufám, že i mně se podaří  - díky názorům druhých - podívat se na svůj problém z jiného úhlu. Je mi 30 a mám o něco staršího přítele, milence, dalo by se říct.

 
MLADISTVÝ TATÍNEK PDF Tisk E-mail
Pondělí, 10 únor 2014

Dobrý den, já mám dotaz: mě je 21 a příteli je 16  a čekáme spolu miminko. A přítel by chtěl být u nás, ale jeho matka mu to zakazuje,  můžeme se nějak bránit? A můžu ho zapsat do rodného listu? TEREZKA

 
HODNÝ KLUK NEBO MAMÁNEK? - 2 PDF Tisk E-mail
Neděle, 02 únor 2014

Děkuju vám všem za ty komentáře, co jste mi napsali, ale musím se bránit proti některým z nich. Tak zaprvé: je mi osmadvacet let. Což znamená, že už se potřebuju vdát a založit rodinu. A že potřebuju partnera, na kterého se budu moct spolehnout a který se nebude dělit ještě pro rodiče. Tím nemyslím, že by se o ně neměl občas postarat, navštívit je, zavolat jim, ale potřebuju, aby pak naše rodina byla pro něj "jednička".

 
HODNÝ KLUK NEBO MAMÁNEK? - 1 PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 30 leden 2014

Dobrý den, chtěla bych vás poprosit o radu. Chodíme s mým přítelem už téměř rok, občas přespí u mne. Jeho rodiče ještě neznám, u nás už byl a našim se líbí. Problém je ale v tom, že on se, podle mne hodně přehnaně, stará o svou maminku. To je samé: musím ještě nakoupit něco domů, pak zase že pojede mamku vyzvednout z návštěvy, že je pozdě večer, tak aby nechodila sama, atd. On u rodičů bydlí, ale mám pocit, že jim neumí říct ne.

 
TRÁPENÍ S DCERKOU PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 16 leden 2014

Dobrý den, byla bych ráda, kdybyste mi mohli poradit. Jsme zoufalí z naší dcery. Je jí devatenáct. Bohužel, už od třinácti let má poruchu příjmu potravy, která se průběžně zhoršuje i po třech pobytech na psychiatrii. Ze začátku zvládala ještě i školu a další aktivity, nyní ale, za poslední rok,  je velké zhoršení.

 
JEDNÁNÍ SOCIÁLNÍ PRACOVNICE PDF Tisk E-mail
Středa, 04 prosinec 2013

Dobrý den, ráda bych se zeptala, zda si sociální pracovnice může dovolit "nečekané" návštěvy. Stalo se mi, že jsem byla předvolána do kanceláře sociální pracovnice, jelikož u mne byla na "přepadovce" kvůli tomu, že se dozvěděli, že jsem s miminkem sama. Akorát mne doma nezastihla.

 
ZRUŠIT OTCOVSTVÍ? ZE STRACHU O DÍTĚ PDF Tisk E-mail
Úterý, 03 prosinec 2013

Dobrý den Kudlanko, potřebovala bych radu. Chtěla bych zažádat soud o zrušení otcovství. Jak dlouho to  trvá? Otec mého dítěte alimenty platí pravidelně, ale jelikož má z předešlého manželství dluhy a nemají to vyřešené, chtěla bych moje dítě ochránit, aby nemuselo ty dluhy za něj v budoucnu  platit. Otce jsem kontaktovala, vysvětlila mu,  o co chci požádat a  musím říct,  že s mým návrhem souhlasil. Tak bych chtěla vědět, jesli bude platit alimenty i nadále, nebo ne... Ja žiju sama  s dítětem. NOLA

 
DVĚ SESTRY A PARTNER JEDNÉ Z NICH PDF Tisk E-mail
Úterý, 03 prosinec 2013

Moje sestra chodí s pijavicí. Nevím, jak jinak to nazvat. Je to kluk, o 13 let mladší než ona, který zjistil, že sestra má nějaké peníze; nemá jich sice moc, ale má. Rozjela teď novou práci, ve které jsem s ní byla i já. Angažovala jsem se ale méně, protože mám malou dcerku, se kterou chci být doma a tak jsem se s ní dohodla na 1 - 2 dnech. 

 
MÁM TO SLOŽITÉ A NEMÁM PRÁCI PDF Tisk E-mail
Neděle, 24 listopad 2013

Nevím jak začít. Těžko se mi píše o mých problémech. Je jich více. Nejvíce mě vadí samota, na kterou si asi nikdy nezvyknu. Nevím co dělat. Vše snad začalo mým rozvodem. Manžel se ke mně choval strašně, byl alkoholik a bil mne. Pak jsem se přestěhovala. A - stalo se... Zamilovala jsem se do ženatého podnikatele a on do mě. Od té chvíle jako bych žila ve snu.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 105 - 117 z 262
[CNW:Counter]