O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Poradna

NEJSEM OTCEM, JAK TO DOKÁZAT? PDF Tisk E-mail
Pondělí, 26 srpen 2013

Dobrý den, nevím, na koho bych se měl obrátit, ale potřebuji poradit.Měl jsem přítelkyni, která teď porodila a určila mne za otce své dcery. Prosím o radu, co a jak mám udělat, když si jsem jistý, že nejsem otcem její dcery. Je možný poslat přesný postup jak se zachovat? Děkuji Vám, hodně pozdravů, IVAN

 
ZKLAMANÝ A BEZRADNÝ PDF Tisk E-mail
Úterý, 30 červenec 2013

Ahoj Danielo, nevím kde začít. Ženě je 40 a mě 42, máme tři děti  - 18, 10 a 8. První dítě jsme měli po roční známosti, ještě jsme byli na škole. Na začátku manželství manželka nastoupila na řídící pozici a vydělávala více, proto po půl roce jsem zůstal se synkem doma a začal programovat z domova. Do práce jsem chodil pouze odevzdávat hotový kód. Přitom jsem stavěl dům.

 
NÁVRH NA SVĚŘENÍ DÍTĚTE DO PÉČE PDF Tisk E-mail
Pondělí, 22 červenec 2013

Úřední vyřizování je někdy záležitost velice obtížná... Zvláště, když člověk v tom není zrovna kovaný. Dnes vám nabízím pomoc ohledně podání Návrhu na svěření nezletilého dítěte do péče. Formulář na to nijaký extra přesný není, spíš záleží na tom, abyste to vše pokud možno co nejlépe zdůvodnili.

 
NEVĚDOMOST HŘÍCHU NEČÍNÍ? PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 18 červenec 2013

Dobrý den Danielo, Kudlanku navštěvuji už hodně dlouho, a nyní se chci na Vás obrátit s prosbou o radu. Moje dcera (24 let) má čtyřletého syna. S otcem dítěte žila jen na psí knížku, v bytě jeho rodičů. Ze začátku i s nimi a potom, co si postavili dům, tak sami.  Před rokem se s přítelem rozešla, odstěhovala se pryč. Přišla totiž na to, že skoro  po celou dobu jejich vztahu měl ještě jednu "kamarádku". 

 
ZPLNOLETNĚNÍ TĚHOTNÉ PDF Tisk E-mail
Pondělí, 01 červenec 2013

Dobry den chtela sem se zeptat estli ide dyz mám ustavní peči nařízenou a sem tehotna cekam miminko a pritel by si me chtel vzit estli to ide nejak zplnoletnit je mi 17 dekuji za radu, ERIKA 

  
 
CHCEME SE VZÍT. A HNED! II. PDF Tisk E-mail
Pondělí, 01 červenec 2013

Ještě vám napíšu: Vystudovala jsem právě Základní školu. Od září jdu na  Střední Uměleckořemeslnou školu.  Můj přítel studuje Uměleckého Kováře. Jsem teď z donucení u svých rodičů. Tedy doma vlastně jen spím. U nich se najím a vše... Doma je momentálně peklo .Jsem svým rodičům ukradená jen my chtějí dělat peklo.

 
RODIČE DĚLILI MAJETEK ... PDF Tisk E-mail
Neděle, 30 červen 2013

Dobrý den, potřebovala bych, prosím, poradit. Moji rodiče se rozvedli před několika lety. Aby je rozvedli, museli byt 3+1 přepsat na bratra, který už byl v té době plnoletý . i když dodnes nechápu, proč to tak muselo být. Tak mi byla notářem připsána alespoň zahrádka s chatkou, ale až  po dovršení 18 let. Později si ale mamka znovu napsala zahradu na sebe, prý z důvodu problémů s otcem. 

 
PŘESČASY PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 27 červen 2013

Ahoj Danielo, potřebovala bych poradit. Jak dlouho dopředu může zaměstnavatel nařídit práci přesčas? Přece jen si člověk musí občas po normální pracovní době něco zařídit, vyzvednout děti, jít k zubaři atd., takže mi nepřijde moc fér, když nadřízený ráno přijde s tím, že je nařízen dvouhodinový přesčas a kdo nezůstane, bude mít problémy.

 
K ČEMU TAKOVEJ CHLAP? PDF Tisk E-mail
Úterý, 18 červen 2013

Jsem vdaná 18 let.  Máme dvě dospívající dcery a jednu 6 letou. Máme byt ve SJM. Ale už delší dobu to naše manželství je toí nejhorší, co může být... Při poslední mojí mateřské dovolené mi manžel přestal přispívat na domácnost, na děti, na složenky, na stravu, doma nehnul prstem, děti ho nezajímají.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 105 - 117 z 252
[CNW:Counter]