O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Poradna

JE SŇATEK MÉ MATKY PLATNÝ? PDF Tisk E-mail
Neděle, 08 listopad 2020
Woman, female, business, advocate, legal, lawyer, law iconDobrý den, chtěla bych poradit ohledně mojí mámy. Já bydlím už deset let v jiném městě, jsem vdaná, mám rodinu. Máma můj pokoj hned po mém odstěhování pronajala jednomu studentovi. Ten tam celá studia bydlel a i pak tam už zůstal bydlet. Jenže máma nedávno zemřela a při vypořádávání dědictví jsem se dozvěděla, že si před dvěma roky toho frajera vzala!
 
JAK SE DOMLUVIT, KDYŽ MLUVÍME KAŽDÝ JINAK? PDF Tisk E-mail
Úterý, 13 říjen 2020

Woman, female, business, advocate, legal, lawyer, law icon

Prosím, abyste mne nebrali jako rasistu, jen se nějak nezvládnu přizpůsobit. Do jednoho třípokojáku v našem paneláku se jako podnájemníci přistěhovala nějaká dost velká, asi arabská rodina. Asi, nevím přesně. Jenže – oni sice pracují (muži), ale ženy jsou doma a mají neustále puštěnou tu jejich muziku. A dost nahlas, od rána do večera. Donedávna měli stále otevřená okna, takže to rezonovalo celým domem.

 
S NÍM, NEBO SAMA? PDF Tisk E-mail
Středa, 07 říjen 2020
Woman, female, business, advocate, legal, lawyer, law iconMilá Kudlanko, zkusím požádat o radu, ale když tak mi ani ty ani ostatní moc nenadávejte, já vím, že je v tom určitě i moje vina … Ale k věci: pět let už jsem s mým přítelem. Je nám oběma kolem padesáti - tedy jemu je 55 let a mně právě teď bylo 52. Dá se říci, že všechno mezi námi funguje výborně, až na to, že mám pocit, že je hrozný škrt. Měla jsem teď narozeniny a snažila jsem se mu už předem naznačit, že by bylo hezké, kdyby mi k narozeninám dal něco, co pro mě znamenalo už i víc, třeba prstýnek, náhrdelník nebo voňavku.
 
POČÍTAČOVÁ HRA VERSUS ŠKOLA PDF Tisk E-mail
Pondělí, 20 květen 2019
Milá Kudlanko, mám problém… Naše dvě děti – 16 letá a 14 letý, jsou jako nebe a dudy. Děvče je celkem tiché a mírné, dobře se učí, kluk je jak z divokých vajec, ale školu taky celkem zvládá. Stalo se, že si dcera přála k narozeninám počítačovou hru Xbox One a také ji od dědečka a babičky dostala. Tím se změnil celý její dosavadní styl života – jak přijde domů, už u toho sedí a stalo se, že jsem zjistila, že je u toho i do ranních hodin.
 
KDYŽ SE NIC NEDAŘÍ - 3. PDF Tisk E-mail
Středa, 15 srpen 2018
No, dnes bych tomu nadpisu mohla trochu oponovat, protože jsem fakt blažená... Bojím se to zakřiknout, ale najednou to vypadá, že se snad, snad, na tom našem malém kudlančím plácku, přeci jen nějak dohodneme, že i když to každý vidí trošku (nebo i víc) jinak, tak to neznamená, že si musíme vydrápat navzájem oči. Protože stejně bychom tím ublížili jen jeden druhému... A nakonec, jak se mi tak malinko zdá, se třeba i dohodneme, že není všechno zlato, co se třpytí, a naopak, že i v kusu šutru může být skryt diamant. Jen ho najít, vybrousit...
 
KDYŽ SE NIC NEDAŘÍ - 2. PDF Tisk E-mail
Neděle, 12 srpen 2018
No tak to vidíte.... Nakonec se bude o politice mluvit i pod receptem na kvašený okurky :-))). Ale - stejně to nechci vzdát. Je to pár let, co v jedněch novinách, dokonce papírových, byl uveden seznam nejslušnějších webů. A kupodivu, Kudlanka se ve své skupině umístila na místě lepším než druhém :-). (Se vytahuju, vím. Ale chtěla bych, aby se to vrátilo.) OK, zpět k tématu: hádanicím a blbé náladě mezi lidmi vůbec. V práci, na internetu, doma, na ulici, v obchodech... Prostě jsme všichni poněkud - prosím za prominutí - : přednasraní. (Ono to líp říct nejde.)
 
KDYŽ SE NIC NEDAŘÍ PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 09 srpen 2018

... tak je to fakt na draka. Jednoduché je zajít k doktorovi a odnést si prášky na deprese. Jenže - ne vždy je to opravdu nutné, a ne každý to bez prášků nezvládne. Někdy je nálada dlouhodobě pod psa, a opodstatněně. Nevychází to ve vztahu, doma (s rodiči či dětmi), v práci to taky nestojí za nic, někdy dokonce to hrozí průšvihem. A pak se má jeden držet, a být fit a nad věcí...

 
PŘEKYSELENÍ ORGANISMU? PDF Tisk E-mail
Pátek, 09 březen 2018
Dnes se do mé lékárny trousili lidé, kteří žádají papírky k určování kyselosti moči – pH. Chtějí je „na moč“ - aby zjistili, zda nejsou překyseleni. Zdroje jejich přesvědčení o nadměrné kyselosti jejich organismu jsou různé. A hlavně udržení přesného pH krve otázkou života či smrti (doslova!) Tělo tedy musí nepřetržitě a za každou cenu udržet pH v nepatrném rozptylu uvnitř těchto hraničních hodnot, jinak umíráme.
 
ZTRÁTA ZAMĚSTNÁNÍ A PŮJČKA PDF Tisk E-mail
Úterý, 27 únor 2018
Dobrý den, potřeboval bych poradit s naší současnou velmi tíživou situací. Totiž - před rokem jsem si s přítelkyní vzal půjčku, bohužel jsem nyní byl propuštěn, takže momentálně se dostáváme do složité situace, kdy příjem máme 11 000 a výdaje kolem 13 000 (nájem, služby) na méně se nedostaneme.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 1 - 13 z 265
[CNW:Counter]