O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

KDYŽ UŽ, TAK NĚCO EXTRA, NE? PDF Tisk E-mail
Neděle, 06 únor 2022
Tohle je docela čerstvá zajímavost. Asi byste neuhodli, co znamená slovo „Kosk“. Vysvětlím: vzniklo kombinací „ko“, což je korejské slovo pro „nos“ a slova „maska“. A je to jakási další obměna ochrany proti kovidu. Tenhle nový vynález přitáhl na internetu velkou pozornost pro svůj unikátní design. Ten pochází od jihokorejského výrobce masek Atman, který masky prodává online za přibližně 1 dolar za masku.
 
VOJNA A MÍR - II. PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 03 únor 2022
Vážení, nemyslím si, že rozšiřování NATO na východ je nějaká zlovolná politika USA. Státy střední Evropy do NATO chtěly dobrovolně a velice o to stály. Vzpomínám, že dokonce původně ani nebyla nějaká velká vůle nás do NATO vzít.
 
S CUKREM JAKO SE ŠAFRÁNEM PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 03 únor 2022
Zobrazit zdrojový obrázekMýty spojené s konzumací cukrů zvyšují příjem cukru, aniž by si to spotřebitel uvědomoval. K matení lidí přispívají pověry, přesvědčení vzniklá na základě klamavých sloganů, informace na obalech potravin a nápojů nebo cílené dezinformace. Shrnula je švýcarská spotřebitelská organizace FRC.
 
VOJNA A MÍR - I. PDF Tisk E-mail
Středa, 02 únor 2022
Jednání NATO s Ruskem je více než potřebné. Situace je napjatá a Rusové jako slabší z protivníků nemají jinou možnost než ji napínat, aby se problémy řešily. Jinak by se s nimi nikdo nebavil. Táhne se to už sedmý rok a řešení se žádné nenalezlo. Ukrajina zřejmě nemůže dobýt násilím východ země, protože Rusko dává najevo, že ruskou menšinu v povstaleckých republikách, a vůbec na východě Ukrajiny, nenechá zlikvidovat.
 
ZNÁTE ROZDÍL MEZI PRO A PRE-BIOTIKY? PDF Tisk E-mail
Středa, 02 únor 2022
Sauerkraut Recipe: What Is Sauerkraut | How To Make Sauerkraut At HomeMnoho lidí považuje prebiotika a probiotika za stejnou věc. Vždyť to zní velmi podobně. Mezi nimi je však velký rozdíl, každá látka má ve střevech jinou funkci a nejlépe fungují dohromady. Prebiotika a probiotika společně snížiují riziko kardiovaskulárních onemocnění a zlepšují hladinu cholesterolu. Trávení je kvalitní díky lepšímu rozkládání jídla, což omezí problémy s nadýmáním a plynatostí. A tím, že ze stravy přijmete více živin, zvýší se množství životní energie a vitality.
 
ŠVÉDSKO NENÍ CHUDÁ ZEMĚ, ALE ... PDF Tisk E-mail
Pondělí, 31 leden 2022
Nalezený obrázek pro Sweden ParliamentDnes mám pro vás bezva zajímavost o politicích. Nutno říci, že u nás, i v řadě dalších zemí směrem na východ, si politici připadají jako nadlidé. Směrem na západ je to ale zcela jiné. Jako dokonalý příklad poslouží Švédsko. Unikátní na jejich poslancích je, že s jejich funkcí nejsou spojeny jakékoliv výjimečné výsady. Pro nás, osoby z východního bloku je to až šokující, jelikož u nás mají politici výsad více než dost.
 
27. LEDEN - MEZINÁRODNÍ DEN ŠOA PDF Tisk E-mail
Středa, 26 leden 2022

RCH 6/2006 - zlom

Miliony obětí, tisíce příběhů a několik koncentračních a vyhlazovacích táborů. To vše po sobě zanechal jeden jediný režim. 27. leden je určen jako Mezinárodní den památky obětí holokaustu. Termín holokaust odpovídá v řeckém překladu Bible zápalné oběti. Jako působivá metafora pak toto slovo evokuje plameny krematorií v blízkosti plynových komor, v nichž zahynuly miliony Židů. Někteří Židé však preferují hebrejský termín šoa. Dnes se tento výraz šíří do různých světových jazyků – především jako připomínka nacistického vyvražďování Židů za 2. světové války.
 
MÁTE JE DOMA? TYHLE "DIVNÉ" ČTVEREČKY... PDF Tisk E-mail
Středa, 26 leden 2022
Nejkrásnější PUZZLE výrobců Ravensberger, HEYE a Eurographic na pucliky.czTéměř se stoprocentní jistotou si troufám tvrdit - že tyhle nepravidelné čtverečky, ze kterých se nám po menší či větší vynaložené námaze povede složit obrázek, zná každý. Řeklo by se hračka – jenže málokterá „hračka“ je tak vhodná pro člověka jakéhokoli věku, neboť perfektně trénuje to, co nejvíc potřebujeme: náš mozek. Myslím tím pochopitelně ta klasická puzzlátka, která si musíte ohmatat, rozsypat, rozložit… nikoli podobné hry na počítačích a mobilech.
 
NE, UŽ VŮBEC NIC KOVIDOVÝHO! PDF Tisk E-mail
Úterý, 25 leden 2022
Všimli jste si, že se všude ve světě, tedy ne všude, ale v hodně zemích, dost uvolňuje? Přesto, že počet nakažených stále víc stoupá? Snad je to jen další pokus, jak se bránit. Já jse se rozhodla - a tedy se snažím, vám předkládat čtení jen zajímavé, veselé či vesele poučné. Dnes například vám napíšu o DEKAMERONU. Nebude to sice čtení veskrze veselé, ale zas - třebas se dozvíte něco, co jste nevěděli... 
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 92 - 104 z 2141
[CNW:Counter]