O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

UMÍTE MAGORÁK? (CIBULOVÝ ČAJ) PDF Tisk E-mail
Středa, 01 únor 2017
Image result for ČAJ NA KAŠEL Z CIBULEVšude možně řádí chřipky, a tak bych vám všem chtěla nabídnout báječný lék - alespoň na kašel. Funguje to jak na ten hustý, příšerný, tak i na ten suchý, škrábavý, kokrhavý. Tak, drahé a drazí, tady máte recept:
 
CRISPR - ANEB TA VĚDA JE TAK ÚŽASNÁ... PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 26 leden 2017
T-lymfocyt. Kredit: NIAID/NIH.CRISPR. Šest písmen, o kterých ne každý ví, co to přesně znamená. Tato technologie, a její mnohé varianty, představuje techniku pro editování genomů, o níž se mluví především v souvislosti s cíleným křížením, respektive opravou vadných genů. Takže - co je CRISPR? Nejnovější a zároveň nejmocnější nástroj ke stříhání a úpravu genomu. Správně celým názvem je CRISPR-Cas9. Technologie je vypůjčena od bakterií, které ji používají pro ochranu před cizími genetickými elementy.
 
DĚDICTVÍ PREZIDENTA OBAMY 2. PDF Tisk E-mail
Středa, 25 leden 2017
Image result for barack obama go homeZa Obamy rovněž došlo k zásadnímu posunu v rámci demokratické strany. Když se stal jejich kandidátem na prezidenta v roce 2008, reprezentoval levicové křídlo. Levicový progresivismus představoval jedno křídlo v rámci demokratické koalice. Dnes je dominantním proudem. S nadsázkou řečeno, Bill Clinton z roku 1992 by dnes byl vhodnějším kandidátem za republikány, než za demokraty.
 
DĚDICTVÍ PREZIDENTA OBAMY - 1 PDF Tisk E-mail
Středa, 25 leden 2017
Image result for barack obama go homeHlavním odkazem Barracka Obamy měla být Hillary Clintonová v Bílém domě. Tím mělo být potvrzeno a zachováno jeho politické dědictví. Namísto toho do prezidentského úřadu nastoupil Donald Trump a republikánská dominance na všech úrovních vládnutí hrozí Obamův odkaz zcela vymazat.


 
ZAJÍMAVOSTI I NÁPADY - CHLEBÍČKY PDF Tisk E-mail
Pondělí, 23 leden 2017
Image result for obložené chlebíčkyMáte rádi obložené chlebíčky? U nás doma se už hodně let nedělají a ani nekupují. Dřív, pokud si vzpomínám, ve vedlejší ulici, bývalo jedno docela slušné lahůdkářství, kde se každý den prodalo kvantum těchto lahůdek. Však taky to byla tehdy korunová záležitost. Často jsme si domů nosili krabici, ve které jich bylo plno.
 
MICHAL PAVLATA PDF Tisk E-mail
Pondělí, 23 leden 2017
Image result for mICHAL PAVLATARodák z malé moravské vesničky Kvasice na Kroměřížsku, MICHAL PAVLATA, byl nejen vynikající herec, ale také fejetonista), dlouholetý spolupracovník rozhlasu, autor řady scénářů pro pořady o pop music i autor textů písní např. pro skupinu Rangers.
 
VŠETEČNICE - MÁTE DOMA UKLIZENO? PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 19 leden 2017
Image resultMáte doma uklizeno? Všechno pěkně čisté, prázdné, uklizené, nikde žádné lapače prachu - nebo se jedná spíš o organizovaný chaos, kde všechno patří všude? Já nejsem schopna si v klidu s knížkou sednout, když je kolem mne nepořádek. Můj manžel se na úklidu podílí také, což je velice potěšitelné. Jeho styl je ovšem úplně jiný.
 
PALACH - MEMENTO DOBY PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 19 leden 2017

Je zapotřebí připomínat tento zoufalý protestní čin, nicméně je taktéž zapotřebí jej vysvětlovat v rámci doby a nedělat z něj něco jiného. Situace byla tenkrát naprosto specifická a nemyslím si, že dnes je zcela dobře chápána. Proto se pokusím jako pamětník tuto situaci objasnit.

 

 
CAPT. EUGENE CERNAN - POSLEDNÍ ČLOVĚK NA MĚSÍCI PDF Tisk E-mail
Středa, 18 leden 2017
Related image16. 1. odisiel na svoj posledny nebesky vander americky astronaut Capt. Eugene Cernan.  Bol to posledny clovek, ktory sa tulal po Mesiaci (Apollo 17, 1972) a ako sa pozdejsie vyjadril, len velmi nerad sa vracal domov tak skoro. Absolvoval tri lety do vesmíru.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 92 - 104 z 1496
[CNW:Counter]