O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

BEZPEČNÝ A CELKEM BOHATÝ STÁT V KRIZI - 3. PDF Tisk E-mail
Středa, 26 červenec 2017
Dnešní žvanění „lidskoprávníků“ a mnoha politiků o neskonalých úspěších dnešní doby po „listopadu“ se nejen z důvodu uváděných v první a druhé části článku míjí účinkem. Ba dokonce je kontraproduktivní. Jak se říkalo za našich babiček: „Bohu nemilí, lidem odporní a mně na výsost protivní.“
 
JSTE NOČNÍ SOVA, SKŘIVÁNEK, NEBO "NORMÁLNÍ"? PDF Tisk E-mail
Středa, 26 červenec 2017
Jste-li noční sova, máme pro vás novinku:  vědci identifikovat gen, který za to může! Někdo se životem prohání, aniž by mu spánek nějak narušoval jeho zájmy, někdo je ranní ptáče, jiný naopak noční sova. A taková sova, pokud zrovna nepracuje jako noční hlídač či barman/ka v nočním klubu, to má v životě velice těžké. Někteří lidé, bez ohledu na to, co všechno dělají, aby večer usnuli včas, s tím každý den (spíš noc) bojují.
 
LEGRACE NA PLACE - KRADE SE VŠUDE A VŠECHNO PDF Tisk E-mail
Úterý, 25 červenec 2017
Portugalsko je ve srovnání s jinými evropskými zeměmi nadále z hlediska turistů bezpečnou zemí. Ve velkoměstech a v turistických oblastech však poslední dobou narůstá počet krádeží. Nejrozšířenější formou kriminality (vůči cizincům) jsou kapesní krádeže, krádeže ze zaparkovaných aut a krádeže kabelek či příručních zavazadel (i s použitím násilí).
 
BEZPEČNÝ A CELKEM BOHATÝ STÁT V KRIZI - 2. PDF Tisk E-mail
Úterý, 25 červenec 2017
Ministerstvo financí, EET a měsíční hlášení, které ze soukromých firem a jejich majitelů udělalo podřízené byrokracie, po vnitrostátních silnicích se potulující celníci. Obecní strážníci kontrolující hosty restaurací, zda kouří, kde mají, a nepijí pivo, kde nemají, a nemluví moc nahlas... Prostě nadutost a panské manýry se na nás valí ze všech stran. A korunu tomu dodávají takzvaní „levicoví liberálové“, ve skutečnosti nafoukaní milovníci elitářství, pohrdající obyčejnými lidmi.
 
BEZPEČNÝ A CELKEM BOHATÝ STÁT V KRIZI - 1. PDF Tisk E-mail
Úterý, 25 červenec 2017
Tím myslím naši milou republiku. Je tady bezpečno, je tady celkem bohato (což se obecně těžko chápe, ale je to tak) a je tady čím dál tím víc dusno. Vedle těch kladných věcí, skutečně dobrého zdravotnictví, veřejné dopravy, stále více kultury, divadel a knih atd., za něž budiž díky, a novinek, jako možnosti svobodně cestovat a studovat a podnikat, na které jsme si rychle po roce 1989 zvykli, obklopují a ovlivňují nás čím dále více blbosti hlásané jako nevyvratitelné pravdy.
 
MÁTE VODĚODOLNÝ MOBIL? PDF Tisk E-mail
Pondělí, 24 červenec 2017
Výsledek obrázku pro mobil ve voděJestlipak víte, jak voděodolný je váš mobilní telefon? Odpovědí je IP kód. Léto láká k vodě a narůstá tak množství situací, kdy se mobilní telefon ocitne v blízkosti tohoto živlu. Mnozí lidé si pomocí něj svá vodní dobrodružství dokumentují, čehož si jsou výrobci vědomi, a proto uvádějí na trh voděodolné mobilní telefony. Jak voděodolný může mobilní telefon být? A co to vlastně znamená?
 
VŠETEČNICE - VAŘÍTE RÁDI - V HORKÉM LÉTĚ? PDF Tisk E-mail
Pondělí, 24 červenec 2017
Image resultLéto utíká v plném proudu a počasí nám dává pěkně zabrat. Vzpomínám, jak jsem nedávno (jo jo, letí to…) v práci tvrdila – “Uff, venku je taková hnusná zima, už se těším, až budu nadávat, jaký je venku vedro…” Tedˇ máme před sebou pár chladnějších dní, tak snad najdete chvilku a poradíte mi s následujícím "problémem":
 
KUDLANKA JE PO PLASTICKÉ OPERACI ... PDF Tisk E-mail
Neděle, 23 červenec 2017
Nojo, však to znáte - člověk se sice bojí, že po plastice dopadne jako slavná Donatella Versace, ale naštěstí teď, v 21. století, je to téměř jednoduché (ač ne vždy na počkání). Inu, i kudla se konečně dočkala a dostala „pod kudlu".Trvalo to dlouho, protože pan chirurg je neskutečně zaneprázdněný a neustále neměl čas. Svěřit se někomu jinému? Ne, to jsem fakt nechtěla...
 
VEDRO, STAŘINKY I NOVINKY PDF Tisk E-mail
Pátek, 21 červenec 2017
Výsledek obrázku pro vedra na ulicíchPrý existuje i alergie na teplo; tu tedy nemám, ale to, co je v posledních dnech (týdnech) venku, už je pro mne moc. Horko snáším snad jen u moře, a to ještě nesmí být extrémní. Navíc, bydlím v přízemí, takže v noci to sálá z ulic. Dívala jsem se, a nejnižší noční teplotu mám 27°C. V bytě přes den kolem dvaatřiceti. A to mám poctivě "zaroletováno" a navíc zatažené žaluzie na lodžii.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 92 - 104 z 1575
[CNW:Counter]