O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

ACH TY VÁNOCE... PDF Tisk E-mail
Sobota, 24 prosinec 2016
Moje maminka v určitý době říkala: "Já bych, holka, už nechtěla bejt mladá." Tak to já jo, dokonce bych chtěla být někdy i jen dítětem. Zase prožívat některé Vánoce. Nebo být maminkou dvou prcků a znovu si zopakovat přípravy a pak celé to dětské napětí, sledovat jejich očekávání a pak to překvapení... Jednou jsem udělala z Vánoc bojovku. Odpoledne na Štědrý den jsem oznámila, že ještě musím něco zařídit a s dárky, předtím schovanými ve sklepě, jsem se vydala do lesoparku.
 
ZAJÍMAVOSTI I NÁPADY - VEJCE A BANÁNY PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 22 prosinec 2016
Největší vejce na světě pochází z České republiky a snesla ho slepice paní Věry Ouškové ze Strunkovic nad Volyňkou na Strakonicku v lednu 2005. Až dosud bylo největším slepičím vejcem vejce z německé farmy Langwege, jež mělo obvod 18 cm. České vejce je ale o 3 cm větší!  Měří na výšku téměř 9 cm, váží 210 g a má obvod 21 cm. (To německé mělo hmotnost jenom 169 g a bylo o 2 mm nižší a obvod mělo 18 cm.) "Naše" vajíčko bylo zasláno do Londýna na zápis do Guinnesovy knihy rekordů a potom zůstane v Muzeu kuriozit v Pelhřimově. Mj. chudák ta slepička...
 
OD NEVĚRY KE KOUPELÍM POHLAVÍ PDF Tisk E-mail
Středa, 21 prosinec 2016
Nevěděla jsem, co je to za koupel, o které psala mamča ve svém komentáři – zadala jsem do google – a ejhle, co jsem při tom objevila... Říká se tomu derivační koupel – a ta prý představuje jednoduché a přirozené odstraňování škodlivin a přebytků z těla. Jde o starobylé umění, které může působit blahodárně na nás na všechny, a to bez vynaložení nákladů a bez jakéhokoli nebezpečí… Tož čtěte a třeba i zkuste. :-)))
 
VŠETEČNICE - JEŠTĚ PRO ZVÍŘÁTKA PDF Tisk E-mail
Úterý, 20 prosinec 2016
Image resultObčas se stane neobvyklá věc - mám příležitost vidět film, který na mne zapůsobí tak, že si z něj i něco zapamatuju :-))). Někdy je to jeho emoční síla, přetrvávající měsíce, někdy úplná dobnost. Po pěti letech se konečně i ke mne dostal film "I ženy mají své dny". Někde tak uprostřed filmu se brodí hlavní hrdinka sněhem, táhne plně naložené sáňky a ve finále zdobí stromeček (nejspíš v pražském lesoparku) různým ovocem, bobulemi, zrním a jiným krmivem pro zvířata.
 
A CO TŘEBA KOUPIT NĚCO TAKOVÉHO? PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 15 prosinec 2016
Image result for head in the hANDS PNGS blížícími se Vánocemi a radostí z nich se i přímo úměrně mnoha lidem zvyšuje hladina stresu. Snažíme se své blízké potěšit a podarovat je něčím, co udělá radost. Co ukáže, že na ně myslíme, že je máme rádi. Ale jak, a čím? Co koupit, co dotyčný už dávno nemá? Co by si přál, co potěší nejvíce?
 
STŘET GENERACÍ PDF Tisk E-mail
Pondělí, 12 prosinec 2016
Image result for big family pictures cartoon pngDostala jsem od „kanadského Pepy“ následující článek. Je velmi zajímavý a věřím, že k němu přidáte i vlastní postřehy. Jedná se o pohled na současně žijící a případné budoucí generace. O to, jaké jsou jejich obecné charakteristiky a v čem se navzájem liší? Díky prodlužujícímu se věku dnes žije vedle sebe v Česku už dokonce šest generací. Nevěříte? Tak čtěte - a případně připište své názory.
 
VÁNOČNÍ ZAMYŠLENÍ PDF Tisk E-mail
Neděle, 11 prosinec 2016
Nechci prorokovat události v příštím roce, neboť on bude zase jen pokračováním roku starého a výsledkem obecných trendů. Starý rok ukázal na pohled mnoho změn. Jejich překvapivost je dána jen neschopností a neochotou vidět skutečné procesy. Vývoj v Polsku a Maďarsku už dávno upozorňoval, že EU dělá něco špatně.
 
TAK ZAS A ZNOVA - ŠŤASTNÉ A VESELÉ PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 08 prosinec 2016
Tak jak jste na tom letos s kupováním dárečků? Klasická drogerie a ponožky, nebo penízky do obálky, případně poukaz na dovolenou 2017? A trávíte Štědrý den sami nebo v širší rodině? S kaprem na modro, v trojobalu, řízky, nebo bílou klobásu?  Salát dělá babička, nebo máte speciální recept vy? Nebo radši bramborovou kaši? A neuvažovali jste někdy o tom, prožít Vánoce mimo dům?
 
VŠETEČNICE - VÁŠ ČAS, ZKUŠENOSTI, LÁSKA PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 08 prosinec 2016
Image resultČlověk toho ke štěstí moc nepotřebuje. A teenager už nepotřebuje téměř vůbec nic. K Úplnému štěstí mu stačí postel, pohodlné křeslo, telefon, laptop či tablet. Nic víc. Hračky téměř odpadají, skládanky, lego, kreslení, vláček – to dávno ne. Ani knihovna už není nutná, e-knihy lze číst na tabletu či kindlu. A jestliže je dítě podobně už vybaveno, tak v čase narozenin a Vánoc máme problém.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 92 - 104 z 1471
[CNW:Counter]