O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

JIHOAMERIČTÍ VANDROVNÍCI PDF Tisk E-mail
Pondělí, 12 listopad 2018
Související obrázekMexické karavany migrantů zmizely z denních zpráv stejně rychle, jako se objevily. Progresivní a pokrokový svět se na chvíli vetřel do osudu tisíců tzv. migrantů a jejich pouti Mexikem „za lepším“. Pětitisícový dav byl lidstvu představen jako směs kapitalismem postižených chudáků, vinících industrializací, a zoufalých matek kojících na sajtnách náklaďáků svá mimina.
 
KONEC I. SVĚTOVÉ VÁLKY PDF Tisk E-mail
Neděle, 11 listopad 2018

Související obrázekJako první velký válečný konflikt v dějinách zasáhla první světová válka téměř celý svět. Bojovalo se ve třech světadílech, na všech světových mořích, a konflikt, ve kterém zahynulo téměř deset milionů vojáků a 8,5 milionu civilistů, postihl 38 států. Válka začala 28. července 1914, trvala čtyři a čtvrt roku a jejím výsledkem bylo zcela nové rozložení sil v Evropě i ve světě.

 
REALITY SHOW O NOVÉM BYDLENÍ PRO NEBOŽÁKY PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 08 listopad 2018

Reality show, klasika známá z mnoha jiných TV. Model je jednoduchý. Seženou se nějací lidé, co to v životě nemají jednoduché a za to, že jim TV zaplatí nový domov či rekonstrukci toho starého, je předhodí ve veškeré nahotě národu. Točí detaily v bídě jejich původního bydlení, i v okamžicích jejich dojetí při vstupu do nového.

 
SMRTELNÁ ALTERNATIVNÍ LÉČBA PDF Tisk E-mail
Středa, 07 listopad 2018
logoČeská televize v květnu 2018 odvysílala dokument Obchod se zdravím, další pokračování úspěšného cyklu Infiltrace, který popisuje praxi „Terapeutického centra AKTIP“. V dokumentu je zachyceno, jak jsou pacienti „odborníky“ z AKTIPu dovedně manipulováni k tomu, aby odmítli ověřenou léčbu klasickou medicínou a léčili se za peníze alternativně. To naplňuje nejen znaky trestného činu podvodu, ale i trestného činu ublížení na zdraví.
 
LEGRACE NA PLACE - ZAS JEDNA MEDAJLE PDF Tisk E-mail
Neděle, 04 listopad 2018

Výsledek obrázku pro NOHAVICATO SE TOHO ZASE UDÁLO…  Oslavy a velké události jako kdyby nebraly konce… A tak oslavuje i náš „Český bard“, jak Jaromíra Nohavicu nazvala agentura RIA Novosti, kterému ruský prezident Vladimir Putin na slavnostní recepci u příležitosti Dne národní jednoty udělil Puškinovu medaili.

 
SLIBY CHYBY - TENTOKRÁT TO ZASE NEVYŠLO... PDF Tisk E-mail
Neděle, 04 listopad 2018
desesperadoV blízké budoucnosti obce směrem na severozápad od hlavního města nejspíš budou patřit do Prahy. Proto jsou už nyní obce Horoměřice, Únětice, Statenice, Velké Přílepy cílem mnohých developerů. Přátelé, všichni snad znáte kauzu H-systému, o projektu AURA jste - asi - slyšel málokdo. TAK ČTĚTE A NEPLAČTE... (nebo nesmějte se?)
 
POČTY K ZAMYŠLENÍ PDF Tisk E-mail
Pondělí, 29 říjen 2018
Související obrázekLidí je na světě stále víc a víc... bohužel, je to smutná pravda. Afričané se rozmnožují stále rychleji a začali s přesunem do Evropy, protože se nezvládnou o sebe postarat. V historii Země neexistuje žádný jiný velký obratlovec, jehož populace by se rozšířila tak rychle a s tak devastujícími následky pro další obyvatele planety. Jen v letech 1800 – 1930 vzrostl počet lidí z jedné miliardy na dvě, a za dalších 90 let pak dokonce na dnešních víc než sedm miliard.
 
KRÁSNÁ = ŠTÍHLÁ PDF Tisk E-mail
Neděle, 28 říjen 2018

hungry lady at table with no foodJe to nespravedlnost obrovská – protože jídlo je jedno z mála lidských potěšení. Mnohým lidem ani nic jiného už nezbývá … Paradoxem je, že když už člověk na to “má“, tak pokud si chce zachovat jen trochu lidský vzhled, musí si tuhle potěchu v podstatě odepřít. Píšu sice člověk, ale myslím nás, "něžné a křehké pohlaví", které se - pokud nemá super rychlý metabolismus, v životě pořádně nenají. Jo, ti naši samečci, ti to tak fest neberou :-)))

 
MYČKA NEJEN NA NÁDOBÍ PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 25 říjen 2018
 Pochopitelně, že hlavní funkcí myčky nádobí je mytí nádobí - ale, víte, že se dá použít ještě na mnoho a mnoho dalších způsobů? Třeba ty, které vám dnes popíšu znáte, třeba ne. A nebo znáte některé další...  Takže čtěte, pokud se vám něco zalíbí, tak použijte. A jestli znáte něco jiného, nějaký další dobrý nápad - sem s ním!!!
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 92 - 104 z 1771
[CNW:Counter]