O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

TŘETÍ SVĚTOVÁ? PDF Tisk E-mail
Středa, 27 září 2017
Výsledek obrázku pro VÁLKA VE STŘEDOVĚKU PNGJen málo lidí bere v úvahu, jak rychle by konvenční konfrontace mohla přerůst do omezené jaderné války, která okamžitě přeroste v naprosto „neomezenou; a jen málo představ o té třetí světové vylučuje použití jaderných zbraní. A bude prý „nemilosrdná a rychlá”.
 
STÁTNICKÁ LISTINA NA VYSOKÉ ÚROVNI PDF Tisk E-mail
Pondělí, 25 září 2017

Výsledek obrázku pro FRANTA BOUŠKANěkolik poznámek k mezikulturnímu dialogu ve stylu 17. století. Jak velmi zřetelně vidno, všichni dnešní světoví politici se mají ještě hodně co učit, pokud jde o jednání s muslimy a jejich absurdními požadavky a vydírání. Následující čtení je vopravdu, ale vopravdu pěkný!

 
VÍTE, KDY JE "HODINA ZEMĚ" PDF Tisk E-mail
Pondělí, 25 září 2017
Výsledek obrázku pro hodina země PNGMožná víte, možná jste o ní ještě neslyšeli. Jedná se o každoroční mezinárodní akci zavedenou Světovým fondem na ochranu přírody (World Wildlife Fund, zkráceně WWF). První ročník se konal v roce 2007 v Sydney v Austrálii, kdy cílem organizátorů bylo atraktivním způsobem upozornit na změnu klimatu.
 
MŇAU, MŇAU - TO ALE NENÍ KOČIČKA! PDF Tisk E-mail
Středa, 20 září 2017
Související obrázekTato taneční droga se hodně rychle rozšířila v Česku. Je podobná extázi nebo kokainu a je hojně užívaná mezi mladými lidmi. Jmenuje se mefedron, říká se jí ale také mňau-mňau. Droga se dá sehnat jednoduše na internetu, kde se dokonce jeden čas prodávala jako bílý prášek určený k hnojení. Jenže s rostlinami nemá vůbec nic společného.
 
JSEM TLOUŠTÍK, A KDO JE VÍC? PDF Tisk E-mail
Pondělí, 18 září 2017
Výsledek obrázku pro fat peopleV Čechách to mají tlouštíci těžké. Zaprvé na sebe nic moc neseženou (a když jo, pak je to něco mezi pytlem, pracovní zástěrou a teplákami) a zadruhé se na ně většina hubeňourů dívá skrz prsty. A co teprve, když se takoví oplácaní Češi jdou bavit!
 
STRACH V MILÁNĚ PDF Tisk E-mail
Neděle, 17 září 2017
Po případu tří ukradených dodávkových vozidel DHL, probíhá další šetření protiteroristické jednotky. Bylo totiž současně odcizeno 30 kilogramů zápalného materiálu. Tato krádež (v tomto období vysoké pohotovosti proti terorismu) je detektivy, kteří se zabývají prevencí proti útokům, definována jako „anomální“.
 
LEGRACE NA PLACE - BRNO JE ZLATÁ LOĎ ... PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 14 září 2017
Macek v botáchPoslouchal jsem předevčírem na Radiožurnálu rozhovor s Mikulášem Bekem z Masarykovy Univerzity Brno a jeho projev a názory mi velmi připomínaly moje rozhovory s řediteli nemocnic, když jsem pracoval na ministerstvu zdravotnictví: dejte nám víc peněz, abychom měli předpoklady být světoví (a též více ukájeli svoje medicinské libido - to pochopitelně neřekli, ale bylo to tak), a kde je vezmete, to je politická záležitost vás politiků.
 
BABIŠ A DEMOKRACIE PDF Tisk E-mail
Úterý, 12 září 2017
Dnes se projevuje vyčichlost obou hlavních ideálů Západu – marxismu a liberalismu. Proto je možné, aby se uplatnily nihilistické programy, které už žádný ideál neobsahují a reagují pouze na momentální lidská přání, mnohdy protichůdná a bez zřetelné jednotící myšlenky.
 
CHTĚL AUTOBAZAR - A TAK HO MÁ... PDF Tisk E-mail
Úterý, 12 září 2017
logo
Vydání stavebního povolení na stavbu autobazaru na Praze 15 předcházelo vydání územního rozhodnutí. To je tak hrubé porušení stavebního zákona, že se mu odborníci zdráhají uvěřit. Stavebníkem však byl syn starosty a tak mu radnice samozřejmě pomohla dát „dodatečně“ všechno do pořádku a z původně dočasné stavby se stává stavba trvalá...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 92 - 104 z 1605
[CNW:Counter]