O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

PROČ TU ZŮSTANU? PDF Tisk E-mail
Pondělí, 05 únor 2018
(Tohle následující čtení, je semotamo sprostý, ale zas až tak moc není, žejo?) Nejsme hrdý národ. Jenže jsme tu furt. Přišel Němec, pobyl a zase odešel a my jsme tady furt. Přišel mužik, pobyl, odešel a my jsme tady ještě pořád furt. Přišla Unie, pobude, a až se rozpadne, my tu zase budeme furt.
 
ZAKÁZKA JEN PRO VYVOLENÉHO? PDF Tisk E-mail
Pondělí, 05 únor 2018
Nadační fond proti korupci obdržel podnět, který se týká probíhající soutěže na zhotovitele nového bazénu v Opavě s předpokládanou hodnotou 350.000.000,- Kč bez DPH, a upozorňuje na diskriminační podmínky, které nedůvodně zvýhodňují konkrétní stavební společnost.
 
LEGRACE NA PLACE - NĚKTEŘÍ JSOU SI ROVNĚJŠÍ PDF Tisk E-mail
Neděle, 04 únor 2018

Související obrázek

Trestní zákoník dává některým odsouzeným možnost se trestu odnětí svobody vyhnout, a to v tom smyslu, že výkon trestu podmíněně odloží. Dále může uložit přiměřená omezení a přiměřené povinnosti směřující k tomu, aby odsouzený už nadále vedl řádný život; zpravidla mu také uloží, aby podle svých sil nahradil škodu nebo odčinil nemajetkovou újmu, kterou trestným činem způsobil, nebo aby vydal bezdůvodné obohacení získané trestným činem.
 
100 LET OD POVSTÁNÍ V BOCE KOTORSKÉ PDF Tisk E-mail
Pátek, 02 únor 2018
Související obrázekVzpoura začala 1. února 1918 v černohorské Boce, kde fungoval velký přístav válečného loďstva, na pancéřovém křižníku Sankt Georg a depotní lodi ponorek SMS Gäa. Zúčastnilo se jí přibližně 3000 –4000 námořníků. K nim se přidali i dělníci z loděnic, námořníci z ponorkové základny a také hydroplánová základna v Kumboru.
 
“JSEM PRASE” PDF Tisk E-mail
Středa, 31 leden 2018
Výsledek obrázku pro IMA HOGGNe, to není konstatování, to je (foneticky) legální jméno známé texaské mecenášky Imy Hogg. Ano, křestní jméno zní jako „Jsem“ a příjmení „Prase“. S takovým jménem by se asi nikomu nežilo zrovna nejlépe, že? Tatínek, Jim Hogg, pozdější guvernér státu Texas, totiž pojmenoval svoji malou holčičku podle oblíbené postavy z básně svého strýce o občanské válce.
 
KLIMATICKÁ SPRAVEDLNOST PDF Tisk E-mail
Středa, 31 leden 2018
Evropský parlament schválil 16. ledna usnesení „O spravedlnosti v oblasti klimatu“. Díky tomuto dokumentu a všem ostatním, které již byly v minulosti schváleny, se nám zde vytváří nová figura, kterou budou muset členské státy EU chránit a přijímat - tím, že otevřou své hranice každému, kdo bude tvrdit, že byl nucen utéct z vlastní země kvůli nepříznivému klimatu; což bude dostačujícím důvodem pro získání postavení uprchlíka.
 
SKLENIČKY... PDF Tisk E-mail
Středa, 31 leden 2018
Vážení a vážené, mám doma haldu čistých skleniček na zavařování - jen to, co je dole na fotce, mám v bytě, další haldu ve sklepě. Takže - máte-li někdo zájem, jsou zdarma (jen za úúúsměv jediný) vaše.Tak co, hodí se někomu z vás? Mj. tohle se jedná převážně o malé skleničky - mám i haldu těch velkých... Ale ty jsou, jak už jsem řekla, ve sklepě :-))).
 
DOBRÝ A PŘÍJEMNÝ LAPAČ PACHŮ PDF Tisk E-mail
Neděle, 28 leden 2018
 Dost možná, že tohle mnozí znáte. Já to našla listováním stránek pinterestu, což je bezedná studnice báječných nápadů... Tentokrát jsem lovila přesně určitou rybičku - "něco" do ledničky", aby to nebylo vyložená chemie, ale odstranilo to případné pachy. Ano, na trhu je toho všeho plno, ale chtěla jsem něco přírodního, když už to mám dávat mezi jídlo.
 
PŘEDRAŽENÉ VYSÍLAČKY PRO CELNÍKY PDF Tisk E-mail
Středa, 17 leden 2018
logoZASE PODFUK? A O KOLIK ŽE SE JEDNÁ? Generální ředitelství cel vypsalo soutěž na nákup vysílaček za téměř 60 milionů korun. O žádnou soutěž však nejde, zadávací podmínky jsou totiž ušity na míru jen jedinému dodavateli, firmě KonekTel.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 92 - 104 z 1652
[CNW:Counter]