O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

2021 - NECHME SE PŘEKVAPIT! PDF Tisk E-mail
Sobota, 02 leden 2021
Jednou z mých oblíbených věcí, jsou Vzpomínky na FB. Občas mi ukazují, co jsem ten den před rokem, pěti lety, osmi lety… na facebook psala, jaké album, fotky ukládala. (Mj. píšu tam a vkládám opravdu jen věci, které může vidět každý) Jsou to mnohdy situace, na které se už dávno nepamatuji. Ale fotku, kterou jsem tam dávala přesně před rokem, si pamatuji velice dobře – a hlavně text, který jsem k ní napsala:
 
VÍTE, ŽE JE HODNĚ SVÍČEK ŠKODLIVÝCH? PDF Tisk E-mail
Neděle, 27 prosinec 2020
Bougie noel png 1 » PNG ImageVýběr svíček je nepřeberný. Možná máte nejraději právě ty krásně barevné a navoněné. Věděli jste však, že si jimi poškozujete zdraví, ať už své nebo svých blízkých? Nejdůležitějšími faktory jsou kvalitní vosk, kvalitní knot, absence barviv a v případě vonných svíček organické esenciální oleje. Většina těch, které jsou běžně k dostání, je totiž z parafinu, který vzniká jako vedlejší produkt při výrobě nafty a motorového oleje - tedy ropný produkt.
 
JESTLIPAK VÍTE, ŽE: PDF Tisk E-mail
Úterý, 22 prosinec 2020
Vánoce bez jmelí by nebyly Vánoce - Bílé VánoceJmelí jako pevnější součást vánočních tradic se objevuje až od 18. století, nejdříve na britských ostrovech, později i ve Francii a Německu, a vytvořily se tu nejrůznější zvyklosti s ním spojené. Nejznámějším zvykem jsou „povolené polibky“ pod jmelím. A pozor - při každém polibku je třeba utrhnout jednu kuličku ze jmelí nad hlavou, a líbat jen tak dlouho, dokud kuličky stačí; pak zůstává jen jedna jediná na ozdobu.
 
CO KDYŽ JSEM BEZPŘÍZNAKOVEJ (ASYMPTOMATICKEJ) SUPERPŘENÁŠEČ? PDF Tisk E-mail
Neděle, 20 prosinec 2020
Jsem člověk, zákonů a nařízení dbající, nedotýkám se drátů ani spadlých na zem. A tak mě, v záplavě drtivých mediálních informací napadla hrůzná myšlénka: Co když zrovna já jsem ten superpřenášeč a vůbec o tom nevím? Nadšeně jsem teda uvítal možnost bezplatnýho plošnýho antigenního testování. Dokonce každých 5 dnů. Skvělý!
 
TOMUHLE ASI NEBUDETE VĚŘIT… PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 17 prosinec 2020
Pochybuji, že je někdo, kdo ještě neviděl žabinec… taková malá rostlinka, jeden až tři lístky o velikosti 1 – 8 mm, z níž dolů volně visí kořínek, dlouhý 1 – 2 cm. Plave si na vodě rybníků, tůní, slepých ramenech řek, všude tam, kde je stojatá, nebo pomalu tekoucí voda, a vytváří na hladině překrásné zelené koberce. Roste v Africe, Asii, Evropě a Severní Americe. A víte, proč vám o něm dnes píšu? Tak tohle asi neuhodnete...
 
STRUČNÝ NÁVOD K ROZJÍMÁNÍ PDF Tisk E-mail
Úterý, 01 prosinec 2020
Slýcháme to pořád dokola – advent by měl být časem zastavení a rozjímání. O to zastavení mi tentokrát nejde, sám sebe přistihnu i několikrát denně, že místo práce jen tak stojím a nedělám vůbec nic. Zato to rozjímání mi dlouho vrtalo hlavou. Co to vlastně je? Něco jsem si o něm přečetl a pokud jsem to dobře pochopil, je to vlastně přemýšlení o věcech, na které v každodenním shonu nenacházíme čas. Jenže – co je to vlastně za věci?
 
KÁDEJ PÁDLO, AŤ NO-U, AŤ NO-U! PDF Tisk E-mail
Neděle, 29 listopad 2020
Dávno, dávno tomu, měla jsem tenkrát jen svou jedinou prvorozenou, byly jí necelé dva roky, a moje maminka mi tenkrát nabídla, že s ní pojede na hory. Jely do takové prostinké horské chalupy, kterých bývalo v Krkonoších něurekom; opravená dřevěná chalupa s velkou místností a čtyřmi pokojíky. Patřila podniku mého táty a jezdilo se tam na podnikovou rekreaci.
 
TAM, KDE JEDÍ PSY PDF Tisk E-mail
Neděle, 22 listopad 2020
Lidé v Severní Koreji jsou nuceni vzdát se svých psů, které úředníci následně posílají na maso do místních restaurací. Kim Čong-un zakázal vlastnictví mazlíčků jako kapitalistickou dekadenci, protože obyčejní lidé v KLDR mají chovat pouze prasata a jiná hospodářská zvířata. Přestože majitelé zvířat Kima v soukromí proklínají, proti zabavení svého pejska nemohou nic dělat. Odmítnout vyhovět úřadům totiž je vykládáno jako akt vzdoru proti vůdci.
 
JEN PÁR SLOV NA VYSVĚTLENOU ... PDF Tisk E-mail
Pátek, 20 listopad 2020
Nejen covid může lidi sekýrovat a otravovat jim život. Nechci se pouštět do žádného extra vysvětlování, ale mám v současné době, respektive v posledních cca dvou měsících, fakt extra velké trápení. Zatím, dokud nebude všechno za mnou, tak nebudu nic psát, prozrazovat. Ale je mi někdy tak, že nejen že nejsem schopná Kudlanku udělat, ale jsem ráda, že se vůbec donutím jít se svým psiskem ven. Opravdu, nemít ho, tak nevím... To bych se snad rozběhla hlavou proti zdi. Takže - prosím prosím, tolerujte výpadky Kudly, budu se snažit. Ostatně říká se: "Dum spiro, spero". Dokud dýchám, doufám... Tak díky...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 92 - 104 z 2016
[CNW:Counter]