O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

VÝPOVĚĎ JEDNÉ CHYTRÉ HOLKY PDF Tisk E-mail
Neděle, 22 duben 2018
Každý z nás touží po velké lásce. Věkem se sice názory i nároky na intenzitu mění, ale pořád jsou pro nás vztahy jedním z nejdůležitějších faktorů pro spokojený a naplněný život. Když se k tomu přidá plná peněženka a vydařené děti, jsme na vrcholu blaha. O zdraví nemluvím. Ale co s tím, když se něco pokazí?
 
REAGUJETE SPRÁVNĚ? PDF Tisk E-mail
Středa, 18 duben 2018
Výsledek obrázku pro jestřáb origami PNGVětšina lidí zná staré pravidlo – napřed se nadechni, počítej do desíti, teprve pak nějak reaguj. Jenže většina lidí to ale nevydrží, a začne to “řešit” okamžitě. Z pusy vylítne všechno a hned, byť by to dotyčný tak nemyslel, ruce a nohy zareagují okamžitě a často i bez rozmyslu. Nedávno jsem slyšela vyprávět velice zajímavý příběh. Třeba jste ho už někde slyšeli…
 
VĚŘÍTE NA POVĚRY? – „POVĚSTNÁ 13“ PDF Tisk E-mail
Úterý, 17 duben 2018
Jak jsem uvedl, z doby, kdy jsem válčil jako novinář, mám pár vzpomínek, na které nezapomenu. Myslím na naše nepodložené pověry. Říkáme si, že pověry jsou blbost, ale stejně nás více méně ovládají. Hranice mezi pověrou a fobií na pověry, je tenká a člověk může docela snadno skončit i u psychiatra.
 
ZÁKAZ PITÍ ALKOHOLU NA ULICÍCH PDF Tisk E-mail
Úterý, 17 duben 2018
Související obrázekObecně platí, že alkohol se v Praze nesmí pít u zastávek MHD, na autobusových a vlakových nádražích, na vltavských ostrovech, v mnoha parcích, vnitroblocích domů, v blízkosti dětských hřišť anebo u obchodních center. Podle návrhu, který předložila radnice, by měl zákaz nově platit na Malostranském, Anenském, Dražickém, Maltézském a Velkopřevorském náměstí či v Nerudově, Karmelitské, Mostecké, Rámové a Bílkově ulici. Později přibyly ještě tři ulice u Betlémského náměstí - Náprstkova, Karolíny Světlé a Anenská.
 
O DEPRESI A JARNÍ NADĚJI ... PDF Tisk E-mail
Pondělí, 16 duben 2018
Obvykle přichází jarní deprese po dlouhé zimě z nedostatku vitamínů. Avšak v současném jaru mohou vyvolat depresi spíše neustávající špatné zprávy. Jen za posledních 7 dnů … Zemřel Juraj Herz – kultovní film Spalovač mrtvol jsem viděla snad 5x, Petrolejové lampy a Habermannův mlýn jsou vždy silný zážitek, zemřel Miloš Forman – poděkování patří televizi za nasazení jeho filmů.
 
ZÁKEŘNÁ ZBRAŇ - JED 4. PDF Tisk E-mail
Pondělí, 16 duben 2018
Výsledek obrázku pro jedyNic netrvá věčně, a tak i v tomto oboru přichází nová doba. Respektive - nová doba, nové jedy. Každá doba má „svoje“. Například osmnácté století je ve znamení arzeniku. Arzenik se stává běžně dostupný ve formě jedu na krysy. A tak tehdejší kriminalistická praxe přímo volala po jednoznačné metodě, jak detekovat arzen v těle oběti.
 
IDEOLOGIE GENDER - ANEB ČÍM CHCEŠ BÝT? PDF Tisk E-mail
Pondělí, 09 duben 2018
Propagandu za generovou vyrovnanost organizuje hnutí LGBT. Podporují ho některé specifické neziskovky a politické strany, v Itálii především levicové. Významným podporovatelem hybridní a bezpohlavní (de)generace je i politické Hnutí 5 hvězd.
 
ZÁKEŘNÁ ZBRAŇ - JED 3. PDF Tisk E-mail
Úterý, 03 duben 2018
Výsledek obrázku pro jedyV pamětech se praví, že Řím byl drsný a renesance pestrá. Nezbývá nám nic jiného než se přesunout v čase, ale v Itálii zůstaneme – přesouváme se do slunné italské renesance. Zjistíme, že se antikou inspirovala i v jedech. Přesvědčíme se, že jejich popularita neklesala, ale dosahuje dokonalosti i vrcholu.
 
VÁLKA S RUSKEM? PDF Tisk E-mail
Pondělí, 02 duben 2018
Chemický útok na britské občany v Salisbury měl sice daleko k nějakému teroristickému útoku s desítkami mrtvých, ale byl znepokojující především otázkou: co všechno se může stát, když někdo má chemické zbraně? Je otázkou, zda Putin opravdu za to může. Britská premiérka Theresa May musela nějak reagovat, protože bránit občany je určitě prvořadou povinností státníka. Jak bránit? Británii viditelně přetekl pohár.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 92 - 104 z 1680
[CNW:Counter]