O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

CO VÍTE A NEVÍTE O VITAMÍNECH - 1. PDF Tisk E-mail
Středa, 30 květen 2018
Витамин Е в продуктахO vlivu výživy na zdraví se toho napsalo už tolik, že dávno byla překročena mez podle ustáleného rčení o nošení dříví do lesa. Medicína první poloviny 20. století vkládala do vitamínů velké naděje. V průběhu dalších desetiletí přehnaný optimismus částečně vyprchal a v některých směrech se dostavilo rozčarování. Příčina tkví hlavně v tom, že se „hospodaření“ s bioaktivními látkami řídilo chybnou taktikou podle zásady „čím více, tím lépe“ namísto tolikrát osvědčeného „všeho s mírou“.
 
JE TI TEPLO, NASTĚNKO? (VEDRO, ŠÍLENÝ VEDRO, DĚDEČKU...) PDF Tisk E-mail
Úterý, 29 květen 2018

Výsledek obrázku pro SLUNCE PNG"Teplo, dědečku Mrazíčku," třese se Nastěnce hlas. "Dobrá." Nastěnka: "Opravdu teplo!" Mrazíkovi to nedá a obíhá veliký strom, aby viděl Nastěnku i z druhé strany. "Teď už je ti teplo, děvče?" "Teplo, Mrazíčku, teplo dědečku." Jenže Nastěnka tenkrát mrzla a my naopak nevíme, kam se vedrem podít…Teploměr kmitá kolem třicítky...  Víte jak se tomu ubránit? Tady máte pár nápadů:

 
KDO NEKRADE KAŽDOU HODINU ... PDF Tisk E-mail
Středa, 23 květen 2018
„Šikovná“ advokátka, která podle obžaloby připravila umírajícího seniora o majetek v hodnotě desítek milionů korun, půjde do vězení na 6,5 roku. Podle rozsudku pak nesmí deset let působit v advokacii. Její spolupachatelka bude zavřená na pět let.
 
MRAZÁK – ZAJÍMAVÁ VYCHYTÁVKA PDF Tisk E-mail
Úterý, 22 květen 2018
Před odjezdem na prodloužený víkend nebo na dovolenou z bezpečnostních i ekonomických důvodů obvykle vytahujeme většinu spotřebičů ze zásuvky. Mimo mrazák, pochopitelně. Ten nějaký ten kratší výpadek zvládne.Ale – co když by byl delší? A co proud vypadl a po pár dnech zase naskočil?
 
NAŠI V NĚMECKU PDF Tisk E-mail
Pondělí, 21 květen 2018
Související obrázekV Německu pracuje přes 50 tisíc Čechů a každým rokem jich přibývá. Spousta z nich do práce denně dojíždí z Čech, a to hlavně do Bavorska. Například některé bavorské nemocnice by bez českých lékařů musely zavřít. Podle čerstvé statistiky německé lékařské komory loni ve Spolkové republice pracovalo 1 111 českých lékařů, což je o 4,5 procenta více než v roce předchozím. Většina českých lékařů pracuje v nemocnicích.
 
LEGRACE NA PLACE - ČEŠTÍ KUŘÁCI, BRITŠTÍ ŠTUDÁCI PDF Tisk E-mail
Pondělí, 21 květen 2018
Výsledek obrázku pro smokingJe to cca rok, co byl zaveden protikuřácký zákon. A co kuřáci, kteří tedy chodí se svým zlozvykem před hospody, setsakramentsky štvou obyvatele všech domů v nejbližším okolí. Nehledě na to, že bydlet nad hospodou, je době, kdy je venku hezky, docela eklhaft. Kouř vám leze otevřeným oknem do bytu, nemluvě o tom, že jste nechtěně součástí všech "debat" dole kouřících. Je jasné, že ti si žádné násilí nedělají...
 
SPOLEK DOČASKY DE-DE PDF Tisk E-mail
Neděle, 20 květen 2018
Pro mnoho z vás je název tohoto spolku neznámý, ale věřte, že je nesmírně bohulibý. Poskytuje totiž ZDARMA azyl týraným a opuštěným pejskům, připravuje je na nový začátek a hledá pro ně nové a lepší páníčky. Přijímají pejsky bez domova, týrané, z nevhodných podmínek, od majitelů, kteří se o ně nemohou dále starat, a také ty, kteří zůstali dlouhé roky v útulku, bez socializace, inzerce a jakékoliv šance dostat se někdy domů.
 
JO, KDYŽ SI JEDEN NIC NEOVĚŘÍ... PDF Tisk E-mail
Pátek, 18 květen 2018
Kamarádi a kamarádky, pevně věřím, že převážná většina z vás si jakoukoliv "neuvěřitelnou" zprávu raději předem ověří, než ji začne komentovat. To se týká toho, že souhlasíme s příchodem imigrantů do Česka a že jim budeme cpát penízky, aby se tu měli dobře. A ještě navíc - že jim budeme dávat tolik, co např. dostávají v Německu atd. No - takže: hoax jak brno, drahoušci...
 
CHYBAMI SE ČLOVĚK UČÍ - DNES V ČEŠTINĚ PDF Tisk E-mail
Středa, 16 květen 2018

Výsledek obrázku pro MOJE ČEÅ TINA PNGChybami se člověk učí, pojďme se tedy poučit z chyb druhých a sami se tak třeba vyhneme chybnému psaní některých slov a slovních spojení. Budu čerpat inspiraci z dětské knížky plné říkadel o zvířátkách. Protože ani knihám se chyby občas bohužel nevyhnou...

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 92 - 104 z 1703
[CNW:Counter]