O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

POSTMODERNÍ AKTIVISTICKÝ NIHILISMUS - 2. PDF Tisk E-mail
Pátek, 11 říjen 2019
A jsme tu zpátky u nihilismu. Určitě jste si báječně pochutnali – alespoň pohledem – na té níže uvedené vepřové pečínce, takže se nyní můžeme vrátit k tématu. Tentokrát to budou aktivistické ideologie. Co to znamená? Jaké to jsou? Jsou to iluze, které nejsou založeny na realitě, nerespektují lidskou přirozenost. Aktivistické ideologie jsou samy od sebe bezhodnotové.
 
POSTMODERNÍ AKTIVISTICKÝ NIHILISMUS - 1. PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 10 říjen 2019
Co je nihilismus? Je to přesvědčení, že hodnoty jsou zbytečné. Nenávistné a rozporuplné projevy, extremistické myšlení, nerozeznávání malých a velkých selhání, lživá obvinění, mají společnou příčinu v nezakotvenosti v hodnotách. Podstata aktivistického nihilismu jsou zjednodušené propagandistické ideje. Toto zjednodušení se týká vynechání (neuznávání) hodnot, hlásání pouze hodnot nízkých, sobeckých, hédonických.
 
SVĚTOVÝ DEN POŠTY PDF Tisk E-mail
Středa, 09 říjen 2019
Související obrázekSvětový den pošty se koná každý rok 9. října, jako připomínka vzniku světové poštovní unie (UPU) v roce 1874 ve švýcarském Bernu. Založení UPU bylo začátkem globální komunikační revoluce, umožnilo lidem dopisovat si po celém světě. Ale přímo DEN POŠTY - 9. říjen - byl poprvé uveden jako světový až v roce 1969 na kongresu UPU v japonském Tokiu. Od té doby je Světový den pošty slaven po celém světě jako upomínka významu poštovních služeb.
 
PŘÍBĚH ADAMA A EVY PDF Tisk E-mail
Pondělí, 07 říjen 2019
Výsledek obrázku pro adam and eveCo svět světem stojí, nachází se v něm vždy místo pro předvídače katastrof, ovladače větru a deště - a to ať už z důvodů kulatých letopočtů, božího hněvu a následných živelných pohrom, nebo ideologie. Naše "vědecká éra" dokázala své nové předvídače otitulovat a vzdělat, a zmátla tím nové generace. V podstatě se v ničem neliší, ani v jásotu užitečných idiotů, kteří vždy podporují to, čemu nerozumí. Ostatně - jak známo, kdo nerozumí ničemu, uvěří všemu...
 
OD "RUKOU" K TOALETNÍMU PAPÍRU PDF Tisk E-mail
Pátek, 04 říjen 2019
Thermopolium, Pompeii. Many of the homes in Pompeii were behind 'store fronts' such as these. You can see the oven behind the 'bowl' - servants would cook the food then serve it out of these built in bowls to passing patrons.Starověk patří mezi období dějin, která nás naplňuje obdivem a respektem. Tehdejší civilizace byly z našeho pohledu až překvapivě pokrokové a část naší kultury vychází z antických kořenů, ať už se to týká politiky, vědy nebo veřejného života. I přes všechno, co na nich obdivujeme, měli ale lidé ve starém Řecku a následně Římě jisté zvyky a libůstky, které nás mohou zaskočit. Dnes se budeme věnovat jejich řešení „konečné stanice“ toho, co jsme snědli. Ano, jaké měli ve starověku toalety…
 
JAK ULOVIT TOHO SPRÁVNÉHO PDF Tisk E-mail
Středa, 02 říjen 2019
Jak připravit minivětrníčky s dvojím krémem a čokoládovou polevou | receptJednou z neřestí mé drahé babičky byly věnečky a větrníky. Tyhle cukrářské speciality nade vše milovala a světe div se, vůbec, ale vůbec to na její dobře vypadající postavě nezanechávalo následky. Proto si vzala Helena (sestra jedné maminčiny přítelkyně, která k babičce šla pro radu) na pomoc balíček do špičky balený, obsahující zmíněné laskominy. Měla totiž prosbu velikou: kde a jak už konečně splašit nějakého toho hodného a milujícího.
 
PROČ LISTOPAD ZVÁN JEST LISTOPADEM? PDF Tisk E-mail
Sobota, 28 září 2019
Související obrázekMá 30 dní a kupodivu vždy začíná stejným dnem v týdnu jako březen. Český název je odvozen od padání listí, které je v toto roční období ve středoevropských přírodních podmínkách typické. V římském kalendáři byl listopad devátým měsícem, a proto se jmenuje v jiných jazycích november, podle novem = devět). Do roku 153 př. n. l. byl měsícem posledním, ale pak byly do součtu měsíců přidány ještě další dva měsíce.
 
HUMBUK A KOMEDIE SVĚTEM VLÁDNOU ... PDF Tisk E-mail
Úterý, 24 září 2019
Dejme tomu, že EU sníží emise na nulu, což vyvolá pokles světové zátěže o devět procent. Ale kdo se postará o zbylých 36 (do roku 2030) či ještě daleko více (myšleno k uhlíkové neutralitě) procent? A nejde jen o to, zda planeta dokáže uživit své lidi...
 
ZA TY PRACHY, KDO BY TO NEBRAL PDF Tisk E-mail
Pondělí, 23 září 2019
Tak jsem zase jednou nakupoval o odborníků. O moc nešlo, jen se potřebuju zbavit zbytků silikonovýho tmelu na vaně a na kachlikách, po pracný demontáži starý konstrukce. Jistě. Ta stará konstrukce byla před dvaceti lety přidělaná dokonale, dokonale utmelená po všech přilejhavejch plochách (nesprávně v celejch plochách profilů, ale to jsem tehdy ještě nevěděl). Urval jsem postupně všchny části konstrukce skutečně jen hrubou silou. Ale silikon zůstal.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 92 - 104 z 1888
[CNW:Counter]