O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

BAREVNÝ STŘEDOVĚK PDF Tisk E-mail
Pondělí, 19 červen 2017

Tomáš Houška

V posledních letech u nás pravidelně vznikají veselými granty podpořené "historické" filmy, a ty středověké mě vyprovokovaly k malému ohlédnutí za historickou realitou. Tou skutečnou, barevnou, veselou, rafinovanou. Většinou mi stačí několik fotek „jakožehistorického“ filmu, ze kterých je vidět výprava, a smutně si povzdechnu: Už zase...
 
KVERULANT PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 15 červen 2017

logoObjevila jsem velmi zajímavý web – www.kverulant.orgVětšina veřejnosti nemá čas, prostředky, zkušenosti a vytrvalost věnovat se roky řešení konkrétních problémů ve veřejném zájmu. Vyžaduje to totiž mnoho úsilí a výsledek je navíc nejistý. Kverulant se do takových kauz systematicky již od roku 2009 pouští. Ctí právní řád, pochybné postupy se mu příčí. Jeho silou je důkladné využití všech zákonných možností.  Podává návrhy, stížnosti, žaloby, petice všem možným institucím. Obtěžuje orgány státní i místní správy s cílem sjednat nápravu.

 
LEGRACE NA PLACE - EXTRA LIDI PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 15 červen 2017
Podívala jsem se na otištěné výplatnice hradních pánů. Je to, myslím, za uplynulých sedm let. Většinou je to plus minus sto tisíc měsíčně. Nejvíc mne však zarazilo, když pan Mynář (cca 125 tis. měs.) prohlásil, že „Zveřejnění platů našich má jiný dopad (provázený rizikem zneužitelnosti) u nás, zaměstnanců Kanceláře prezidenta republiky, a jiný v případě nějakého ředitele základní či mateřské školy někde ve Lhotě." - Prostě oni jsou něco jiného, lepšího, důležitějšího!
 
JE KONEC, UŽ SI NEVRZNU PDF Tisk E-mail
Úterý, 13 červen 2017
Můj neduh spočívá v tom, že malík levé ruky se mi postupně ohnul až dovnitř dlaně, čímž mi je znemožněno nejen ten malík používat, ale i mi přímo překáží. Vrznout si na kytaru je tedy vyloučeno. Snad ještě Ddur a A7 se dá třemi prsty zvládnout (i když líp to zní na 4 prsty), ale už třeba při Cdur se malík nejen že použít nedá, ale navíc překáží tak, že to prostě zmáčknout nejde ani těma třema zbylejma. A to už ani nemluvím o barré.
 
PROJEV STATEČNOSTI! PDF Tisk E-mail
Úterý, 13 červen 2017
Radek Banga z Gipsy.cz: Miminko není na pořadu dne | Sedmička.czRomský rapper Radoslav "Gipsy" Banga je znám svým energickým a charismatickým koncertním projevem, při kterém dokáže strhnout každého v sále. A tak vedle nesporných hudebních kvalit je právě pro tuto skutečnost uznávaným a vyhledávaným muzikantem. Minulou neděli jsme se z České televize a jejího pořadu 168 hodin dozvěděli, že dostal získal cenu od Nadace Charty 77. Tato cena je prioritně určena lidem, kteří prokázali svou statečnost nějakým zvlášť důležitým činem v boji za lidská práva, národní nezávislost, suverenitu a podobně.
 
V SUPERMARKETECH UTRATÍME VÍC... PDF Tisk E-mail
Pondělí, 12 červen 2017

Po letech se v Česku znovu hlásí o slovo inflace. Nahoru ji v uplynulých měsících tlačily především rostoucí ceny potravin. Jen v květnu jsme za jídlo zaplatili v průměru o devět procent víc než loni. Nejvíc podražil sýr, vejce a máslo. Český statistický úřad každý měsíc sleduje ceny šestadvaceti vybraných potravin a nápojů. Z dat za květen vyplývá, že potraviny v tuzemských supermarketech meziročně zdražily o 9,2 procenta. Za co a o kolik si letos připlatíme? Napoví náš přehled.

 
MOŽNÁ ŘEŠENÍ MIGRAČNÍ KRIZE PDF Tisk E-mail
Neděle, 11 červen 2017
Varuji čtenáře: Nebude to povzbudivé čtení. Leč tuto otázku vlastně řešíme všichni, ať už přímo či nepřímo. S touto otázkou souvisí případné prohry či výhry tzv. „populistů“, tato otázka je předmětem mezinárodních jednání, ovlivňuje život celé Evropy a někdy zasahuje i do našeho soukromí, protože bývá předmětem sporů i mezi nejbližšími příbuznými. Vidím několik scénářů tohoto řešení.
 
JAK BÝT SUPER-PRODUKTIVNÍ - 2 PDF Tisk E-mail
Středa, 07 červen 2017
Výsledek obrázku pro forbes png logoNedávno jste tu četli o redaktorovi časopisu Forbes, který vyzpovídal více než 200 super výkonných lidí – a pak z toho sestavil návod. Zde je díl první, který byl zaměřen na bod jedna až pět. Následující body šest až deset obsahují rozhodně zajímavé poznatky taktéž. Jen ještě kdyby tak informovaly, jak přesně na to…- ale to už posudte sami:
 
LEGRACE NA PLACE - TÉMĚŘ DETEKTIVNÍ ZÁHADY PDF Tisk E-mail
Neděle, 04 červen 2017

To se nám toho v poslední době seběhlo... Bylo toho hodně a hezkého málo. Čtvrteční nehodu vlaku, který narazil na trati mezi Turnovem a Mladou Boleslaví do padlého stromu, vyšetřovali na místě kriminalisté z Národní centrály proti organizovanému zločinu. Na místě totiž byly nalezeny podezřelé předměty. Rozhodně ten strom nespadl sám.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 79 - 91 z 1543
[CNW:Counter]