O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

LEGRACE NA PLACE - KDE JE BEZPEČNO? PDF Tisk E-mail
Úterý, 29 srpen 2017
Všude se to mele, a já si vzpomínám na slova mé babičky drahé, která mi říkala: "Holčičko moje, i za války se lidi milovali, člověk si zvykne i na šibenici..." Tak si říkám, jestli si taky zvykneme na čím dál častější zprávy o všelijakých těch nekalostech. Jako kdyby nestačilo, že občas nám dá za vyučenou příroda... Pomalu abychom se báli vyjet "za humna".
 
VŠETEČNICE - OBLEČENÍ VŠEDNÍCH DNŮ PDF Tisk E-mail
Pondělí, 28 srpen 2017
Image resultJak jsem se již minule zmínila – škola nás volá. A to už velkým fofrem! Respektive volá děti. Školní domácí úkoly, různé další aktivity, sportovní a hudební kroužky... všechno to se nevyhnutelně blíží také. A tak jako u nás doma provádíme Velký Vánoční Úklid, mám vždy naplánován i Velký Předškolní Úklid. Musím totiž fofrem využít levné a - doposud ještě stále dostupné – pracovní síly.
 
ULICE NA RETARDÉRECH PDF Tisk E-mail
Úterý, 22 srpen 2017
logoV Praze, v ulici Na Hřebenkách bylo za veřejné peníze v roce 2010 pro klid papaláše Marka Dospivy nákladem 24,5 milionu korun vybudováno v úseku pouhých 431 metrů sedm velkých retardérů. Od té doby web www.kverulant.cz usiluje o jejich odstranění. Vždyť brzdící a znovu se rozjíždějící auta vypouští do ovzduší zbytečně velké množství spalin.​
 
ONA BYLA DÍVKA CHUDÁ ... 3. PDF Tisk E-mail
Pondělí, 21 srpen 2017
... a všude kolem samý bílý etnický Čech. Jak vyplývá z dosavadního popisu, v zásadě tedy nešlo v parlamentu o setkání a diskuzi o nějakém nevýznamném problému. Ba naopak. Viz nedávné poněkud rozporuplné komentáře o pochodu Prague Pride, kdy z původního mediálního nadšení z toho, jak jsme „světoví“, zbylo konstatování, že celá ta akce je bezva byznys. 
 
ONA BYLA DÍVKA CHUDÁ ... 2. PDF Tisk E-mail
Pondělí, 21 srpen 2017
Jak praví dnešní neomarxistická genderová ideologie, ženy jsou silně utlačovanou menšinou. Podíváme li se kolem sebe, podle statistiky připadá v ČR na 100 mužů zhruba 104 žen (viz). Ve světě to je většinou plus mínus tak nějak napůl, což nás vede k dotazu, jak může být většina či polovina utlačovanou menšinou? No a odpověď je, že v matematice to nejde. V politice klidně. Co je politicko korektní ideologii do skutečnosti? Nic!
 
ŘEČI, ŘEČI, STÁLE JEN ŘEČI... PDF Tisk E-mail
Pátek, 18 srpen 2017
A zase budeme v příštích dnech číst kvanta článků, že „Politické špičky EU odsuzují tento teroristický čin, který bezpochyby nemá žádnou souvislost s davy ekonomických migrantů z muslimských zemí. To jen pár pobloudilých teroristů…“ Až půjde o stovky zabitých každý den, tak už to nikoho zajímat nebude, protože to bude normální. Vždyť koho zajímá, kolik dnes umřelo na silnicích v EU lidí? Nikoho. 
 
ONA BYLA DÍVKA CHUDÁ ... 1. PDF Tisk E-mail
Středa, 16 srpen 2017

... a on bílý heterosexuál. Povídal jsem si tuhle s kamarádem, že jsem byl na jaře o „Dni bílého heterosexuálního muže“ na diskusním setkání organizovaném na půdě Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR, ve čtvrtek 11. května 2017.

 
LEGRACE NA PLACE - OBJEKTIVITA ZCELA ZARUČENA PDF Tisk E-mail
Středa, 16 srpen 2017
Macek v botáchRadiožurnál zcela zapomněl na pravdivost přísloví „Koho chleba jíš, toho píseň zpívej“ a pozval do Dvaceti minut Radiožurnálu (14. 8. tr.) k rozhovoru o silně medializovaném případu vyhozeného zaměstnance Googlu (dovolil si napsat, že menší množství žen v technických oborech je způsobeno též biologickými faktory) ženu z neziskové organizace financované právě Googlem.
 
PROROCTVÍ O CHYTRÉM MĚSTĚ PDF Tisk E-mail
Pondělí, 14 srpen 2017
Kněžna Libuše byla smart. Viděla město tak veliké, že ho žádný obchvat neobestaví a bude muset vést obcí. Tak bohaté, že uživí celou řadu kmotrů, kteří by jinak skončili pod mostem, třeba chátrajícím Libeňským.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 79 - 91 z 1575
[CNW:Counter]