O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

Ó, MY SE MÁME! - 1. PDF Tisk E-mail
Středa, 01 březen 2017
Včera jsem četl vzpomínky pana Přeučila, jak zavřeli jeho otce na doživotí, jak svazáci v komisi požadovali, aby šel po základce pracovat do dolů, ale nakonec z toho byla továrna na dřevo v Praze na Harfě. Té jsme, my pracující ve Vysočanech, říkali postaru „Orel“. Mně, synovi vlastizrádce, dali v té době na výběr: doly, hutě anebo zemědělství. Ukecalo se to na chemický průmysl.
 
SYŘANÉ V NĚMECKU PDF Tisk E-mail
Úterý, 28 únor 2017
Image result for syrian people living in germanyRok 2016  - Za syrskými uprchlíky do Německa míří jejich příbuzní. Mnozí však očekávají, že počet příbuzných bude řádově mnohem vyšší.  Minulý rok (2015) přijelo do Německa celkem 428 tisíc běženců ze Sýrie. V r. 2016 k nim přibylo dalších 72 tisíc. Podle původního odhadu německých úřadů se počítalo, že  v roce 2017 mohlo k nim přibýt dalších 500 tisíc rodinných příslušníků. 
 
SUPER-ODOLNÉ BAKTERIE PDF Tisk E-mail
Úterý, 28 únor 2017
Image result for antibiotikaiNezabírají na ně žádná antibiotika. - Loni v létě se v těle jedné 49leté ženy objevila bakterie způsobující infekci, kterou nelze vyléčit žádným z dostupných druhů antibiotik. Diagnostikovali ji pacientce v pensylvánské lékařské klinice. Bylo jí stále zle… Když jí odebrali vzorky moči, objevili v ní vzácný druh infekce Escherichia coli (E.coli), který dokáže vzdorovat všem druhům antibiotik. A to i těm, které lékaři někdy předepisují jako poslední možnost, když všechny ostatní selžou.
 
"UNIE VE VÍRU MIGRAČNÍ KRIZE" PDF Tisk E-mail
Úterý, 21 únor 2017
Kupujete-li si dnes knihu, či narazíte-li na nějaký článek, hledáte nejprve titul. Tedy, jak se to jmenuje. A pak, pokud jste soudní, lehce zkouknete, o co jde. Protože dnes „titulkáři“ vyrábějí tituly - tedy názvy knih - přesně podle metod, které v Evropě zavedli (a vedou v nich dodnes) mistři západního bulváru. Například: „Princezna Beatrix je těhotná“ viz „strana 7“. A tam titulek pokračuje podtitulkem “Pravil dvorní astrolog“, abyste se nakonec dočetli, že se to celé stalo v roce 1938...
 
ŽIVOT JE KRÁSNÝ! PDF Tisk E-mail
Pondělí, 20 únor 2017
Lucie BrychtováŽivotní příběh transsexuální herečky Lucie Brychtové v jejím vlastním podání je tématem inscenace Jsem žena, kterou uvedli v Brně, v divadle Burantheatr. Podle produkčního Martina Hýbnera jde o první inscenaci ve střední Evropě, kde transsexuální herečka takto odhaluje lidem svůj osud. Spolu s ní hrají její kolegové – Heidi Šinková, Miroslav Málek a Adam Kerďo.
 
JEŠTĚ K BÁSNIČCE O MATIČCE PDF Tisk E-mail
Pondělí, 20 únor 2017
Je směšné, jak se individualisté přou o to, zda by dítě mělo samo rozhodovat, jakou chce básničku, nebo jestli by mělo být ohlupováno hned na začátku života výchovou k univerzální bytosti bez pohlaví. Feministky vkročily hned od začátku na velmi nejistou půdu a to především neurčením hranice, kam až zajít v prosazování stejnosti muže a ženy, takže k extrému byla cesta velmi dobře připravena.
 
VŠETEČNICE - UŽ ABY BYLO JARO! PDF Tisk E-mail
Středa, 15 únor 2017
Image result
Únor je sice ještě v plném proudu, ale já cítím, že jaro se už hlásí o slovo. Sice zatím poněkud spíš šeptem a tiše, ale rozhodně se hlasi… Po tolika měsících nuceného pobytu doma mám pocit elánu a sil a těším se, až se opět vrhnu do práce na zahradě.
 
LUBOR KUNÍK, FOTOGRAF PDF Tisk E-mail
Úterý, 14 únor 2017
profilová fotka uživatele Kuník ĽuboNení to dlouho, co amatérský fotograf Lubor Kuník, žijící v Kanadě, uveřejnil na Kudlance článek o capt. Eugene Cernanovi. A nyní musíme sdělit smutnou zprávu: Stanley Park v kanadskom Vancouveri bol pre Luba Kuníka obľúbeným miestom, ktorého zákutia rád zvečňoval na snímkach. Vybral sa sem aj v stredu 1. februára vo večerných hodinách, kedy bola obloha posiata hviezdami a on pravdepodobne chcel zachytiť práve túto jedinečnú atmosféru.
 
ZLODĚJ SMOLAŘ PDF Tisk E-mail
Úterý, 14 únor 2017

Image result for pčr pngPolicisté z pražských Vinohrad pátrají po muži, který je důvodně podezřelý z trestného činu krádež. Za ten mu v případě odsouzení hrozí trest odnětí svobody až na dva roky. Hledaný si v jednom bytovém rezortu v ulici Perucká vyhlédl bezpečnostní kameru, kterou se rozhodl odcizit. Zjevně si myslel, že si počíná mazaně a hlavně nenápadně. Nejprve překonal oplocení rezortu a následně kontroloval, zda není nikým pozorován.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 79 - 91 z 1496
[CNW:Counter]