O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

VŠETEČNICE - NEŠTĚSTÍ NECHODÍ PO HORÁCH PDF Tisk E-mail
Úterý, 14 listopad 2017
Image result…ale, bohužel, po lidech. A někdy si dokonce vybere lidi, kteří si to zaslouží co nejméně. Tento víkend byl jedním z těch bláznivých. Spousta práce kolem domu a ještě větší kolem zahrady. Loučení se s podzimem a příprava všeho na zimu chce svůj čas.
 
MANEKI NEKO PDF Tisk E-mail
Neděle, 05 listopad 2017
Výsledek obrázku pro MANEKI NEKO PNGJistě budete souhlasit, že kočky provází jisté mystično a tajemno. Proto není divu, že se jim začaly připisovat nadpřirozené síly a tvořily se kolem nich mýty. V japonském a čínském folkloru kočky vystupují jako negativní i pozitivní bytosti. Někdy jsou schopné změnit svoji podobu v lidskou. Takovým kočkám se říká Bake Neko a většinou člověku škodí.
 
PÁR PREZIDENTSKÝCH SLOV PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 02 listopad 2017
Prezident Zeman v pořadu Týden s prezidentem mimo jiné mluvil o zakladateli našeho státu T. G. Masarykovi. Je přesvědčen, že bychom si měli odkaz prvního prezidenta připomínat, ale to nejen čtením jeho knih, ale také činy. Masaryk byl velmi aktivní člověk, který v 65 letech projevil odvahu, odešel z vlasti a začal v zahraničí budovat stát, který si ještě v první světové válce uměl málokdo představit.
 
SLIBY JAKO BYZNYS PDF Tisk E-mail
Pondělí, 30 říjen 2017
Výsledek obrázku pro libor winklerTěžko v téhle zemi i leckde jinde najdete lepší byznys, než je politika. A tím teď nemyslím korupci ani možnost být první u všeho, z čeho kynou nějaké peníze. Začíná to už volbami, kde systém plateb od státu za získané hlasy preferuje volební podnikání jako málokteré jiné. Když není silné téma, stačí něco slíbit.
 
POTRAVINOVÁ ALERGIE, NEBO NESNÁŠENLIVOST? PDF Tisk E-mail
Středa, 25 říjen 2017

Výsledek obrázku pro alergie

Potravinová nesnášenlivost a potravinová alergie nejsou identické pojmy. Ta první vás může pěkně potrápit, ta druhá může v extrémních případech zabíjet. Symptomy považované za alergické jsou často jen projevem potravinové nesnášenlivosti. Výzkumy ukazují, že až 20 % lidí se považuje za potravinové alergiky, avšak ve skutečnosti jsou jich jen 3-4 %.
 
STRACH Z BABIŠE PDF Tisk E-mail
Úterý, 24 říjen 2017
Volba Babiše ukázala, navzdory jeho obviněním, že lidé nevěří starým politickým stranám, ale ani policii, ani soudům, tím méně dalším státním institucím. Volba SPD a Pirátů to ještě navíc dotvrzuje. Strach starých struktur, že je konečně někdo „vyhmátl“, mluví ústy Babišových oponentů.
 
ZMĚNA JE ŽIVOT PDF Tisk E-mail
Neděle, 22 říjen 2017
Výsledek obrázku pro babišVolby dopadly podle mého více než dobře. Modré tsunami, jak označila řada zahraničních médií vítězství hnutí ANO, spláchlo Česko nejen ve všech krajích, ale i napříč sociálními skupinami. Ještě nikdy u nás nevyhrála jedna strana s tak obrovským náskokem před ostatními. Drtivá dominance jedné strany je – vyjma předlistopadové éry - srovnatelná snad jen s časy Občanského fóra.

 

 
DOBRÉ ŽIVOTNÍ RADY PDF Tisk E-mail
Neděle, 22 říjen 2017
Reginabrett.jpgDost možná, že jste následující text v nějaké podobné verzi dostali - s tím, že ho psala devadesátiletá paní... Omyl. Autorka - Regina Brett - novinářka z New York Times - se narodila v r. 1956, takže jí přeci jen do té devadesátky hodně chybí :-))). Jak to tak bývá, některé zprávy se časem a neustálým přeposíláním změní - působí na ně  "syndrom tiché pošty".
 
VOLBY A BOJ PROTI KORUPCI PDF Tisk E-mail
Středa, 18 říjen 2017
Nadační fond proti korupci podrobně zhodnotil volební programy 10 politických stran a hnutí s nejvyššími preferencemi. Stanovil 16 klíčových protikorupčních opatření. Politické strany tak mohly v této analýze získat 16 bodů. Některé strany ve svých programech zcela rezignovaly na boj proti korupci. Z volebních programů je patrné, že se nejčastěji věnují více imigrační krizi než krokům, které by omezily rozkrádání veřejných peněz.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 79 - 91 z 1610
[CNW:Counter]