O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

ZAJÍMAVOSTI O ČLOVĚKU - 12 PDF Tisk E-mail
Neděle, 14 květen 2017
JESTLIPAK VÍTE, ŽE: při narození je v lidském mozku 14 miliard buněk. Toto množství se za života nezvýší. Po 25 letech klesá počet buněk o 100 000 každý den. Po čtyřicítce začíná mozek upadat o hodně rychleji a po padesátce je úmrtnost neuronů již tak drastická, že mozek je znatelně menší... Čísel jsou v medicíně obrovská kvanta. Každý systém lidského těla s jeho funkcemi se dá nějakým způsobem změřit nebo zvážit.
 
JAK BÝT SUPER-PRODUKTIVNÍ PDF Tisk E-mail
Neděle, 14 květen 2017
Výsledek obrázku pro forbes png logoRedaktor známého časopisu FORBES nedávno zpovídal více než 200 super výkonných lidí - mezi jinými i 13 olympioniků, 20 vysokoškoláků s průměrem jedna celá, a mnoho vysoce úspěšných podnikatelů. Všem položil jednu otázku: Jaké je tajemství vaší nadprůměrné výkonnosti? Jejich odpovědi byly vyhodnoceny do následujících 15 bodů. Snad i vám se některý z těchto návodů pro vyšší produktivitu bude hodit…
 
VŠETEČNICE – CITLIVÉ INFORMACE NA FB? PDF Tisk E-mail
Úterý, 09 květen 2017
Image resultMám davy přátel - na facebooku. Smile Jistě i vy máte svoje stránky na této nejznámější sociální síti. A v tom případě musím napsat, jak mne udivuje, jak se tam někteří lidé - díky zdánlivé “anonymitě” - chovají. Ano, stále mě dokáže překvapit, jak může někdo “zhloupnout”. Vysvětlím následovně.
 
LEGRACE NA PLACE - VLÁDNÍ REALITY SHOW POKRAČUJE PDF Tisk E-mail
Úterý, 09 květen 2017
http://obrazky.kudlanka.cz/legrace.jpgČím výše postavení pánové, tím horší a zákeřnější rvačky... Dnes už se naši politici nefackují osobně (vzpomínáte ještě?), dnes si nešpiní ruce tělesným dotykem protivníka. Ale styl i účel jejich pranic jsou v podstatě stejné už od pravěku. A všude po celém světě. Jednoduše - když to nejde po dobrém, tak to jde po zlém.  A je už jedno, jakým způsobem... Samé podrazy, lži, kudly do zad. Zvítězit za každou cenu. Ale někdy ta "každá cena" je hodně vysoká.
 
LEGRACE NA PLACE - VLÁDNÍ REALITY SHOW PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 04 květen 2017
http://obrazky.kudlanka.cz/legrace.jpgRáno jsem si pustila televizi a jéje, to bylo zábavy...  "Odvolávám, co jsem odvolal. Slibuji, co jsem slíbil." Sobotka dorazil na ohlášenou schůzku s hlavou státu bez slíbené demise svého kabinetu, Zeman však nechal na Pražském hradě připravit sál, jako by ministerský předseda slíbenou demisi přinesl. Následně Sobotkovi poděkoval za odvedenou práci.
 
SVĚT BEZ PRÁCE PDF Tisk E-mail
Pondělí, 01 květen 2017
Když zmizí práce vytvářející hodnoty, omezí se styk s realitou a pravda o světě a o životě se stane nedůležitou. Svět potom probíhá za sklem nebo fólií, a skutečný od virtuálního se těžko odlišuje. Člověk se může zúčastnit světa hrou libovolných činností, které nejsou nutné, a proto mohou být nereálné.
 
VŠETEČNICE - HISTORKY Z RANÉHO MLÁDÍ PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 27 duben 2017
Image resultJe to legrace, rozhodně se necítím být natolik stará, abych vzpomínala na “staré dobré časy, kdy my byli mladí”, ale přistihnu se, že občas vzpomínám na období, kdy našim dětem bylo tak 2 - 5 let.
 
PŘÍJEMNÁ A KLIDNÁ POSLEDNÍ CHVÍLE PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 27 duben 2017
Výsledek obrázku pro milá stařenkaMluvit - a vůbec uvažovat o tom, jak budu chtít trávit své poslední chvíle, je dost děsivé téma. Ale uvědomím-li si, jak tyto chvíle prožili moji blízcí, je to dost realistické. Pochopitelně, že teď opravdu nemyslím konkrétně na sebe, ale na to, že jen málo lidem se poštěstí, aby své poslední, snad ještě bdělé chvilky před odchodem do prázdna, si prožili pokud možno příjemně.
 
VZPOMÍNÁNÍ PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 27 duben 2017
Je to čtyřicet let. Žil a zpíval jsem v šedivém a zlomeném Československu s představou, že jsem tam nadosmrti uvězněn, že se nikdy nepodívám za hranice, že život už zůstane takový, jaký byl, a ruská okupace nikdy neskončí. Vavřincovi byly čtyři roky, bydleli jsme se Zorkou v jedna plus jedna bez koupelny a teplé vody a byli jsme chudí.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 79 - 91 z 1527
[CNW:Counter]