O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

ONA TO FAKT NENÍ ŽÁDNÁ LEGRACE PDF Tisk E-mail
Pondělí, 21 březen 2022
Vektor ruce držící vězeňské mříže (ruce za mřížemi, ruce ve vězení)  #36604905 | fotobanka Fotky&FotoAno, je to tak, cokoliv vypustíte z klávesnice, už to navždy zaznamenáno zůstane. Je mi to líto, ale uvědomte si prosím, že jako šéfová KUDLANKY mám veškerou zodpovědnost za to, co vy napíšete, bohužel já. Nevím, jestli jsou nějaká speciální vězení pro ježibabky věku přesčárového, ale asi by minimálně byla kudla stopnutá. Což by mne fakt velmi mrzelo. Takže vás všechn prosím, abyste se zamysleli nad všemi písmenky, která pouštíte do světa. Pokud je pouštíte někde, kde je za to zodpovědný někdo jiný... DÍKY MOC.
 
ŽÁDNÁ CENZURA, ALE "MEA CULPA ..." PDF Tisk E-mail
Úterý, 15 březen 2022
Ano, přiznávám, že jsem ten článek o "Dlouhé válce" dala na kudlu s vědomím toho, co bude následovat. A to byla dost velká hloupost. Byla to však reakce na několik bývalých čtenářů, kteří mi napsali opravdu nehezká sdělení. Já se jim snažila vysvětlit, že všude na světě jsou lidé dobří i ne až tak moc dobří, že v každé třídě jsou jedničkáři, i ti, co sotva prolezou, že všude,  v každém kolektivu, je pár těch, na které nikdy nebudeme pyšní. A současně, že jsou lidé, kteří vejdou do dějin v dobrém. Nojo, no, neměla jsem toho autora prezentovat...
 
NENÍ TO JEN NA NÁVŠTĚVU! PDF Tisk E-mail
Neděle, 13 březen 2022

Jo. každý, kdo měl ruce a nohy a zbytečnou tisícovku na účtě, dělal najednou vše pro to, aby nějak vyjádřil svůj postoj k situaci, že Ruská federace přepadla suverénní stát. Sociální sítě ovládly vlaječky a mašličky, několikrát se zavřel Václavák, protože na něm bylo tolik lidí, že neprojelo auto a nepřeběhla ani myš, modro-žlutá vlna zavalila Česko a samozřejmě se ukázal vliv sociálních sítí, protože kdo nepomohl nebo nevyjádřil podporu, byl za vyvrhela.

 
DLOUHÁ VÁLKA S RUSKEM PDF Tisk E-mail
Neděle, 13 březen 2022
Armáda České republiky bude velet alianční battle group na východním Slovensku. To je obrovská zodpovědnost, protože tato část fronty se může stát horkou. Nejdříve obrovským tlakem uprchlické vlny z Ukrajiny, dále uvidíme jak daleko ruská válka v Ukrajině postoupí. Uvidíme ruské snahy destabilizovat Slovensko, kde už rozsáhle funguje ruská pátá kolona ve slovenské politice.
 
FAKT JE TO FAKT? MOC TOMU NEVĚŘÍM. PDF Tisk E-mail
Neděle, 06 březen 2022
Česká společnost, zabývající se výrobou zmrzlin, produkuje oblíbenou Ruskou zmrzlinu, kterou si každoročně koupí přibližně milion Čechů. Vedení se ji teď rozhodlo přejmenovat na Ukrajinskou zmrzlinu ve znamení solidarity s východoevropskou zemí. O přejmenování zmrzliny rozhodla společnost hned první den ruské invaze na Ukrajinu. "Cítíme morální povinnost vymezit se alespoň touto formou proti agresivnímu a nespravedlivému počínání představitelů Ruska a dát jasnou zprávu lidem z Ukrajiny žijícím v Česku či na Slovensku, že je podporujeme".
 
AHOJ ŠTABAJZNO, MÁŠ TAM ZÁBAVU? PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 03 březen 2022
Vzpomínáte na majorku Houlihanovou z filmu M*A*S*H? Můžete si ho kdykoliv pustit - a je to fakt super – člověk si „vleze“ do doby, když se na něj díval poprvé… Sally Clare Kellerman, je už mezi všemi, na které můžeme jen vzpomínat. Však je to také setsakra dávno, co film vysílali poprvé. Měla to, holka, od začátku těžké a já ji opravdu chápu - představte si, že se vytáhla do 180 cm výšky! V době, kdy dívky byly převážně o dvacet čisel menší...Tak, a tady máte pár možná neznámých zajímavostí o Sally:
 
FLORENTÝNA - ŽENA MNOHA KUMŠTŮ PDF Tisk E-mail
Středa, 23 únor 2022

Virtuální člověk je něco mezi mimozemšťanem, Shrekovou milovanou Fionou a kdo ví, třeba sousedem odnaproti. Může to ve skutečnosti být kdokoli. Nezáleží totiž vůbec na tom, za koho jej máte... Osobu ženského pohlaví, o které bude dnes řeč, jsem si v podstatě představovala spíš jako znuděného třiašedesátiletého kuchaře na penzi.  Nemá už zas tak moc co dělat, už má „něco ujeto" a současně hodně ví a zná. Tak proč to, co umí, nedat dál, že?

 
ČÍST, PSÁT POČÍTAT - UMÍTE TO JEŠTĚ? PDF Tisk E-mail
Pondělí, 21 únor 2022
Jak často píšete rukou? Asi moc ne… Raději a častěji mačkáme písmenka na klávesnici, než bychom vzali do ruky propisku a popsali papír. Je to škoda. Ručně psané písmo odráží naši osobnost, rozvíjí jemnou motoriku, posiluje paměť a používá se i jako relaxační metoda. Kdy naposledy jste ručně popsali celou jednu stránku a více? Nebo jste četli souvislý ručně psaný text? A poznali byste písmo kamarádů či kolegů v práci?
 
VÁLKA ZAČNE VE STŘEDU PDF Tisk E-mail
Neděle, 20 únor 2022
Válka je něčí zbožné přání, a to se musí nějak konkretizovat. Zpoza oceánu se snadno prorokuje. Někdo si válku přeje, někdo se jí hrozí. Jak vznikla válečná situace? Sám nevím, z jakých důvodů se už alespoň tři roky vede informační válka proti Rusku. Vzniklo to opravdu blížícím se termínem dostavby plynovodu North Stream z Ruska do Německa po dně Baltského moře, který nevyhovuje mnoha stranám? Ukrajině a Polsku hrozí, že ztratí příjmy z tranzitu přes svoje území, konkurenčním dodavatelům vadí levný ruský plyn, zatímco jiné zdroje jsou dražší, protože se musí zkapalňovat a vozit přes oceán.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 79 - 91 z 2141
[CNW:Counter]