O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

KDYŽ ZRADÍ VLASTNÍ DÍTĚ... PDF Tisk E-mail
Pátek, 15 listopad 2019

2016-03-28-1459194948-5545161-sadwomansittingsilhouette.jpgByla jsem smutná a bezradná, když jsem si přečetla následující dopis. A co odepsat mámě, kterou zklame (a okrade) vlastní dítě? Přemýšlela jsem, jak bych se zachovala já? Trochu chápu i onu provinilou dceru: každým dnem se vše zhoršovalo, zprvu si nejspíš říkala - zvládnu to příště... a pak už jen nad vším zavírala oči, snažila se nemyslet na důsledky. A čekala, kdy to praskne…  Jednání nezodpovědné, bezohledné, typu: po mně potopa. Na důsledky však musí myslet teď rodiče, respektive matka. Ale teď už si přečtěte, co se vlastně stalo:

 
OD SAMETU K REALITĚ - II. PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 14 listopad 2019
Dnešní reptání na polistopadový vývoj je jen jakési „bzučení mouchy“ nemající žádný význam. Tenkrát se mohli lidé rozhodnout. Pokud by někdo namítal, že byl manipulován, můžeme mu odpovědět, že byl hloupý, když se nechal manipulovat. Informace měl k disposici a rozhodoval se svobodně. Lidé si vybrali současný směr. A to neplatí jen pro listopadový převrat, ale pro všechny další volby.
 
OD SAMETU K REALITĚ - I. PDF Tisk E-mail
Středa, 13 listopad 2019
Sametová revoluce byla jedním z projevů vůle nalinkované velmocemi zrušit komunistický režim a umožnit vládnoucí vrstvě se zařadit do funkčního kapitalistického systému. Jaké bylo pozadí onoho manipulovaného převratu 17. listopadu 1989? Estébák Živčák zavedl studenty na Národní třídu, kde na ně čekalo bicí komando. Tam byli zmláceni, a Živčák předstíral mrtvého. Mezitím už média a umělecká scéna stály na straně změny, začala mediální masáž, vystoupili disidenti apod.
 
HÁČKOVÁNÍ – KDO TO JEŠTĚ UMÍTE? PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 07 listopad 2019
Ano, dnes se budeme bavit o háčkování. Stáří téhle techniky nelze přesně určit. Je nejvýš pravděpodobné, že háčkování vznikalo spolu s pletením. Víme, že háčkovat uměly ženy již v době bronzové, neboť se z této epochy zachoval zbytek háčkované síťky na vlasy, nalezené archeology ve vykopaných hrobech.
 
VĚŘÍM, ŽE SE MNOU SOUHLASÍTE PDF Tisk E-mail
Středa, 06 listopad 2019
Už dost dlouho jsem tolerovala různé ty vzájemné invektivy. Ale nehodlám už souhlasit s tím, aby se časopis Kudlanka stal stejným, jako jsou nyní některé i o hodně známější a větší weby - místem, kde se uráží i představitelé státu. Píšu to v množném čísle, i když se v současné době používají nechutné výrazy především o našem prezidentovi a představitelích. Nemusíme s těmito lidmi souhlasit,  můžeme mít zcela opačné názory, ale přeju si, aby se udržovalo slušné jednání. Pochybuji, že by ti, kteří na rozličných webech píšou adresné vulgarity, to řekli těm dotyčným přímo do očí. Takovou odvahu zas nemají.
 
KDO JE MIKULÁŠ MINÁŘ? PDF Tisk E-mail
Pátek, 01 listopad 2019
Vítám skutečnost, že lidé konečně ve větším množství dávají hlasitě najevo svůj názor. Jenže když sleduji všechny ty demonstrace, tak si říkám, kdo je to ten Mikuláš Minář? Do roku 2017 student VŠ, Studoval dvouobor filosofie-bohemistika na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy v Praze a obor evangelická teologie na Evangelické teologické fakultě téže univerzity. Po založení spolku Milion chvilek studium přerušil a začal se naplno věnovat organizování demonstrací. Pochází z Vodňan, býval skautem, a je ženatý.
 
ZMĚNA ČASU - UŽ JSTE SI ZVYKLI? PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 31 říjen 2019
Co je lidstvo lidstvem, bylo normální, že se rytmus bdění a spánku řídil východem a západem sluncem. V zimě se chodilo spát dřív než v létě, v létě se vstávalo dřív než v zimě. To všechno narušila až elektrifikace zhruba před sto lety. Střídání času odpovídá biologické povaze člověka, není na něm nic nenormálního, jen tak z povzdálí supluje naší evoluční přirozenost.
 
"BIO" PESTICIDY? PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 31 říjen 2019
Výsledek obrázku pro CITRONY pngJak poznáme, že se blíží Vánoce? Jasným signálem jsou čokoládové figurky v obchodech a televizní reklamy. V redakce dTestu na jejich příchod upozorňují častější dotazy na bezpečnost citrónové kůry. Obvykle tazatele zajímá, zda k pečení používat bio citróny a zda někdo hlídá pesticidy v kandované citrusové kůře. Proto se letos rozhodli na tyto dotazy odpovědět samostatným testem. Laboratorní výsledky pak překvapily i je samotné...
 
CVIČENÍ NA "ÚDRŽBU OBLIČEJE" PDF Tisk E-mail
Neděle, 27 říjen 2019
Pravidelným cvičením zpevňujeme postavu. Proč tedy tento luxus nedopřát i svému obličeji? Je to stejné, jako když cvičíte břišní svaly, aby vám bříško neklesalo gravitací ke kolenům… Bezbolestný lifting proti vráskám - a bez vydání jediné koruny - a ještě s minimální námahou. Je to tak jednoduché… Stačí když si to párkrát projedete podle návodu, a pak už - třebas při sledování televizní detektivky – si to můžete v pohodě domova opakovat.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 79 - 91 z 1888
[CNW:Counter]