O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

JENÍK FLAŠKA A JEHO PŮVABNÁ POEZIE PDF Tisk E-mail
Pondělí, 02 květen 2022
V dávných dobách lidé neměli ponětí o přírodních zákonech a svůj svět si vysvětlovali skrze bohy, víly a duchy. Věřili v ně a báli se jich. A protože my nemáme ponětí o tom, jak fungují všechny ty věci, co nám ulehčují život, nezbývá nám, než jim věřit – a bát se jich. A semtam se pomodlit k bohům a vílám, aby nás nezradily a fungovaly dál i bez servisu. Čímž chci jen říct, že věci, které nám zjednodušují život, jsou rok od roku složitější.
 
KOLIK JE NA SVĚTĚ PRAVD? PDF Tisk E-mail
Pátek, 29 duben 2022

 Dost možná že většina z vás zná text písně, lépe řečeno árie "Každý jen tu svou má za jedinou". A pro ty, co ve dny, kdy se to učilo ve škole, zrovna chyběli, tak je to árie Kecala z Prodané nevěsty od Bedřicha Smetany. Ale to vlastně není to, co vám dnes chci předhodit, mí drazí. Protože nějak jsem získala povědomí, že někdo si není jist, kolik je na světě pravd...  A hlavně - jste si jisti, že opravdu víte,  co je PRAVDA?

 
MACA, LÉČIVKA PERUÁNSKÝCH INDIÁNŮ PDF Tisk E-mail
Středa, 27 duben 2022
Maka, Maca | Institut tradiční peruánské medicínyMaca peruánská, latinsky Lepidium meynii nebo Lepidium peruvianum je rostlina, pěstovaná v Jihoamerických Andách, kde ji běžně konzumuje tamější populace. Všechny její odrůdy slouží již dlouhá léta nejen jako potrava, ale i jako lék. Kořen macy připomíná řepu. Má v průměru 2 až 8 cm, na délku může mít až 18 cm. A právě v něm jsou koncentrované nejdůležitější složky rostliny, o které bych vám ráda něco zajímavého napsala:
 
JAK JDE ŽIVOT JEDNÉ ŽENSKÉ PDF Tisk E-mail
Sobota, 23 duben 2022
Změna je život. Amazonka Lenka je ukázkovým příkladem „panenky“, která rozhodně nesedává v koutě a nečeká, až ji najdou. Protože umí tu správnou angličtinu potřebnou pro armádu, čímž myslím především odborné a specializované výrazivo, taktéž jí nechybí ani prověrka na stupeň „tajné“, pracovala poslední dobou na Generálním štábu Armády České republiky.
 
PROČ JSOU PÁNI (NĚKDY A NĚKTEŘÍ) POSTRADATELNÍ PDF Tisk E-mail
Sobota, 23 duben 2022
Jihočeští vědci objevili nové druhy mravenců i ledňáčka na Guadalcanalu -  iDNES.czMaminka příroda se fakt vyřádila. Tedy, když nás projektovala a vyráběla. Je zajímavé, jak v některých případech nám ženám docela nepokrytě fandila. Například pracovité včelky či stejně pracovití mravenci to mají zařízeno velice jednoduše. Kdo nepracuje, nemusí zaclánět, takže páni včeláci a páni mravenčáci si života moc neužijí. Jediná doba, kdy přiloží ruku k dílu (no, ruce asi nejsou tím pravým názvem), je chvíle vášnivé lásky. A pak už jen věčný spánek, přátelé ...
 
DVOJENEC PRESIDENTA PDF Tisk E-mail
Úterý, 19 duben 2022
Zajímavosti z dob vzdálených:  Z filmu »Jára Cimrman ležící, spící« jistě znáte případ jistého Macháně, který pracoval jako dvojník císaře Františka Josefa. Článek z roku 1899 vám ale představí reálné zážitky policisty, který díky své podobnosti s tehdejším prezidentem USA MacKinleyem skutečně fungoval jako jeho dvojník. 
 
VELIKONOČNÍ SVÁTKOVÁNÍ PDF Tisk E-mail
Úterý, 12 duben 2022
Velikonoční tradice ve světě: Kde se podává rýže s masem a kde se zdobí  kostely motýly? Některé zvyky vás překvapí - OnlyUVelikonoce patří k nejkrásnějším a nejoblíbenějším církevním svátkům, jejichž oslavy si rádi užívají i ateisté. S oslavami se pojí spousta zvyků a tradic, ale některé už upadají v zapomnění. Pojďme si je připomenout. A navíc – některé jsou prý ještě starší, z dob pohanských. Uvidíte, kolik jsem jich pro vás našla …
 
TISÍCE MRTVÝCH – KAM S NIMI? PDF Tisk E-mail
Středa, 06 duben 2022
Ve sklepě v Buče našli Ukrajinci mučírnu. Rusové svým obětem údajně uřezávali ušiMnožství mrtvol v ulicích měst a vesnic je velmi nebezpečný problém. Brzké oteplení umocní brutální realitu posledních týdnů. Ulice válkou zmítaných měst jsou jich plné, a začínají být vážnou komplikací. Jsou jich tisíce. Hnijí a způsobují obrovské škody. Při rozkladu vyjde ven vše, čím byl člověk nemocen. Už teď místa kolem nich obklopuje pach smrti.
 
JSEM PO TATÍNKOVI ČINGISCHÁN? PDF Tisk E-mail
Úterý, 05 duben 2022
Kdo nechce nebo nedokáže naplnit svůj reprodukční potenciál, může být z evolučního hlediska vyhodnocen jako zbytečný. Ukazuje se, že to je přesně případ více než poloviny mužů v historii! Mezi našimi předky je zhruba dvakrát tolik žen než mužů. Tento na první pohled absurdní fakt se periodicky vrací, většinou když ho nějaký učenec použije v diskuzi a vyvolá tak vlnu nechápavých až negativních reakcí. Jak by něco takového mohlo být vůbec možné?
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 66 - 78 z 2141
[CNW:Counter]