O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

UMÍRAJÍCÍ MOŘE PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 26 prosinec 2019
Jedna z největších ekologických katastrof novodobé historie. Ještě v roce 1961 šlo o čtvrté největší slané jezero světa a přezdívalo se mu „Aralské moře“ – pro jeho monumentální rozlohu okolo 66 500 km² a hloubku dosahující až 68 m. V jeho vodách se proháněly desítky druhů ryb, které představovaly zdroj obživy pro tisíce lidí z přilehlých vesnic. Pak ale do jeho existence zasáhla lidská ruka …
 
STRUČNÝ NÁVOD K ROZJÍMÁNÍ PDF Tisk E-mail
Neděle, 22 prosinec 2019
Slýcháme to pořád dokola – advent by měl být časem zastavení a rozjímání. O to zastavení mi tentokrát nejde, sám sebe přistihnu i několikrát denně, že místo práce jen tak stojím a nedělám vůbec nic. Zato to rozjímání mi dlouho vrtalo hlavou. Co to vlastně je? Něco jsem si o něm přečetl, a pokud jsem to dobře pochopil, je to vlastně přemýšlení o věcech, na které v každodenním shonu nenacházíme čas. Jenže – co je to vlastně za věci?
 
CÍRKEV ADVENTISTŮ SEDMÉHO DNE PDF Tisk E-mail
Pondělí, 16 prosinec 2019
Související obrázekRůzná náboženství v širokém slova smyslu provázela všechna známá lidská společenství, a to už od velmi dávných dob. Každé náboženství má své rituály nebo bohoslužby, určité představy o světě, a místě člověka v něm. Většina náboženství vyžaduje i určitou morálku. Adventismus je křesťanské hnutí, vzešlé z protestantského prostředí ve Spojených státech 19. století.
 
MEZINÁRODNÍ DEN VYSTĚHOVALCŮ PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 12 prosinec 2019
Výsledek obrázku pro vystěhovalci18. prosinec byl vybrán jako „Mezinárodní den vystěhovalců“. Důvody emigrace mohou být ekonomické a sociální, anebo politické, náboženské nebo jiné pronásledování. Podle toho se rozlišuje na uprchlíky, kteří žádají o azyl či mezinárodní ochranu, a účastnické země Úmluvy o právním postavení uprchlíků z r. 1951 jsou povinny jim přiznat status azylanta.
 
NEVÍM, CO JÍM – VY ANO? – II. PDF Tisk E-mail
Úterý, 10 prosinec 2019
Dnes tu bude počtení hlavně pro chudáky alergiky. Červené víno, parmezán, uzená masa a ryby, uzeniny, konzervované ryby a podobné potraviny, které jsou upraveny k dlouhodobému skladování a některé z nich s ubíhajícím časem dokonce zlepšují svou chuť, mohou obsahovat histamin. Jde o hormon vznikající z proteinů a je důležitý pro správné fungování lidského organismu. Ve kterých potravinách je histaminu příliš, co o jeho nesnášenlivosti víme a jak se jí bránit?
 
JÁ O KOZE, ON O VOZE ... PDF Tisk E-mail
Neděle, 08 prosinec 2019
Zbožňuju přísloví. Je to koncentrovaná lidská moudrost.  Tohle v nadpisu perfektně vystihuje situaci, kdy  lidé mluví o rozdílných věcech, ale myslí si, že mluví o tom samém. Co je však zajímavé, velmi často k této situaci dojde, ale nikdo si neuvědomuje, že nastala. Jedná se o rozhovory, kdy máme pocit, že mluvíme o tomtéž, ale přitom každý mluví o jiné věci, jiném pojetí nebo úhlu pohledu. Všichni svorně se pak divíme, jak je možné, že si navzájem nerozumíme.
 
DVOJNÁSOBNÁ LOUPEŽ PDF Tisk E-mail
Středa, 04 prosinec 2019
Výsledek obrázku pro ztracené dítěJak tak prolézám blogy, weby, facebook a jiné, všech svých známých i neznámých, narazila jsem na převelice hezký text, který byl u Miroslava Macka na jeho webu, který našel on na facebooku Dušana Spáčila. A překopíroval si ho s poznámkou, že "maličkosti mají většinou velkou vypovídací hodnotu". Tak se mi nejprve klepala ruka, ale pak jsem to uzmula z jeho stránek zase já, protože tohle fakt stojí za velké zamyšlení:
 
NECHCETE KNIHY V ANGLIČTINĚ? DÁM! PDF Tisk E-mail
Středa, 04 prosinec 2019
Výsledek obrázku pro Děložní myomAhoj, kamarádky a kamarádi, mám dovoleno vám nabídnout své "přebytky": mám doma po  dcerce, která se odstěhovala, plno knížek - beletrie - v angličtině. Pro mne to nemá smysl a vyhodit se mi je nechce. Tak si říkám, že třeba by se hodily někomu, kdo se buď učí, nebo umí. Dám je zadarmo, a budete-li je někdo chtít, napište Daniele do redakce, nechte e-mail, a já vám pošlu seznam. Jo, jsem z Prahy.
 
VYUŽITÍ VAŠÍ MYČKY (NE TÉ DVOUNOHÉ) PDF Tisk E-mail
Úterý, 03 prosinec 2019
Výsledek obrázku pro RETRO MYTÍ NÁDOBÍ
Pár dobrých nápadů se vždycky může hodit. Dnes vám nabízím další možné využití kuchyňské myčky -  je totiž širší, než by se mohlo zdát. S myčkou lze totiž dělat ledacos. Pomůže s očištěním a údržbou různých předmětů od kosmetických štětečků po příslušenství vysavače.  Na internetu najdete dokonce návod, jak v ní uvařit rybu, ale nejlepší je používat ji k účelu, ke kterému byla vyrobena – k mytí. A pomůže vám nejen s talíři, pánvemi nebo příbory.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 66 - 78 z 1888
[CNW:Counter]