O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

VŠETEČNICE - APRÍÍÍÍL! PDF Tisk E-mail
Úterý, 28 březen 2017
Related imageAno, je tu… tedy – téměř, protože zbývá jen pár dní - jeden z nejoslavovanějších dní mých dětí a nejobávanější den můj – bláznivý apríl. Většinou už od února doma všichni předstíráme, že o prvním dubnu ani netušíme, že si vůbec neuvědomujeme, že nějaký první duben existuje, natož, že se blíží…
 
LEGRACE NA PLACE - PENÍZKY JSOU VOŇAVÉ PDF Tisk E-mail
Pondělí, 27 březen 2017
http://obrazky.kudlanka.cz/legrace.jpgNašla jsem na netu zajímavý návod, jak vydělat peníze, pár příkladů je i bez práce… Asi ten úplně nejjednodušší a nejrychlejší způsob jak „vydělat peníze snadno a rychle“ je, že se prostě rozhlédnete doma, co již nepotřebujete či nepoužíváte tak často a co má nějakou hodnotu a prodáte to na internetovém bazaru či aukci. Můžete tak jednorázově přijít až k mnoha tisíci korunám navíc a ještě navíc uklidíte doma…
 
ÚŽASNÍ A VYZNAMENANÍ PDF Tisk E-mail
Neděle, 26 březen 2017
Related imagePrvní z oceněných nás navádí, jak žít z vesmírné prány, tedy bez jídla a leckdy i bez vody nebo bez spánku. Těm, kterým prána nechutná, doporučujeme druhého laureáta, který dokáže naprogramovat váš mozek tak, že zbohatnete a pak se můžete kdykoli opulentně rozšoufnout. Národy se již nemusí stěhovat a válčit, budoucnost lidstva se rázem prosvětlí.
 
LEGRACE NA PLACE - ZPRÁVY DOBRÉ I NEDOBRÉ PDF Tisk E-mail
Středa, 22 březen 2017
http://obrazky.kudlanka.cz/legrace.jpgSotva jsem si ráno odevřela "čtyřiadvacítku", už se to na mne řinulo: přesně před rokem svět zažil další milník v boji s terorismem – belgický Brusel. Sebevražední atentátníci loni zabili na letišti Zaventem a ve stanici metra Maalbeek 32 lidí, okolo tří stovek zranili.
 
JESTLIPAK TOHLE VÍTE? - 2. PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 16 březen 2017
Image result for baby pngZnáte svou krevní skupinu? A už jste někdy museli dostat transfuzi? Víte, že ti, co mají AB, mají velkou kliku? Mohou přijmout krev všech. Jinak - tato krevní skupina je stará méně než tisíc let, je vzácná (2 až 5 % lidí) a biologicky komplexní. Jde vlastně o spojení skupiny A a B.  „Majitel“ má citlivý trávicí trakt, ne příliš dobrý imunitní systém a vyznačuje se proměnlivou odpovědí na změny prostředí a stravovací podmínky.
 
ZAKLÍNADLO - "GENETICKY UPRAVENÉ..." PDF Tisk E-mail
Pondělí, 13 březen 2017
Related imageZatímco v medicíně je genetické inženýrství většinou kladně přijímáno, geneticky modifikované potraviny jsou tématem k mnoha svárům a sporům. Označení GMO (geneticky modifikované organismy) okamžitě vyvolává otázky, pochyby a odmítání.
 
V HRADCI BUDE NOVÁ NEMOCNICE - ČTM PDF Tisk E-mail
Pondělí, 13 březen 2017

Image result for tradiční čínská medicínaČínská tradiční medicina...  Jenže - žádná východní a západní medicína ve skutečnosti není, ale pouze vědní medicína, používaná po celém světě, která zkoumá všechny postupy i zpětně a vše ověřuje na procentuální účinnost a bezpečnost, ze sběru dat nemocnic z celého světa, v meta-analýzách atd.

 
VŠETEČNICE - RODINNÉ ZÁCHRANNÉ KÓDY PDF Tisk E-mail
Neděle, 12 březen 2017
Image resultKdyž jsem byla malá, občas jsem doma zaslechla něco, co jsem jako dítě slyšet neměla. Ale nevadilo to, neb co si vzpomínám, odmalinka jsem byla trénovaná že: „co je doma, to je doma“ a také že: „to, co se doma povídá, to pro cizí uši není“.
 
JESTLIPAK TOHLE VÍTE? - 1. PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 09 březen 2017
Image result for baby pngLidské tělo je neuvěřitelně komplexní a složitý systém. Proto by nemělo být žádným překvapením, že dokonce i ty části těla a jejich funkce, které využíváme každý den, mají své bizarní a neuvěřitelné vlastnosti. Lidské tělo je neuvěřitelně komplexní a složitý systém. Proto by nemělo být žádným překvapením, že dokonce i ty části těla a jejich funkce, které využíváme každý den, mají své bizarní a neuvěřitelné vlastnosti.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 66 - 78 z 1496
[CNW:Counter]