O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

NEMÁTE DOMA ZAPOMENUTOU PISTOLKU? PDF Tisk E-mail
Úterý, 20 duben 2021

. Už v předchozích amnestiích lidé odevzdávali malorážky, lovecké pušky, granáty i některé rarity. Zbraňová amnestie přinesla i pořádné úlovky. Například královéhradecké policii odevzdal majitel samohybnou houfnici a tank T 34/85. Chce si vyjednat se státem jejich dodatečné znehodnocení tak, aby odpovídalo právním předpisům.

 
ALENKA - MÝVALA - POLÁRKA PDF Tisk E-mail
Sobota, 10 duben 2021
Alena KennedyPřed necelými dvaceti lety se mi povedlo na internetu zahnízdit Kudlanku. Je to hrozně dlouhá doba, to si uvědomuju. A pak se Kudle podařilo najít plno kamarádek a kamarádů. Skoro jako by těch dvacet let ani nebylo, připadá mi, že je nám všem stále stejně, jako tenkrát... Že se čas zastavil. Bohužel, pak přijde chvíle, jako tahle, kdy se máme loučit... Ano, Alenka "yukonská" už není, vydala se na tu nejdelší cestu, ze které se vrátit nedá.
 
NEMÁTE DOMA NĚJAKÉ SPINTRIE? PDF Tisk E-mail
Pondělí, 05 duben 2021

Slyšeli jste už o nich? Víte, co to je? Spintrie jsou velmi populárním předmětem sběratelského zájmu, což se odráží v jejich vysoké ceně (samozřejmě v závislosti na stupni zachovalosti); díky tomu se v numismatickém světě poměrně často objevují jejich padělky. Ano, jsou to mince. Ale velmi „speciální“. Spintrie jsou žetony platné ve veřejných domech (jejich využívání k těmto účelům koresponduje se zákazem přinášet mince s obrazem panovníka do míst neřesti).

 
JAK VZNIKLO SLOVO FLUNDRA PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 25 březen 2021
The hidden reality of Cambridge's homeless women | VarsityFlundra = běhna, coura. Slovník nespisovné češtiny uvádí původ tohoto slova z německého nářečí Flunder = cár, což má být podle Fländer, může jít rovněž o i o cikánky. Rovněž název ženy flanderské přenesen na ženu nedbale oděnou, nepořádnou. (Srovnání s výrazem flamender - německé Flamänder = Vlám, buď podle vlámských žoldnéřů nebo podle Rómů, kteří přišli do Německa z Holandska a podle svého starého zvyku sami se označovali jako Vlámové.) Slova flámovat a flám ale nejsou dnes už v němčině běžná.
 
MASO - NEBO MASO S VODOU? PDF Tisk E-mail
Pondělí, 22 březen 2021
Okamžitě byste měli přestat oplachovat syrové maso. Odborníci vám prozradí  proč! | iRecept.czUrčitě to znáte. Koupíte maso, a když ho podusíte, tak se ho skoro polovina někam vypaří, zato však máte plnou pánev vody. Jak je to vlastně s vodou v mase? Je přirozené, že maso pouští vodu, nebo vychytralý výrobce „napajcuje“ maso vodou a pak prodává vodu za cenu masa? Obecně platí, že nejnižší obsah vody bývá u vepřového masa, udává se přibližně 30 až 60 %. Poněkud vyšší obsah vody je obsažen v mase hovězím a kuřecím, přibližně až 70 %. Nejvíce vody obsahuje maso rybí, v němž se může obsah vody vyšplhat dokonce na 80 %.
 
NEJZNÁMĚJŠÍ JOSEF VŠECH DOB PDF Tisk E-mail
Pátek, 19 březen 2021

Pochybuji, že je mezi vámi někdo, kdo nezná nějakého toho Pepíka, Josku, Pepu, Josipa...Ten nejznámější Josef si vybral za svou budoucí ženu krásnou mladinkou Marii. Jenže ještě před svatbou zjistil, vida znaky mateřství u své snoubenky, že je těhotná – přestože se dohodli, že před svatbou „spolu nic mít nebudou". Smutný a nešťastný, postupujíc podle svého rozumu, chtěl ji uvolnit pro muže, který dle něj musel být otcem dítěte. Maria sice viděla, jaké problémy to Josefovi přináší a chtěla je kompenzovat svou láskou vůči němu, ale nepovažovala se za povolanou vysvětlovat Josefovi tajemství svého početí...

 
DRC, DRC, DRC ... PDF Tisk E-mail
Neděle, 14 březen 2021
Zobrazit zdrojový obrázekZip, zdrhovadlo, drc... Asi bychom si už život bez něj neuměli představit. Dva řetězce zubů upevněných na pruzích pevné látky, mezi nimi jezdec. Zuby řetězců procházejí vstupním otvorem jezdce, kloužou kolem rozepínacího klínu a zužujícícím se tělesem jezdce jsou do sebe zatlačovány. V tělese jezdce zapadne vždy jeden zub s výstupkem do druhého zubu s odpovídající drážkou nebo dutinou. Když jde ztěžka, je to někdy průšvih, jindy záchrana "mravní bezúhonnosti" - sama jsem to zažila, povím: :- ))) 
 
JEDEN DEN, JEDEN Z MNOHA PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 11 březen 2021
Jsou ty dny téměř k nerozeznání. Alespoň pro mne, případně pro lidi mé věkové kategorie. Současnou situaci, kdy je nutno být Robinsonem na svém vlastním ostrově, mi nejvíc pomáhá zvládat jednak můj pes, druhak mobil. Živí lidé plují kolem mne ve své bublině, kterou si netroufám nijak narušit. Chodím venku po kopcích, místo po cestách, občas někom zamávám na pozdrav, případně s kamarádkami prohodíme pár vět na jednotvárné téma. Mobilem.
 
MÁTE DOSTATEČNÝ DENNÍ PŘÍJEM VLÁKNINY? PDF Tisk E-mail
Úterý, 02 březen 2021
Následující čtení asi bude vypadat dost nudně a poučně, ale  je to opravdu velmi důležité. Zvláště dnes, kdy se zas až tak moc nehýbeme... Budu vám psát o vašem zažívání, o tom, co dělat a jíst, aby vám bylo dobře. Bakterie, které žijí v lidském těle, překonávají počtem tělesné buňky deset ku jedné. Přebývají na kůži, v ústech, či v nose, ale naprostá většina je v břiše, hlavně v tlustém střevě. Také se jim říká střevní flóra. Vůbec to není špatná věc. Ve skutečnosti máte s některými bakteriemi žijícími ve vaší trávicí soustavě vzájemně prospěšný vztah. Poskytujete jim potravu, přístřešek a bezpečné prostředí. Ony se na oplátku postarají o věci, které vaše tělo samo nedokáže.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 66 - 78 z 2016
[CNW:Counter]