O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

O NEMRAVNOSTECH? PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 14 prosinec 2017
V zásadě si řekněme, že hovadskost myšlení všech těch bojovnic a bojovníků proti sexu a všeho kolem, jak to provozuje lidstvo od začátků civilizace, nakonec neuspěje. Tedy včetně svádění, osahávání, nabízení atd., které nikdo nikdy nezničí. I kdyby se povedlo dnešním pomatencům na nějakou dobu zavést mravy z doby královny Viktorie, kdy se balily do látky i nohy od piana, aby nebyla narušena mravnost, je potřeba mít na paměti, že je to jen na čas.
 
CENA ZA ODVAHU PDF Tisk E-mail
Pondělí, 11 prosinec 2017
V jiných dobách bývali hrdinové oslavováni pro odvahu v udatnosti. Dnes oslavujeme hrdinství na předávání Cen za odvahu NFPK za boj proti korupci. Ocenění svým příběhem ukazují, že to má smysl. A my jim děkujeme, že nám ušetřili naše peníze, které by jinak skončily v kapse někoho jiného.
 
LEGRACE NA PLACE - VELKÁ OSTUDA ZA PÁR ŠILINKŮ PDF Tisk E-mail
Neděle, 03 prosinec 2017
Výsledek obrázku pro SOUDJak jsem se styděla, když jsem na dveřích rakouských supermarketů viděl česky napsané nápisy: „Češi, nekraďte, obchod je hlídán kamerou“. A nebyla to xenofobie. Bylo to hlavně v době po sametu, když se uvolnily hranice a nahrnuly se tam davy „zákazníků“ i od nás. Bohužel, všichni víme, že pár jedinců dokáže udělat ostudu i celému národu.
 
JAK VÁM DUPOU KRÁLÍCI? PDF Tisk E-mail
Neděle, 03 prosinec 2017
Výsledek obrázku pro rabbits in australiaPovím vám jeden příběh, o to zajímavější, že je pravdivý. Když Anglie kolonizovala Austrálii, tak napadlo nudicí se kolonizátory, že si pro zábavu a svoji loveckou vášeň, dovezou dvanáct divokých králíků. To bylo roku 1788, králíci tam do té doby nežili … Výborný nápad - lovci si zastříleli, maso nebylo také špatné, prostě pohoda.
 
VŠETEČNICE - VÁNOČNÍ CUKROVÍ JE TADY… PDF Tisk E-mail
Středa, 29 listopad 2017
Image resultAno, vánoční euforie je v plném proudu a útočí na nás ze všech stran. U nás je naštěstí vše – téměř - v klidu. Manžel se účastní jen pokud já něco zorganizuji a děti očekávají, že vánoční čas znamená především haldy napečeného vánočního cukroví, poslech vánočních písniček, různé vánoční kreativní aktivity a konečně napětí a překvapení z dárků.
 
ZEMANOVA CESTA PDF Tisk E-mail
Pondělí, 27 listopad 2017
Premiérka Mayová vystoupila opět ostře proti Rusku a jeho údajnému ovlivňování voleb v západních zemích. Je viděl obrovský strach z propíchnutí informační bubliny, kterou vytvořily vládnoucí elity na celém Západě. Tento strach je spíše hypotetický, skutečné informace o aktivitách Ruska nejsou dokázané, spíše se operuje s možnostmi, které dnešní informační technika umožňuje.
 
STŘÍLEJTE, JE JEDNO NA KOHO... PDF Tisk E-mail
Středa, 22 listopad 2017

„Střílejte. Je jedno na koho. Je potřeba to urychlit,“ nařídili nám. „Každý začal střílet, dvě nebo tři rány za sebou. Trvalo to patnáct dvacet minut. Neměli jsme na výběr. Bylo nám nakázáno střílet bez rozdílu jak na policisty, tak na demonstranty,“ vypověděl jeden z ostřelovačů na italské televizi Canale 5, která patří do impéria založeného a spoluvlastněného Silviem Berlusconim. V roce 2014 v Kyjevě na Ukrajině zemřelo 80 lidí.

 
ZNALOST ZÁKONŮ NEOMLOUVÁ PDF Tisk E-mail
Neděle, 19 listopad 2017
Jedny volby skončily a hned nás čekají další. Tentokrát volby prezidentský. Svýho koně mám, ale nejde mi teď o to, kdo zvítězí. Zarazila mě kandidatura několika osob, na základě deseti podpisů senátorů (tak i přípustná kandidatura na základě dvaceti podpisů poslanců, k tomu ale letos nedošlo). Nechci hodnotit (ne)mravnost zákona, kterej zcela automaticky předpokládá, že jeden každej poslanec má nutně shodnej názor na osobu prezidenta, jako dva tisíce lidí, anebo jeden každej senátor má shodnej názor, jako pět tisíc lidí.
 
VŠETEČNICE - NEŠTĚSTÍ NECHODÍ PO HORÁCH PDF Tisk E-mail
Úterý, 14 listopad 2017
Image result…ale, bohužel, po lidech. A někdy si dokonce vybere lidi, kteří si to zaslouží co nejméně. Tento víkend byl jedním z těch bláznivých. Spousta práce kolem domu a ještě větší kolem zahrady. Loučení se s podzimem a příprava všeho na zimu chce svůj čas.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 66 - 78 z 1605
[CNW:Counter]