O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

CO VÁM ŘÍKÁ ZLATÝ DÉŠŤ? PDF Tisk E-mail
Středa, 26 květen 2021
Už pomalu odkvétá. V okolí našeho domu je keřů hned několik a pořád jsou ještě krásné. Ráda se u těchto prvních poslů jara zastavím, teda jedněch z prvních a potěším zrak pohledem do syté žluti jejich drobných kvítků. Bylo by určitě zajímavé udělat průzkum toho, co každého z nás asi napadne, když jde kolem rozkvetlého žlutého keře .. Nejspíš každého něco jiného - podle znalostí, zálib a rozhledu:
 
TAK SE POCHLUBTE, CO SE VÁM KDY NEPOVEDLO? PDF Tisk E-mail
Středa, 26 květen 2021
Seděly jsme včera s mou vnučkou Nikolkou a povídaly a povídaly. Ani nevím jak, začaly jsme se vytahovat navzájem svými "nepodarky". Prostě - co se nám kdy povedlo nějak pořádně zmršit, zkazit, poplést - a hlavně ještě před někým, nebo když na tom případném díle opravdu záleželo. Jo, takové řízky, obalené místo v mouce, v moučkovém cukru, to je například dílo!
 
VZPOMÍNKA NA LJUBU HERMANOVOU PDF Tisk E-mail
Úterý, 25 květen 2021
Ljuba HermanováTento týden uplynulo čtvrtstoletí od smrti úžasné Ljuby Hermanové. Narodila se v roce 1913 v rodině železničáře a dostala něžné jméno Luběnka. Její maminka byla nadšená ochotnice, takže svou dceru podporovala. Zpívala s ní, nechala ji, aby chodila na divadelní zkoušky, hrála na housle. Když se přestěhovali do Prahy, přihlásila se Ljuba na konzervatoř, a to i přes otcovy protesty.
 
TOHLE MNE FAKT ŠTVE ... PDF Tisk E-mail
Sobota, 22 květen 2021
Výsledek obrázku pro Děložní myomVšechny národy a rasy byly v krvavé historii lidstva v různých časech a na různých místech jak otrokáři, tak otroky. Podle toho, kdo zrovna vyhrál nějakou válku a dobyl něčí území, tak domorodé obyvatelstvo si podmanil nebo odvlekl do své země jako otroky. Proč se najednou vypichuje jen malý zlomeček z této historie, tj. otroctví černochů v USA?
 
BYLINKÁŘKA PROTI POČASÍ PDF Tisk E-mail
Neděle, 09 květen 2021
Výsledek obrázku pro Děložní myomPočasí si s námi pěkně zahrává. Extrémní teplotní změny se můžou podepsat na naší imunitě. Lidský organismus je totiž po zimě přirozeně oslabený. Zejména u lidí, kteří bojují s chronickými obtížemi, mohou výkyvy teplot způsobit nemalé problémy. Rozdíl okolo 20 - 30 stupňů se totiž může odrazit v tom, jak dobře nám funguje imunitní systém. V době pandemie to může způsobit větší problémy, než kdykoli jindy.
 
MAMI, VZPOMÍNÁM NA TEBE, MOC. PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 06 květen 2021
Jsem jedináček, což mi bylo celý život děsně líto. Ale máma měla tenkrát TBC, a strašně se bála, že nebude moct mít děti. Takže, sotva se z toho dostala, začala jsem se klubat já. Pochopitelně, že se s tou novinkou pochlubila až po pěti měsících, kdy už mne nikdo a nic nemohlo ohrozit. Přesto jsem nebyla žádné ňuňátko, prý jsem měla přes čtyři kila, což v té hubené době bylo docela dost.
 
DĚTI "VE VELKÉM" - NYNÍ DEVATERČÁTKA! PDF Tisk E-mail
Středa, 05 květen 2021
stork baby PNGMožná, že jste někdy viděli známá osmerčata, která žijí teď v Kalifornii. Nadya Sulemanová, je přivedla na svět v roce 2009 – a není to dávno, co děti oslavily dvanácté narozeniny. Dokonce dost dlouho se vysílala reality show o jejich životě. Mj. jejich maminka má těch dětí celkem čtrnáct - není to žádná troškařka. Teď ji ovšem trumfla pětadvacetiletá Halima z Mali, které se narodila DEVATERČATA…
 
DALŠÍ METODY PODVODNÍKŮ PDF Tisk E-mail
Středa, 05 květen 2021
Kriminalisté řeší desítky případů se škodami v řádu milionů korun. Policie České republiky v posledních týdnech zaznamenala vzrůstající aktivitu skupiny osob, které využívají jednu z metod sociálního inženýrství a to takzvaný vishing. Jedná se o princip, který je založený na telefonních hovorech, kdy se   volající (podvodníci) zpravidla představují jako pracovníci banky, kteří zjistili napadení vašeho bankovního účtu.
 
HROZBA V ROZKROKU! PDF Tisk E-mail
Úterý, 04 květen 2021
IOT (Internet of Things) zařízení, tedy ta, která lze nějakým způsobem připojit do internetu, postupují do všech odvětví. Dokonce i mezi erotické pomůcky. A jelikož je situace kolem zabezpečení některých IOT zařízení “veselá”, může tak být “veselo” i v rozkroku. V březnu se například objevila velká analýza společnosti ESET, která se zaměřuje na chyby v těchto dvou hračkách pro dospělé:
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 53 - 65 z 2016
[CNW:Counter]