O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

PŘIHOŘÍVÁ, PŘIHOŘÍVÁ, HOŘÍ! PDF Tisk E-mail
Pátek, 03 červen 2022

Zase hořelo v Roztokách - mezi starejma, a některejma i nesvéprávnejma. A podle toho, co ukazovala televize, byl to fajrák jak hrom. O příčinách zatim nikde ani slovo. Jenže nejde ažtak o příčinu vzniku. Chytnout cokoliv může kdykoliv, kdekoliv, doma, v hotelu, v ubytovně, ve špitále ... To se vyloučit nedá NIKDY! Jde o to, aby se zajistilo včasný zpozorování, zabránilo rozšíření, zajistila se co nejbezpečnější evakuace, zajistily se co nejlepší vnitřní cesty pro zásah hasičů.

 
ZOUFALÝ A NEŠŤASTNÝ DOMINIK PDF Tisk E-mail
Úterý, 31 květen 2022
Někdo zavolal sanitku, která pak odvezla pořezaného a pobodaného právníka D. F. do nemocnice. Tam ho zašili a je nyní zase relativně v pořádku.  Naštěstí to bylo všechno včas, takže - teď má zase čas na přemýšlení. A vlastně i my. Naše společnost je dost názorově rozdělená - v podstatě generačně. Ti starší mají tendenci sexuální agresivitu bagatelizovat a považovat za tak nějak normální "mužskou vlastnost". Nejmladší generace (nejen dívek) ale má v tomhle toleranci nulovou. 
 
POTŘEBUJEME DRASLÍK PDF Tisk E-mail
Pondělí, 30 květen 2022
DRASLÍK VE VÝŽIVĚ A ZDRAVÍAsi to bude dost protiřečící si, v jednom článku píšu pozor na ovoce a zeleninu, ve druhém vám tohle vše zas doporučuju. Ale - ono nesmírně záleží na tom, odkud ovoce a zelenina jsou. A hlavně, jestli se na něm nevyřídil nějaký milovník chemických postřikovačů. Zpátky k DRASLÍKU, o kterém bude dnes řeč, a který je tak důležitý pro naše tělo. Nabízím vám několik potravin, které ho hodně  obsahují - takže vybírejte.
 
KDYŽ SI CHCI KOUPIT OVOCE PDF Tisk E-mail
Pondělí, 30 květen 2022
Výsledek obrázku pro Děložní myomNo, nejspíš bychom si měli pořádně rozmyslet, co a kde přesně koupíme, a co s tím uděláme, než se odhodláme to sníst. Analýza vzorků našeho populárního evropského ovoce zjistila za uplynulých devět let 53% nárůst kontaminace těmi nejnebezpečnějšími pesticidy. Některé z nich jsou spojeny se závažnými zdravotními obtížemi a nemocemi včetně rakoviny, srdečních onemocnění nebo vrozených deformací. A to navzdor oficiálním tvrzením, že se od používání toxických pesticidů upouští.
 
DO TEPLA, DO THAJSKA - 1. PDF Tisk E-mail
Pondělí, 23 květen 2022
Byl konec měsíce ledna... Rozloučil jsem se na obrovském, poloprázdném letišti v Bangkoku se svou Joanne. Musela chudák coby učitelka zpět do Kanady do práce, zatímco já měl ještě dva týdny volna. Ten měsíc, který jsme spolu a s naší mladší dcerou prožili na jihu Thajska, byl dost zajímavý. Komplikovaný tím, že jsme kvůli epidemii covidu museli vyplnit neuvěřitelné množství formulářů a prožít jednu noc v karanténě drahého hotelu.
 
ODKLAD - NEBO TO RISKNOUT? PDF Tisk E-mail
Pátek, 20 květen 2022
Četla jsem, že se našim nadřízeným moc nelíbí, když jdou děti do první třídy o rok později - tedy, když například pro dítě narozené v srpnu, požádají rodiče o odklad, a tedy nástup do školy až příští rok. No, protože já sama osobně jsem zažila na vlastní kůži, jak je hloupé odklad nevyužít, tak vám to předkládám k zamyšlení. Jsem narozená 26. října, takže jsem do školy šla v pěti. A aby ta smůla nebyla jen tak malá, tak jsem skoro celou třetí třídu byla v nemocnici.
 
PŘÁTELÉ, NEVKLÁDEJTE ODKAZY PDF Tisk E-mail
Pondělí, 16 květen 2022
Milá Lenko1 a další, prosím, nevkládejte odkazy na jiné weby. Je z toho pak zbytečný problém... A tím nemyslím to, že např. vložení velkého obrázku, který přesáhne možnosti místa na komentář, okamžitě rozhodí celou kudlu. - Tedy, fakt musím přiznat, že mám Kudlanku docela ráda, a nechci, aby byla taky zavřena. S tou dávkou odkazů a "roztomilých fotek" se to fakt přehnalo. Rozhodně je "kudla už v merku". Takže tak... Jinak srdečně zdravím.
 
PŘIJELI ZE ZAKARPATÍ ... PDF Tisk E-mail
Pátek, 13 květen 2022
Uprostřed Prahy, na Hlavním nádraží, se "ubytovalo" asi pětset ukrajinských Romů. Přestože část mohla přespat na provizorních lehátkách, která poskytla Správa železnic, dalším byl k dispozici lůžkový vlak, tak mnozí spali na tamějších chodbách na zemi, jen na dekách či spacích pytlích. A protože se tato neúnosná situace už opravdu musela řešit - bylo rozhodnuto postavit (alespoň pro některé) stany v Troji. Budou tam vhodná lůžka, nezbytné hygienické zázemí, sprchy, prostor pro jídelnu atd.
 
ZAPOMENUTÍ ... - II. PDF Tisk E-mail
Pátek, 13 květen 2022
Vojáci jsou v podstatě „něco“, co stát a vláda použije jako živou zbraň proti nepříteli. Zajímavé je, že nikdy se nebijí, či neperou ti, kteří jsou „nahoře“, kteří na sebe navzájem svádějí nejrůznější viny. Vojáci jsou velká anonymní hmota… A je zcela jedno, jsou-li to mládenci a muži z války před tisíci lety či současní … Jsou živými oběťmi. Vrátím se dnes ještě jednou k těm několika ztraceným a opuštěným vojákům ze II. světové války. Však bůhví, kolik jich bylo takhle po světě ztraceno, a nikdy se nenašli…
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 53 - 65 z 2141
[CNW:Counter]