O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

V NEDĚLI V PODVEČER NA LETNÉ PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 20 červen 2019
Image result for DEMONSTRACE PNG
Praha se připravuje na demonstraci: technické služby, policie, dopravní podnik, pražští záchranáři… Pokud vydrží horké počasí, zajistí cisterny s pitnou vodou. Policii zase dohlédne na dopravu. Dopravní podnik posílí linku metra trasy A na Hradčanskou.
 
HRY NA POČÍTAČI PDF Tisk E-mail
Středa, 19 červen 2019
Staff photo Markus PerssonNarodil se před čtyřiceti lety. Bylo to ve Švédsku, v městě Edsybyn. Na rodiče moc kliku neměl. Táta chlastal a pak se ještě dal na drogy. Ale nakonec to byl on, kdo mu určil jeho budoucí život – v chlapečkových sedmi mu táta přinesl počítač Commodore 128 a už v osmi naprogramoval svou první aplikaci. Nikdy to nebyl žádný extra krasavec...
 
ROZUMÍTE ŘEČI TĚLA? PDF Tisk E-mail
Pondělí, 17 červen 2019
Image result for žena tělo
Podle jednoduchých signálů můžeme mít člověka lépe odhadnutého během pár minut, což se při pohovorech, na poradách, schůzích, ale i v osobním životě může hodit. Neplatí to samozřejmě obecně, ale jisté vodítko to je. Neverbální komunikace vytváří obraz naší osobnosti a dojmu, jaký zanecháváme. Řeč těla je součást osobnosti, o které většinou vůbec nepřemýšlíte. Pokud to tak je, tak s tím musíte něco udělat. Jinak si totiž můžete hodně zavařit. Hlavně v práci. Máte-li zájem, tady je pár tipů:
 
OPRAVTE TY VOLIČE! PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 13 červen 2019
Všude na mě koukají sofistikované analýzy, co to té půlce národa je, že volila špatně. Tedy Zemana. Za tím je nějaká jejich nedostatečnost. Jsou porouchaní. Kdyby byli v pořádku, volili by správně. Nejdřív přišla vlna velkých spekulací, že je to vzděláním. Dokonce se šíří graf, kde je to krásně ukázané.
 
NENÍ SVATBA JAKO SVATBA PDF Tisk E-mail
Středa, 12 červen 2019
Svatba je důležitým krokem v životě lidí jakéhokoli věku. Pokud jste mladší a chcete velkou slavnost, kterou si budou všichni svatební hosté pamatovat do konce svých životů, počítejte s výdaji i ve stovkách tisíc korun. No, a taky se může stát, že svatební náklady budete splácet ještě pěkných pár let po rozvodu...
 
O ŠESTIPRSTÝCH A ZMIZELÉM MOŘI PDF Tisk E-mail
Pondělí, 10 červen 2019
Čtrnáctičlenná brazilská rodina, žijící v blízkosti hlavního města Brasilia, se pyšní zvláštním genem. Všichni členové se narodili se šesti prsty na všech svých končetinách. Když se měl narodit další člen jejich svého klanu – chlapeček Vinicius všichni doufali, že bude po tatínkovi. Že se narodí se stejnou genetickou abnormalitou. Novopečený otec Alessandro byl poté velmi šťastný, když syn zdědil rodinnou „značku“.
 
MILION CHVILEK ... ALE ČEHO VLASTNĚ? PDF Tisk E-mail
Pondělí, 10 červen 2019
Milion chvilek demokracie? Chybí jim demokracie? Chybí jim svobodné demokratické volby? Nebo jim chybí svoboda slova, svoboda shromažďování, svoboda cestování, svoboda podnikání? Ale to všechno přeci mají. Proč se schovávají za demokracii, když jim jde jen o Babiše? Aby odstoupil. A pak i o Zemana.
 
LÁSKA VYPOČÍTAVÁ PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 06 červen 2019
Je to takzvaná láska zlatokopek. Vlastně o žádnou extra lásku nejde. Tedy ne o lásku k partnerovi – je to láska k pohodlí, luxusu, penězům… a všem těm vymoženostem, které jí ten, na kterého se nalepila, může poskytnout. Nejčastěji ji vyhledávají krásné mladé dívky, které si nabalí bohatého muže v letech. Takový vztah sice může pár měsíců vydržet, neboť každý získal své. Muž krásnou společnici (do které je možná i zamilovaný), žena sponzora a možnost užít si svět, zviditelnit se a vydělat si.
 
ILEGÁLOVÉ, ČERNÉ UBYTOVNY PDF Tisk E-mail
Úterý, 04 červen 2019
Kdepak jsou ti, kteří nechápali, jak si řeporyjští mohli zvolit do čela města mistra bulváru Pavla Novotného? Přesto v letech 2010 a 2014 byl zvolen do zastupitelstva městské části Praha-Řeporyje, v roce 2018 mandát podruhé obhájil s nejvíce hlasy. Po volbách se stal starostou. A myslím, že málokdo se bude divit, až ho suverénně zvolí za pár let znovu.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 53 - 65 z 1813
[CNW:Counter]