O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

VŠETEČNICE - HISTORKY Z RANÉHO MLÁDÍ PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 27 duben 2017
Image resultJe to legrace, rozhodně se necítím být natolik stará, abych vzpomínala na “staré dobré časy, kdy my byli mladí”, ale přistihnu se, že občas vzpomínám na období, kdy našim dětem bylo tak 2 - 5 let.
 
PŘÍJEMNÁ A KLIDNÁ POSLEDNÍ CHVÍLE PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 27 duben 2017
Výsledek obrázku pro milá stařenkaMluvit - a vůbec uvažovat o tom, jak budu chtít trávit své poslední chvíle, je dost děsivé téma. Ale uvědomím-li si, jak tyto chvíle prožili moji blízcí, je to dost realistické. Pochopitelně, že teď opravdu nemyslím konkrétně na sebe, ale na to, že jen málo lidem se poštěstí, aby své poslední, snad ještě bdělé chvilky před odchodem do prázdna, si prožili pokud možno příjemně.
 
VZPOMÍNÁNÍ PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 27 duben 2017
Je to čtyřicet let. Žil a zpíval jsem v šedivém a zlomeném Československu s představou, že jsem tam nadosmrti uvězněn, že se nikdy nepodívám za hranice, že život už zůstane takový, jaký byl, a ruská okupace nikdy neskončí. Vavřincovi byly čtyři roky, bydleli jsme se Zorkou v jedna plus jedna bez koupelny a teplé vody a byli jsme chudí.
 
STARÁ DOBRÁ HOMEOPATIE PDF Tisk E-mail
Středa, 26 duben 2017
Star of life2.svgDůvodem obliby homeopatie je mimořádně chytrý marketing homeopatů. Už reklama, že homeopatika jsou léky účinné, přírodní, laciné a zcela bez vedlejších účinků, je přesvědčivá pro pacienty, kteří jsou dnes více než kdykoli jindy strašeni riziky moderní farmakoterapie. Homeopatika jsou bez vedlejších účinků nepochybně, ale účinná ani laciná nejsou.
 
DUPNĚTE SI PATAMI! PDF Tisk E-mail
Neděle, 23 duben 2017

Výsledek obrázku pro nohy na špičkách

ZAJÍMAVÉ... Následující text jsem dostala od Wendulky, a myslím, že to, o čem se v něm píše, opravdu stojí za vyzkoušení. Jedná se o návod, jak velmi jednoduchým cvikem si vylepšovat zdraví. V dřívějším Sovětském svazu bylo mnoho jednoduchých a přitom geniálních řešení, ale oficiální medicína jim nebyla nakloněna.
 
ARZEN V RÝŽI? PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 20 duben 2017
Výsledek obrázku pro RÝŽE pngO arzenu jsme všichni slyšeli již v hodinách chemie na základní škole. K odstraňování nepohodlných osob jej používali již ve starověku a podle jedné hypotézy by mohl stát i za smrtí Napoleona Bonaparta. Perličky z hodin dějepisu nás mohly znepokojit, když se objevily zprávy o výskytu relativně významných množstvích arzenu v některých potravinách. Jak si můžete přečíst v tabulce níže, nejvyšší koncentrace se zjistily u mořských řas, korýšů a ryb.
 
STRES – CO S NÍM? PDF Tisk E-mail
Úterý, 18 duben 2017
Výsledek obrázku pro STRESSKaždý občas prožijeme stres, každý si občas dělá starosti; někdo více, někdo méně. Stres vzniká, když se mozek cítí přetížen - je to naše reakce na nějakou změnu, ať už se jedná o práci, školu, velký životní mezník, či zcela obyčejné závody či turnaj.
 
NOC ČARODĚJNÁ ... NOC LÁSKY A KOUZEL PDF Tisk E-mail
Pondělí, 17 duben 2017
Výsledek obrázku pro hexen sabbathNoc, kterou, slavíme každý rok v den, kdy se duben láme do května, tedy z 30. 4. na 1. 5., a je přitom jedno, zda se jedná o víkend nebo o pracovní den, se koná pálení čarodějnic. Tato tradice je hodně starým lidovým zvykem nejen v Česku, ale také například v Německu, Skotsku, Polsku, na Slovensku a v několika dalších zemích.
 
LOVCI NEHOD PDF Tisk E-mail
Středa, 12 duben 2017
Related imageČíhají poblíž rušných komunikací či úseků častých dopravních nehod a čekají na každou příležitost. Nejsou to policejní hlídky ani dobrovolníci s kurzem první pomoci. Jsou to lovci nehod. Kdo se pod tímto označením skrývá a jaké problémy čekají řidiče v případě využití jejich služeb?
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 53 - 65 z 1496
[CNW:Counter]