O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

NAŠI "ÚŽASNÍ" MLADÍ PDF Tisk E-mail
Neděle, 18 červenec 2021
Každou nastávající generaci ti starší kritizují. To známe, že ano. Z té mé generace během puberty však nebylo kritizováno vzdělání a neschopnost, pouze dlouhé vlasy. Holt generace "mániček". Co se týče školství, sice nemám ponětí, co se dnes ve školách učí, ale několikrát jsem nevěřícně sledoval reportéra, který dával 20letým studentům primitivní otázky z české historie. (Třeba jste to také viděli.)
 
JE DUSNO, PRŠÍ, DOMA BINEC PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 15 červenec 2021
Tak už jsem pár dnů zase v Praze. Snažím se ráno vstávat. No, musím, já si dojdu doma, ale Kayouk musí ven. A tak se fofrem obhodím nějakými těmi hadérky a už vyrážíme. Což o to, tady zvládám těch cca deset tisíc kroků za den, přeci jen je tu snesitelněji. Ale časový posun mi dává pořád zabrat. Naštěstí máme vyšlapanou cestičku, naštěstí je pes vychovaný, aby si mne hlídal, naštěstí tu moc aut nejezdí... Robert mne napomíná, když vidí, že ho mám navolno: "Hele, přejedou ti ho jen jednou, a co si pak počneš?"
 
O JEDNOM ZNOVU VZKVÉTAJÍCÍM ŘEMESLE PDF Tisk E-mail
Středa, 14 červenec 2021
Střední odborné učiliště - nově otevíráme | O škole | Střední škola řemesel  a Odborné učiliště Lipová - lázněVzít kus kamene a udělat z něj něco krásného není výsada uměleckých sochařů, dokážou to i kameníci. Pokud vás zajímá něco málo o jejich historii, pokračujte ve čtení… Kámen lidé využívají od nepaměti, ať už jako nástroj, zbraň či ke stavbě, ne nadarmo jsme před tisícovkami let měli dobu kamennou. Od té doby však opracovávání kamene udělalo značný pokrok a dnes používané technologie by pračlověka pravděpodobně vyděsily.
 
ČERVENCOVÉ PRANOSTIKY PDF Tisk E-mail
Středa, 07 červenec 2021
bouře - Aktuálně.czKdyby všechno fungovalo tak jako naše pranostiky… Určitě jich znáte hodně. Pár, těch vyloženě červencových, si tu můžete přečíst. Jinak - pranostiky se liší pravděpodobností svého naplnění. Nejvyšší logicky je u takzvaných kalendářních a časoměrných pranostik, které se týkají nástupu slunovratů, rovnodenností či délky dne a noci. Jako reálné pranostiky se označují takové, jejichž pravděpodobnost naplnění je vysoká, například naše pranostika týkajících se veder v polovině července:„Když se slunce obrací k zimě, léto spěje v psí dny.“
 
NEPOMLOUVEJTE INTERNETY PDF Tisk E-mail
Neděle, 04 červenec 2021
Víte, jak poznáte, že se z vás stal protivný nepřející dědek nebo omezená hloupá bába? Tak, že začnete nadávat na mládež, že má ty rypáky furt zabořené v mobilech a počítačích a na fejsbucích a že věčně hraje počítačové hry, kdežto za vašich mladých let lidi chodili do přírody, sportovali a normálně si mezi sebou povídali. Mezi námi, dělali to jen proto, že neměli mobily a počítače a fejsbuky. Možná budete trvat na tom, že i kdybyste je vy tenkrát měli, určitě byste je nepoužívali. Možná ne. Jenže to dneska na fejsbucích tvrdí kdekdo.
 
FERI - A TI DRUZÍ ... PDF Tisk E-mail
Pondělí, 28 červen 2021
Ind prohrál sázku, přátelům nabídl neomezené znásilnění ženy - CNN Prima  NEWSOd vypuknutí kauzy Dominika Feriho uplynul víc jak měsíc. Feri se z veřejného života ztratil, což bohužel neplatí o problému, na který jeho kauza upozornila. Společnost nevystavila jeho jednání stopku, ačkoli o jeho nevhodném chování „se vědělo“. (Na tom je vidět, že nebereme sexuální predátorství vážně.) Na povrch se začaly dostávat výpovědi nejen obětí českého politika, ale i ostatních dívek a žen, které mají s muži podobnou zkušenost.
 
KDO VÍTE NĚCO VÍC - PŘIPIŠTE! PDF Tisk E-mail
Pondělí, 28 červen 2021
Jablečný ocet – Seznam.czKam se podíváte, tam doporučují jablečný ocet. Je produktem fermentace, což je proces, při kterém jsou cukry rozštěpeny bakteriemi a kvasinkami. V prvním stupni jsou cukry přeměněny na alkohol a ten se dál fermentuje na ocet. Vyrábí se bez přidání kvasinek či bakterií octového kvašení. A díky tomu, že je tepelně neupravený, je vítanou potravinou pro milovníky zdravého životního stylu, a také pro vitariány, což jsou lidé, kteří jí výhradně syrovou stravu.
 
KONEČNĚ.... PDF Tisk E-mail
Pátek, 18 červen 2021
Tak si to představte - nevím jak, nevím čím, ale podařilo se mi totálně si zazmatkovat v laptopu. Takže mi dva dny vůbec nešlo se ani připojit k poště, vůbec k ničemu, natož psát nějaké zajímavé texty pro moje drahé čtenářky a čtenáře... No, už se to rýsuje, zítra se přes TimeViewer připojím k mému děsně chytrému synáčkovi a pevně doufám, že se ta elektronická mrcha povede rozhýbat. Mám tolik novinek!!!! Tak vydržte - moji drazí!!!!
 
BÁJEČNÁ ZRZEČKA - KOMISAŘKA JULIE LESCAUT PDF Tisk E-mail
Středa, 16 červen 2021
Julie Lescaut Cast Members List - FamousFixVéronique Genest, vlastním jménem Véronique Raymond Marie Combouilhaud, se narodila 26. června 1956 ve dvacetitisícovém francouzském městečku Meaux. Její matka, Colette, pracovala jako sekretářka a otec, Xavier, byl lékařem. Má dva mladší bratry - Nicholase a Frederika. Stát se herečkou bylo jejím snem už od dětství. Před kamerou stanula poprvé v roce 1980 ve slavném filmu Bankéřka, ale stejně jako ostatní zůstala ve stínu slavné Romy Schneider, která hrála hlavní roli.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 40 - 52 z 2016
[CNW:Counter]