O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

JE VŮBEC KOHO VOLIT? PDF Tisk E-mail
Neděle, 04 červen 2017
Nejenom štvavé kampaně, ale i mnohem větší nebezpečí hrozí od politiků. Snůška nesmyslů a nebezpečných rozhodnutí nebyla zdaleka vyčerpána. Určitě je méně nebezpečná běžná korupce, než rozhodnutí jako je třeba solární tunel. Současné velké politické strany obvykle postrádají komplexní pohled na státní a národní zájem. Nadčasová varianta, tedy zájem o zachování národa a státu do budoucnosti, obvykle není vůbec uváděna, často absentuje.
 
SOUČASNÝ NĚŽNÝ BUZERPLAC PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 01 červen 2017
Výsledek obrázku pro VLADIMÍR KROUPAStav rekrutů do české armády je, zdá se, žalostný… Tak jsem neodolal a díval jsem se na ČT2 na nový dokumentární pořad o rekrutech do armády České republiky. A jakožto bývalý poddůstojník a výcvikový velitel družstva v přijímači, jsem se nestačil divit... Podezření, že s těmi mladými adepty do armády není všechno tak zcela v pořádku, jsem měl hned v úvodu pořadu, když jeden z bažantů na kameru sdělil své dojmy z ubikací.
 
JAK ZLÝ AGRESOR ZASTŘELIL NEBOHÉHO CHLAPCE PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 01 červen 2017
Agresor je ve vazbě a spoluobčané v Chomutově se bouří. Chudínek jeden spoluobčan byl totiž vožralej (osobně spíš teda myslim, že i sjetej), a ze vzteku najížděl svou dodávkou tu do lidí, tu do aut, kolem zaparkovaných. Nešťastník byl dozajista hluchej jak poleno, neb neslyšel, jak ho celá ulice napomíná. Tu se objevil agresor, kterej ho sedmi kulkama sejmul.
 
STANOVISKO ČESKÉHO KLUBU SKEPTIKŮ SISYFOS, Z.S. PDF Tisk E-mail
Neděle, 28 květen 2017
k návrhu na doplnění zákona o podmínkách získávání a uznávání způsobilosti k výkonu nelékařských zdravotnických povolání a k výkonu činnosti souvisejících s poskytováním zdravotní péče a o změně některých souvisejících zákonů č. 96/2004Sb. o nové nelékařské zdravotnické obory „terapeut tradiční čínské medicíny“ a „specialista tradiční čínské medicíny“ (§21c a §21d)
 
VŠETEČNICE - DOVOLENÁ, PRÁZDNINY ... PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 25 květen 2017
Image resultBlíží se léto a s ním i letní dovolenkové plány. Je zvláštní, jak jsme každý odlišný. A nemyslím tím jen KAM jezdíme na dovolenou, ale i JAK ji trávíme. Vždy jsem milovala léto a moře a zelenou trávu a kdekoli kde cokoli kvetlo. Jakmile jsem mohla, začala jsem jezdit k jakémukoli moři. Kamkoli, kdykoli a s kýmkoli.
 
SVOBODA PO TŘIADVACETI LÉTECH... PDF Tisk E-mail
Úterý, 23 květen 2017

Výsledek obrázku pro kajínek

Už delší dobu tím žila všechna media - pustí ho? Nepustí? Pustili a Kajínek je už venku, doma. S velkým dojetím, ale úsměvem na tváři, opustil v úterý ve 13:40 Jiří Kajínek rýnovickou věznici. Mj. když jsem tak četla několikero komentářů pod články o jeho propuštění, tak jsem našla hezkej vtípek - resp. návod, jaký by si měl nyní založit e-mail: Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny

 
NIC NETRVÁ VĚČNĚ PDF Tisk E-mail
Pátek, 19 květen 2017
ANI LÁSKA K JEDNÝ SLEČNĚ - však to znáte... Tohle přísloví si dost často říkám, hlavně, když jsem v nějakém průšvihu nebo nepříjemné situaci. A že jich život přináší... Budu vám o tom povídat - tedy, napíšu, ale až to bude všechno za mnou. Každopádně, rozhodla jsem se poslouchat "sama sebe", tedy to, co radím vám všem: "Když můžeš něco změnit, tak se snaž, ale když ne, nemá smysl, se tím nějak trápit".
 
ZAJÍMAVOSTI O ČLOVĚKU - 12 PDF Tisk E-mail
Neděle, 14 květen 2017
JESTLIPAK VÍTE, ŽE: při narození je v lidském mozku 14 miliard buněk. Toto množství se za života nezvýší. Po 25 letech klesá počet buněk o 100 000 každý den. Po čtyřicítce začíná mozek upadat o hodně rychleji a po padesátce je úmrtnost neuronů již tak drastická, že mozek je znatelně menší... Čísel jsou v medicíně obrovská kvanta. Každý systém lidského těla s jeho funkcemi se dá nějakým způsobem změřit nebo zvážit.
 
JAK BÝT SUPER-PRODUKTIVNÍ PDF Tisk E-mail
Neděle, 14 květen 2017
Výsledek obrázku pro forbes png logoRedaktor známého časopisu FORBES nedávno zpovídal více než 200 super výkonných lidí - mezi jinými i 13 olympioniků, 20 vysokoškoláků s průměrem jedna celá, a mnoho vysoce úspěšných podnikatelů. Všem položil jednu otázku: Jaké je tajemství vaší nadprůměrné výkonnosti? Jejich odpovědi byly vyhodnoceny do následujících 15 bodů. Snad i vám se některý z těchto návodů pro vyšší produktivitu bude hodit…
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 40 - 52 z 1496
[CNW:Counter]