O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

JESTLIPAK VÍTE, ŽE: PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 12 březen 2020
Často se dopouštíme pravopisných prohřešků a nemístných disharmonií. Třeba když si ve výslovnosti zaměňujeme významy slov status a statut a pleteme si Istambul s Istanbulem či Holandsko s Nizozemskem. A přitom stačí krapet sebevzdělání a letmé nahlédnutí do encyklopedie. Nejvíc to asi odnáší země tulipánů, fotbalu či přívrženců eutanázie a registrovaných partnerství. Takže, popořádku...
 
NEBOLÍ VÁS V KRKU, NEKAŠLETE? PDF Tisk E-mail
Neděle, 08 březen 2020
Zatím u všech našich pacientů, kteří byli na koronavirus pozitivně testováni, nedošlo k úplnému uzdravení. Nemáme tedy žádného zotaveného pacienta. Takový by musel mít dvakrát za sebou negativní test s odstupem 24 hodin. Ale naštěstí je průběh jejich nemoci relativně mírný.  Ministerstvo zdravotnictví dnes nařídilo dvoutýdenní karanténu po návratu z Itálie ode dneška i cizincům, kteří v ČR trvale a přechodně žijí nebo pracují.
 
OBDIVUHODNÁ FILANTROPIE PDF Tisk E-mail
Neděle, 08 březen 2020
Manželé Hana a Dalimil Dvořákovi věnovali neuvěřitelných 200 milionů korun Nadaci Experientia, kterou sami založili. Ta podporuje nejlepší mladé chemiky na startu jejich samostatné odborné dráhy. Na české poměry jde o nevídaný filantropický příspěvek tuzemské vědě. Přitom ještě před dvaceti lety měla jejich rodina problém vyjít z platů dvou výzkumných pracovníků. Vše změnil až přelomový objev v laboratoři Antonína Holého, kde Hana Dvořáková působila.
 
SEM TAM NĚJAKÝ TEN ARCHIV PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 05 březen 2020
Začnu výňatkem z komentáře Míši-šíši: "...co se týká smyslu pro humor, musím vzpomenout na staré časy, kdy jste tu společně s eNČé perlili a člověk se sem chodil opravdu pobavit a zasmát." No, a protože dnešní doba moc té veselosti nedává a ona tímpádem chybí, rozhodla jsem se ony překrásné články, co spí v archivu, zase pozvat na světlo boží, abychom se mohli pobavit a zasmát.
 
VODA, KTEROU NEMÁM RÁD PDF Tisk E-mail
Pondělí, 02 březen 2020

Voda je život. Voda je můj osud. Voda je všechno, co neznal jsem dosud… Ale nééé. Omlouvám se. Jsem z přelétavé Manon celý popletený. Voda je přece sloučeninou dvou prvků a nedílnou součástí života na Zemi! Voda je důležitým přírodním zdrojem jak pro lidstvo, tak pro živočichy i rostliny! Lidské tělo obsahuje až  70 % vody! To všechno přece ví každé dítě školou povinné.

 
STRESY, DĚSY, DEPRESE PDF Tisk E-mail
Neděle, 01 březen 2020
Tabu téma: Že máme vysoký cholesterol, že máme srdeční vadu, že máme Crohnovu chorobu… atd., to klidně přiznáme, a případně si s ostatními pak vyměňujeme zkušenosti s léčbou. Ale přiznat, že „jsem tak trochu cvok“, to už je těžké.
 
ZAPLAŤ - PAK MŮŽEŠ ČÍST PDF Tisk E-mail
Středa, 26 únor 2020
Neříkejte, že jste si toho nevšimli! A neříkejte, že vás to ani trošku nenaštvalo! Kliknete na nějaké digitální noviny, začnete si číst, a po chvíli vám text je ukradenej - tedy, ne že by se vám nelíbil, ale prostě tam není a nebude, pokud nezaplatíte buď "za tento článek", nebo penízky za měsíc čtení. Tedy - za měsíc čtení "premiových textů". Už ani nevím, které noviny s tím začaly... Jednoduše - ty papírové se už moc neprodávají, tak....
 
DOMŮ.... DOMŮ.... PDF Tisk E-mail
Neděle, 23 únor 2020
Image result for kufrY NA LETIŠTIMěsto Most asi čeká problém. Z Velké Británie se začaly vracet romské rodiny, které odešly do Anglie za lepším životem v rámci tak zvané „sociální turistiky“. Plány jim ale zkazil „brexit“. Nyní mostecké úřady čeká to, co před rokem zaskočilo nedalekou obec Obrnice.
 
BREXIT - A CO BUDE DÁL? PDF Tisk E-mail
Neděle, 23 únor 2020
Věděl jsem to hned. NEBUDE NIC. Jen pár lehkoživků, majících živobytí založené na kecání, o své živobytí přijde. Ale ani o ně nemám starost. Tihle kecálisti, kteří v životě nepostavili ani psí boudu, si jistě své nové, pro fungování státu zcela nepostradatelné, "uplatnění" rychle najdou. Zatím nás jen celý dny krmí rádio i televize rozhovorama a komentářema se vzrušenejma a štkavejma filozofama a politologama, kteří mě, sice nechtěně, ale o to víc přesvědčivě, jen ještě víc ujišťují v tom jediném: Nestane se vůbec nic. 
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 40 - 52 z 1888
[CNW:Counter]