O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

... JAKO KDYBY TO ŘÍKAL DNES! PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 28 červenec 2022
Famous Veteran: George Carlin | Military.comDnes vám tu nabízím záběr z jednoho vystoupení legendárního komika GEORGE CARLINA. Jeho kariéra trvala celých padesát let. Během této doby natočil čtrnáct speciálů pro HBO a více než sto třicetkrát vystoupil v pořadu The Tonight Show. Protože své scénky neustále přizpůsoboval specifikům své doby, zůstaly pořady, které natočil, aktuální i po jeho smrti v roce 2008.
 
SKUTEČNÍ DŽENTLMENI PDF Tisk E-mail
Neděle, 24 červenec 2022
SVOBODNÍ ZEDNÁŘI. Tento řád vznikl na počátku 18. století v Anglii a navázal pravděpodobně na společenství středověkých řemeslníků a stavitelů. Řád od počátku vyznával osvícenské hodnoty jako toleranci, a za úkol si dal pracovat na duchovním a hmotném povznesení lidstva. Vzhledem k tomu, že narušoval ideovou homogenitu církve, pracoval od počátku v utajení. Zejména v katolických zemích byl v 19. století pronásledován, stejně jako o století později fašisty, nacisty a komunisty.
 
FILADELFSKÝ EXPERIMENT PDF Tisk E-mail
Středa, 20 červenec 2022
O tom, že nacisté prováděli během druhé světové války množství experimentů vojenské i sociální povahy, se všeobecně ví. Za pozornost však stojí, že se v této pohnuté době do testování zdánlivě šílených nápadů pouštěli i Američané. Jeden z jejich experimentů je dodnes předmětem četných dohad a konspiračních teorií. Co se ve Filadelfii v roce 1943 přesně stalo? Ano, tato válka urychlovala realizaci mnohých neobvyklých nápadů. V případě americké bitevní lodi, která cestovala časem i prostorem, se však jednalo jen o výmysl – ačkoli pro mnoho lidí velmi atraktivní.
 
O VLASTENECTVÍ A VLASTIZRADĚ PDF Tisk E-mail
Pondělí, 18 červenec 2022
Vlastimil VondruškaTento článek byl panem doktorem Vondruškou napsán před sedmi léty, tedy v době první migrační vlny, kdy část lidí dojemně hovořila o tom, jak musíme pomáhat válkou postiženým obyvatelům. Někteří je vítali květinami na nádražích, jiní jim jeli pomáhat a starat se o ně. A masmédia chrlila článek za článkem, jak karavany těch chudáků putují z necivilizovaných zemí do těch civilizovaných. Komentátoři tvrdili, že multikulturní soužití je největší hodnotou moderní civilizace. Od té doby jsme ušli velký kus cesty.
 
VŠUDYPŘÍTOMNÉ MIKROPLASTY – HOROR BUDOUCNOSTI PDF Tisk E-mail
Pondělí, 18 červenec 2022

V krunýřích korýšů, písku pláží, antarktickém ledu, zažívacím traktu ryb a mořských ptáků. Ale také v kuchyňské soli, pitné vodě balené i stáčené, v pivu, mražených potravinách, tropických plodech, tajícím sněhu, ovzduší měst. Dá se bez větší nadsázky říct, že mikroplasty se dají najít všude tam, kde je budete hledat.  Nacházejí se v čistém vzduchu v Pyrenejích, ale také v lidských plicích. Jsou už všude.

 
NĚKDO MÁ HODNĚ, NĚKDO NEMÁ NIC PDF Tisk E-mail
Středa, 13 červenec 2022
Poslanci se spletli a poslali osm milionů jiné obci — ČT24 — Česká televize"Platy ministrů, poslanců, senátorů nebo i soudců by od ledna měly vzrůst. Z vládních stran totiž zní neochota dál zmrazovat výdělky ústavních činitelů. Jejich platová základna letos zůstala mimořádnou úpravou stejná jako loni a předloni. Koaliční politici tak nyní preferují automatickou valorizaci. Přitom základní plat poslance nebo senátora přesahuje devadesát tisíc hrubého. Ministr má téměř dvakrát tolik a prezident měsíčně dostává přes tři sta tisíc. A kolem sedmdesáti procent lidí se přitom začíná ocitat na hranici chudoby."  (10. 7. 2022)
 
O ZPÍVÁNÍ PŘI PRÁCI A RADOSTI ZE ŽIVOTA VŮBEC PDF Tisk E-mail
Pondělí, 11 červenec 2022
Uvědomil jsem si to nedávno, když jsem vyhledával staré rodinné fotografie, o jejichž zkopírování mne požádala moje sestra. Na jedné z nich byl můj otec kamenosochař s velkým pemrlíkem v ruce u jakéhosi velikého bloku kamene a i z té staré, nekvalitní momentky bylo zřejmé, že si zpívá. No, není divu: zpíval si při práci skoro pořád. A mne najednou napadlo, že už je to zatraceně dlouho, neuvěřitelně dlouho, co jsem naposledy slyšel někoho si při práci zpívat.
 
VŠEM STEJNĚ? TO FAKT NEJDE... PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 30 červen 2022
Objevila jsem na internetu zajímavý text. Pokud ho neznáte, je fakt dobrý a k zamyšlení: Jeden americký profesor ekonomie na místní vysoké škole nikdy nenechal propadnout jediného studenta, ale v poslední době nechal propadnout rovnou celou třídu. Tato třída totiž trvala na tom, že Obamův socialistický model funguje, že nikdo by neměl být chudý ani bohatý, všichni by měli být zhruba na stejné úrovni.
 
ŽÍT DO STODVACETI? PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 30 červen 2022
Alberto Everardo Julio Cormillot je význačný argentinský lékař, specializující se na výživu a obezitu, známý pedagog, spisovatel, lektor a velký aktivista proti diskriminaci na základě věku. Rada doktora Cormillota proti stáří: "Když mi řeknou, že jsem už na něco starý, tak přímo spěchám, abych to udělal." Je mu 84 let. Před třemi lety se podruhé oženil a v roce 2021, ve věku 83 let, se stal znovu otcem.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 40 - 52 z 2141
[CNW:Counter]