O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

JAK MOC ZNÁTE HISTORII? - 1 PDF Tisk E-mail
Neděle, 25 únor 2018
Výsledek obrázku pro historyNevím jak vy, ale mne dějepis velmi bavil. Tedy - ráda jsem si četla, co kdo kde vyvedl, případně, jak to dopadlo. Ale průšvih pro mne byla ta data... Panebože, sotva jsem se naučila, kdy se založil nějakej triumvirát, už zase se to rozpadlo... A stejně tak jsem si pletla objevení Ameriky s mým datem narození. Nojo, čísla... To nikdy nebyla má doména. Ale stejně je ta historie hodně zajímavá, co říkáte?
 
MEZINÁRODNÍ DEN MATEŘŠTINY I SVÁTEK VŠECH LENEK PDF Tisk E-mail
Úterý, 20 únor 2018
Výsledek obrázku pro slabikářePo celém světě se mluví přibližně sedmi tisíci jazyky, přičemž některé z nich už neexistují ani v písemné podobě. Každý z těchto sedmi tisíc jazyků je pro určitou skupinu lidí jazykem mateřským, a i proto byl vyhlášen Mezinárodní den mateřského jazyka. Tento den – tedy 21. únor - nám připomíná význam jazyka, primárně toho mateřského a jeho rozmanitost.
 
TŘETÍ POHLAVÍ? PDF Tisk E-mail
Pondělí, 19 únor 2018
Výsledek obrázku pro baby pngTak copak se vám narodilo? Chlapeček nebo holčička? Bohužel, občas se přihodí, že to není tak jednoznačné... Rodiče jsou mnohdy zděšeni tím, „co“ se jim to narodilo za dítě a prosí lékaře o časný zákrok, aby dítě bylo normální. Lékaři se tomu povětšinou nevzpírají. I jejich cílem je dosažení normality jedince. Ovšem co v těchto souvislostech znamená být normální?
 
MARŤANÉ NEKONČÍ PDF Tisk E-mail
Středa, 14 únor 2018
Václav Klaus prezidentské kandidáty (vyjma Topolánka a Zemana) nazval Marťany. Já bych z nich vyjmul ještě Hanniga a Hynka. Ostatní mi stále i po prohraných volbách připadají jako Marťané. Profesor Drahoš a ostatní neúspěšní kandidáti na prezidenta tvrdí, že svoji práci nekončí. Michal Horáček v DVtv zveřejnil svůj názor na vítězství Miloše Zemana.
 
KDO NESKÁČE, NENÍ ČECH! PDF Tisk E-mail
Pondělí, 12 únor 2018

Výsledek obrázku pro česká hymna

Někde jsem zaslechla, že státních znaků České republiky je šest a marně jsem přemýšlela, které že to jsou. Nakonec jsem se  musela podívat na net. Pro ty, co se nedokáží dopočítat stejně jako já, trochu zjednodušeně:
 
PROČ TU ZŮSTANU? PDF Tisk E-mail
Pondělí, 05 únor 2018
(Tohle následující čtení, je semotamo sprostý, ale zas až tak moc není, žejo?) Nejsme hrdý národ. Jenže jsme tu furt. Přišel Němec, pobyl a zase odešel a my jsme tady furt. Přišel mužik, pobyl, odešel a my jsme tady ještě pořád furt. Přišla Unie, pobude, a až se rozpadne, my tu zase budeme furt.
 
ZAKÁZKA JEN PRO VYVOLENÉHO? PDF Tisk E-mail
Pondělí, 05 únor 2018
Nadační fond proti korupci obdržel podnět, který se týká probíhající soutěže na zhotovitele nového bazénu v Opavě s předpokládanou hodnotou 350.000.000,- Kč bez DPH, a upozorňuje na diskriminační podmínky, které nedůvodně zvýhodňují konkrétní stavební společnost.
 
LEGRACE NA PLACE - NĚKTEŘÍ JSOU SI ROVNĚJŠÍ PDF Tisk E-mail
Neděle, 04 únor 2018

Související obrázek

Trestní zákoník dává některým odsouzeným možnost se trestu odnětí svobody vyhnout, a to v tom smyslu, že výkon trestu podmíněně odloží. Dále může uložit přiměřená omezení a přiměřené povinnosti směřující k tomu, aby odsouzený už nadále vedl řádný život; zpravidla mu také uloží, aby podle svých sil nahradil škodu nebo odčinil nemajetkovou újmu, kterou trestným činem způsobil, nebo aby vydal bezdůvodné obohacení získané trestným činem.
 
100 LET OD POVSTÁNÍ V BOCE KOTORSKÉ PDF Tisk E-mail
Pátek, 02 únor 2018
Související obrázekVzpoura začala 1. února 1918 v černohorské Boce, kde fungoval velký přístav válečného loďstva, na pancéřovém křižníku Sankt Georg a depotní lodi ponorek SMS Gäa. Zúčastnilo se jí přibližně 3000 –4000 námořníků. K nim se přidali i dělníci z loděnic, námořníci z ponorkové základny a také hydroplánová základna v Kumboru.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 40 - 52 z 1605
[CNW:Counter]