O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

V POSTELI JEDEN NAVÍC - A NAVÍC JEŠTĚ NĚCO PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 30 květen 2019
Běžně se tomu říká „švédská trojka“. Ale jestlipak víte, jak to opravdu vzniklo? Označení sexu v trojici (nejčastěji dvou žen a jednoho muže) má prý pocházet ještě ze středověké severní Evropy, kde muži byli dlouho na vojenských výpravách, a přebytek žen si to řešil tímto způsobem. Finská trojka se říká kombinaci dvou mužů a jedné ženy. (Že by u Finů byl přebytek na druhé straně?)
 
LAPAČ SNŮ - JEŠTĚ HO NEMÁTE? PDF Tisk E-mail
Středa, 22 květen 2019
Původ tohoto kouzelného talismanu je v indiánských tradicích a zvycích. Má uchránit spící osoby od zlých snů a do jejich mysli vpustit pouze sny dobré a příjemné. Zlé sny se zachytí v síti a dobré putují po peříčkách do mysli spáče. Lapač zadrží zlé noční můry, které pak první ranní paprsky zaženou, zneutralizují…V současné době lapače nepatří jen do indiánských legend, ale stále více si nacházejí své místo ve velké části domácností a to nejen jako neběžná dekorace.
 
LÁSKA RIZIKOVÁ PDF Tisk E-mail
Úterý, 21 květen 2019
Jako riziková jsou vnímána partnerství, kde pocházejí oba partneři ze zcela rozdílných prostředí. Původní rodiny se významně liší například náboženským vyznáním, sociálním postavením, úrovní vzdělání. Každý „z jiného světa“. Zamilovanost velmi rychle pomine a vlivy rodin a okolí se začnou nepříjemně prosazovat.
 
BRAMBORY - T.Č. LUXUSNÍ JÍDLO PDF Tisk E-mail
Pondělí, 20 květen 2019
Image result for potatoes pngErteple, herteple, herteplo, jerteple, arteple, krumple, grumbír, krumpír, krompe , kartofle, kantofel, kobzole, kobzoly, kobzaly, zemáky, zemče, zemská jablka ... krajových názvů je spousta, alekaždopádně je všichni známe pod názvem brambory. Proč zrovna brambory?
 
DEJTE DĚTEM MÁLO PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 16 květen 2019
Ano, dejte dětem málo, protože tím jim dáte víc. Dnešní děti, ty neví, co maj. Neváží si, netuší, jsou nevděčné. Žijou spotřebním konzumem. Naše dětství, to bylo úplně o něčem jiném. Jenže, dnešní doba umožňuje užívat si neomezeně. Komu to pak mít za zlé? Kdysi, ještě za studií, jsem chodívala hlídat jednu malou holčičku. Byla z velmi dobré rodiny. Oba rodiče byli vzdělaní, hodní, ovšem velmi pracovně vytížení. Rodina byla díky tomu slušně materiálně zajištěná.
 
JAK DÁL (A KAM) S EVROPSKOU UNIÍ? 2. PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 16 květen 2019
Pro fungující demokratickou společnost je potřebná svoboda a jednota. Oba tyto požadavky jsou v určitém protikladu, a proto je zapotřebí jejich syntéza. Musí být svobodná diskuse a propagace, protože je potřebná k hledání pravdy. Lidé pravdu hledají, lež považují za proradnou snahu ovlivnit jejich rozhodování proti svým zájmům. Jednota je zapotřebí, aby společnost měla dostatek sil k prosazení svých zájmů, aby nebyl národ rozhádaný a nefunkční.
 
JAK DÁL (A KAM) S EVROPSKOU UNIÍ? PDF Tisk E-mail
Středa, 15 květen 2019
Opravdová funkční demokracie může být jen v útvaru, ke kterému cítí většina občanů emotivní vztah, nikoliv v takovém, který je jim lhostejný nebo jej dokonce nenávidí. Demokracie je tedy věci srdce, jak o tom mluvil Masaryk. Jestliže se rozpadly i takové státy jako Československo a Jugoslávie, hrozí odtržení Skotska a Katalánska, je asi iluzorní mluvit o tom, že mohou tvořit evropskou federaci státy, jejichž obyvatelé se ještě v dosažitelné historické paměti vybíjeli po milionech.
 
LÁSKA ROZUMNÁ PDF Tisk E-mail
Úterý, 14 květen 2019
Kdo by neznal Smetanovu „Prodanou nevěstu“. A nebo příběhy o dohazovačích… Jednoduše: bohatá si nemohla vzít chudého, případně někoho ze „špatné společenské vrstvy“. Dodnes se to děje, dodnes jsou domlouvané sňatky. Ale ke sňatku z rozumu se mohou uchylovat například lidé, kteří jsou životem zklamaní, přežili nešťastný partnerský vztah a myslí si, že zakotvení v jiném přístavu jim pomůže vystřízlivět ze staré lásky.
 
PLÁNUJETE UŽ DOVOLENOU? PDF Tisk E-mail
Neděle, 12 květen 2019
Image result for holidayPlánování dovolené s sebou přináší otázku, jestli využít služeb profesionálů, nebo cestovat na vlastní pěst. Před rozhodnutím je vhodné zvážit pro a proti, ať už jde o finance, flexibilitu, vlastní organizační schopnosti nebo vůli prožívat dobrodružství. Víte, co vše je potřeba si ohlídat, aby vám dovolenou nenarušily zbytečné komplikace? Ve snaze ušetřit dávají mnozí cestovatelé přednost samostatnosti před předem připraveným balíčkem služeb.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 40 - 52 z 1790
[CNW:Counter]