O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

LEGRACE NA PLACE – ANEB CO NÁS ČEKÁ A NEMINE PDF Tisk E-mail
Neděle, 14 říjen 2018
Mapa oblasti MarakéšGlobální dohoda o bezpečné, řádné a pravidelné migraci má být oficiálně podepsána 10. - 11. prosince na konferenci OSN v marockém Marrakéši. Od Globálního paktu o migraci již odstoupily USA a Maďarsko. Globální kompakt vysloveně žádá státy, aby poskytly stejné podmínky legálním i ilegálním migrantům. Požaduje, aby státy nelegálním migrantům změnily statut na legální, a odsuzuje jakékoli zadržování migrantů.
 
DROŽDÍ PDF Tisk E-mail
Úterý, 09 říjen 2018
Související obrázekSeznamte se s úžasným mikroorganismem, který v sobě ukrývá obrovský potenciál pro celé lidstvo. Jeho vynikající zdravotní a kosmetické účinky lidé pozorují už od pradávna. Dnes víme, že tyto vlastnosti jsou dány biochemickým složením kvasinek.
 
HORORY PRO VŠEDNÍ DEN PDF Tisk E-mail
Pátek, 05 říjen 2018

Vím, že lidé, co čtou hodně knih, si připadají tak nějak lepší, zkušenější a moudřejší než ti, co knihy nečtou. Není divu, děti jsou k tomuhle dojmu vedeny od malička – už ve škole se učily, že za všechno, co v něm bylo dobrého, vděčil Maxim Gorkij knize. Život bez knihy by si nedokázala představit dokonce ani kráva, i když té to někdy trvá, než si to přežvejká.

 
CHALOUPKY POD HORAMI PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 04 říjen 2018
Související obrázekMěsíc říjen je měsícem oslav české státnosti. V mnoha městech i menších obcích se budou konat různě pojaté kulturní programy. K těmto oslavám v minulosti neodmyslitelně patřily i vlastenecké písně. I u nás v obci bychom rádi v rámci oslav do kulturního bloku zařadili některé z nich. Obsáhnout ovšem sto let písňové tvorby není vůbec snadné.
 
JESTLIPAK TOHLE VÍTE: O BRAMBORÁCH? PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 04 říjen 2018
Zajímavé zjištění přišlo od Britů – a asi byste tomu nevěřili: brambory, ty obyčejné hlízy, jsou vlastně rostlinou nejbohatší na minerály a vitaminy. Jsou prý v mnohém užitečnější než zelí, banány nebo ořechy. Jejich pravidelná konzumace (zejména ve vařené formě) normalizuje mnoho funkcí organismu. (Nejužitečnější jsou brambory ve slupce.) Ale nesmírně zdravá je šťáva ze syrovných brambor.
 
JMÉNO A JMENINY - 7. PDF Tisk E-mail
Pondělí, 01 říjen 2018

Je všeobecně známo, že zkracující se délka slunečního svitu působí špatně nejen na náladu člověka, ale také na jeho sexuální apetit. I z tohoto důvodu se mluví o sexuálně méně aktivnějších a chladnějších seveřanech oproti vášnivým a horkokrevným jižanům. Nejlepším a nejlevnějším léčivem je prý sex. To, že působí blahodárně na psychiku žen, potvrdily prý výzkumy lékařů. Takto se prý nejlépe zbavíte svých stresů, depresí a migrén...

 
KUSTOVNICE ČÍNSKÁ - JAK JE TO OPRAVDU? PDF Tisk E-mail
Pondělí, 01 říjen 2018
Výsledek obrázku pro gojiPlody kustovnice čínské neboli goji jsou prodávány jako plody se zázračnými zdravotními účinky. JENŽE!!! Žádné spolehlivé vědecké důkazy nejsou, zjistila rakouská organizace Medizin transparent. Goji se v čínské medicíně používá léta a v posledních letech se dostalo i do evropských obchodů. Prodává se také v různých potravinových doplňcích, některé internetové obchody nabízejí i jeho šťávu. Měla by pomáhat proti mnoha neduhům…
 
TO JÁ NE, ZA TO MŮŽE POČASÍ … PDF Tisk E-mail
Neděle, 30 září 2018

Výsledek obrázku pro girl in the rain paintingTaky vás "bere" počasí? Prudké změny? Dopad počasí na tělesné stavy člověka byl vědci již v minulosti potvrzen. Ani naše psychika však nebývá „ochuzena“ o jeho vliv. Jak na nás působí?  Citlivost na počasí, neboli meteosenzitivita je u každého jedince individuální. Zatímco někoho rozbolí hlava při sebemenší změně tlaku a na podzim upadá do depresí, na jiné klima zdánlivě nemá vliv. (Šťastní to lidé...)

 
KAM "UKLIDIT" OPILÉ BEZDOMOVCE PDF Tisk E-mail
Pondělí, 24 září 2018
Související obrázekZřídit místo pro bezdomovce, kteří popíjí nebo se povalují na veřejných místech po Brně, chce zkusit brněnská radnice. Brno by tak bylo první v Čechách, které by mělo centrum pro bezdomovce s takzvaným mokrým režimem. Lidé, kteří běžně popíjejí a žebrají například u vlakového nádraží a na dalších veřejných místech, by se tak mohli přesunout právě do tohoto centra a svůj "lahváč" vypít tam. (Do azylového centra přijmou totiž jenom střízlivé.)
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 40 - 52 z 1703
[CNW:Counter]