O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

NEMÁTE DOMA PSYCHOPATA? PDF Tisk E-mail
Pátek, 12 duben 2019
Většina rozvádějících se uvádí jako důvod "rozdílnost povah, názorů a zájmů". Ale mít rozdílné povahy, názory či zájmy samo o sobě vztahu nebrání, pokud s tím nemají zainteresovaní problém. Problémem je, když máte za partnera psychopata. Podle jejich názoru je totiž chyba vždy na vaší straně. Přestože lžou, podvádí, manipulují, kradou, vy jste tím problémem. Psychopati mají schopnost přesvědčit vás, že vy jste ten špatný člověk, že s vámi je něco špatně.
 
HLEDÁM DOMOV PRO ANEŽKU PDF Tisk E-mail
Středa, 10 duben 2019
Tak tohle je asi dost průšvih... Následující psaní od našeho drahého kverulanta Pepy, jinak známého pod nickem "NČ", nelze brát na lehkou váhu, i když on se docela hrdinně tváří. Přeci jen už není žádnej puberťák, a i když se minule v jednom komentáři holedbal, že nějaká ta devatenáctka by ho rozhodně nerozhodila (spíš on ji), tak jeho následující písmo naznačuje docela slušný problém. Jen čtěte:
 
MICHAL “SHARK” HAŠEK A LÉČBA NÁDORŮ PDF Tisk E-mail
Úterý, 02 duben 2019
Jak jsem slíbila, dávám na Kudlanku odůvodnění cen BLUDNÉ BALVANY. Dnes to bude zvláště "výživný" případ.Udělení stříbrného Bludného balvanu za rok 2018 Michalu „Shark“ Haškovi se neslo sice v duchu nevážném až rozverném, protože výčet jeho velkých počinů by působil příliš tísnivě a v komické atmosféře celé naší bludné slavnosti snad až nepatřičně a neuctivě k mrtvým. Matce laureáta byl v roce 2015 diagnostikován malobuněčný karcinom plic, tedy onemocnění se špatnou prognózou. V jejím případě byla odhadovaná prognóza 3 – 6 měsíců.
 
ZEMSKÝ RÁJ TO NA POHLED … PDF Tisk E-mail
Úterý, 02 duben 2019
Výsledek obrázku pro sklářská ulice předlice pngPřed zhruba třičtvrtě rokem nechal ústecký magistrát na své náklady vyklidit vnitroblok ve Sklářské ulici ve čtvrti Předlice. Odpad byl jedním z původců rozsáhlé epidemie žloutenky ve městě. Více než tisíc tun odpadu tam vyhazovali místní řadu let a nepořádek sahal místy až do pětimetrové výšky. Odvoz stál 3,5 milionu korun. Úklid trval přibližně měsíc a zmizelo odsud zhruba tisíc tun odpadu.
 
NEDĚLNÍ ZAMYŠLENÍ PDF Tisk E-mail
Pondělí, 01 duben 2019
Související obrázek Průměrný věk dožití žen v ČR je 82 let, takže jsem někde v půlce. Ještě mě neštvou puberťáci a už mě neštvou penzisté, je to takové krásně vyrovnané období mého života. Ostatně penzisté mě neštvali ani jako puberťačku, pokud tedy na mě nehrozili francouzskou holí, a pro puberťáky mi to pochopení doufám taky vydrží dlouho. Když si vzpomenu, jakých pitomin jsem se v životě taky dokázala dopustit, tak se někdy i vnitřně červenám.
 
TA NAŠE VLAJKA ČESKÁ PDF Tisk E-mail
Pondělí, 01 duben 2019
Naši státní vlajku zná každé malé dítě. Kdo ji ale vymyslel, to se dlouhá léta skrývalo pod rouškou dohadů a nejasností. Jméno Jaroslava Kursy by donedávna nikomu ani u nás v Blovicích nic neřeklo. A to až do října roku 2005, kdy se na Kursovu počest objevila na jeho rodném domě bronzová pamětní deska, která po desetiletích konečně odhaluje jeho - do té doby neznámou - tvář.
 
ARCHANDĚL URIEL - KUŇOVÁ PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 28 březen 2019
V  kategorii jednotlivců za rok 2018 získala bronzový Bludný balvan Katarína „archanděl Uriel“ Kuňová - za používání alternativních technik vyšetřování a trestání těžkých zločinů.  Katarína Kuňová, jedna ze zakladatelek gnostické sekty Avenna, léčitelka a koučka osobního rozvoje, patří mezi osvícené. To  jí dává možnost  proniknout nejen do velkých pravd o původu světa a o správném a nesprávném ve vyšším poznání přístupném jen zasvěceným, ale i do malých pravd. Možná v tom hraje roli i Maják Ptyč, betonové monstrum, které sekta rozestavěla z peněz jedné z následovnic a které je v současné době částečně v demolici a částečně v přestavbě.
 
BLUDNÉ BALVANY 2018 PDF Tisk E-mail
Středa, 27 březen 2019
Dvě věci na světě jsou nekonečné: vesmír a lidská hloupost. I když tím vesmírem si nejsem tak úplně jist (AE). Tato moudrá slova moudrého muže budou platit, co svět světem bude. I nebude. Ne, nehodlám zde polemizovat o nekonečnosti vesmíru (na pana Alberta zdaleka nemám), chci se jen zmínit o druhém nekonečnu a tím je lidská hloupost. Aby se ta epidemie, zvaná hloupost, nešířila lavinovitě, o to se u nás stará Český klub skeptiků – Sisyfos, který má kontakty se svými příbuznými kluby po celém světě. A buďme rádi, že jsou, že existují.
 
KAPE TI NA KARBID! PDF Tisk E-mail
Středa, 27 březen 2019
Výsledek obrázku pro krtkové na zahraděSlyšeli jste to někdy? Kapalo vám někdy? A víte, proč se vlastně tato zvláštní věta některým lidem, co nám zrovna nepřipadají, že spolkli moudrost světa, říká? Tak nejprve, co to ten karbid je: například vápenatý je předurčený k odpuzování krtků z nežádoucích míst – protože při styku s vlhkostí (např. v půdě) se uvolňuje ohavně zapáchající plyn, který má silné odpudivé účinky na krtky a jiné hlodavce.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 40 - 52 z 1771
[CNW:Counter]