O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

SPRÁVNÁ ŽENSKÁ MÁ BÝT: PDF Tisk E-mail
Úterý, 06 září 2022
Tak nejprve chlap: Ten Ideální chlap je vysoký, tmavovlasý, tmavooký, s ostře řezanými rysy. Ideální chlap je galantní. Vždycky nám nabídne rámě, otevře dveře, pověsí kabát, podsune židli a zaplatí účet. Ideální chlap má úžasný vkus a je romantik. Umí vybrat úžasný šperk i uvařit romantickou večeři. Ideální chlap je dokonalý milenec . Má velký "charakter", ví co a jak, a dokáže to dělat dlouhé hodiny a hodiny až do rána... Ideální chlap nás vezme na luxusní večeři někam na francouzskou riviéru a při západu slunce, svitu svíček a při výrazném aroma nejlepšího francouzského vína nás požádá o ruku s prstenem, jaký svět neviděl.
 
ŠETŘÍM, ŠETŘÍŠ, ŠETŘÍME PDF Tisk E-mail
Neděle, 04 září 2022
Všiml jsem si, že prvního září vyslal náš pan premiér další signál. Tentokrát prvňáčkům, které při návštěvě jakési školy obdaroval Karafiátovým bestsellerem Broučci: "Tady máte knížky a vemte si broučky za příklad, vy smradi. Broučci byli pokorní, bohabojní, trpěli, nestěžovali si, zadarmo sloužili, poslušně svítili na cestu a v zimě radši zmrzli, než aby si stěžovali nebo dokonce demonstrovali." Já osobně věřím, že Broučky naše vláda miluje. Mně ovšem přijdou úchylní. Broučci od dětství, pan premiér asi posledních deset let.
 
NECHTĚNÉ BREBERKY PDF Tisk E-mail
Neděle, 04 září 2022
Štípance a kousance na rukou, nohou a vyvolaná alergická reakce, to je v kostce výsledek nájezdu (každovečerního) štěnic v pokojích na studentských kolejích v Praze na Strahově. Ano, největší areál studentských kolejí v Česku zase zamořily štěnice. Podle studentů jsou tito parazité nejčastěji v matracích, nábytku nebo mezi prádlem a povlečením.
 
SNÍDAT NEBO NESNÍDAT? PDF Tisk E-mail
Neděle, 04 září 2022
Články od autora MUDr. Michal VilímovskýSnídaně je prý nejdůležitější jídlo dne. Tenhle mýtus je ve společnosti silně zakořeněný. Říká se, že snídaně nám pomáhá hubnout a že nesnídání zvyšuje riziko obezity. Ale nedávný průzkum, potvrdil, že více než polovina Čechů pravidelně nesnídá. Je však možné, že lidé, kteří snídají, dodržují i další zdraví prospěšné zásady, které mohou být příčinou toho, že tolik nemarodí. Že dodržují zásady zdravé výživy a jedí potraviny s vyšším obsahem vlákniny a stopových prvků. Naproti tomu lidé, kteří nesnídají, častěji kouří, pijí více alkoholu a méně cvičí.
 
HAPPY VERONIKA! PDF Tisk E-mail
Pondělí, 29 srpen 2022
Tak jsem dostala e-mail, ve kterém mi naše drahá Veronika napsala – a to poněkud nas-štvaně - že za necelý měsíc oslaví čtyřicetiny. Pchá… Holka jedna, ona neví, jak se má báječně, protože tohle je věk, kdy se ženská teprve začíná rozvíjet!  Teď už si bude umět užívat – a s gustem si vychutnávat krásná ženská léta. |Jenže – ona nééé. Ale – tady je ten její e-mail, tak čtěte:
 
TAKŇÁK PDF Tisk E-mail
Pátek, 26 srpen 2022
Ach jo, ach neeee. Tento týden se mantis religiosa fakt moc nesnažila (mantis = kudlanka). Ne že by neměla chuť sežrat nějakého toho chlápka, to zase jo. A jak. A kolik. Ale Kudlanka velká, ta největší, má bolavý cemr a skučí. Asi to samé, co mnozí z vás. Opocená záda, nějaký ten ofuk - a je to. Těžko, přetěžko je hejbat se, natož se pořádně nadechnout. A k doktorovi? Nebuďte směšní. Jednak bych se tam musela nejprve dovolat, poté s prosíkem objednat, a poté poté pak s papírem o totální bezinfekčnosti konečně obdržet svolení k dostavení se.
 
ŠKRUNDÁTE? PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 25 srpen 2022
V tiché místnosti, na schůzce, při důležité prezentaci před všemi, nebo když jen sedíte s přáteli – ty bručivé zvuky vycházejí z vašeho bříška v těch nejnevhodnějších chvílích. To je lahoda, co? Člověk se cítí tak trapně... Ale ve skutečnosti se není za co stydět, protože tento proces je pro naše tělo normální. Může se objevit kvůli hladu, pomalému trávení nebo konzumaci určitých potravin a věřte nebo ne, dá se to napravit.
 
ČARUJEME PO KELTSKU ... PDF Tisk E-mail
Úterý, 23 srpen 2022
Zkusme si dnes zavěštit spolu s pradávnými Kelty. Nebo spíš si jen přečíst něco hezkého o sobě či o svých blízkých, co nám předpoví dávní Keltové. Keltský horoskop, podobně jako u zvěrokruhu, přiřazuje symboly k období narození člověka. Druidové - keltští kněží, mágové a učenci, byli pověstní svým vztahem k přírodě, jež je inspirovala právě k přirovnání lidských vlastností k určitému stromu. Během celého roku se střídá celkem dvacet jedna různých stromů po desetidenních obdobích.
 
MÁTE RÁDI ČERNÝ ČAJ? PDF Tisk E-mail
Neděle, 21 srpen 2022
Články od autora MUDr. Michal VilímovskýČerný čaj je hned po vodě nejkonzumovanějším nápojem na světě. Připravuje se spařením listů čajovníku čínského horkou vodou. Pro dosažení různých chutí se někdy přidávají také další rostliny, jako jsou Earl Grey nebo masala chai. Černý čaj má výraznější chuť a obsahuje více kofeinu než ostatní druhy čajů, ale stále je v něm méně kofeinu, než v kávě. Má řadu kladných účinků na zdraví, protože obsahuje antioxidanty a zdraví prospěšné látky s protizánětlivým účinkem.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 27 - 39 z 2141
[CNW:Counter]