O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

ZÁKEŘNÁ ZBRAŇ - JED 2. PDF Tisk E-mail
Úterý, 27 březen 2018
Výsledek obrázku pro jedy
Pro používání jedů platí otřepané úsloví, že je staré jako lidstvo samo. Nejdříve lidé sáhli po jedu při lovu. Dodnes tak činí pralesní indiáni. Od lovu k použití v boji jen krůček. Toxikologie je věda o nežádoucích účincích látek, tedy věda o jedech. Název pochází z řeckého τοξικον (toxikon), což značí jedovou substanci, do které byla namáčena špička šípů, řecké τοξικοσ (toxikos) značí luk.
 
LEDNIČKA - CO MÁ KDE BÝT? PDF Tisk E-mail
Pondělí, 26 březen 2018
Výsledek obrázku pro lednička pngUkládání v chladničce by mělo mít svůj systém, v každém místě spotřebiče je totiž jiná vlhkost a každá surovina má na ni jiné nároky. Příliš nízká vlhkost způsobuje vyschnutí potravin a ztrátu jejich hmotnosti, barvy a nutričních složek. Vysoká vlhkost naopak vede ke kondenzaci, což ovlivňuje výkon chladničky. Navíc přispívá k rychlejšímu růstu bakterií a plísní.
 
ZÁKEŘNÁ ZBRAŇ - JED 1. PDF Tisk E-mail
Pondělí, 26 březen 2018
Výsledek obrázku pro jedyJsem na chalupě. Jaro sem ještě nedorazilo. Sněhu všude plno. Na běžky to ale není, tak mám čas se prohrabovat starými zápisky, kdy mnou vládl fenomén novinařiny. Náhoda tomu chtěla, když narazím na poznámky k článku „Zákeřná zbraň – JED“. Začíná slovy Sokrata k jeho žákům: „Zasvětíte-li svůj život filozofii, nemusíte se bát smrti.“
 
SVĚTOVÝ DEN BOJE PROTI TBC PDF Tisk E-mail
Neděle, 25 březen 2018
Výsledek obrázku pro sanatorium na léčbu tbcKaždý rok si 24. března připomínáme Světový den tuberkulózy, abychom zvýšili povědomí veřejnosti o jejích ničivých zdravotních, sociálních a ekonomických důsledcích,a zintenzívnili úsilí o ukončení globální epidemie. Bacil způsobující tuberkulózu, Mycobacterium tuberculosis, objevil a posléze v Berlíně 24. března 1882 popsal ve svém sdělení „O tuberkulóze“ Robert Koch (1843 - 1910).
 
VYMĚŇTE ANTIDEPRESIVA ZA HOŘČÍK PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 22 březen 2018
Výsledek obrázku pro antidepresivaJe to neuvěřitelné, ale je to pravda - přes 350 milionů lidí na světě trpí depresí. Trápí je smutek, plačtivost, snížené sebevědomí, pocit beznaděje a neschopnost radovat se... Všemožné výzkumy se již dlouhou dobu snaží přijít na to, co depresi způsobuje a jak ji úspěšně (a bez vedlejších účinků) léčit. Kromě možného vyššího obsahu těžkých kovů či vysoké hladiny histaminu v těle, se deprese spojuje i s nějakým nedostatkem.
 
DETOXIKACE NAŠEHO TĚLA PDF Tisk E-mail
Úterý, 13 březen 2018
Výsledek obrázku pro hippocrates pngChoroby je třeba nejen diagnostikovat a léčit, ale také vysvětlovat jejich příčiny. Už ze starověku pochází mylná představa, že nemoc je způsobena špatnými šťávami, které cirkulují v těle. Logicky z toho vyplynuly i možnosti léčby. Špatnou šťávu je nutno z těla vypustit, zbavit ho jedů. Takový názor zastával už Hippokrates. K vyléčení má vést pocení, vyprázdnění žaludku zvracením, střev projímadlem, vypuštění krve nebo hnisu.
 
PRAVDA VÍTĚZÍ, JEN TO CHVÍLI TRVÁ (40 LET) PDF Tisk E-mail
Úterý, 13 březen 2018

Po sedmdesáti letech od nástupu komunistického režimu je dobré si říci, jak je to především lež, která stojí na začátku totality. Lež stále stejná a ohrožující nás stále. Pravda je přirozený princip, je to popis reality, kdežto lež je výmysl nedokonalého lidského rozumu. V historickém procesu vždy vítězí pravda, protože má přirozený charakter.

 
ALERGIE - TRÁPENÍ NOVOVĚKU PDF Tisk E-mail
Pondělí, 12 březen 2018
Výsledek obrázku pro ALLERGICAlergie může vzniknout kdykoli v životě a také na cokoli. Nezáleží na tom, jak jste staří. Prostě jednou můžete přivonět ke své oblíbené květině a zjistit, že na její pyl začal váš imunitní systém reagoval přemrštěně, čili alergicky. Že máte oteklé oči, škrábe vás v krku a kýcháte. Mj. víte, že každý třetí Čech trpí nějakou formou alergie? Mezi nejčastější patří pylové alergie, jejichž sezóna právě začíná.
 
ŽELEZNICE JE NÁŠ SVĚT PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 08 březen 2018
Ukončete nástup, dveře se zavírají! Vlak směr Kudlankov je připraven k odjezdu! V našem vlaku nabízíme zábavu, poučení a k mání budou i citáty slavných. V našem expresu se nemusíte ani připoutat. Udělejte si kafíčko a čtěte… Povím vám pár vlakových zajímavostí:
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 27 - 39 z 1605
[CNW:Counter]