O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

SMRTELNÁ ALTERNATIVNÍ LÉČBA PDF Tisk E-mail
Středa, 07 listopad 2018
logoČeská televize v květnu 2018 odvysílala dokument Obchod se zdravím, další pokračování úspěšného cyklu Infiltrace, který popisuje praxi „Terapeutického centra AKTIP“. V dokumentu je zachyceno, jak jsou pacienti „odborníky“ z AKTIPu dovedně manipulováni k tomu, aby odmítli ověřenou léčbu klasickou medicínou a léčili se za peníze alternativně. To naplňuje nejen znaky trestného činu podvodu, ale i trestného činu ublížení na zdraví.
 
LEGRACE NA PLACE - ZAS JEDNA MEDAJLE PDF Tisk E-mail
Neděle, 04 listopad 2018

Výsledek obrázku pro NOHAVICATO SE TOHO ZASE UDÁLO…  Oslavy a velké události jako kdyby nebraly konce… A tak oslavuje i náš „Český bard“, jak Jaromíra Nohavicu nazvala agentura RIA Novosti, kterému ruský prezident Vladimir Putin na slavnostní recepci u příležitosti Dne národní jednoty udělil Puškinovu medaili.

 
SLIBY CHYBY - TENTOKRÁT TO ZASE NEVYŠLO... PDF Tisk E-mail
Neděle, 04 listopad 2018
desesperadoV blízké budoucnosti obce směrem na severozápad od hlavního města nejspíš budou patřit do Prahy. Proto jsou už nyní obce Horoměřice, Únětice, Statenice, Velké Přílepy cílem mnohých developerů. Přátelé, všichni snad znáte kauzu H-systému, o projektu AURA jste - asi - slyšel málokdo. TAK ČTĚTE A NEPLAČTE... (nebo nesmějte se?)
 
POČTY K ZAMYŠLENÍ PDF Tisk E-mail
Pondělí, 29 říjen 2018
Související obrázekLidí je na světě stále víc a víc... bohužel, je to smutná pravda. Afričané se rozmnožují stále rychleji a začali s přesunem do Evropy, protože se nezvládnou o sebe postarat. V historii Země neexistuje žádný jiný velký obratlovec, jehož populace by se rozšířila tak rychle a s tak devastujícími následky pro další obyvatele planety. Jen v letech 1800 – 1930 vzrostl počet lidí z jedné miliardy na dvě, a za dalších 90 let pak dokonce na dnešních víc než sedm miliard.
 
KRÁSNÁ = ŠTÍHLÁ PDF Tisk E-mail
Neděle, 28 říjen 2018

hungry lady at table with no foodJe to nespravedlnost obrovská – protože jídlo je jedno z mála lidských potěšení. Mnohým lidem ani nic jiného už nezbývá … Paradoxem je, že když už člověk na to “má“, tak pokud si chce zachovat jen trochu lidský vzhled, musí si tuhle potěchu v podstatě odepřít. Píšu sice člověk, ale myslím nás, "něžné a křehké pohlaví", které se - pokud nemá super rychlý metabolismus, v životě pořádně nenají. Jo, ti naši samečci, ti to tak fest neberou :-)))

 
MYČKA NEJEN NA NÁDOBÍ PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 25 říjen 2018
 Pochopitelně, že hlavní funkcí myčky nádobí je mytí nádobí - ale, víte, že se dá použít ještě na mnoho a mnoho dalších způsobů? Třeba ty, které vám dnes popíšu znáte, třeba ne. A nebo znáte některé další...  Takže čtěte, pokud se vám něco zalíbí, tak použijte. A jestli znáte něco jiného, nějaký další dobrý nápad - sem s ním!!!
 
TOHLE SI SNAD NEZASLOUŽÍ! PDF Tisk E-mail
Středa, 24 říjen 2018
Špinarka zrovna nebyla mojí favoritkou. Vím, jak jsme se v práci s buchtama kdysi hádali, jestli je lepší Špinarka nebo Rottrovka. Já jsem byl vždycky pro Rottrovku. Špinarka zase vítězila u holek. A tak mi to zůstalo i následujících 50 let. Nesedla mi hlasem, ani zjevem. Ani tou svou nejznámější písničkou mě nikdy "nedostala".
 
PŘIROZENINY, DEMENCE, PROKRASTINACE PDF Tisk E-mail
Středa, 24 říjen 2018
Jo, tak zase jsem o rok starší... fujtajbl... A nebo nádhera, ještě mne neodstřelili? Případně: vyšlo mi to, vychází mi to, a všechno je vlastně super.  Představte si, že se přikláním  k té třetí možnosti :-))). Ano, vzhledem k mému celoživotnímu heslu, opsanému od dívenky Pollyany (už několikrát jsem tu o ní psala), že všechno zlé, se nakonec ukáže k něčemu dobré. Teď jsem například ráda - a to že moooc, že jsem si před lety vymyslela Kudlanku. A získala vás.
 
"TO JE ŠKODA VYHODIT..." PDF Tisk E-mail
Úterý, 23 říjen 2018
 Hromadí se vám v odpadkovém koši ohryzky, slupky a další zbytky od ovoce a zeleniny? Poradíme vám, jak je ještě využít. To, co možná ještě v tuto chvíli považujete za odpad, může být příště vyhledávanou surovinou. Stačí si jen přečíst následujících pár tipů na využití běžného odpadu z kuchyně.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 27 - 39 z 1703
[CNW:Counter]