O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

JE LEPŠÍ BÝT OTCEM CO NEJPOZDĚJI? PDF Tisk E-mail
Neděle, 25 červen 2017
Výsledek obrázku pro GRANDPA AND KIDOsoba, většinou z oblasti informačních technologií, která je pro svůj obor zapálená, dokáže vyřešit i obtížné problémy v rámci oboru, se mj. nazývá slovem „geek“. Také se tímto termínem označují lidé se silným zápalem pro jakékoli téma nebo jsou zaměřeni na malou část nějakého oboru. Znáte tento "terminus technicus"?
 
ZBYTEČNÉ RISKOVÁNÍ PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 22 červen 2017
Určitě jste všichni četli či slyšeli o Otto Warmbierovi, mládenci z Virginie, který před cca dvěma lety dostal stipendium na univerzitu v Hongkongu. A víte tedy, jak to všechno s ním dopadlo… Ano, dopadlo to tragicky. Vrátil se v komatu a před pár dny zemřel. Při té příležitosti jsem si nemohla nevzpomenout na naše dvě dívky, Hanku Humpálovou a Aničku Chrásteckou, které se taky vydaly do exotických krajin. A také na vyvolené místo nedocestovaly…
 
TAK NÁM ZAS NATOČÍ ŠVEJKA PDF Tisk E-mail
Středa, 21 červen 2017
Tomáš HouškaTaké si říkáte, jak je dobře, že vznikne novodobá adaptace Haškova veledíla, ve kterém se mu podařilo tak hezky se vypořádat se shnilým Rakouskem? Člověk si říká, že když z veřejných peněz padne 17 mega na něčí soukromý projekt, jde jistě o něco důležitého a bohulibého, co všechny významně obohatí... Tedy zkuste si teď vzpomenout, kdy jste naposled juchali nadšením z remake nějakého filmu. Nevzpomínáte?
 
VŠETEČNICE - DOVOLENÁ SNŮ PDF Tisk E-mail
Úterý, 20 červen 2017
Image resultBudu pokračovat v letním, dovolenkovém rozjímání. Čas od času mě napadají úžasné nápady, jak zlepšit vzdělání mých dětí. Jedná se například o rychlé nalezení cca stovky nejdůležitějších míst na mapě, přečtení základních děl krásné literatury, poznání názvu a z čeho jsou jednotlivé skladby vážné hudby a podobně.
 
BAREVNÝ STŘEDOVĚK PDF Tisk E-mail
Pondělí, 19 červen 2017

Tomáš Houška

V posledních letech u nás pravidelně vznikají veselými granty podpořené "historické" filmy, a ty středověké mě vyprovokovaly k malému ohlédnutí za historickou realitou. Tou skutečnou, barevnou, veselou, rafinovanou. Většinou mi stačí několik fotek „jakožehistorického“ filmu, ze kterých je vidět výprava, a smutně si povzdechnu: Už zase...
 
KVERULANT PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 15 červen 2017

logoObjevila jsem velmi zajímavý web – www.kverulant.orgVětšina veřejnosti nemá čas, prostředky, zkušenosti a vytrvalost věnovat se roky řešení konkrétních problémů ve veřejném zájmu. Vyžaduje to totiž mnoho úsilí a výsledek je navíc nejistý. Kverulant se do takových kauz systematicky již od roku 2009 pouští. Ctí právní řád, pochybné postupy se mu příčí. Jeho silou je důkladné využití všech zákonných možností.  Podává návrhy, stížnosti, žaloby, petice všem možným institucím. Obtěžuje orgány státní i místní správy s cílem sjednat nápravu.

 
LEGRACE NA PLACE - EXTRA LIDI PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 15 červen 2017
Podívala jsem se na otištěné výplatnice hradních pánů. Je to, myslím, za uplynulých sedm let. Většinou je to plus minus sto tisíc měsíčně. Nejvíc mne však zarazilo, když pan Mynář (cca 125 tis. měs.) prohlásil, že „Zveřejnění platů našich má jiný dopad (provázený rizikem zneužitelnosti) u nás, zaměstnanců Kanceláře prezidenta republiky, a jiný v případě nějakého ředitele základní či mateřské školy někde ve Lhotě." - Prostě oni jsou něco jiného, lepšího, důležitějšího!
 
JE KONEC, UŽ SI NEVRZNU PDF Tisk E-mail
Úterý, 13 červen 2017
Můj neduh spočívá v tom, že malík levé ruky se mi postupně ohnul až dovnitř dlaně, čímž mi je znemožněno nejen ten malík používat, ale i mi přímo překáží. Vrznout si na kytaru je tedy vyloučeno. Snad ještě Ddur a A7 se dá třemi prsty zvládnout (i když líp to zní na 4 prsty), ale už třeba při Cdur se malík nejen že použít nedá, ale navíc překáží tak, že to prostě zmáčknout nejde ani těma třema zbylejma. A to už ani nemluvím o barré.
 
PROJEV STATEČNOSTI! PDF Tisk E-mail
Úterý, 13 červen 2017
Radek Banga z Gipsy.cz: Miminko není na pořadu dne | Sedmička.czRomský rapper Radoslav "Gipsy" Banga je znám svým energickým a charismatickým koncertním projevem, při kterém dokáže strhnout každého v sále. A tak vedle nesporných hudebních kvalit je právě pro tuto skutečnost uznávaným a vyhledávaným muzikantem. Minulou neděli jsme se z České televize a jejího pořadu 168 hodin dozvěděli, že dostal získal cenu od Nadace Charty 77. Tato cena je prioritně určena lidem, kteří prokázali svou statečnost nějakým zvlášť důležitým činem v boji za lidská práva, národní nezávislost, suverenitu a podobně.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 27 - 39 z 1496
[CNW:Counter]