O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

NEUVĚŘITELNÉ, ALE PŘESTO BĚŽNÉ - 1. PDF Tisk E-mail
Neděle, 28 květen 2023

Je fakt neuvěřitelné, co všechno lidi napadne, čeho všeho jsou schopni. Těch bláznivin, z nichž některé opravdu ohrožují životy. Například v současné době se černoši rozhodli být světlejšími. Ne bílými, ale mít jen takový čokoládový šmrnc.

 
HLEDÁ SE TANEČNÍK NA SALSU PDF Tisk E-mail
Úterý, 23 květen 2023
Hledám parťáka na taneček, abych si osvěžila základní lekce salsy a pobavila se. Můžeš být i gay. Vzhledem ke zkušenosti z minulého roku považuji skoro nutností zmínit, co nehledám. Moje požadavky na tanečního parťáka jsou velmi skromné. Ideální parťák už někdy salsu tančil. Můj parťák se nezkáruje během 20 minut pod obraz na trase Luzern - Weggis, aby byl volný v kyčlích. Člověk se třemi promilemi bývá volný v kyčlích až moc.
 
TAK KURNIK PRO AFRIKU NEBO NA KŠEFT? PDF Tisk E-mail
Úterý, 09 květen 2023
Řeknu rovnou, že jsem z toho jelen. A nikdo mi to doteď nevysvětlil tak, abych to i já, zaprděnej čecháček, chcimír, pochopil. Bude to skoro rok, co mě znepokojily zprávy, že úroda obilí z obilnice Evropy, určená pro hladovějící Afriku, nedosáhne svýho cíle, protože námořní cesty jsou neprůchodný. Tomu rozumim, to je blbý, Afrika by hladovět fakt neměla. A tak se potom Ukrajinec s Rusákem nějak dohodnul, že pro obilí pro Afriku bude námořní cesta uvolněná. Myslím, že cesta byla skutečně uvolněná a je i furt. Jestli úplně nebo částečně, to nevim.
 
PRSTY, DLANĚ ... PDF Tisk E-mail
Úterý, 09 květen 2023
Články od autora MUDr. Michal VilímovskýSvědění prstů na ruce může někdy být doprovázeno i dalšími příznaky, jako jsou například kožní projevy (ekzém, lupénka, puchýřky), otoky nebo pocity brnění či pálení. Svědění může postihovat jen některé prsty na rukou, všechny prsty, dlaň, celou ruku nebo zápěstí. I když ve většině případů není svědění prstů na ruce nic, čeho bychom se měli obávat, někdy může být tento příznak známkou závažnějšího onemocnění, které vyžaduje odbornou lékařskou léčbu.  Níže uvádím nejčastější příčiny a doprovodné příznaky.
 
RÁDOBY ODBORNÍCI JSOU VŠUDE PDF Tisk E-mail
Pondělí, 08 květen 2023

Jak jsem vypozorovala namátkou v médiích, vyrojila se velká spousta samozvaných odborníků na lidskou psychiku, lidské zdraví, životní koučové, a já nevím co ještě. Nejen, že tito lidé nemají potřebnou kvalifikaci, ale mohou svým neodborným jednáním i ublížit. A to tak, že nejen vaší peněžence. Možná nebude překvapením, že takové "odborníky" máme i ve Švýcarsku. Konkrétně bych chtěla uvést příklad jedné paní, která je samozvanou odbornicí na pracovní právo, migrační právo ve Švýcarsku a jiných odvětví.
 
KORUNOVANEJ PDF Tisk E-mail
Úterý, 25 duben 2023
To jsem si vzpomněl na Vlastu Buriana a na jeho nesmrtelnej výrok "Císař pán není vůl, je korunovanej." Teď teda bude zase jeden další korunovanej. Což je mi srdečně fuk, pro mě za mě, ať si je klidně korunovanej třeba desetkrát, když to má zapotřebí. Jen nerozumim tomu, proč mi to média furt vnucujou. Nechápu, koho to v Česku může zajímat, a zejména ve vládní televizi a v rádiu, který ještě navíc musim povinně platit.
 
MAMI, TATI – A PŘÍŠTĚ SNAD „HELE, TY“? PDF Tisk E-mail
Neděle, 23 duben 2023
Ještě jsme si úplně nezvykli, že některé děti mají dvě maminky, jiné dva tatínky, když už se před námi rýsuje doba, že budou tátomamky případně mamitátové. Ne, to fakt není překlep, spíš by se dalo hovořit o kreativním pojetí nových lidí. Ano, je na každém svéprávném člověku, aby se svým tělem zacházel tak, jak to jeho vnímání sebe sama a osobním pocitům vyhovuje. A nemá smysl se proti tomu nějak vymezovat.
 
VZPOMÍNÁTE NA DEKRET NA BYT? PDF Tisk E-mail
Neděle, 23 duben 2023
Jsem dostatečně starej, tak vzpomínám. Nejen na dětství a na byt rodičů v Kobylisích, ale i na můj vlastní dekret v Libni. Bylo v tý době moc fajn, bejt vlastníkem dekretu. V Praze a asi i v jinejch větších městech to byl prakticky jedinej způsob, jak bydlet, pozdějc ještě bydlení družstevní, ale toho zase až tak moc nebylo. Málokterýho měšťáka napadlo nějak o tom přemejšlet. Prakticky všechno bylo státní, podniky byly státní, stát pronajímal a nájemník státu platil.
 
ZÁKEŘNÁ PŘEVÝCHOVA MODERNÍM "UMĚNÍM" PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 13 duben 2023
O šíleném rasismu a genderismu v současné americké a britské kinematografii jsem už psala několikrát. Ten trend rozhodně nepolevuje, spíše naopak – v posledních letech se zdá, jako kdyby pro molochy jako je Netflix nebo Disney byla snaha převychovávat svoje diváky dokonce ještě důležitější než zisk. A to už je co říct, protože zisk je jejich bůh. Zaplavují nás nové a nové remaky i revize starých klasik, kde se zuřivě mění rasa, pohlaví, sexuální orientace i celkové vyznění postav tak, aby to odpovídalo progresivnímu převýchovnému zadání.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 27 - 39 z 2233
[CNW:Counter]